Vasaras pēdējais mēnesis ir klāt. Jau pamazām var sākt izjust, ka dienas paliek nedaudz īsākas. Uzzini, kā šajā mēnesī būs izkārtojušās zvaigznes. Ko tās sola tieši tev?

Auns

Šomēnes ļoti svarīgi saglabāt līdzsvaru it visās lietās. Neieslīgsti vienveidībā, centies dažādot savu ikdienu, cik vien vari, pievēršot uzmanību arī sīkumiem. Iespējams, tava ēdienkarte ir pārlieku vienveidīga vai varbūt ik rītu dodies uz darbu pa vienu un to pašu “iemīto taciņu” – pamaini kaut ko! Uz mēneša beigām pacenties veltīt vairāk laika romantikai. Tas nāks par labu ne vien tev, bet arī tavam partnerim/partnerei un dzīves kvalitātei kopumā. Velti laiku ģimenei, neieslīgstot darbos tā, ka neatliek laika pat vienam telefona zvanam. Pieņem jaunus izaicinājumus, taču iepriekš pārliecinies par savu un apkārtējo drošību!

 

Vērsis

Tev noteikti šomēnes vajadzētu sevi palutināt ar lieliskām brīvdienām – esi gana strādājis. Izvēlies kādu vietu, kur patiesi vari izbaudīt laiku, atpūsties, iespējams, arī uzlabot veselību, piemēram, dodoties uz kādu lielisku SPA vai izbaudīt rehabilitācijas kursu. Palutini sevi arī ar to, kas tev garšo un atrodi laiku, ko vari pabūt vienatnē – izbaudi to. Kad būsi kārtīgi atpūties, jutīsi, ka visu iespējams nokārtot daudz vienkāršāk, būsi atguvis sev tik ļoti nepieciešamo enerģiju. Atgriežoties ierastajā ikdienas ritmā, neaizmirsti uzmanīt savu veselības stāvokli – tas tev atlikušajos gada mēnešos lieti noderēs.

 

Dvīņi

Augustā zvaigznes izkārtojušās tā, ka tev tiek solīts lielisks enerģijas pieplūdums – izmanto to lietderīgi, apjaušot lietas un darbus, kam tā tik tiešām noderēs. Iespējams, vari uzsākt kaut ko jaunu, kas nākotnē nesīs “augļus”. Jaunas vietas, ko aplūkosi šajā mēnesī, var sniegt tev īpaši patīkamus iespaidus un pat vēlmi diezgan daudz ko mainīt savā dzīvē. Vien jāsaka – nepārsteidzies ar lēmumu pieņemšanu. Iespējams, jutīsi, ka tev nepieciešams padomāt par savu likteni, par to, ka tomēr ir iespējams daudz ko darīt, lai to ietekmētu, pat nedaudz pamainītu. Reizēm radīsies arī nemiers, kas liks domāt par to, ka patiesībā nemaz tik skaidri nezini, ko patiesībā vēlies. Šajā gadījumā apstājies un padomā – velti laiku sev!

 

Vēzis

Šomēnes esi uzmanīgs! Kāds, iespējams, ļoti aktīvi vēlēsies pārņemt un mainīt tavu dzīvi – neļaujies tam. Parādi apkārtējiem, ka pati esi noteicēja pār savu dzīvi un baudi to! Ja vien pati neredzi kādu būtisku iemeslu, kā dēļ būtu jāmaina kaut kas savā dzīvē, noteikti nepakļaujies apkārtējo provokācijām un tā saucamajiem “gudrajiem padomiem”. Pavadi laiku kopā ar sev tīkamiem cilvēkiem – baudi vasaru, kamēr tā vēl ir pie apvāršņa! Parūpējies par savu veselību, vēlāk tas ļoti noderēs!

 

Lauva

Iemācies baudīt laiku, kas valda, baudi to, kas notiek, nedomājot par to, kā varētu būt un, kā būtu, ja būtu… Iespējams jau kādu laiku tev radusies sajūta, ka tu īsti nekontrolē savu dzīvi. Šai situācijai par labu nāks tas, ja izveidosi savu atziņu, domu kladi vai vienkārši dienasgrāmatu, kurā pierakstīsi ne vien to, kas katru dienu noticis, bet arī svarīgākās nākotnes vīzijas, mērķus, idejas. Pamēģini! Ļaujies domām, pafantazē un raugies, cik daudz no tā patiesībā tu spēj īstenot. Velti laiku mīlestībai un komunikācijai ar apkārtējiem. Augusta beigas var nest nepatīkamu pārsteigumu attiecību jomā, vari sākt sajust, ka tās paliek vēsākas, tādēļ jo īpaši pievērsies attiecību stiprināšanai.  

