Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tās šajā nedēļā paredzējušas tieši tev!

Auns

Realitāte visiem nav vienāda, tas tev šonedēļ ir jāpārdomā vēlreiz! Kāds var piedāvāt tev savu īstenības uztveri, kas nekādi nesaskan ar tavu pārliecību. Viņu viedokļi un apsvērumi atšķiras no taviem, bet tev tāpat jābūt atvērtai šīm idejām un ierosinājumiem. Tie var būt kolēģi, draugi vai radinieki, kuri uzlūkos tev interesējošo situāciju pavisam atšķirīgā veidā. Zvaigznes norāda, lai šonedēļ centies saprast viņu redzespunktu, taču neļauj tam izsit pamatu zem kājām. Neietekmējies, ja nepiekrīti! Šajā nedēļā tev pa spēkiem būs atrisināt dažādus personīgos vai profesionālos konfliktus, patiesībā vienkārši ļaujot lietām ritēt savu gaitu. Citi novērtēs tavas oriģinālās idejas vai neordināross konceptus un sāks vairāk izprast tavu skatījumu uz lietām un notikumiem. Šī ir īstā nedēļa, kad paspert solīti prom no iespējamajiem argumentiem, pasmejies nedaudz par visu. Zvaigznes mudina piezvanīt sen nesatiktiem draugiem un dalīties ar viņiem šajās pozitīvajās emocijās vai ērti iekārtoties dīvānā, ietīties pledā un noskatīties kādu labu filmu, lai dziedinātu savu emocionālo pasauli. Smiekli ir labākās zāles pret rudens grūtsirdību!

 

 

Vērsis

Būs neiespējami domāt par jautrību, jo šonedēļ būs tik daudz darāmā! Neļaujies sevi sadedzinošam stresam un centies atvēlēt laiku arī priekam un jautrībai, kas būs vienīgais veids, kā visu produktīvi paveikt. Pat, ja tev jāpaliek darbā vai mācību iestādē ilgāk, atrodi visā notiekošajā kaut ko smaida vērtu. Pēc tam dodies uz kino vai kādu jaunu kultūras pasākumu. Vienkārši dari kaut ko citu, kas palīdzēs nepārpūlēties, ļaujot kaut nedaudz atpūsties. Iespējams, šajā nedēļā vēlēsies satikt cilvēkus, kuri var palīdzē iedvesmot tevi paveicamajiem darbiem vai kādā veidā virzīt uz priekšu tavu karjeru. Tomēr laika pavadīšana ar draugiem un ģimenes locekļiem, kurus mīli var būt tieši tas, kas tev ir vajadzīgs! Rudenīgais laiks, iespējams, padarīs tevi nedaudz nostalģisku, mudinot doties nelielā izbraukumā, lai satiktu sen neredzētu tuviniekus.

 

Dvīņi 

Ir pienācis laiks skatīties nākotnē, pārstājot uzturēties pagātnē. Tas var būt īsts izaicinājums, taču tas ir jādara, tev ir jāsāk saskatīt dzīves gaišās puses. Nopurini no sevis šīs tumšās sajūtas un, ja nespēj saskatīt – uzraksti uz lapas visu to labo, kas ir tavā dzīvē. Zvaigznes norāda, ka tava sabiedriskā dzīve šajā nedēļā būs īsts pārbaudījums. Iesējams, tev jau sen ir apnikušas draugu un ģimenes locekļu rīkotās drāmas. Nesaskaņas un domstarpības attiecībās ļaus izanalizēt tās lietas, kas šobrīd ir labas un kas pretēji – nevēlamas nianses jūsu saistībās. Zvaigznes mudina šonedēļ iesaistīties citās tev interesējošās lietās! Veido jaunus kontaktus ar cilvēkiem, kas palīdzēs tev arī karjeras jautājumos. Atceries, ka visas nesaskaņas paies un komunikācija kļūs daudz efektīvāka oktobra otrajā pusē. Iespējams, sāki apsvērt kādas neparastas idejas, kas darīs brīnumus tavā karjeras jomā.

