Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu sakritībām. Šīs dienas atslēgvārdi – liktenis un laiks. Tu nekad nevari zināt, kad un kādi pagātnes notikumi un cilvēki var atgriesties tavā dzīvē.

 

Auns

Šodien jutīsies, it kā tavas dzīves kuģis būtu pēkšņi mainījis kursu.  Gan savā prātā, gan fiziski atradīsies uz visai ekspansīva ceļa. Dienas pirmajā pusē gaidāma virpuļvētra negaidīta zvana, sarunas vai notikuma veidolā. Viss atkarīgs no tā, cik atvērts esi un būsi pret dzīves sniegtajām dāvanām. Spēku šodien varēsi smelties citronos.

 

 

Vērsis

Novērtē grūtības ar kurām esi saskāries iepriekš un, ar kurām saskaries šobrīd – tās sniedz tev vērtīgu pieredzi un veido tavu personību. Ja iespējams, atrodi kādu mentoru, pie kura griesties pēc padoma un atbalsta nozīmīgos dzīves jautājumos. Daļai paveiksies saņemt kādu jaunu, ilgi gaidītu iespēju. Īpaši labvēlīga diena tiem, kuriem plānā doties uz darba interviju.

 

 

Dvīņi

Šodien aizvien būsi motivēts mērķtiecīgi doties uz priekšu. Ja tuvojas nodošanas termiņš kādam projektam, izmanto šo laiku, lai pārskatītu vissīkākās detaļas, tādejādi noturot savu darbu kvalitāti augstā līmenī. Tev ir daudz dotību un talantu, pateicoties kuriem esi iemantojis apkārtējo cieņu. Iespējams, nāksies kādu apciemot vai atmiņās atgriesties kādā senākā notikumā, lai sev to atgādinātu.

 

 

Vēzis

Šodien nāksies tikt galā ar daudz un dažādām lietām. Iespējama emocionāla spriedze, kura prasīs enerģiju un spēku, lai tiktu tai cauri. Nesteidzies, esi apdomīgs un pārdomā, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Lietas, kuras darīs nemierīgu tavu prātu nebūs ikdienišķas. Pārrunā tas ar uzticamu draugu vai mīļoto cilvēku. Labvēlīga diena psihoterapeita apmeklējumam. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

 

Lauva

Tu esi soļa attālumā no lielām pārmaiņām vai nozīmīga lēmuma pieņemšanas. Tava dzīve mainās ne vien pa dienām, bet pa minūtēm. Tu kļūsti pašpārliecinātāks, spēcīgāks, veselīgāks. Liela nozīme spējai apzināties savus spēkus būs taviem draugiem. Novērtē to, ko tu dari. Tavs spēka akmens šajā dienā – ametists.

 

 

Jaunava

Mēness šodien atradīsies harmonijā ar tavu zodiaka zīmi. Iespējams, jutīsies nedaudz izsists no sliedēm un šeit palīdzību atradīsi pie kāda uzticama drauga. Labvēlīga diena dažādiem ķermeņa kopšanas rituāliem. Galvenais akcents tiks likts uz tavu veselību un dzīvi mājās. Jebkuri uzlabojumi šajās jomās sniegs tev tik ļoti vajadzīgo pozitīvo enerģiju. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Svari

Tev ir lielisks domāšanas veids, ar kura palīdzību tu spēj atrisināt pat vissarežģītākās problēmas. Šodien kādam tava spēka klausīties un ieklausīties var lieti noderēt. Veiksmīgi izdosies sabalansēt privāto dzīvi ar darbu, karjeru un interesēm. Var gadīties, ka dienas pirmajā pusē negaidīti nāksies savu uzmanību veltīt pēkšņu jautājumu risināšanai, taču dienas otrā puse paies kā plānota.

 

 

Skorpions

Šodien ieteicams pievērst uzmanību pagātnes notikumiem savā dzīvē. Nāksies daudz ko pārdomāt, tai skaitā atsevišķu cilvēku klātbūtni tavā ikdienā. Vai tavā romantiskajā dzīvē ir iezagušās nesaskaņas? Ja tā, apbruņojies ar pacietību, jo šo situāciju neizdosies atrisināt tik ātri, kā gribētos. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Strēlnieks

Šodien zvaigznes būs tavā pusē. Gūsi spēku un enerģiju, ar kuras palīdzību virzīties pretī saviem mērķiem. Zvaigznes piespiedīs tevi darīt vairāk un izpausties vairāk. Iespējams, nāksies pārkāpt bailēm un nedrošībai, taču vēlāk varēsi baudīt uzvaras saldo garšu. Spēku šodien varēsi smelties zeltā.

 

 

Mežāzis

Centies dažādām fantāzijām un citiem traucēkļiem neļaut sevi izsist no sliedēm. Nonāksi nelielās pretrunās pats ar sevi. Vai kaut kādā veidā liec šķēršļus pats savā ceļā? Vai nemitīgi kāp pats uz saviem pirkstiem? Paraugies uz sevi no cita skatu punkta, lai atgūtu koncentrēšanos uz sev svarīgiem mērķiem.

 

 

Ūdensvīrs

Tev ir sava dzīve, savs prāts un sava zināšanu krātuve. Neļauj savā galvā ienākt muļķīgiem argumentiem un idejām. Tev ir daudz svarīgākas lietas, uz kurām fokusēties, tādēļ nepūt no mušas ziloni un nepārvērt sīkas bedrītes savā ceļā par milzu aizām. Uzvelc ko satriecošu!

 

 

Zivis

Šodien liela nozīme būs savstarpējai sapratnei. Atradīsies harmoniskā pozīcijā attiecībā pret planētām. Zvaigznes tevi aplaimos ar dažādām dāvanām vai liks uzdāvināt kaut ko sev pašam. Neskopojies un palutini sevi – tu esi to pelnījis. Prieku spēsi atrast uz katra stūra. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Sabiedrība

Šis vīrs apturējis jau vairākus dzērājšoferus! Arests gan viņiem vairs netiek piemērots – VIDEO

  Kāds acīgs un drosmīgs autobraucējs šorīt Rīgā aizturēja kārtējo dzērājšoferi. Viņa izelpā bija vairāk nekā...

Diemžēl ir slikta ziņa no “Tallink”

  Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu...

Mūrniece publiski atklāj faktus, kuri plašāk vēl nebija izskanējuši – VIDEO

  Bijusī politiķe un tagad uzņēmēja Linda Mūrniece gana daudz un atklāti sociālajos tīklos stāsta par...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...