Nosaki partnera intīmo aktivitāšu stilu un uzzini, kā piešaut asumiņu jūsu attiecībām!

Daži stiprā dzimuma pārstāvji ir kautrīgi, savukārt, citi drosmīgi un labprāt eksperimentē un ļaujas jauniem izaicinājumiem guļamistabā. Izrādās, ka definējot partnera seksa stilu, mēs varam atklāt noderīgu informāciju par attiecībām un to, kā tās uzlabot.

 

PARTNERA SEKSA STILS: viņš rīkojas neparasti

Tavs mīļotais vienmēr meklē eksistenciālu brīdi tuvībai, jo vēlas, lai jūs abi tuvības laikā sasniedzat citu apziņas pakāpi. Šis vīrietis noteikt nevēlas no tevis tikai seksu, viņš alkst emocionālu un fizisku savienošanos. Izklausās sarežģīti? Ja vien jūs abi šajā attiecību modelī jūtaties ērti¸ viss ir kārtībā. Sekss viņam ir veids kā palielināt garīgo enerģiju! Vai tā ir arī tev?

EKSPERTU IETEIKUMS: izmēģiniet šo tantrisko paņēmienu: uzsākot tuvību, palieciet kādu laiku šādi, fiziski savienoti, tad sāciet lēnas kustības, lai pilnībā fokusētos uz savām sajūtām.  

 

 

PARTNERA SEKSA STILS: viņš ir ļoti emocionāls, superjutīgs

Šim puisim seksa laikā ir nepieciešamas emocijas, ne vienveidība, jo tikai tad viņš spēj izbaudīt pilnu erotisko pieredzi! Visticamāk, ka mīļotā prioritāte ir tevis apmierināšana, viņš labprāt glāsta un skūpsta tevi, lai palīdzētu atraisīties…

EKSPERTU IETEIKUMS: uzņemies iniciatīvu! Ņem vadības grožus savās rokās un parādi mīļotajam, cik ļoti vēlies viņu – sniedz viņam tik nepieciešamās, dažādās emocijas!

 

PARTNERA SEKSA STILS: viņš rīkojas kā pieaugušo filmu zvaigzne

Ikviens vīrietis vēlētos, lai mīļotā šādi nodēvē viņa seksa prasmes, taču tikai daļai stiprā dzimuma pārstāvju rīcībai guļamistabā var piedēvēt šādu apzīmējumu. Nekas neuzbudina viņu vairāk, kā apziņa, ka spēs realizēt visas savas kvēlākās fantāzijas! Un arī tas, ka tu būsi ar mieru!

EKSPERTU IETEIKUMS: ļauj viņam sajust, ka esi viņa rīcības piekritēja, ka tev patīk kā viņš darbojas guļamistabā. Ja vien tev nav nekādu iebildumu, ļaujies mīļotā eksperimentiem, esi dažāda!

 

PARTNERA SEKSA STILS: viņš visu pārdomā, ir lēnprātīgs

Šis vīrietis visu vienmēr rūpīgi pārdomā kā pirms, tā tuvības un pat pēc tās. Nereti šāda tipa stiprā dzimuma pārstāvji fantazē par citām sievietēm, bet tas nenozīmē, ka viņš nevēlas tevi – savu reālo partneri. Galvenais priekšnoteikums harmoniskām attiecībām, ir spēja atslābināt viņa prātu un ļaut iztēlei stimulēt libido.  

EKSPERTU IETEIKUMS: palutini mīļoto ar romantisku, maigu masāžu, izmantojot dažādas stimulējošas aromātiskās eļļas. Viņš, iespējams, būs īpaši sajūsmināts par galvas masāžu. Kad jūs pēdējo reizi ļāvāties kopīgam dušas vai vannas rituālam? Pirms ļauties tuvībai, atslābini viņa prātu!