 

Vēzis

Jauni pagrieziena punkti tavā karjerā varētu būt tieši tas, kas tev nepieciešams, lai rastu radošu pacēlumu. Pāreja var nebūt vienkārša, bet tev viss izdosies! Tu esi sasniegusi tādu punktu, ka apzinies, ka radikālas pārmaiņas ir vienīgais veids, kā sasniegt un realizēt savas dzīves patieso aicinājumu. Tev ir tam nepieciešamās prasmes un zināšanas, tāpēc nešaubies, ka tas ir tieši tas, kas liks tev justies labi, liks būs pārliecinātai par sevi. Tātad – plāno rīcības stratēģiju un piepildi savus sapņus. Zvaigznes norāda, ka tik ilgi, kamēr tu būsi patiesa pret sevi, viss notiks tā, kā tu to esi iztēlojusies, nesot tev veiksmi. Nestabilitātes sajūta, kas var būt dažās tavas dzīves jomās neilgs mūžīgi. Centies pievērst uzmanību tam, kas notiek tavās mājās. Neļauj ķildu ugunsgrēkam radīt šķēršļus jūsu komunikācijā, tev piemīt labas diplomātijas prasmes tāpēc centies izgaismot ceļu kompromisiem.

 

Lauva

Šonedēļ patīkami notikumi sagaidāmi tavā mājas dzīvē! Dažādas problēmas ar tuviniekiem, ieildzis remonts mājvietā beidzot ieies pozitīvā gultnē. Ģimenes ķildas vai domstarpības ar istabas biedriem nomierināsies, tiks panākti kompromisi. Tava spēja pārliecināt un vadīt citus darbā, lai gūtu labākus panākumus šonedēļ, var nogurdināt tevi, tāpēc deleģē darbu vai kādus atsevišķus uzdevumus citiem. Dari to ar gudrību un, jā, nedaudz viltības. Tavai ietekmei ir jāatstāj daudz iespēju jauniem un daudzsološiem pirmsākumiem, kas veicinās harmoniju un laimi. Visticamāk, līdz 25. oktobrim, nevēlēsies parakstīt līgumus, veikt svarīgus lēmumus vai organizēt nopietnas tikšanās. Labā ziņa ir tajā, ka šajā nedēļā tu spēsi ātri pabeigt dažādus uzdevumus. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību un vispārējo labsajūtu. Šis ir piemērots laiks, lai nedaudz atpūstos un sakārtotu savas domas.

 

Jaunava

Konstruktīva atgriezeniskā saite ir tas, par ko tevi tik pozitīvā gaisotnē uzlūko kolēģi. Dažkārt tu vari būt pārlieku kritiska par kaut ko, bet kopumā, tu sniedz pareizo reakciju cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama motivācija un iedvesma. Tev ir iemesls, par ko pašai sevi šajā nedēļā paslavēt. Tomēr nepārslogo sevi, jo spēku izsīkumi jau pamazām min tev uz papēžiem! Zvaigznes norāda, ka tev nepieciešams laiks vienatnei, meditācijai vai jebkam citam, kas sniegs relaksāciju. Ja ir iespējams, pilnībā velti šo nedēļu, lai atgūtos no drudžainās ikdienas un ļautos priekam. Tavas attiecības ir spēcīgas, jo īpaši ar ģimenes locekļiem, taču, iespējams, esi nedaudz atsvešinājusies ar kolēģiem vai studiju biedriem. Apdomā to, ko vari pateikt vai izdarīt kāda labā, lai gūtu gandarījumu no tā. Tu jutīsies labāk, ja būsi atvainojusies pat, ja šķiet, ka nemaz neesi neko sliktu izdarījusi. Draudzība var būt šāda soļa vērta!

