Pirmā dienas puse izrādīsies ļoti labvēlīgs periods dažāda veida komunikācijai. Tā solās būt patīkama un nodrošinās tevi ar krietnu devu pozitīvās enerģijas. Otrā dienas puse kļūs saspringtāka un intensīvāka. Iespējamas biežas garastāvokļa svārstības.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien vajadzētu vairāk pievērsties nelieliem ikdienas darbiem. Iespējamas nelielas neērtības un pārsteigumi, kas būs saistīti ar šo pienākumu, darbu veikšanu. Iespējams, nāksies nedaudz pasapņot, ar kādu padiskutēt par to, kas norisinās tieši pašlaik.

 

 

versis-mil-horVērsis

Var gadīties, ka atpūta būs tavs uztraukumu avots, jo izklaide var neizrādīties tik jautra un nesniegt to baudījumu, uz kādu biji cerējis. Ja šodien tu esi nolēmis kaut ko iegādāties, parakstīt līgumus vai vienoties ar kādu par kaut ko, tev jābūt gatavam arī negaidītiem pavērsieniem, piemēram, papildu izdevumiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Ir pienācis laiks, lai tu sāktu jaunu lappusi savā biogrāfijā. Ja esi dzimis maijā, visi apstākļi iegrozīsies tā, ka tie burtiski piespiedīs tevi to darīt. Ir daudz kas, ko tu vari darīt, lai sevi attīstītu. Ceļojumi, tikšanās, informācijas pētīšana un tās apmaiņa – tas viss kļūs svarīgs. Lai ko tu darītu, iepriekš padomā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien nevajag nekādus lielos plānus, tā vietā mēģini pielāgoties mainīgajai videi. Turi acis un ausis vaļā, iespējams, uzzināsi daudz jauna un noderīga. Tava attieksme pret cilvēkiem un viņu nodomi var krasi mainīties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādāšanās un naudas darījumiem, kuros iesaistīti tavi draugi. Šodien labāk paļauties tikai uz sevi, jo īpaši materiālajā ziņā. Labāk būt drošam par saviem ienākumiem, nekā meklēt potenciālo aizdevēju vai sponsoru.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien daudz laika patērēs koncentrēšanās pašam uz savām problēmām. Lai nu kā – neiecērties tikai uz savu taisnību, savām idejām, bet uzklausi arī to, ko iesaka citi, jo īpaši – tavi tuvākie cilvēki. Pilnīga izpratne par lietām un pilnīga sapņu īstenošana – tās abas šodien būs visai apgrūtinātas. Neesi pārsteigts, ja tavas ikdienas vajadzības nonāk pretrunā viena ar otru.

 

 

svari-mil-horSvari

Tu vari izstrādāt jaunus plānus, kas saistīti ar tavu pazīšanos, sakaru izmantošanu, zināšanām un informācija avotiem. Iespējams, tev nāksies izvēlēties vienu no vairākiem saviem pienākumiem. Jaunu zāļu lietošana vai jaunas darba tehnikas lietošana var neattaisnot tavas cerības.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien ir pienācis laiks, kad arī tev vajadzētu sākt domāt par dažādiem aspektiem savai nākotnei. Tomēr šajā dienā nebūs viegli izdarīt skaidru priekšstatu par dažādām lietām, nebūs viegli saprast un saskatīt dažādas sakarības. Tavs entuziasms, kas saistīts ar radošo pašizpausmi, mīlestību, bērnu lietām vai ko līdzīgu, varētu mazināties.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Pienākuma apziņa šodien varētu būt krietni spēcīgāka par tavu personīgo izvēli. Iespējams, tev tiešām šodien labākais būtu vispirms izdarīt to, kas vajadzīgs un tikai pēc tam ļauties patīkamajam un vēlamajam. Šodien nevajag izstrādāt un īstenot nekādus ambiciozus plānus. Nevienam pārlieku daudz neuzticies.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Iespējams, šodien tu sastapsies ar jaunu informācijas avotu, piemēram, tas varētu būt informācijas resurss vai kāds slepens ziņotājs. Nelieli pārsteigumi darīs labu. Jauni paziņas nesolās būt diez ko daudzsološi, jo īpaši, ja iegūti dienas otrajā pusē. Iespējamas dažādas negaidītas, pat dīvainas tikšanās.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šo dienu vajadzēs veltīt dažādiem sīkumiem. Esi uzmanīgs, dažas lietas saistībā ar tavu materiālo stāvokli, varētu izrādīties daudz svarīgākas nekā vispārējās dzīves stratēģijas. Tavs ideālisms var tikt pārbaudīts realitātē. Nekas šodien nebūs akmenī kalts – esi gatavs uz negaidīto!

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien būs visai grūti spriest loģiski. Arī nopietnie nolūki tiks apdraudēti, ja tu pakļausies dažādām savām neprognozējama rakstura vēlmēm. Šodien nav piemērotākā diena, lai tu mēģinātu rast kopīgu valodu ar kādu. Nevajag šodien censties nolīdzināt visus iespējamos asumus.

 

 

Lai izdevusies diena!

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....