Iespēju pilna diena ikvienam!  Rūpes un dalīšanās būs neatņemama šīs dienas sastāvdaļa. Nebrīnies, ja tavu prātu pārņem romantikas un mīlestības pilnas domas. Apkopojot visas šīs dienas enerģijas, izcelsi savu trumpja kārti.

 

 

Auns

Tev nepieciešams nedaudz pārvērtēt savu vērtību skalu. Pēdējā laikā tev problēmas sagādā iedvesmas trūkums un neskaidrība par to, kurā virzienā vajadzētu doties. Pārdomas par savu dzīvi un to, ko patiesi no tās vēlies iegūt, nāks tev tikai par labu. Tas palīdzēs gan nostādīt konkrētus mērķus, gan uzlabot produktivitāti.

 

 

Vērsis

Kāds tev tuvu stāvošs cilvēks, iespējams, sev braši sit pa plecu, jo uzskata, ka visu ir pareizi izplānojis. Tas ir kāds, kuram ir liela ietekme uz tavu dzīvi, kāds, kurš nereti uzstāj uz savu viedokli un uzsver, ka viņš par visiem vislabāk zina, kas tev nepieciešams. Atceries, ka nekad neviens to nezinās labāk kā tu pats! Ja tev nepatīk katru dienu uzklausīt šīs prātuļošanas, esi tiešs un tā arī pasaki. Tu pats esi savas dzīves saimnieks!

 

 

Dvīņi

Centies izvairīties no baumošanas. Neviens nemīl uzklausīt intriģējošus stāstus vairāk kā tu un tu arī mīli tajos dalīties ar tuvākajiem draugiem. Bez šaubām, tavi nolūki nav ļauni un tu gluži vienkārši baudi komunikāciju kā tādu, taču var gadīties, ka tevis sniegtā informācija var negatīvi ietekmēt kāda cita cilvēka reputāciju. Septiņreiz nomēri, pirms nogriez.  

 

 

Vēzis

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt ārpus mājas un ļauties komunikācijai ar apkārtējiem. Savas komforta zonas paplašināšana un jaunu cilvēku iepazīšana nāks tev tikai par labu. Būsi pārsteigts, cik ievērojami uzlabosies tava pašsajūta – jutīsies gluži kā no jauna piedzimis! Atsevišķos gadījumos šī iepazīšanās var pārvērsties mūžīgā draudzībā.

 

 

Lauva

Šodien ieteicams izvairīties no destruktīvu domu ielaišanas savā prātā. Tu bieži vien streb karstu un kā vienīgo pieņem sliktāko iespējamo scenāriju, neizskatot citas iespējas. Neļauj vaļu savam temperamentam. Dažkārt tu esi lielākais ienaidnieks pats sev. Velns nav tik melns, kā viņu mālē un vairums situāciju ir risināmas, kā arī kļūdas labojamas un piedodamas – pat tavējās.

 

Jaunava

Šodien vari justies nedaudz izsists no sliedēm pats savās mājās. Var nākties piedzīvot vairākas nepatīkamas situācijas, kuras liks tev saprast, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Iespējams, šobrīd tu vēlētos būt kur citur, darīt ko citu, taču nespēj. Izstrādā plānu, kā sasniegt savu mērķi. Būsi pārsteigts, cik patiesībā viegli ir mainīt sev netīkamos apstākļus uz labo pusi!

 

 

Svari

Šodien saņemsi kādu pārsteigumu no cilvēka, kurš līdz šim šķita pagalam iepazīts un paredzams. Atskārtīsi, ka ik viens spēj mainīties, ja vien patiesi to vēlas. Šīs būs labvēlīgas pārmaiņas, kuras uzlabos jūsu savstarpējās attiecības.

 

 

Skorpions

Iespējams, aizvien izjutīsi aizvainojumu par kāda cilvēka teikto. Šie vārdi tevi aizskāra līdz sirds dziļumiem un nepamet tavu prātu. Vari būt drošs, ka šī persona nedomā par tevi neko sliktu, gluži otrādi. Visticamāk, ir noticis milzu pārpratums, tādēļ pārstāj raizēties un dod viņam vēl vienu iespēju.

 

 

Strēlnieks

Šodien jutīsi spēcīgu romantisko saikni ar kādu. Tas var notikt kādas intelektuālas sarunas vai mācību laikā. Tavu pielūdzēju šarmēs tavs viedums, gudrība un aizrautība, ar kādu tu runā par sev tuvām, nozīmīgām lietām. Izbaudi šo uzmanību un flirtu!

 

 

Mežāzis

Šodien būs krietni grūtāk gūt pārsvaru argumentos, nekā parasti. Lai cik pārliecināts tu nejustos par savu taisnību, tavs oponents būs liekams ar tevi vienos svaru kausos. Neviens no jums nebūs ne pareizs, ne nepareizs – patiesība, kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu. Centies paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien izjutīsi trūkumu pēc kaut kā savā dzīvē. Ļoti iespējams, tas ir draugu atbalsts, kurš varētu būt lielāks. Viņi pavisam noteikti vēl tev labu, taču ir visai aizņemti ar savu ikdienu un pienākumiem. Koncentrējies uz saviem mērķiem un interesēm. Jau pavisam drīz sastapsi cilvēkus, ar kuriem justies uz viena viļņa.

 

 

Zivis

Mirklī, kad pievērsīsies savas veselības un labsajūtas uzlabošanai, tevi pārsteigs kāda jauna iepazīšanās. Tas var notikt, apmeklējot treniņu vai ārstnieciskās procedūras, nodarbības. Varbūt, sastapsi kādu vienkāršas pastaigas laikā. Iespējams, šis cilvēks jau ilgāku laiku vēlējies ar tevi iepazīties, taču bija pārlieku kautrīgs. Attiecības jūsu starpā var izvērsties gan platoniskas, gan romantiskas – izvēle ir tavā ziņā.

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Avārija uz Ventspils šosejas, ieradušies visi operatīvie dienesti

  Sestdienas vakarā uz Rīgas - Ventspils šosejas pie Kūdras notikusi vairāku vieglo automašīnu sadursme, vēsta...

Uzmanību, autovadītāji! Kopā ar fotoradara sodu var iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās – VIDEO

  Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Izskan svarīga ziņa Latvijas iedzīvotājiem, kuri maksā par apkuri

  Lai gan laikapstākļi joprojām gana vasarīgi, jau kopš septembra vidus daudzviet daudzdzīvokļu ēkas pamazām sāk...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...