 

Jaunava

Šomēnes īpaši svarīgi parūpēties par savu veselību – īpašu nozīmi piešķirot tam, ko tu ēd un cik pienācīgi atpūties. Uzmanies no kukaiņiem un citām radībām, kuras var iekost, piemēram, čūskām – tie visi ir tavas veselības drauds augustā. Uzmanies! Un nepieciešamības gadījumā nevilcinies, bet apmeklē ārstu. Baudi sauli, mēģini vairot savu enerģiju! Velti laiku, lai izlasītu kādu labu grāmatu, dodies laicīgāk gulēt un jutīsi, ka no rītiem spēsi ne vien labāk piecelties, bet jutīsies enerģiskāks, mundrāks un dzīvespriecīgāks. 

 

Svari

Pārmaiņu laiks! Uzdrošinies, saņemies un uzsāc mācīties to, kas tevi patiesi interesē – zināšanu nekad nevar būt par daudz. Jauna pieredze ir tas, kas tev šobrīd patiesi nepieciešams. Tas, ko augustā uzzināsi, iemācīsies – būs neatņemama tavas turpmākās dzīves sastāvdaļa, ko ik pa laikam spēcīgi izjutīsi. Turklāt rudenī, iespējams, ar jaunajām zināšanām ne vien varēsi paplašināt savu redzējumu, bet arī palīdzēt un daudz ko iemācīt apkārtējiem. 

 

Skorpions

Visticamāk, šī vasara tev bijusi diezgan noslogota un tā tas turpināsies arī augustā. Iespējams, īstu atvaļinājumu, kura laikā patiesi no sirds vari atpūsties, šovasar tā arī nesaņemsi, tādēļ pēc iespējas izmanto nedēļas nogales, lai atpūstos un pavadītu laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Labā ziņa gan tajā visā ir tā, ka šādā veidā turpināsi pelnīt naudu, kas būs lielisks ieguldījums nākotnē, jo līdz ar aizņemtību tev nebūs ne laika, ne vēlmes uzreiz to tērēt. Augusta beigās solās būt kāda jauna iepazīšanās ar cilvēku, kurš tavā dzīvē ienesīs vairāk optimisma un dzīvesprieka. Vēlāk izrādīsies, ka ar šo personu tev ir krietni vairāk kopīga nekā sākotnēji šķita. Smaidi vairāk – tas nāks par labu tev pašam un arī iepriecinās apkārtējos!

 

Strēlnieks

Tava enerģija augustā būs pašā plaukumā – izmanto to un vairo to raugoties uz saviem panākumiem. Visticamāk, tavas sajūtas augustā varēs raksturot kā vēlmi un spēju lidot pat bez spārniem. Augusts būs labs mēnesis, lai tu gūtu jaunu pieredzi – izmanto to! Vēlēsies uzzināt,  izzināt un izmēģināt aizvien jaunas lietas – tikai nepārcenties un nepārslogo sevi! Lai arī tava enerģija kūsāt kūsās – neizšķērdē to nelietderīgi un atceries, ka tomēr ir arī jāatpūšas! Augusts solās būt lielisks mēnesis jaunu sasniegumu un panākumu gūšanā! Uz priekšu!

 

Mežāzis

Šis mēnesis tev solās būt viegls un bezrūpīgs. Būsi gatavs baudīt sauli, svaigu gaisu, tādēļ izmanto laiku un, cik vien iespējams, uzturies pie dabas. Iespējams, sāksi raudzīties uz savu dzīvi no cita skata punkta, kas pavērs daudz jaunas iespējas nākotnei, nesīs jaunas iepazīšanās. Ir pienācis laiks ieviest savā dzīvē kaut ko jaunu. Uzdrīksties!

 

Ūdensvīrs

Šis mēnesis solās būt ļoti aizņemts. Tu piepildīsi savu ikdienu ne vien ar darbu, bet arī ar dažādām citām aktivitātēm. Mēģini pavadīt, cik vien iespējams, laiku svaigā gaisā, baudi sauli, kamēr tā mūs lutina. Šajā mēnesī svarīgi ir nodarboties ar sportu, šis nebūs piemērots laiks, lai laiskotos pludmalē. Par sliktu nenāks, ja iesaistīsies kādā labdarības projektā – palīdzot citiem, tu lieliski palīdzēsi arī pats sev. 

 

Zivis

Izbaudi laimes un prieka sajūtu, ko tev sola sniegt šī gada augusts. Esi atvērts cilvēkiem, izbaudi laiku labās kompānijās, apciemo radus, draugus, pēc iespējas daudz  pavadi laiku kopā ar ģimeni. Izvairies no dažādiem riskantiem pasākumiem – necenties rīkoties pārgalvīgi! Ja tomēr to dari – nebrīnies par likumsakarīgām sekām. Iespējams, tev varētu rasties jauns hobijs, turklāt tas varētu nest arī materiālu labumu. Kopumā zvaigznes sola, ka šajā mēnesī tu jutīsies tik labi un būsi tik laimīgs, ka citi pat varētu sākt tevi apskaust. Ignorē skauģus, dzīvo sev un saviem mīļajiem!

 

Lai tev veicas!

Iepriekšējais rakstsĒdieni, no kuriem jāizvairās pēc 30 gadu vecuma
Nākamais rakstsHoroskopa zīmes, kurām AUGUSTS būs īpaši labvēlīgs