 

PARTNERA SEKSA STILS: klausītājs

Viņam patīk sadzirdēt tavas fantāzijas, bet skaņai ne vienmēr ir jābūt verbālai. Šis vīrietis dievina seksa toņus – baudpilnās nopūtas, elsas, čukstus un neapslāpētus vaidus! Neliedz to!

EKSPERTU IETEIKUMS: izmēģiniet, izspēlējiet rotaļu, kurā jūs it kā nepazīstat viens otru un ļaujiet iztēlei vaļu! Vai aizsien viņam acis, lai otra pusīte pilnībā paļautos tikai uz savu dzirdi un citām maņām…

 

PARTNERA SEKSA STILS: nemierīgais, apmulsušais

Iespējams, viņš ir krietni apdedzinājies savā pagātnes seksuālajā pieredzē, tāpēc šobrīd cenšas saglabāt vēsu prātu, lai neciestu atlikušās pašapziņas paliekas. Tāpat – ļoti ticams, ka viņš ir vienkārši ir bikls un, lai gan ļoti vēlas ļauties mīlas priekiem, mulst par visu notiekošo. Ja tā ir, jūsu tuvība var būt visai mulsinoša, taču viss ir maināms!

EKSPERTU IETEIKUMS: esi saprotoša un iejūtīga. Pārrunājiet, kas viņu satrauc un liek mulst visvairāk. Radi mierpilnu un relaksētu atmosfēru guļamistabā, lai mīļotais justos ērti. Pakāpeniski jūs sasniegsiet visaugstākās baudas virsotnes!  

 

 

PARTNERA SEKSA STILS: devējs un ņēmējs

Mīļotais iesaistās visās tavās intīmās dzīves iecerēs un vēlas to pašu no tevis. Šis ir attiecību modelis, kurā jūs abi varat brīvi realizēt savas fantāzijas, pārvēršot tās par patīkamu piedzīvojumā – abiem!

EKSPERTU IETEIKUMS: attiecību speciālisti uzsver, ka jums nepārprotami jāļaujas 69 pozas vilinājumam, lieliskam veidam, kā abiem vienlaicīgi ļauties baudai un sniegt to!  

 

PARTNERA SEKSA STILS: eksperimentētājs!

Viņam patīk jaunas lietas un idejas, labprāt eksperimentē ar pozām un vietām, kur ļauties tuvībai. Izklausās interesanti? Attiecību speciālisti uzsver, ka šādam vīriešu tipam nereti attiecībās un īpaši seksuālajā dzīvē – kļūst garlaicīgi. Tāpēc tev vienmēr ir jācenšas saglabāt kāds noslēpums, lai viņš domā, ka nav līdz galam izsmēlis jūsu tuvības apvāršņus.

EKSPERTU IETEIKUMS: vai esat izmēģinājuši seksa rotaļlietas? Noteikti dariet to! Tāpat pieskaries viņam dažādi, pārsteidz ar izdomu, taču vispirms labāk pajautā vai mīļotajam pret to nav iebildumu, jo mums katram ir savas eksperimentu robežas. Lasi dažādus seksa padomus un paņem no tā visa kaut ko sev, – jūsu seksuālās dzīves izkrāsošanai!

 

PARTNERA SEKSA STILS: mežonīgais

Viņam patīk karstasinīgs sekss! Tavs partneris vēlas intīmajā dzīvē daļu perversības un neķītrības, alkst dažādus izaicinājumus – sniedz viņam tos! Visticamāk, viņš mēģinās arvien jaunas tuvības nianses un nekautrēsies realizēt tās.

EKSPERTU IETEIKUMS: piesien viņu pie gultas un uzņemies vadību!

 

 

PARTNERA SEKSA STILS: impulsīvais

Misters impulsīvais ir gatavs ļauties seksam teju jebkurā vietā, jebkurā laikā. Viņš ierauga tevi un tūlīt vēlas ļauties mīlas priekiem! Ja viņš vēlēsies iegūt tevi, tad tas arī notiks – vai nu uz virtuves galda, vannas istabā vai kopīgi dodoties mājās no darba ar mašīnu… Tavs partneris domā par seksu un vēlas to! Dažkārt tas var šķist pārāk kaitinoši, radot sajūtu, ka satiecies teju ar Duracell zaķīti, kuram nekad nezūd enerģija. Tomēr padomā, kā būtu, ja partneris neizrādītu nekādu iniciatīvu? Izbaudi šo spēli!

