Tallink Grupas kruīza kuģis Isabelle pagājušajāsvētdienā, 24. martā, devies uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā, lai tam veiktu plānotos atjaunošanas darbus. Kuģis atradīsies kuģu būvētavā pusotru nedēļu, atgriežoties maršrutā Rīga – Stokholma 5. aprīlī.

Plānotās apkopes laikā tiks veikti regulārie tehniskie darbi un tiks atjaunotas un uzlabotas vairākas pasažieru telpas. Jaunu vizuālo identitāti un jaunu apkalpošanas konceptu iegūs restorāni Dinning Room un Chief`s Kitchen. Kuģim tiks veikti tehniskie uzlabojumi, lai vēl vairāk uzlabotu tā energoefektivitāti un samazinātu emisijas. Palielināta efektivitāte un samazinātas emisijas ir Tallink prioritāte visiem tā kuģiem, un uzlabojumi, lai to sasniegtu, tiek veikti uz visiem kompānijas kuģiem ierastajā kārtībā plānotās apkopes laikā.

Jau vēstīts, ka janvārī vētras laikā cieta kuģa viļņlauzis un pasažieri bažījās par kuģa drošību. Janvāra beigās Stokholmā kuģim tika veikts remonts, lai atjaunotu priekšgala durvju funkcionalitāti.

Komentējot Isabelle apkopi un plānotos darbus, Tallink Grupas kuģu darbības vadītājs Tarvi-Carlos Tuulik sacīja: “Isabelle pasažieriem ir ļoti populārs kuģis, tādēļ ir svarīgi, ka regulāri modernizējam un atsvaidzinām kuģi, lai nodrošinātu, ka tas sniedz vislabāko ceļošanas pieredzi un ērtu ceļošanu mūsu klientiem.”

“Papildus uzlabotajām ērtībām klientiem kuģis būs efektīvāks un ar jaunākajām tehnoloģijām uz klāja pēc tā atgriešanās no kuģu būvētavas, lai turpinātu piedāvāt lielisku apkalpošanu visiem pasažieriem turpmākajos gados,” piebilda Tarvi-Carlos Tuulik.

Kā pastāstīja Tallink Latvija pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece, Isabelle uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā no Rīgas Pasažieru ostas devies svētdien, 24. martā. Maršrutā Rīga – Stokholma tā atgriezīsies 5. aprīlī, ar atiešanu no Rīgas plkst.17.30., saskaņā ar regulāro kursēšanas grafiku. Tas būs reizē arī īpašs Tallink Latvija 13. dzimšanas dienas reiss ar vairākiem patīkamiem pārsteigumiem.

“Isabelle tehniskās apkopes laikā citu izmaiņu maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga nebūs. Kuģis Romantika turpinās kursēt katru dienu, vienā ar atiešanu no Rīgas, otrā ar atiešanu no Stokholmas,” sacīja Baiba Muceniece.

“Mēs veicam uzlabojumus uz saviem kuģiem, lai nodrošinātu vislabāko ceļošanas pieredzi un ērtības mūsu klientiem. Atgriežoties maršrutā, uz kuģa Isabelle būs klientiem gan redzamas izmaiņas, gan efektīvi uzlabojumi un nozīmīgi ieguldījumi, kas nav publiski pamanāmi, tomēr ievērojumi uzlabo darbību un servisa kvalitāti,” teica Baiba Muceniece, papildinot, ka “piemēram, konferenču centrs tiks uzlabots ar tehniskiem risinājumiem un pārmaiņas būs redzamas restorānu zonā, kurā restorāniem Dinning Room un Chief`s Kitchen būs jauna vizuālā identitāte un jauns servisa koncepts.”

Isabelle ir sestais Tallink Grupas kuģis, kas tiks modernizēts 2019. gada pirmajā ceturksnī. Kompānija īsteno pastāvīgu kuģu renovācijas programmu, saskaņā ar kuru visi Tallink Grupas kuģi tiek uzlaboti un atjaunoti vismaz divreiz piecu gadu ilgā periodā. Pēdējo piecu gadu laikā vien kompānija ir investējusi gandrīz 90 miljonus eiro savu kuģu uzlabošanai.

Sabiedrība

Dziedātāja Madara Eve laiž klajā jaunu singlu “Palikt šeit”

Piektdien, 28. janvārī, savu jaunāko singlu “Palikt šeit”, kas ir viņas pirmā oriģināldziesma,  klajā laidusi...

“Ja tu rij kā cūka, tev nederēs neviena procedūra!” – skarba ir TV zvaigzne Olga Kambala

  “Ja tu rij kā cūka, tev nederēs neviena procedūra,” saka ST šova "Slavenības. Bez filtra"...

Nevakcinētam pusaudzim Bērnu slimnīcā smags kovids – VIDEO

  Kā atklājusi Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja Dace Zavadska, viņas darbavietā Bērnu slimnīcā atrodas 16 gadus...

Izskan pavisam nelāgas ziņas par laiku brīvdienās

Tuvākajās dienās laikapstākļus noteiks aktīva ciklonu darbība. Vējš pakāpeniski pieņemsies spēkā un svētdien sagaidāma jauna...

Diemžēl vēlreiz 9000 jaunu gadījumu un 18 mirušie, tostarp trīsdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 9087 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas tikai par...
pixbay.com

Diemžēl izskan ne pārāk patīkamas vēstis par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā prognozējis laiku turpmākajām dienām. "Ceturtdien un piektdien būs ciklons, bet...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Šī diena nav piemērota, lai izrādītu savu emocionālo vājumu, taču nevajadzētu atteikt, kad tev kāds...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Labākais laiks, lai veidoti savu personīgo dzīves telpu. Neierobežo savu radošo lidojumu un nešaubies, ka...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Uzmanies, lai nekļūtu pārlieku paranoisks vai izslāpis pēc varas.   Auns Aunam nemaz prātā  nenāk dancot pēc kāda...
Foto: tanjila ahmed/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien prioritāte būs pacietība un vienkāršība. Raugi, lai tev šīs īpašības ir kā oficiālos, tā...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 24. – 30. janvāris

  Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam nelāgas ziņas par laiku brīvdienās

Tuvākajās dienās laikapstākļus noteiks aktīva ciklonu darbība. Vējš pakāpeniski pieņemsies spēkā un svētdien sagaidāma jauna...
pixbay.com

Diemžēl izskan ne pārāk patīkamas vēstis par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā prognozējis laiku turpmākajām dienām. "Ceturtdien un piektdien būs ciklons, bet...
Foto:Pexels.com/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par naktī uz ceturtdienu un...