 

Svari

Aizsprādzē drošības siksnu, šī nedēļa tev solās būt grumbuļains ceļojums! Uzņēmējdarbība vai personīgās attiecības var sasniegt beigu robežu. Taču nekrīti panikā, neļauj šādiem notikumu pavērsieniem izsist līdzsvaru tev zem kājām. Lai kā to negribētos atskārst, tam jau sev, visticamāk, bija jānotiek! Haoss komunikācijā var radīt vilšanos un neapmierinātību tavās attiecībās. Vēlēsies izteikt savas domas, bet pastāv iespēja, ka partneris nebūs atsaucīgs un nevēlēsies iedziļināties tavās domās, vai nesapratīs, ko tu galu galā centies pateikt. Nepūlies, tas būs bezcerīgi, ļauj vienkārši šim visam iet savu gaitu. Ļauj citiem domāt to, ko viņi uzskata par pareizu, pat, ja tev šķiet, ka viņi kļūdās vai, ka šīs idejas ir galīgi garām! Tavs nav tavs cirks, nav tavi mērkaķi! Ļauj citiem iet savu ceļu. Zvaigznes norāda, ka tavā finansiālajā domā šajā nedēļā gaidāmas pozitīvas izmaiņas. Iespējams, tavā ceļā būs kāds papildus peļņas avots. Turi savas dzīves stūri cieši savās rokās un esi gatava visam, ko šī nedēļa piedāvā!

 

Skorpions

Apzināties, kur tava dzīve virzās šonedēļ, var būt īsts izaicinājums. Tu esi veiksmīga un laba tik daudzās lietās, ka dažkārt ir grūti apjaust, ko patiešām vēlies darīt. Zvaigznes norāda, ka šī būs lieliska nedēļa, lai sāktu plānot uzņēmējdarbības vai mārketinga plānu vai uzsāktu nopietnas sarunas par kādu nozīmīgu projektu darbā. Tu esi tam gatava! Liec lietā visas savas prasmes, lai sasniegtu iecerēto. Īstenojot un izmantojot visus savus talantus, tu saskatīsi, kas tieši ir tas, ar ko vēlies nodarboties un, iespējams, pilnībā mainīsi savu nodarbošanās virzienu. Nezaudē pozitīvismu, kad centies sasniegt savus mērķus, lieki nenovirzi enerģiju šaubās. Tev ir jāapzinās, ka nākotne ne vienmēr ir labāka par tagadni, tāpēc labāk vienkārši izbaudīt visu, ko sniedz dzīve dienu no dienas, momentu pēc momenta. Rudens, iespējams, ir īstais brīdis, kad sajutīsi vajadzību pārskatīt savas pavārgrāmatas un vēlēsies ļauties eksperimentiem virtuvē. Dažādu garšvielu aromāts iedvesmos tevi atrisināt un uzveikt problēmas darbā vai mācībās, tāpēc šajā nedēļā noteikti pagatavo kaut ko garšīgu!

 

Strēlnieks

Pacietība šajā nedēļā ir atslēgas vārds tavai veiksmei! Iespējams, tev patiešām nāksies nedaudz samazināt savu darbības tempu, lai pietiktu enerģijas un spēka uzveikt sacīkstes. Tu redzēsi stabilu progresu lietās, ko jau kādu laiku atpakaļ esi uzsākusi vai tajā, pie kā plāno ķerties klāt no jauna. Tomēr raugi, ka pareizi sadali savu enerģiju, lai spēki pietiek līdz nedēļas beigām. Šonedēļ tavā ceļā būs pretrunīgas enerģijas, kas var raustīt tevi dažādos virzienos, novēršot tavu uzmanību no būtiskiem jautājumiem un lietām, uz kurām jau sen centies fokusēties, visa, kas tev ir vitāli būtisks. Zvaigznes norāda, lai nesasteidz notiku gaitu, šonedēļ viss nenotiks tik ātri, kā tu to, iespējams, vēlies, taču galu galā – tu sasniegsi kāroto. Iespējams, būs apgrūtināta komunikācija starp tevi un draugiem vai kolēģiem. Zvaigznes brīdina, lai neiesaisties intrigās un tenkās, šādi tikai radīsi nevajadzīgu pretuguni. Ja kāds uzmācīgi pienes tev tenkas, vienkārši maini sarunas tematu. Atceries atgādināt draugiem, cik ļoti nozīmīgi viņi tev ir un tikai tad izsaki konstruktīvu kritiku.