EKSPERTU IETEIKUMS: dienas laikā aizsūti viņam kādu pikantu īsziņu, liekot nojaust, ka vakarā tavu mīļoto sagaida patīkams turpinājums…

 

PARTNERA SEKSA STILS: kautrīgais aktieris

Šim puisim varētu būt grūtības ar savu jūtu izrādīšanu, kur nu vēl izpausmēm guļamistabā. Taču, visticamāk, viņš vienkārši izliekas, ka nav ieinteresēts notiekošajā, taču patiesībā ļoti vēlas, lai tu uzņemtos iniciatīvu. Ne tāpēc, ka viņš ir spēlmanis, bet gan tā iemesla dēļ, ka izbauda šo procesu!

EKSPERTU IETEIKUMS: nebaidies iekvēlināt viņu. Attiecību speciālist iesaka, piemēram, ielikt savas biksītes viņa datora somā. Nosaki notiekošā toni!

 

PARTNERA SEKSA STILS: Alpha vīrietis

Tev ir nesaprotams, kā dažkārt tavs partneris var būt tik pareizs, teju svētais, taču tad, nonākot guļamistabā – īsts supermens!

EKSPERTU IETEIKUMS: piespēlē viņam, esi te kautrīga, te neķītra pavedinātāja!

 

PARTNERA SEKSA STILS: vizuāli orientētais

Šim vīrietim nepieciešama vizuāla stimulācija, bauda acīm! Iespējams, viņš neiebildīs, ja kopīgi noskatīsieties kādu pieaugušajiem domāto filmu. Vai labprāt vēlēsies vērot, kā tu pārģērbies. Esi gatava tam, ka, nodarbojoties ar seksu – gaisma jūsu guļamistabā, visticamāk, paliks ieslēgta.  

EKSPERTU IETEIKUMS: tu viņu patiesi pārsteigsi, ja reiz iestudēsi un nodejosi kārdinošu deju!

 

Lai jums veicas!

Sabiedrība

Piektdien 544 Covid-19 gadījumi, miruši vēl 9 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 544 jauni...

Parādās negaidītas un nepatīkamas runas par “Balss maskā” pirmās sezonas uzvarētāju – VIDEO

  Diskusiju vētru sociālajos tīklos sacēlis kādas jaunas sievietes – divu mazu bērnu mammas lūgums pēc...
Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Pēc otrā Eirovīzijas mēģinājuma Samanta Tīna neklusē – VIDEO

  Gatavojoties 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālam, Latvijas pārstāve Samanta Tīna veiksmīgi  aizvadījusi jau otro...

“Ne visi sapņi piepildās uzreiz…” Dziedātāja Aija Andrejeva izplatījusi skumju vēsti

  Aijas Andrejevas koncertu “Es iešu tālāk”, kas jau iepriekš Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārcelts uz...

Horoskopi un Testi

Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Ikviens šajā dienā jutīsies sevišķi darbīgs un mērķtiecīgs. Izmanto šīs dienas zvaigžņu stāvokli, pavadot dienu...

Horoskops: Atklāj, kas biji pagātnē un to, kas būsi nākamajā dzīvē

Vadoties pēc dzimšanas gada ir iespējams saprast, kas esi – kādas ir tavas rakstura īpašības,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Ko zvaigznes sola piektdienai, 14. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušie ir ļoti enerģiski cilvēki un, lai gan...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Izskan jaunas ziņas par šovasar gaidāmo laiku

  Pazīstamais sinoptiķis Jānis Trallis, kura veidotās prognozes izmanto ziņu aģentūra LETA un līdz ar to...