Tūdaļ jau klāt novembra beigas, tūlīt arī pirmā advente. Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šī solās būt labvēlīga nedēļa finanšu jautājumos – lietās, kur jebkādā veidā iesaistīta skaidra vai bezskaidra nauda. Lielas iespējas veiksmei un viegli būs iegūt naudu – nebūs īpaša piepūle jāiegulda. Īpaši labas finansiāla rakstura attiecības un situācijas var izvērsties ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs. Būs iespējams risināt un atrisināt dažādas emocionāla rakstura problēmas un pārpratumus, kas pēdējā laikā radījuši diskomfortu tavās romantiskajās attiecībās. Iespējams, uzzināsi, ka kāds tev tuvs cilvēks mēģina radīt intrigas ap tevi. Iespējams, saņemsi negaidītu, taču ļoti labu ziņu vai ielūgumu no citas pilsētas vai pat valsts. Daži Auni varētu doties negaidītā braucienā, un tas būs ļoti patīkams notikums. Iespējams, šis ceļojums būs saistīts ar panākumiem vai kādu svarīgu tikšanos.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šodien, iespējams, tev nāksies parūpēties par kāda cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē, fizisko veselību vai emocionālo labsajūtu. Iespējams, pat nāksies izlīdzēt finansiāli. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas saistībā ar jaunu sievieti no ģimenes. Iespējams, kāds materiāls zaudējums ietekmēs tavas attiecības, kā rezultātā varētu rasties emocionāla rakstura problēmas. Iespējama tikšanās, kas varētu būt saistīta ar sievieti, kura tevi ir emocionāli ietekmējusi vai radījusi kādas problēmas tev vai citiem tev zināmiem cilvēkiem. Tu būsi vīlies viņas darbībās vai vārdos, tāpēc uzmanies, lai neuzķertos uz viņas tukšajiem solījumiem vēlreiz.

 

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ tev nāksies nopietni domāt un risināt dažādas nopietnas finansiāla rakstura lietas, kas saistītas ar bērnu vai jaunieti. Iespējams, būs nepieciešams sagatavot kādus svarīgus dokumentus saistībā ar šo lietu. Labvēlīga nedēļa dažādiem tiesas procesiem, tiesisku finanšu jautājumu izskatīšanai, saistībām un pienākumiem, kas saistīti ar bērnu. Var rasties sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu tev zināmu personu – kaimiņu, attālu radinieku, kolēģi, bērnības draugu, klases biedru vai tamlīdzīgi. Persona, kurai ļoti uzticies, iespējams, vēlēsies izbeigt jūsu attiecības. Nepatikšanas tavās mājās var būt saistītas ar pienākumiem un saistībām ar un pret vienu konkrētu cilvēku. Varētu izvērsties konflikts, kurā tev nāksies uzklausīt dažādas nepatīkamas lietas. Tev būs laiks pārdomāt sevis pieļautās kļūdas, pirms būs par vēlu.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Tavā dzīvē, visticamāk, ienāks kāds jauns cilvēks, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, un sniegs tev iespēju mainīt domas par daudzām lietām. Tās nebūs romantiska rakstura attiecības. Iespējams, radīsies kās priekšlikums, ko tev ļoti nopietni nāksies apdomāt. Kavēsies tavu plānu realizācijas iespējas, tāpēc uzmanies no saviem solījumiem, lai nesanāk tā, ka tu dod tukšas cerības. Nepārsteidzies ar pārlieku ātriem secinājumiem – tā var izrādīties lieka laika šķiešana. Var gadīties dažādi interesanti notikumi, tāpēc esi uzmanīgs un pacietīgs. Vēži vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem var šonedēļ gūt labus panākumus izglītībā vai karjerā. Labvēlīga šī nedēļa būs jauna darba meklēšanai vai uzsākšanai un jaunu lietu, īpaši kādu lielāku īpašumu iegādei.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī nedēļa sola dažādus interesantus notikumus, kas saistīti ar kādu meiteni no tavas ģimenes. Iespējams, būs iespēja atrisināt kādu neskaidru vai emocionālu situāciju, kas saistīta ar viņu vai vienkārši radīsies ideja kā atrisināt problēmu. Būs labas ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai meitenītes piedzimšanu nākotnē. Nepatīkamus mirkļus var sagādāt kāds zēns vai jaunietis, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Būs grūtības, kas saistīsies ar tavu tēvu, vectēvu, brāli vai kādu citu vīriešu kārtas radinieku. Lauvu vīrieši šonedēļ varētu justies saspringtāki un emocionālāki, dažreiz teju paši uzprasīsies uz konfliktiem – būs jūtams iecietības un pacietības trūkums.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ gatavojies veikt svarīgus uzdevumus un pildīt saistības. Iespējams, būs kāds darbs, kas saistīts ar finanšu dokumentiem vai līgumiem. Iespējama kāda tikšanās, kā rezultātā saņemsi labas ziņas. Iespējams, iegūsi papildus naudu. Šonedēļ būs kāds īpašs mērķis, uz ko koncentrēties, tāpēc nevajadzētu uztraukties par neizdošanos vai jebkāda veida traucēkļiem – velti visu savu uzmanību tam, lai sasniegtu vēlamo. Nelabvēlīga šī nedēļa būs juridiska un finansiāla rakstura darbībām. Iespējams, nāksies tērēt naudu lietām, kas saistītas ar īpašumu vai mantām, kas saistītas ar vecākiem vai kādu mirušu radinieku.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ, iespējams, tev nāksies posties uz kādiem svētkiem. To vaininiece, visticamāk, būs sieviete. Arī Svaru sievietes šonedēļ spēs novērtēt kādas dāvanas saņemšanu vai pat iespējams materiāla labuma gūšanu. Ziņas, dokuments vai priekšlikums par kādu finansiāla rakstura lietu, ko saņemsi šonedēļ, var būt iemesls nopietnām saunām mājās vai ar tuvākiem un tālākiem radiniekiem. Tuvākajā nākotnē būs gaidāms svarīgs vai īpašs ceļojums, par ko šonedēļ kaut kas taps vairāk zināms. Iespējams, radīsies kāds īpašs gadījums, piedāvājums, kas saistīts ar ceļošanu šī gada beigās.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ gaidi pārsteigumus – un katrs no tiem liks nopietni padomāt par līdz šim pieņemtajiem lēmumiem un paveikto. Kāds notikums var pamudināt jūs veikt negaidītas izmaiņas pat tur, kur tās šķietami nav nepieciešamas. Esiet uzmanīgi ar saistībām un solījumiem, pastāv liela varbūtība, ka radīsies grūtības ar to pildīšanu. Darbā gūsiet prieku, turklāt beidzot noskaidrosies kāds baumu avots, kura dēļ pēdējo nedēļu laikā nepatīkamas situācijas bijušas gan jums, gan kolēģiem un klientiem. Var rasties bažas par mīļotā cilvēka veselību. Īpaši jāuzmanās sieviešu kārtas Skorpioniem – pārbaudieties!

