Šodien mierīgi peldi pa straumi un netraucē pats sevi ar problēmām, īpaši tām, kas ir ārpus tava darbības lauka un spējām. Iniciatīva ir laba lieta, bet šajā dienā tu, visticamāk, nejutīsi, ka tā tiek taisnīgi novērtēta. Tam var būt iemesls!

 

Auns

Ļoti iespējams, ka šī zvaigznāja stiprā dzimuma pārstāvjiem būs jāizvēlas starp mīlas dēkām un ģimenes pienākumiem. Esi piesardzīgs! Liktenis tev piespēlēs jaunu pieredzi, taču, ja nebūsi iedomīgs un apslāpēsi savu temperamentu. Nav izslēgts, ka šodien tevi piemeklēs neparedzēti notikumu pavērsienu, kas nenāks tev par labu.

 

Vērsis

Diena sāksies ar kādu svarīgu jautājumu, informācijas izmantošanu un harmonijas meklējumiem. Zvaigznes norāda, ka ļoti ticams, ka kāda jauna draudzība galu galā pāraugs nopietnās attiecībās, vai tavā ceļā būs kāda ziņa, kas pavērs jaunus apvāršņus. Zvaigznes iesaka pievērst uzmanību veselībai. Tu vari just nelielu diskomfortu šodien, piedzīvojot bezcēloņa melanholiju. Planētu stāvoklis iesaka būt piesardzīgam, lietojot alkoholiskos dzērienus.

 

 

Dvīņi

Ļoti ticams, ka šodien visas tavas iniciatīvas tiks lemtas neveiksmei. Tu apzināsies, ka cerības nav piepildījušās. Iespējams, ka piedzīvosi emocionālu lūzumu. Jebkurš biznesa darījums prasīs daudz pūļu un nesniegs gaidīto rezultātu. Ticams, ka kāda slikta ziņa pārtrauks tavu iekšējo līdzsvaru un labvēlīgo klimatu ģimenē.

 

 

Vēzis

Zvaigznes norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm šodien iespējama liktenīga iepazīšanās, kas var būt sākums mīlas stāstam. Planētu stāvoklis mudina, ka ar kaut kā iegādi šodien nevajadzētu steigties, jo tas var būt ļoti neveiksmīgs darījums, vēl ilgi pēc tam tev būs žēl izšķērdētās naudas. Savukārt, vīrieši – Vēži būs vīlušies. Lai gūtu panākumus, tev ir nepieciešams mainīt savu stratēģiju.

 

 

Lauva

Šī solās būt veiksmīga diena treniņiem, aktivitātēm svaigā gaisā, pastaigām, ceļošanai un socializācijai ar draugiem un mīļajiem. Zvaigznes iesaka vakaru pilnībā veltīt ģimenei un/vai bērniem.

 

 

Jaunava

Šī būs diena atpūtai, pārdomām un vērošanai. Zvaigznes norāda, ka laiku šodien ir labvēlīgi izmantot fiziskām aktivitātēm un garām pastaigām. Personiskajās attiecībās tev šodien ir vairāk jākontrolē savi vārdi un emocijas, jo pastāv ļoti augsta lielu skandālu varbūtība. Tu nedrīksti noraidīt kāda lūgumu.

 

 

Svari

Šodien tevi, visticamāk, sagaida finansu neveiksme vai nopietnas problēmas profesionālās darbības sfērā. Ir iespējams, ka tev nāksies pielāgot ilgtermiņa plānus vai uzņemties papildu pienākumus. Draugu un tuvinieku pieredze būs neaizstājama, palīdzot saskatīt daudzas kļūdas tavā rīcībā.

 

 

Skorpions
Laba diena atbildīgu lēmumu pieņemšanai un rīcībai profesionālās un personiskās dzīves sfērās. Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu pievērst uzmanību jauniem, izdevīgiem biznesa piedāvājumiem vai jaunām paziņām, un izmantot to visu, lai gūtu maksimālu labumu sev.

 

 

Strēlnieks

Laba diena, lai iepirktos, taču planētas norāda, ka nav ieteicams iegādāties nekustamo īpašumu un tekstilizstrādājumus. Ja šodien tavi pirkumi būs lieli, tie būs veiksmīgi! Personīgajā dzīvē tu šajā dienā nedrīksti pielietot spontānus lēmumus. Visas problēmas tiks atrisinātas, ja tu izrādīsi demokrātiskumu.

 

 

Mežāzis

Šī būs strīdīga diena, kas mudinās veikt pārmaiņas, mesties piedzīvojumos un ceļot. Iespējams, dosies komandējumā, kas papildinās tavu budžetu, vai, gluži pretēji, iztukšos to un mēģinājumi atrisināt vairākas lietas vienlaicīgi, novedīs pie kļūdām vai finansu zaudējumiem.

 

 

Ūdensvīrs

Negaidīta ziņa vai strīds ar mīļoto var samainīt visus dienas plānus – kājām gaisā. Miers, klusums un nepiekāpība palīdzēs labot kļūdas un sasniegt izvirzītos mērķus.

 

 

Zivis

Šī diena solās būt īpaši veiksmīga kontaktiem ar tev interesējošu personu. Iespējams, vari rast interesantu paziņu vai sarunāt romantisku randiņu, visticamāk, ar personām, kuras dzimušas Lauvas vai Auna zvaigznājā. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāstiprina sava pozīcija, jāuzņemas iniciatīva un jākļūst neatlaidīgākam. Panākumu atslēga šodien būs spēja aicināt cilvēkus kļūt atklātākiem un pašam tādam būt!

 

 

Veiksmīgu dienu!

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...