Zvaigznes tev šodien piedos slinkumu un bezdarbību. Ja nebūsi pārlieku noslogots no savu apkārtējo puses, šī solās būt neaizmirstama diena. Pat, ja pavadīsi visu savu brīvo laiku horizontālā stāvoklī, tas sniegs daudz spilgtu emociju.

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes tev šodien neiesaka veikt dārgus pirkumus. Pastāv liela iespēja, ka izšķērdēsi savu naudu, jo šai mantai būs daudz trūkumu. Nekoncentrējies vien uz materiālajām lietām, meklē kādus radošus risinājumus, kas neliks maciņu atvērt tik plaši. Izklaidē sevi ar mājās jau esošu, labu literatūru, klausies mūziku vai paša spēkiem sagatavo pārsteigumu saviem visnozīmīgākajiem cilvēkiem.

 

versis-mil-horVērsis
Tev šodien būs raksturīga rupja un agresīva uzvedība. Vissliktāk būs, ja darbosies kā tirāns, kad sazināsies ar saviem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Daudzos no viņiem šādā gadījumā dzims agresija, radot patiesi sprādzienbīstamu vidi jūsu mājās. Centies atrast veidu kā būt pozitīvam, mēģini atjaunot emocionālo līdzsvaru, pretējā gadījumā sekas būs ļoti skumjas.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien vari satikties ar sava mūža mīlestību. Šī saskarsme notiks pilnīgi nejauši, iespējams,  sākotnēji nemaz nesapratīsi, ka šo personu tev ir nosūtījis liktenis. Tevi nepiesaistīs šī cilvēka izskats vai uzvedība, bet gan apjautīsi, ka mainījies kaut kas ir dziļi tevī. Patīkamās trīsas var atkārtoties, kad no jauna uzlūkosi šo cilvēku.  

 

vezis-mil-horVēzis

Šo dienu vari pavadīt savu vecāko radinieku kompānijā. Zvaigznes precizē, ka, visticamāk, apzināti meklēsi viņu sabiedrību, lai tiktu galā ar kādu noteiktu, sarežģītu jautājumu, kas attiecas uz finansēm. Viņi uzmanīgi klausīsies tavā stāstā un, visticamāk, solīs palīdzēt, tiklīdz radīsies šāda iespēja.

 

lauva-mil-horLauva

Tu šajā dienā vari sagaidīt lielus panākumus romantiskajā dzīves jomā. Iespējams, no jauna apsvērsi iespēju iepazīties ar kādu tiešsaistē, cerot, ka tieši tur sastapsi ideālo partneri. Visticamāk, tevi ieinteresēs kāda persona. Vari apbrīnot šī cilvēka profila attēlu. Ļoti ticams, ka starp jums būs attālums, kas kavēs attiecību veidošanu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šajā dienā tev var rasties bažas par personīgās dzīves telpas drošību. Vari pavadīt daudz laika, lai meklētu augsti kvalificētus drošības speciālistus kas var vainagoties ar līguma parakstīšanu. Iespējams, tieši tad beidzot varēsi mierīgi gulēt. Tajā pašā laikā meklēsi arī veidus, kā izkļūt no krīzes savās romantiskajās attiecībās.

 

svari-mil-horSvari 

Zvaigznes norāda, ka šodien izdosies labi atpūsties, īpaši, ja tevi ieskaus vistuvākie ģimenes locekļi. Iespējams, kādam no taviem radiniekiem šajā dienā paredzētas svinības, varat sagaidīt ģimenē ienākam mazuli. Tāpat iespējama kādas personas atgriešanās no ārzemju ceļojuma.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev šodien visai cītīgi būs jāaizsargā sava ģimenes budžets, atvairot jebkādas ārējās iejaukšanās. Iespējams, nāksies atturēties no kāda pirkuma, savukārt vakarā – atteikties no drauga lūguma aizdot naudu līdz viņa algas dienai. Zvaigznes norāda, ka tev būs nepieciešama šāda pieeja arī, lai ietaupītu naudu ilgi gaidītai iegādei.

 

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šajā dienā tev var labi veikties kāda īsa izbrauciena laikā. Vari apmeklēt pārsteidzoši skaistas vietas, uzņemt vairākas unikālas fotogrāfijas, un beidzot pavadīt vairāk laika ar  kādu ļoti pievilcīgu indivīdu. Ļoti drīz šis cilvēks var dot mājienu, ka ir gatavs romantiskām attiecībām vai pat piedāvās uzsākt kopdzīvi.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien tu, cik vien labi spēsi, demonstrēsi savu mīlestību – visnozīmīgākajam dzīves cilvēkam. Iespējams, nolemsi atteikties no iespējas doties uz burziņu kopā ar saviem draugiem, lai tikai jūs pavadītu pēc iespējas vairāk laika kopā. Laiks divvientulībā  liksies kā bezgalīgs sapnis.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šo dienu, visticamāk, pavadīsi pasīvi. Agri no rīta tev būs vēlme uzsākt kādu lielisku projektu, taču tā visai ātri pagaisīs. Vari ieslēgt televizoru un apjaust, ka sākusies tava mīļākā pārraide. Drīz vien apzināsies, ka dīvāns šodien būs vislabākā laika pavadīšanas vieta.

 

zivis-mil-horZivis
Kamēr dodies pastaigā, esi īpaši piesardzīgs, jo tava bezrūpība var izmaksāt visai dārgi. Zvaigznes uzsver, ka šodien tu vari pazaudēt kādu vērtīgu ierīci vai priekšmetu. Kad meklēšanas neizdosies, visticamāk, apzināsies, ka ir nepieciešama palīdzība no malas.

 

 

Sabiedrība

Neatradis darbu, dziedātājs Mārtiņš Ruskis uzsācis savu biznesu

  Kultūras nozare jaunā koronavīrusa pandēmijas laikā ir būtiski ietekmēta un daudziem māksliniekiem nav iespējas turpinās...

44 saslimuši, 2 miruši… Iespaidīgo Covid-19 uzliesmojumu “Mārsnēnos” varēja atklāt daudz agrāk

  Mārsnēnos  ar Covid-19 saslima vairāk nekā puse no pansionāta iemītniekiem, kā arī darbinieki, kopumā 44...

Madonna publisko pārsteidzoši pikantu foto un nāk klajā ar paziņojumu

Popdīva Madonna (61) pārsteigusi cilvēkus ar ļoti pikantu foto, kur redzama krēslā vien tik tikko...

Horoskopi un Testi

Foto:Fanpop.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Šī diena ir labvēlīga pirkumiem un sava šarma, valdzinājuma izmantošanai. Cilvēki ne vienmēr būs draudzīgi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan stresa pilns periods. Iespējams, tev trūks pašdisciplīnas un orgenizētības. Iespējams,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. – 31. maijs

Jauna nedēļa klāt, tūlīt varēsim sveikt jūniju, kurš jau dedzīgi steidz nomainīt maiju. Nāc, aplūko,...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par brīvdienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Salīdzinot ar aizvadīto darba nedēļu šīs darba nedēļas izskaņā un nākamajā darba nedēļā kļūs nedaudz...