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Gados jaunās Strēlnieku dāmas šonedēļ gaida patīkami brīži, kas saistīti ar jauniem pirkumiem, dāvanām un uzmanības apliecinājumiem no kungiem. Kāds notikums vai pārsteigums paliks atmiņā īpaši spilgti. Negaidīta tikšanās (tā var būt arī virtuāla!) ar kādu, kuram ir liela nozīme jūsu pagātnē. Saņemsiet uzaicinājumu uz svarīgu tikšanos vai publisku pasākumu. Iespējamas biezās garastāvokļa maiņas, emocionālais stress. Mazliet jāpaciešas, jo mērķa realizācija un panākumi jau ir tepat deguna galā!

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Būs jāpierod pie jauna veida komunikācijas un situācijām darba vietā. Dažiem tas var nākties visai grūti, jo līdz šim viss bijis tik pierasts un iestājusies pat neliela rutīna. Šī nedēļa paliks atmiņā ar notikumu, kas būs saistīts ar kādu zēnu vai jaunekli. Vīriešiem pēc 35 gadu vecuma šonedēļ beidzot pienāks ilgi gaidītie panākumi projektā, kas jau ilgi sagādājusi sarežģījumus. Būs iemesls priekam, jo galu galā jūs tomēr nepadevāties! Tuvāko paziņu lokā dzimšanas diena gaidāma kādam kungam. Aizvien uztrauks nelielas finansiālas grūtības, kas velkas līdzi jau vairākas nedēļas. Varbūt progresa šajā jomā nav tādēļ, ka pieejat lietām nepareizi? Apdomājiet!

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ esi uzmanīgs, pat piesardzīgs, it īpaši ar jaunu informāciju vai kādiem vilinošiem piedāvājumiem, kas tiek izteikti īpaši tev. Uzmanies no krāpšanas un meliem, jo kāds var mēģināt ar netīrām metodēm realizēt savas intereses. Esi uzmanīgs, ja šobrīd sanācis iesaistīties kādā strīdā vai pat tiesas procesā. Šonedēļ sapratīsi, ka paļaušanās uz kādu, iespējams, bija liela kļūda. Iespējams starpgadījums vai nepatīkams notikums saistībā ar labi pazīstamu cilvēku. Gaidāma svarīga saruna ar kādu vīrieti, iespējams, radinieku, kurš dzīvo citur.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ jums ir teicamas izredzes tikt pie naudiņas vai vismaz kādas informācijas/dokumentiem, kas palīdzēs to iegūt. Esi sapratīgs, jo situācija var pavērsties pilnīgi pretēja gaidītajam. Dažas Zivis gūs labumu no privātīpašuma. Nedēļas laikā gaidāmi dažādi notikumi un emocijas, kas saistītas ar jaunu sievieti. Tuvos rados vai draugos gaidāma vai nu meitiņas dzimšana vai ziņas par gaidāmo bērniņu. Konflikti, lai arī nenozīmīgi, tev nav vajadzīgi, tāpēc dari visu, lai no tiem izvairītos. Nevajag sīkumu dēļ bojāt garastāvokli sev un citiem!

 

 

Lai šonedēļ izdodas viss iecerētais!

Sabiedrība

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...