Dienas pirmajā pusē neieplāno neko svarīgu, tā vietā pavadi laiku ar saviem tuvajiem cilvēkiem, draugiem, ģimeni. Dienas otrā puse būs labvēlīga, īpaši, ja pratīsi izmantot priekšrocības, ko sniedz komunikācija ar pareizajiem cilvēkiem.

 

auns-mil-horAuns

Labs laiks, lai ģimeniskās un draudzības saites padarītu ciešākas. Mājas darbi padosies ātri un viegli. Nelielus izbraucienus labāk ieplāno dienas pirmajā pusē. Gluži tāpat kā tikšanās vai svarīgas sarunas. Un, protams, pārdomas par savu dzīvi un nākotni – kā nu bez tām.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Atslēga uz panākumiem šodien būs komunikācija, komunikācija, un vēlreiz – komunikācija. Lielisks brīdis, lai kaut virtuāli apraudzītu vecākus. Dažādu iemeslu dēļ radīsies nepieciešamība sazināties ar ārvalstīs dzīvojošiem radiem, draugiem vai paziņām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Diena, kas veicinās komunikāciju. Tai pat laikā katra tava darbība būs ar konkrētu mērķi – bez tā tu nepakustināsi ne pirkstu. Lai gan prāts domās skaidri un lietišķi, emocijas var kavēt lēmumu pieņemšanu.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Dienas pirmajā pusē vēl iespējamas zināmas domstarpības starp tevi un pārējiem. Ar “pārējie” domāti kolēģi, vecāki vai partneris. Dienas otrajā pusē lietas nokārtosies.

 

 

lauva-mil-horLauva

Iespējamas grūtības izsekot dienas straujajiem tempiem un darāmajam. Tas var atsaukties kā praktiskas problēmas, aizkavēšanās, stress un nogurums. Šodien neuzņemies pārāk daudz, labāk vienkārši baudi Joku dienu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Lieliska diena, lai tuvinātos ar saviem mīļajiem. Nelieli šķēršļi vai nepatikšanas darbā nesabojās tavu prieku. Problēmas uztver kā situāciju piedevas, risini ar vieglumu.

 

 

svari-mil-horSvari

Kad runa ir par tavu ģimeni un vecākiem, izjutīsi lielu atbildības sajūtu. Saites ar tuvajiem tev ir patiešām stipras un varētu izturēt daudz pārbaudījumu. Dzīve nešķiet jēgpilna un karjera piepildīta, ja nevari tajā dalīties ar mīļajiem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja runājam par tavām emocijām un komunikabilitāti, šodien viss krasi paaugstināsies. Tomēr izvairies kļūt par savu emociju vergu un domāt šauri. Intuīcija tevi nepievils.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieka mijiedarbība ar tuvākajiem cilvēkiem var izrādīties nedaudz saspringta. Kāds var mēģināt izmantot tavu emocionalitāti, jūtīgumu un vājuma brīžus, neļaujies. Dienas pirmajā pusē nesāc svarīgu sarunu, ja vēlies izvairīties no nesaskaņām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja vēlies šodien gūt panākumus, pielāgo savus vārdus un rīcību citiem. Kāds no tev tuvajiem cilvēkiem dienas pirmajā pusē būs ļoti sentimentāls un pat kašķīgs. Neļaujies ieraut sevi konfliktsituācijā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja runājam par nelieliem notikumiem, kas ietekmē garastāvokli un veselību, to nozīmīgums palielināsies. Izvairies no vēl nepārbaudītu zāļu lietošanas. Problēmas var izprovocēt konfliktus mājās.

 

 

zivis-mil-horZivis

Dienas pirmajā pusē galvenā aktivitāte būs visu jaunumu uzzināšana un dalīšanās tajos ar draugiem. Pārskati savus ilgtermiņa plānus, apspriedies ar kolēģiem vai partneriem. Laba diena, lai satiktu vai vismaz telefoniski aprunātos ar vecākiem.

 

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Brīvlaika pašā sākumā smagā avārijā Liepājā bojā gājusi pusaudze; vairāki ievainotie

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...