Šī būs labvēlīga diena dažādām mākslas izpausmēm. Pat visparastākās dzīves situācijas spēsi uzlūkot daudz radošākā veidā, kas palīdzēs atrisināt problēmas ātrāk un vienkāršāk. Ir labvēlīgs brīdis laika pavadīšanai ar bērniem, svētku organizēšanai un dažādām performancēm uz skatuves. Diena ir jāpavada aktīvi.

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes iesaka, ja iespējams – pavadi dienu mierā, atpūšoties un ļaujoties radošumam un mīlestībai. Tev var būt saistošas intīmas tikšanās, mūzika, kā arī pikniks brīvā dabā. Planētas ir sagādājušas patīkamas ilūzijas par taviem romantiskajiem vai draudzīgajiem kontaktiem vai kopējo personīgo attiecību nākotni.

 

versis-mil-horVērsis

Šī diena atvieglos ģimenes problēmu un jautājumu risināšanu, kas saistīti ar bērnu audzināšanu un viņu finansiālo uzturēšanu. Tajā pašā laikā vari būt diezgan nervozs, ja lietas nenoritēs tā kā biji plānojis.  Tava iztēle var būt pārlieku aktīva. Tāpat šodien vari būt nepamatoti aizdomīgs.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dienas laikā tava sapņainība tikai pieaugs. Vari kļūt izklaidīgs, nedaudz ideālistisks un romantisks, kad runa būs par tavām attiecībām. Mīlas pilnās jūtas var kļūt nedaudz platoniskas, īpaši, ja pavadīsiet laiku atsevišķi vai, ja esi bezcerīgi iemīlējies kādā.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka visas dienas garumā pastāv risks, ka tevi kontrolēs vilinošas ilūzijas, kāda šarms vai cerības uz labāku nākotni. Nekaitīgas fantāzijas neradīs problēmas ne tev, ne apkārt esošajiem cilvēkiem. Tomēr ir jābūt uzmanīgam, lai tās neveicina negatīvu ietekmi. Izvairies no kārdinājumiem un viltus.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tu var būt diezgan apmierināts ar sevi, bet ne pārāk mierā ar citu cilvēku rīcību. Jo tuvāk 20. augustam ir tava dzimšanas diena, jo lielāka varbūtība, ka par zemu novērtēsi cilvēku motīvus, noveļot savas problēmas uz tiem, kurus turi aizdomās vai gluži pretēji uz tiem, kurus idealizē.

 

jaunava-mil-horJaunava
Dažas no tavām darbībām noteikts zemapziņas impulsi. Dienas beigās pastāv iespējamība, ka tie ietekmēs fantāzijas un emocijas. Šādā gadījumā loģika, lietu pamatotība un tīrs praktiskums, diez vai spēs palīdzēt.

 

svari-mil-horSvari 

Tavs romantiskais noskaņojums ietekmēs biznesa saistības. Zvaigznes norāda, ka tu nedrīksti pretoties šai tendencei. Labāk neplāno oficiālas sanāksmes, sarunas un pārrunas, izņemot situācijas, kad mērķtiecīgi vēlies tās attīstīt neformālā, relaksējošā vidē.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien var būt grūti ieskatīties patiesībai acīs. Iespējamas nesaprašanās starp tevi un priekšniecību, tuviniekiem, vecākiem un ģimenes locekļiem. Esi uzmanīgs, lai neiekļūtu kādā nepatīkamā situācijā.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī ir lieliska diena romantiskiem kontaktiem. Ja tev kaut kas partnerī nešķitīs pievilcīgs, spēsi vienkārši to ignorēt. Kad runa būs par biznesa sarunām, labāk tās atlikt līdz piemērotākai dienai. Šodien ir diezgan viegli iekļūt kāda slazdā vai tapt apmuļķotam.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šodien tu vari spēlēt uz citu jūtām vai izmantot viņu trūkumus un īpašās intereses savā labā. Zvaigznes norāda, ka nebūs viegli tikt galā ar savām emocijām, ieskaitot negatīvajām to izpausmēm. Šī nav laba diena lai satiktos ar jauniem cilvēkiem, it īpaši, ja savos sapņos alksti kontaktēties vienīgi ar vienu konkrētu personu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev būs īpaši svarīgs kā tavs, tā  partneru psiholoģiskais līdzsvars. Nespēja pārvaldīt savas vēlmes, var novest pie negatīvām sekām, radīt iluzoru priekšstatu par attiecībām un kavēt sirsnīgu dialogu.

 

zivis-mil-horZivis

Iedomu pasaule šodien tev var kļūt svarīgāka par realitāti. Ja tavai darbībai ir radoša būtība vai, ja kādu iemeslu dēļ būsi pilnībā iegremdēts savās īpašajās lomās, šīs dienas notikumi diez vai būs parocīgi.  Raugi, lai iedomas nesāk traucēt taviem tiešajiem pienākumiem.

 

Sabiedrība

Avārija uz Ventspils šosejas, ieradušies visi operatīvie dienesti

  Sestdienas vakarā uz Rīgas - Ventspils šosejas pie Kūdras notikusi vairāku vieglo automašīnu sadursme, vēsta...

Uzmanību, autovadītāji! Kopā ar fotoradara sodu var iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās – VIDEO

  Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Izskan svarīga ziņa Latvijas iedzīvotājiem, kuri maksā par apkuri

  Lai gan laikapstākļi joprojām gana vasarīgi, jau kopš septembra vidus daudzviet daudzdzīvokļu ēkas pamazām sāk...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...