Pirmajā dienas pusē vajadzētu mēģināt izvairīties no dažādām liekām ilūzijām un pašapmāna. Būs iespēja aplūkot situāciju no dažādiem rakursiem. Tas ļaus izveidot reālistisku un objektīvu viedokli par to.

 

 

auns-mil-horAuns

Šī diena būs īpaši labvēlīga dažādiem braucieniem, komunikācijai, tikšanām. Jo īpaši veiksmīga tā solās būt skolotājiem, studentiem, programmētājiem, dispečeriem, sportistiem, ceļotājiem un dažāda līmeņa vadītājiem. Šodien būs lietderīgi iegādāties grāmatas, rokasgrāmatas vai apmeklēt kādu lekciju vai izlasīt dažāda veida materiālus. Vari domāt par kāda dokumenta vai apliecības atjaunošanu.  

 

 

versis-mil-horVērsis

Tava mobilitāte, veiklība un avantūrisms augs augumā. Zinātkāre būs apbrīnojami aktīva, taču tā tevi vairāk “dzīs” pagātnē, nevis virzīs uz nākotni. Minētās īpašības šodien tev varētu palīdzēt tikt galā ar teju jebkuru uzdevumu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien varēsi veltīt pietiekami daudz laika, lai domātu gan par savu ikdienu, gan darbu. Ja esi dzimis maijā, tevī būs īpaši daudz iniciatīvas dažādām darbībām. Ideāls laiks, lai atsvaidzinātu kādas senākas iemaņas vai tiktos ar veciem paziņām, vai arī pabeigtu finanšu darījumus.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena vairos tevī enerģiju. Tas palīdzēs tev rast risinājumus dažādām pašreizējām problēmām, piemēram, ģimenē, finansēs vai lietās, kas saistītas ar bērnu audzināšanu. Nevajadzētu virzīties pret saviem vai kāda cita cilvēka mērķiem – tas ne pie kā laba nenovedīs.

 

 

lauva-mil-horLauva

Brīnišķīgs laiks, lai veltītu to sportam, braucieniem vai pastaigām. Labi tiksi galā ar fizisko slodzi, taču ar nosacījumu, ka tā nebūs ilga un pārmērīga, garlaicīga un pārlieku nogurdinoša. Būs iespēja uziet ļoti interesantu informāciju vai atrisināt kādu steidzamu sadzīves problēmu. Tas varētu kļūt par papildu stimulu aktivitātei.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tava aktivitāte pieaugs. Labs laiks, lai iemācītos vajadzīgo, saņemtu instruktāžas nepieciešamajām saimnieciskajām darbībām, kā arī pašreizējo nodomu īstenošanai. Iespējams, tu būsi ieinteresēts rīkoties saskaņā ar saviem pagātnes notikumiem vai kaut ko darīt klusītēm, nevienam par to nesakot.

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējams, šodien tu no jauna atklāsi savu brīvību. Tavas intelektuālās, sakaru un starpniecības prasmes palīdzēs rīkoties saskaņoti un orientēties uz vajadzīgāko. Var gadīties, ka tev izdosies paplašināt savu ierasto informatīvo telpu un atsākt konkrētus biznesa plānus vai komunikāciju.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zinātkāre un ziņkārība varētu tevi pietuvināt teju kritiskai robežai. Nešķērso trauslas līnijas, nepārbaudi likteni. Tev vajadzētu būt informētam par lietām, ievērot taupības pasākumus un par lietām domāt vienkārši – tas viss tevi varētu paglābt no dažādām nepatikšanām.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev nevajadzētu palikt vienatnē. Šodien cilvēki ap tevi radīs ne tikai sociāli patīkamu atmosfēru, bet arī spēs parādīt, cik ātri ir spējīgi rīkoties tieši tā, kā saka. Izmanto savu izlēmību un radošumu, ja esi ieinteresēts savstarpējai sadarbībai ar apkārtējiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien nevajadzētu pārlieku aizrauties ar transportlīdzekļu vadīšanu vai dažādas tehnikas izmantošanu. Ja esi administratīvais asistents, redaktors, starpnieks, aģents, žurnālists, vadītājs, dispečers vai programmētājs, šī diena tev solās būt ļoti aizņemta. Piemērots mirklis īsam komandējumam un aktīvai jaunu datu apstrādei.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev būs iespēja demonstrēt savu izdomu, impulsivitāti, aktivitāti un humora izjūtu. Šis ir labs laiks, lai mēģinātu reklamētu kādu veco ideju vai beidzot plūktu augļus kādas senas darbības, pat, varētu teikt, piepūles rezultātā. Nesteidzies izplatīt ziņas vai reklāmu masu medijos.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šis ir labs laiks, lai nelielai renovācijai un vienkāršam remontam. Mijiedarbība ar saviem mājsaimniecības locekļiem, vecākiem, bērniem vai kaimiņiem var izrādīties diezgan aktīva. Taču nevajadzētu sūdzēties par šīm pūlēm, jo pretī saņemsi milzum daudz pozitīvas enerģijas un informācijas, kas ļaus tev justies zinošākam un labākam.

 

 

Lai izdevusies tev šī diena!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...