Dienas pirmo pusi velti ikdienas darbiem. Šī otrdiena solās būt bez uztraukumiem vai lieliem pārsteigumiem. Dari visu ieplānoto, koncentrējies uz pašreizējiem darbiem. Dienas otrā puse sagādās tev kādu negaidītu prieciņu.

 

 

auns-mil-horAuns

Izpriecas pie malas, šobrīd parūpējies par savu finansiālo nodrošinājumu, ienākumu un izdevumu sabalansēšanu, mācies atbildību un lietu organizēšanu. Šodien izdari visu, ko iepriekš esi apsolījis, stingri turies pie nospraustā plāna.

.

 

 

versis-mil-horVērsis

Kārtīga organizācija un disciplīna palīdzēs ikdienas rutīnas darbus paveikt ātrāk un efektīvāk. Tev jāspēj sadarboties un jāsaprot sava vieta šajā procesā. Mājas darbi veiksies labi, tomēr būs krietni jāsaņemas, lai pie tiem pieķertos.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Vari piedzīvot nelielu atsvešināšanos ar kādu tuvinieku. Pašreizējos apstākļos iespējas uzlabot attiecības būs tavās rokās. Šodien būs grūti mīlēt un izpaust savas jūtas citiem – tu to sapratīsi diezgan ātri.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena pārbaudīs tevi dažādos veidos. Tavu izturību, rakstura stingrību un praktisko pieeju lietām. Taviem talantiem, pārliecībai un garīgajām vērtībām šodien nebūs liela svara.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena tev būs veiksmīga tikai tad, ja pratīsi saņemt sevi rokās un ar visu sirdi nodoties darbam, nevis izlaisties uz mīkstiem pēļiem. Ir noderīgi, ja dzīves vētrās pastāv iespēja paslēpties aiz kādas platas muguras, un šodien tu to vēlreiz sapratīsi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Lieliskās komunikācijas spējas un nestandarta domāšana šodien noderēs īpaši. Iespējami sarežģījumi, tomēr ne ilgtermiņā. Apvieno radošu izdomu ar drosmi, pievienojot nedaudz atjautības un atsaucības – lūk, recepte lieliskai dzīvei!

 

 

svari-mil-horSvari

Lai gan radīsies sajūta, ka teju ikviens – partneris, kolēģis, klients vai priekšnieks – šodien tev ir pussolīti priekšā, nezaudē pašcieņu. Ar laiku tu atgūsi savas pozīcijas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Lielisks brīdis, lai atrisinātu savas sadzīves problēmas, iesaistot visu ģimeni. Jo brīvāk jutīsies un oriģinālākus risinājumus izvēlēsies, jo ātrāk spēsi visu atrisināt un iestāsies relatīvs miers.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Iedvesmojoša un veiksmes pilna diena. Ja spēsi sakopot visus savus iekšējos resursus, spēsi teju kalnus gāzt. Šādas dienas ir jāizmanto par visiem 100%!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Esi drosmīgs un risini uzdevumus, kurus tu uzskati par grūtiem, nepatīkamiem, bīstamiem, ārpus tavas komforta zonas vai pat neizpildāmiem. Uzlabo savu fizisko sagatavotību, paveic mājas darbus, samaksā nodokļus vai pavadi laiku ar vecākiem. Izvēle ir tavās rokās.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien vari sastapties ar ievērojamu konkurenci. Tas motivēs kļūt labākam ikvienā jomā. Ja dodies braucienā ar auto, vai vēl vairāk – tikai mācies braukt, esi piesardzīgs!

 

 

zivis-mil-horZivis

Noslēpumainība, pārlieku liels jūtīgums un neizlēmība šodien var maksāt dārgi. Izvairies no sev nepiemērotiem darbiem. Šodien var nākties lielā steigā darīt kādu darbu, ko izraisījuši pēkšņi mainījušies apstākļi vai kāda tava pagātnes kļūda.

 

Lai lieliska diena!

 

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...