Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā dzīvē. Esi piesardzīgs, iesaistoties konfliktos.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Tava lielā pašpārliecība un entuziasms ne pārāk labi ies kopā ar zvaigžņu stāvokli. Lai cik drosmīgs tu būtu, rēķinies ar to, ka vienmēr būs kāds cilvēks, kurš domās un rīkosies citādāk nekā tu un viņam ir visas tiesības aizstāvēt savu atšķirīgo viedokli un nostāju.
 

 

versisVērsis

Būtu muļķīgi un bezjēdzīgi Vēršiem šajā dienā ieteikt saglabāt stabilitāti un stingru pamatu sev zem kājām, tomēr tam vajadzētu pievērst savu uzmanību. Ne vienmēr tu atrodies barības ķēdes augšgalā un, aizstāvot sevi pret kādu augstākstāvošu, tu vari iekļūt visai bīstamā situācijā.

 

 

 

dviniDvīņi

Sociāli aktīvajiem Dvīņiem vajadzētu uzņemties vadību par sarunās apspriestajiem tematiem šajā dienā, lai laikus būtu iespējams izvairīties no potenciālas katastrofas. Liec lietā savu spēju ievirzīt sarunu neitrālā gultnē.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu būt uzmanīgiem, iesaistoties nesaskaņās ar saviem ģimenes locekļiem. Vairums tavu sociāla rakstura problēmu ir saistītas ar taviem tuviniekiem un, lai arī tu parasti centies darīt visu, lai neizklausītos pārāk cietsirdīgs, ieteicams piedomāt arī pie tā, lai netiktu pateikts kas tāds, ko vēlāk var nākties rūgti nožēlot.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmes pārstāvjiem ieteicams nemeklēt pašiem sev liekas problēmas. Pēc dabas tu esi visai teritoriāls, tomēr skaļš un ārišķīgs. Diemžēl, ne vienmēr tavai pārlieku lielajai pašpārliecībai ir arī reāls pamatojums un būtu muļķīgi šajā dienā cerēt, ka no zila gaisa tāds uzradīsies.

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem ieteicams būt piesardzīgiem attiecībā pret argumentiem, tomēr neizvairīties no iesaistīšanās tajos. Tu esi sīkumains un tālredzīgs cilvēks, kurš ne visai mīl iesaistīties sarunās. Saliekot to visu kopā nav šaubu, ka tavs viedoklis allaž ir objektīvs un pamatots, līdz ar to atliek vien atrast piemērotāko veidu, kā to prezentēt citiem.
 

 

 

svariSvari

Svariem ieteicams izvairīties no vēlmes sevi vienmēr un visur aizstāvēt. Nekļūsti pārāk stūrgalvīgs, it īpaši, kad nepieciešams rast risinājumu citu cilvēku problēmām. Lai gan dažkārt viņu rīcība var šķist muļķīga, tā ir viņu dzīve un būtu aplami dusmoties, ka viņiem tavs viedoklis šķiet nepieņemams.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams neiespringt uz uzvaras gūšanu katrā konfliktā. Pat vispēlēkākajās dienās tu esi tendēts būt kaujinieciski noskaņots. Šodien savu aizrautību un kaisli metīsies demonstrēt cīnoties par katru nieku, kas, protams, ir absolūti lieki.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu uzņemties starpnieka lomu. Tu augstāk par visu vērtē gūtās zināšanas un pieredzi. Šīs tavas vērtības palīdzēs atjaunot saskaņu un harmoniju apkārtējo vidū pat šajā dienā, kad vairums cilvēku būs tendēti uz konfliktiem.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem lielāko dienas daļu vajadzētu uzturēties savā darba vietā. Tu mēdz būt visai atturīgs un rezervēts pret komunikāciju ar saviem kolēģiem un šodien tas tikai paspilgtināsies. Lai izvairītos no dažādām neveiklām situācijām un lieki netērētu laiku, iegrimsti savu pienākumu pildīšanā.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien metīsies iesaistīties dažādās diskusijās un argumentos. Neraugoties uz lielo cīņassparu, ieteicams saglabāt cilvēcību. Ja iespējams, par galvenajiem sarunu tematiem šajā dienā izvēlies mazāk riskantas jomas, kuras neraisa tevī un oponentos spēcīgas emocijas.

 

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šajā dienā ieteicams nodoties darba pienākumu pildīšanai. Tu mēdz ātri mainīt savas domas, kas nozīmē, ka šobrīd valdošā Vērša pasaulē tev būs grūti atrast sev piemērotu vietu. Izmanto Vērsim raksturīgo darba sparu, produktīvi strādājot.
 

 

 

Veiksmīgu dienu!

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....