Ko zvaigznes sola ceturtdienai, 25. jūnijam?

 

aunsAuns
Auna zīmē dzimušajiem, pavadot laiku kopā ar ģimeni, vajadzētu mēģināt būt saudzīgākiem pret saviem tuviniekiem. Tu jūties ērti, pakļaujot un izrīkojot apkārtējos savā darba vietā, taču šī metode pavisam noteikti nav pielietojama attiecībās ar saviem mīļajiem.

 

 

versisVērsis
Vērši parasti ļoti labi zina ko vēlas un mērķtiecīgi cīnas par iecerēto. Tomēr šad tad tā dēļ nākas ciest apkārtējiem. Centieties atrast kompromisu visās savās gaitās pat tad, ja sākumā šķiet, ka tas citus neietekmē.

 

 

dviniDvīņi
Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu pavadīt dienu kopā ar tiem ģimenes locekļiem un draugiem, kuri vienmēr ir lieliski sarunu biedri. Tava otrā pusīte, bērs vai laulātais draugs varētu nebūt mierā ar vienkāršu papļāpāšanu, taču kāds no vecākiem vai attālākiem radiniekiem būs vispiemērotākā kompānija.

 

 

vezisVēzis
Vēžiem vajadzētu censties vairāk pastāvēt par sevi, atrodoties darba vietā, savukārt mājās kļūt piezemētākiem un atlaist grožus vaļīgāk. Bieži vien tu darbā sevi pietiekami neaizstāvi, kā rezultātā apkārtējie bradā tev pāri. Dažkārt šādās situācijās var palīdzēt bezkaislīgums un vēsa attieksme, taču, ja saglabāsi to arī mājās ejot, attiecības ar tuviniekiem var krietni sašķobīties.

 

 

lauvaLauva
Lauvas zīmē dzimušajiem, kuri ieraduši uzņemties vadītāja lomu darbā, tomēr ieteicams būt piesardzīgākiem komunikācijā ar ģimenes locekļiem. Neraugoties uz to, ka darbā esi pašpasludināta autoritāte, saskarsmē ar tuviniekiem vienpusēja varas uzņemšanās var iedragāt jūsu attiecības.

 

 

jaunavaJaunava
Jaunavas zīmes pārstāvji neļauj citiem sevi izmantot savtīgiem nolūkiem, tāpat arī viņi nemēdz būt tie, kuri pieņem galvenos lēmumus ģimenē. Šajā dienā ieteicams pievērsties dažādu, ar ģimeni saistītu notikumu plānošanai, kura, nav noslēpums, tev padodas vislabāk.

 

 

svariSvari
Svariem pašiem vajadzētu sajust un saprast, vai šis ir piemērots laiks, lai sniegtu savu palīdzību citiem vai tomēr nē. Bieži vien tu savus kolēģus uzlūko tāpat kā ģimenes locekļus. Atsevišķos gadījumos tas var palīdzēt, taču, diemžēl, ne vienmēr.

 

 

skorpionsSkorpions
Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams būt skaļākiem, izpaužot savu viedokli un tiekties pateikt pirmo vārdu. Tu bieži vien pārāk asi reaģē uz citu cilvēku pateikto, taču, ja tu būsi tas, kurš uzsāks un kontrolēs dialogu, izvairīsies no situācijām, kuras var pārvērsties nevajadzīgā un nepamatotā agresijā.

 

 

strelnieksStrēlnieks
Strēlniekiem vajadzētu vairāk laika pavadīt ar saviem gados vecākajiem ģimenes locekļiem. Tu izbaudi atrašanos mierīgā un harmoniskā vidē, klausoties citu cilvēku stāstos un pieredzē. Diemžēl, uzturoties jaunāku cilvēku vidū, to visu apvienot diez vai izdosies.

 

 

mezazisMežāzis
Mežāža zīmes pārstāvji ir visai patstāvīgi cilvēki, kuri lieliski apzinās savu lomu gan sabiedrībā, gan ģimenē. Lai gan Mežāžiem un šobrīd valdošajiem Vēžiem ir maz kā kopīga, šodien šīs zīmes spēs miljiedarboties ļoti harmoniski.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs
Ūdensvīriem vajadzētu izvairīties no dažādu argumentu uzsākšanas. Tavs oponents šajā dienā, visticamāk, būs vai nu cilvēks, kurš šodien atrodas diezgan vieglprātīgas zīmes ietekmē vai cilvēks, kurš ar milzu sparu pretojas citu ietekmei. Tas pavisam noteikti nav tas, kas tev vajadzīgs.

 

 

zivisZivis
Zivju zīmes pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no jebkādu lēmumu pieņemšanas. Lielākoties izvēles veikšana tev sagādā grūtības un šodien tu šaustīsi un apšaubīsi savu izvēli vēl vairāk, aizmirstot par savu spēcīgo intuīciju.

 

 

Sabiedrība

NMPD

Piektdien vēl 7 jauni Covid-19 slimnieki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 7 jauni...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi uz Liepājas šosejas

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" sestdienas rītā vēsta par smagu avāriju uz Liepājas šosejas, netālu no Liepājas. Zināms,...

Sestdiena sākusies ar traģiskām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 20 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. augusts

  Piemērots vakars izklaidēm un dažādu pasākumu apmeklēšanai. Mīlestībā un romantiskajā dzīvē turpināsies pārmaiņu laiks. Daudziem...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. augusts

  Šī diena būs visai transformatīva. Gūsi daudz atklāsmju, galvenokārt mīlestībā un romantiskajā dzīvē. Jutīsi alkas...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts

  Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku turpmākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku no sestdienas līdz otrdienai. 15.08.2020. teritorijā...

Parādās jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Darba...
Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...