Izmanto visu, ko šī pacietības un paredzamības pilnā enerģija tev spēj sniegt. Labvēlīga diena darbam pie dažādiem projektiem – darbs ritēs uz priekšu raiti un produktīvi. Attiecībās valdīs stabilitāte, abpusēja sapratne un pacietība. Diena būs piemērota laika pavadīšanai kopā ar saviem mīļajiem, jo īpaši – savu partneri. Ik viens jutīsies pašpārliecināts, līdz ar to arī iekārojamāks. Izbaudi šo enerģiju!

 

Auns

Tu mīli pieņemt pārsteidzīgus lēmumus un neciet ilgstoši domāt visus par un pret, apsverot dažādās iespējas. Centies kļūt nedaudz nosvērtāks attiecībā uz lēmumu pieņemšanu, ja vien nevēlies vēlāk rūgti nožēlot izdarīto izvēli. Būsi īpaši impulsīvs un emocionāls. Elpo dziļi un velti pietiekami ilgu laiku pārdomām. Tas noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

 

 

Vērsis

Paredzams un uzticams – divi īpašības vārdi, kuri visspilgtāk tevi raksturo. Lai gan šīs īpašības ir pozitīvas, tu bieži riskē nonākt galējībās, kļūstot pārāk stūrgalvīgs un ietiepīgs, jo vienmēr vēlies pielietot vecās, labās un pārbaudītās metodes. Centies paplašināt savu redzesloku, esi elastīgāks. Dzīve būs nedaudz vienkāršāka, ja tajā ielaidīsi ne vien melno un balto, bet arī citas krāsas.

 

 

Dvīņi

Tu pēdējā laikā esi uzsācis ceļu pretī atklājumiem dažādās dzīves jomās. Esi gatavs paplašināt savu draugu un paziņu loku. Jauni cilvēki tavā dzīvē ienesīs svaigas vēsmas un iekustinās tavu sociālo dzīvi. Baudi dzīvi un tās dāvātās iespējas!

 

 

 

Vēzis

Tavai personībai piemīt nedaudz mistiska enerģija un dažiem no tavas zīmes pārstāvjiem, iespējams, arī tev pašam ir zināma saikne ar pārpasaulīgām lietām. Tava emocionālā daba bieži vien tev sniedz signālus, kurus citi neievēro vai palaiž garām. Šodien intuīcija runās sevišķi skaļi. Ieklausies tajā, ko Visums cenšas tev pateikt. Iespējams, saņemsi kādu zīmi vai ziņu, kura pilnībā mainīs tavu dzīvi!

 

 

Lauva

Tu esi ugunīga un kaislīga persona, sevišķi darbā. Tiesa gan šodien atklāsies arī tavas personības maigākā puse, par kuru tev pašam būs pārsteigums. Jutīsi empātiju pret kādu personu, kuru tu aci pret aci satiec visai reti. Ļauj šai sajūtai padziļināt tavu izpratni par konkrētu cilvēku un apstākļiem – tas palīdzēs tev šo situāciju ieraudzīt pavisam citā, jaunā gaismā!

 

 

Jaunava

Tev priekšā ir kāds liels, nozīmīgs lēmums. Iespējams, šodien gūsi zināmu skaidrību par to, kā būtu vislabāk rīkoties. Apkārtējie allaž novērtē tavu praktisko pieeju dažādu problēmu risināšanai un nu būs īstais laiks, kad šo prasmi pielietot savā labā. Apsver plusus un mīnusus, ja nepieciešams, izveido sarakstu. Pareizais lēmums atnāks pie tevis pats, turklāt nepārprotami saprotami un skaidri.

 

 

Svari

Šodien tavus nervus var pakutināt mīļotā cilvēka uzvedība un rīcība. Parasti tu centies paraudzīties uz katru situāciju no dažādiem skatu punktiem, taču šoreiz tas gluži vienkārši nepalīdzēs. Atceries, ka mums katram ir savs dzīvesstāsts un  pieredze, kas mūs katrus padara atšķirīgu, individuālu. Novērtē šīs atšķirības un neļaujies dusmām tik tādēļ vien, ka kāda viedoklis atšķiras no tavējā!

 

 

Skorpions

Šodien vari izjust nelielu nedrošības sajūtu. Tavas emocijas valdīs pār prātu un tev šķitīs, ka notiekošais tavu acu priekšā nav reāls. Neļauj sevī iezagties paranojai un bailēm. Centies saglabāt racionālu skatu uz lietām.

 

 

 

Strēlnieks

Tev priekšā viena traka dieniņa! Tu mīli būt kustībā, apgūt jaunas vietas, prasmes, zināšanas, taču laika trūkuma dēļ šīs iespējas ir ierobežotas. Labs laiks, lai ieplānotu nelielu izbraucienu vai ceļojumu, kurā doties šomēnes vai šogad. Apdomā iespēju doties uz kādu tālāku galamērķi, nebaidies sapņot – tavi sapņi pavisam drīz pārvērtīsies realitātē!

 

 

 

Mežāzis

Šodien tev izdosies iegūt kāroto atpazīstamību un atzinību, kuru tik ilgi gaidīji. Neviens nemīl glaimus tik ļoti kā tu un, nenoliedzami, tos esi godam pelnījis ar savu uzcītīgo darbu. Apkārtējie pamanīs un novērtēs tavus pūliņus! Viņu pateicība sniegs tev milzu gandarījumu un motivāciju turpināt iesākto.

 

 

Ūdensvīrs

Kāds ir piesaistījis tavu interesi un jau kādu laiku nepamet tavu prātu. Ne kuram katram izdodas atstāt ietekmi uz tevi. Lai piesaistītu tavu skatienu, ir nepieciešams būt gan inteliģentam, gan harizmātiskam, gan nedaudz intriģējošam. Ja reiz šis cilvēks ir iezadzies tavā galvā, ir laiks uzsākt ar viņu sarunu!

 

 

 

Zivis

Iespējams, esi pamanījis, ka pēdējā laikā cilvēki cenšas ietekmēt tavu viedokli. Viņuprāt, viņi zina, kas būtu labāk tev, taču patiesībā, neviens to nevar zināt labāk par tevi pašu. Esi pārliecināts par sevi, galu galā tikai tu zini, kas ir tas, kas tevi padara patiesi laimīgu. Laipni, taču strikti izklāsti savas domas – apkārtējie tevi sapratīs un atbalstīs, ja būsi pārliecināts savos vārdos.

 

 

Veiksmīgu nedēļas pēdējo dienu!

Sabiedrība

Avārija uz Ventspils šosejas, ieradušies visi operatīvie dienesti

  Sestdienas vakarā uz Rīgas - Ventspils šosejas pie Kūdras notikusi vairāku vieglo automašīnu sadursme, vēsta...

Uzmanību, autovadītāji! Kopā ar fotoradara sodu var iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās – VIDEO

  Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Izskan svarīga ziņa Latvijas iedzīvotājiem, kuri maksā par apkuri

  Lai gan laikapstākļi joprojām gana vasarīgi, jau kopš septembra vidus daudzviet daudzdzīvokļu ēkas pamazām sāk...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...