Ko zvaigznes tavā dzīvē sola piektdienai, 21. augustam?

 

 

Auns

Lieliska diena, lai izveidotu pilnīgu saikni ar kosmosu. Notikumi šajā dienā šķitīs pārsteidzoši, neticami, dažkārt pat pārdabiski. Atrodi laiku meditācijām un savas iekšējās būtības apzināšanai. Viss būs ārpus tavas kontroles un nāksies paļauties tikai un vienīgi uz savu sirdi.

 

 

 

Vērsis

Zvaigznes mudinās tevi lemt par labu kādām pēkšņām pārmaiņām. Tās var nebūt visaptverošas pārmaiņas, tomēr ierastā ikdiena turpinās ritēt citādāk, kā līdz šim. Šodien centies vairāk just, domāt un runāt ar savu sirdi.

 

 

Dvīņi

Šodien gaidāms kāds neparedzēts notikums tavā dzīvē. Apzini savas iespējas un pieņem tagadni tādu, kāda tā ir. Vairs nav iespēju atkāpties. Tu esi pārāk daudz un smagi strādājis, lai tagad visam atmestu ar roku. Novērtē, cik daudz jau esi sasniedzis un vari būt drošs, ka, dienām ritot, viss atrisināsies un uzlabosies. Ļauj runāt savai sirdij!

 

 

Vēzis

Šodien uz taviem pleciem uzgulsies jūtams smagums. Lielā mērā tas būs saistīts ar dažādām pamatvērtībām un tavām dabas dotajām spējām un talantiem. Būs jāpapūlas, lai smago nastu spētu gan celt, gan nest, taču šī pieredze nāks tev par labu. Turi atvērtu savu sirdi!

 

 

Lauva

Lepnums vai sods? Sods pienāksies vien tiem, kuri laikus nav tikuši galā ar sev uzticētajiem pienāumiem. Ja esi ļāvies zvaigžņu vadītajam ceļojumam un pieņēmis šo jauno dzīves posmu, varēsi lepoties ar paveikto. Tu tam esi gatavojies jau ļoti ilgu laiku, veidojot pavisam jaunu pasauli sev apkārt. Liela nozīme būs arī mīlestībai un ģimenei, kura allaž tevi ir sargājusi, par tevi rūpējusies. Novērtē, cik tālu tevi ir atvedusi tava aizrautība, spēks, gribasspēks un sirds.

 

 

Jaunava

Ceļš pretī panākumiem vedīs tevi aizvien tālāk un tālāk, ja vien spēsi saglabāt draudzīgas un cieņpilnas attiecības ar līdzcilvēkiem. Īpaši lielu lomu tavā dzīvē spēlēs tuvinieki. Jūsu starpā veidosies spēcīga saikne. Iespējams, meklēsi atbildi uz jautājumu, kas ir tas, kam šobrīd patiesi tici. Esi no sirds atklāts un patiess gan pret sevi, gan apkārtējiem.  

 

 

Svari

Tavs redzesloks ir paplašinājies, sniedzot nozīmīgas zināšanas. Iespējams, tev vajadzēs to visu savā prātā sakārtot gluži kā kolāžu, lai saskatītu kas, kad un kā izveidoja tevi tādu, kāds esi šodien. Līdzsvars it visā ir panākumu atslēga. Novērtē šīs dienas izaicinājumus to, kur tie tevi aizvedīs nākotnē. Uzticies savai intuīcijai. Atceries, ka vislielāko spēku vari meklēt pats savā sirdī.

 

 

 

Skorpions

Aizvien turpināsi virzīties uz priekšu. Tavs ceļš būs gluži kā talantīga rakstnieka sarakstīts romāns. Vienalga, vai tas beigsies ar uzvaru vai traģēdiju, tā būs tava vērtīgā dzīves pieredze. Iespējams, prātā notikumus paredzēji un ieplānoji pavisam citādāk, nekā tie izvērtīsies realitātē. Tu neesi ikdienišķa personība, tādēļ nav brīnums, ka viss tavā dzīvē ir ārpus ierastā. Lūkojies uz savu dzīvi ar patiesu dvēseli un pārmaiņām gatavu sirdi.

 

 

 

Strēlnieks

Tu esi nokļuvis tur, kur esi, pateicoties savam gribasspēkam. Ļauj sev augt. Tu esi īsts izdzīvotājs un spēj tikt galā pat ar vissarežģītākajām situācijām. Iespējams, uzdrošināsies paraudzīties acīs kādam notikumam, no kura iepriekš bēgi un izvairījies. Pieņem šo izaicinājumu ar drosmes pilnu sirdi.

 

 

Mežāzis

Strādājot komandā ar citiem, stūrgalvībai nav vietas. Var nākties pieņemt kādu citu autoritāti vai atrast veidu, kā turēt grožus savās rokās pavisam klusi un nemanāmi. Pārslodze nepavisam nenāks par labu tavai veselībai. Cietoksnis, kuru uzbūvēji apkārt savām emocijām, sagrūs, taču kaut kas liks tev to atkal, ķieģeli pa ķieģelim, būvēt no jauna. Ieklausies vairāk savā sirdī.

 

 

Ūdensvīrs

Tu esi tas, kurš nevar nosēdēt malā un ignorēt apkārt notiekošo. Tu esi cīnītājs, humānists un aculiecinieks daudz un dažādām sociālajām situācijām savā dzīvē. Tu esi tas, kurš sniedz apkārtējiem atbalstu, bieži vien nesaņemot par to neko pretī. Labvēlīga diena, lai izveidotu darba grupu, ar kuru kopā strādāt pie savu mērķu realizēšanas. Liec lietā spēku, ko tev dāvā tava nesavtīgā sirds!

 

 

 

Zivis

Šodien vari saņemt vairākus, likteņa piespēlētus, izaicinājumus. Piedzīvosi izaugsmi un kļūsi emocionāli atvērts dažādās dzīves situācijās un jomās. Būs grūti saprast, kur fokusēt savu enerģiju, taču, ja būsi vērīgs, spēsi saskatīt mājienus.  Spēku un iedvesmu varēsi atrast savā sapņu pilnajā sirdī.

 

Sabiedrība

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...