Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan veiksmīga. Šis ir labs laiks jauniem projektiem un darbībām. Tavs garastāvoklis būs optimistisks un daudzi notikumi ap tevi, visticamāk, patīkami. Sajutīsi atbalstu no savas ģimenes un draugiem, kas palielinās pašapziņu. Dienas otrajā pusē iespējamas nereālas cerības un pārmērīgs optimisms.

 

auns-mil-horAuns

Šodien vari izjust kārdinājumu sākt kādu neparastu projektu vai apjaust, ka vēlies piedalīties kādā vilinošā piedzīvojumā. Neiznieko savas iniciatīvas: visas dienas garumā tavas saprātīgās domas jauksies ar nepraktiskām cerībām, ilūzijām un pārāk lielām ekspektācijām.

 

versis-mil-horVērsis

Tā nav laba ideja –  risināt jaunus, svarīgus uzdevumus šodien! Tā vietā planētu stāvoklis mudina strādāt un pilnveidot esošos projektus. Starppersonu attiecības var būt sarežģītas, tajās var izpausties viltība, nesaprašanās un ievērojamas domstarpības.

 

dvini-mil-horDvīņi
Visas dienas garumā tu vari visai aizrautīgi darīt kādu parasti garlaicīgu un vienmuļu ikdienas darbu. Tava iedvesma un vēlme padarīt pēc iespējas vairāk, var stimulēt pārliecību, ka tas, ko tu dari, ir cēlu un dāsnu mērķu vārdā.

 

vezis-mil-horVēzis

Planētas norāda, ka šodien tu diez vai varēsi būt pilnīgi brīvs no satraucošām emocijām, iespējams, tas izdosies vien tuvāk dienas beigām. Tāpat tev var būt nosliece uz dažādu ap sevi esošu lietu un norišu pārspīlēšanu un dramatizēšanu. Visticamāk, liksi pārāk lielu uzsvaru uz kādiem  nelieliem pasākumiem un maznozīmīgiem notikumiem.

 

lauva-mil-horLauva
Visas dienas garumā tavs galvenais trūkums var būt nespēja būt pietiekami paškritiskam. To pašu var teikt par cilvēkiem ap tevi. Neesi pārsteigts, ja pamani, ka tavas ambīcijas citiem šķiet nesaprotamas un tās tiek novērtētas citādāk. Ja kādu iemeslu dēļ nevari kontrolēt savas emocijas efektīvi, tev vajadzētu ierobežot saziņu ar tiem, kuru viedoklis tev ir svarīgs.
 

jaunava-mil-horJaunava

Daļa tavu šīs dienas darbību ietekmēs iedvesma, kārdinājums vai sapņi. Visticamāk, tieši šajā dienā medīsi jaunus, neparastus iespaidus un pieredzi. Būsi ieinteresēts satikties ar kādu sev nozīmīgu un simpātisku personu. Tev var būt interese saņemt kādu netradicionālu, slepenu informāciju.
 

svari-mil-horSvari
Ja tev ir nepieciešama prāta skaidrība, ja tev ir nodoms strādāt ar kādu svarīgu informāciju vai plāno veicināt kādu sadarbību ar autoritatīvu cilvēku, šodien vajadzētu labāk atturēties no konkrētiem pasākumiem un skarbiem secinājumiem. Planētas mudina atlikt kāda svarīga projekta uzsākšanu līdz nākamās dienas rītam.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Koncentrēšanās, savaldība un strukturēta virzība uz noteiktu mērķi, visticamāk, nebūs tavas galvenās priekšrocības šodien. Tava iedzimtā emocionalitāte var ievērojami pastiprināt kādus apstākļi. Ļoti iespējams, ka tevi izprovocēs kādas ģimenes lieta vai kāda no tavu radinieku darbībām.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētas norāda, ka šajā dienā tev var būt grūti ignorēt savas sajūtas, sapņus un instinktus. Noslēpumainas emocijas, vēlmes un netikumi var kontrolēt tevi visas dienas garumā. Ja veltīsi šo dienu lai apmierinātu savas visizlolotākās  iegribas, labāk izvairies no pārmērībām un turies pa gabalu no viltus un krāpšanas.

 

Mežāzismezazis-mil-hor

Ja šodien darīsi kaut ko, kas tevi iedvesmo, tas var pieprasīt visus tavus finansiālos, informatīvos vai garīgos resursus. Ļoti ticams, ka tavu uzmanību šodien saistīts kāds neparasts projekts, mijiedarbība ar draugu vai mēģinājums atsvaidzināt attiecības vai dzīves apstākļus.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Pamatīgākā un lielākā tavu panākumu puse šodien tiks balstīta uz disciplīnu, mērenību un skaidru, noteiktu rīcības plānu. Tomēr šodien tavas slāpes pēc brīvības, luksusa, radošām izpausmēm un augstsirdības, var izrādīties spēcīgākas par visiem iekšējiem uzstādījumiem vai ierobežojumiem.

 

zivis-mil-horZivis

Tavs dabīgais jutīgums visas dienas garumā būs daudz  ierobežojošāks nekā parasti. Ja nekontrolēsi savu sapņainību un turpināsi ļauties dažādiem kārdinājumiem,  vari kļūt par krāpšanas vai kādas viltības upuri. Šajā dienā pieaugs tava reliģiozitāte, muzikalitāte un garīgums. Ja tava sirds ir aizņemta, jūsu jūtas var piedzīvot zināmu kulminācijas punktu.

 

Lielisku, pozitīviem notikumiem pārpilnu dienu!

Sabiedrība

“Baigi jocīgi jūtos, kad aplaudē…” Kivičs neslēpj – atsācis koncertēt mājas ballītēs

  Mūziķis Andris Kivičs aizvadītajā nedēļas nogalē nospēlējis vairākas mājas ballītes, viņš atklājis savā "Facebook" kontā. "Vīkendā...

Pļaviņās bēdīgi beidzas “Volvo” un kravas vilciena “tikšanās”

  Otrdien Pļaviņās uz Odzienas ielas dzelceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas "Volvo" sadursme. Sadursmē...

Britu karaļnams gatavojas lielam notikumam

  Lielbritānijas karaliene Elizabete II aktīvi sākusi plānot sava vīra – prinča Filipa 100. dzimšanas dienas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Šajā dienā tava iztēle aktivizēsies, bet sapratne ar apkārtējiem kļūs tikai labāka. Ideāls laiks rakstniekiem,...

Tavs horoskops veiksmīgam JŪNIJAM

Ko zvaigznes tev lēmušas jūnijam? Ko gaidīt? Kam gatavoties? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv. Auns Tu šomēnes tieksies...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Planētas iesaka šodien izteikt sevi daudz radošākā veidā dienas pirmajā pusē. Ir ļoti svarīgi, lai...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...