 

 

Mežāzis

Lai gan šonedēļ šķitīsi untumaina un kaprīza, tev joprojām būs forša nedēļa. Esi piesardzīga, lai tavas negatīvās emocijas nerada problēmas komunicējot ar citiem. Šonedēļ tu, iespējams, par daudz ko iniciēsi nevajadzīgas drāmas un nesaskaņas, ar dažādām metodēm cenšoties pierādīt un parādīt, ka tieši TEV ir taisnība, ka pārējie kļūdās. Zvaigznes norāda, lai ļauj citiem izteikt savas domas, viņu viedoklis nevar ietekmēt tevi, ja vien tu pati neļaut šie cilvēkiem to darīt. Tomēr šī nedēļa ir lielisks laiks, lai apdomātu karjeras plānus, savus mērķus. Komunicē ar nozīmīgiem cilvēkiem, kas saistīti ar tavu darbības sfēru. Veido nozīmīgus kontraktus, kā arī atjauno saiknes ar noderīgiem cilvēkiem.

 

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā spēsi no sirds izrunāties, būt pilnībā atklāta un patiesa kā pret sevi, tā citiem. Tava spēja izskaidrot to, kā vēlies, lai viss norisinātos, apgaismos citus un sniegs draugiem un kolēģiem skaidrību it visā. Zvaigznes norāda, ka tu, visticamāk, būsi nonākusi punktā, kad tev maz rūpēs, ko citi domā par tevi, jutīsies atbrīvota, jo atklāsi patiesību. Taisnība ir tavā pusē, izmanto to savā labā! Iespējams, teju no visām pusēm tev tiks piedāvāti dažādi projekti, profesionālie izaicinājumi, tāpēc vari justies pārpūlējusies. Vienkārši paņem dažus atelpas brīžus un atpūties! Dodies pastaigā, lai izvēdinātu galvu un vēlāk paveic atlikušos darbus. Pavisam drīz tu atklāsi, ka problēma, kas nesen šķita teju nepieveicama, nemaz nav tik sarežģīta kā sākumā šķita. Grūtības tu kā ziepju burbuli uzpūti no nekā! Šobrīd ir īpaši saasinātas tavas uztveres spējas, tāpēc zvaigznes brīdina, lai esi piesardzīga, ejot gar maiznīcu, garšīgais aromāts var pamudināt tevi pārēsties, radot veselības problēmas. Pretojies dažādiem kārdinājumiem un turpināsi savu uzvaras gājienu šajā nedēļā!

 

Zivis

Pozitīva attieksme palīdz daudz vairāk nekā tev, iespējams, šķiet. Šajā nedēļā, visticamāk, tev ir sagatavoti vairāki nopietni šķēršļi un kavēkļi. Brīdī, kad tev šķitīs, ka viss norit gludi, visumam labpatiksies ielikt sprunguli tavā dzīves ritenī. Neizšķērdē savu labo, pozitīvo enerģiju gaužoties, cik liktenis ir nežēlīgs pret tevi, jo tev neveicas ne darbā, ne attiecībās, bet gan  maini savu domāšanas veidu un skatījumu uz lietām, ieraugot tās iespējas, kas palīdzēs uzveikt dažādas nesaskaņas un šķēršļus. Tavai attieksmei pret notiekoši ir būtiska nozīme, esi pārliecināta par sevi un viss nokārtosies. Problēmas darbā un attiecībās drīzumā nokārtosies un viss nostāsies atkal savās vietās. Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev ir jābūt gatavai strādāt vairāk, izmanto savas spēcīgās līdera dotības, kas kalpos tavā labā – izstarojot pozitīvu enerģiju arī citiem. Iespējams, atklāsi, ka esi iedvesmas avots kādam, kuram vismazāk to gaidīji. Katru vakaru atvēli vismaz stundu laika vienīgi sev, lai atjaunotu spēkus nākamās nedēļas notikumiem. Šī nedēļa ir piemērota, lai plānotu īslaicīgu ceļojumu ar saviem mīļajiem, jūs jau sen to esat pelnījuši, vai ne?

 

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...