Šodien atrodi laiku, ko veltīt mājas darbiem un savai ģimenei. Sazinies ar draugiem un vecākiem, dzīvo harmoniski un #PaliecMājās.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie ir aizrautīgi un kaislīgi cilvēki un, lai gan biežāk tas atspoguļojas viņu darbā, tas attiecas arī uz viņu romantiskajām attiecībām. Ja tev jau ir stabilas attiecības, izmanto šo laiku, lai ienestu tajās jaunas vēsmas. Ja vēl esi otrās pusītes meklējumos, ieteicams būt piesardzīgam un nesteidzīgam.

 

 

versisVērsis

Vēršiem stingri vajadzētu apsvērt iespējas, kā pavadīt laiku ārpus darba. Tu smagi strādā gan mājās, gan darbā, kas nozīmē, ka bieži vien esi aizņemts arī savā brīvajā laikā. Atceries, ka labi un aizraujoši pavadīts laiks nav velti iztērēts.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņa zīmē dzimušie ir apdāvināti ar lieliskām runasspējām, taču nereti tās liek lietā tikai ar tiem, kuri allaž ir tuvumā. Šodien ieteicams pavadīt laiku, komunicējot ar ģimeni un draugiem, ar kuriem, iespējams, saikne jau paspējusi pazust.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem, kuri iepriekšējās dienas pavadīja, nesekmīgi cenšoties izvairīties no atsevišķiem cilvēkiem, šodien beidzot izdosies gūt panākumus. Tev svarīga ir tava ģimene un tu netērēsi laiku, ko vari veltīt saviem mīļajiem, sev nenozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams pavadīt laiku kopā ar jaunākajiem ģimenes locekļiem. Tu spēj būt lielisks piemērs, kuram līdzināties un nevar noliegt, ka tas tev sagādā baudu un gandarījumu. Ja lielāko daļu dienas pavadīsi ar kādu savas zīmes pārstāvi, iespējams, dienas beigās jutīsi vajadzību pabūt vienatnē.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavām šodien piemērota diena, lai ļautos kulinārijas piedzīvojumiem virtuvē. Tu mīli gatavot, baudīt ēdienu, un nav labāka veida, kā pavadīt laiku kopā ar tuvākajiem draugiem un ģimeni, kā kopīgi tērzējot pie bagātīgi klāta vakariņu galda.

 

 

svariSvari

Svariem šodien nav gaidāmi starpgadījumi un konflikti darbā, taču pastāv risks, ka tie izcelsies ģimenes un draugu lokā. Planētu stāvoklisnozīmē, ka visi centīsies pavadīt vairāk laika ar saviem tuvajiem, kas, diemžēl, palielina risku izcelties dažādām nesaskaņām.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpionam un Vēzim ir daudz vairāk kopīga, kā varētu likties. Tev raksturīgā kaislība nereti saistīta ar tev mīļajiem cilvēkiem. Lai gan tieši ģimenes locekļi ir tie, kuri var tevi visvairāk sāpināt un aizkaitināt, centies būt savaldīgs, lai laiku, ko pavadāt kopā, nepavadītu strīdoties.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem ieteicams nodoties sev saistošām aktivitātēm vai doties uz iecienītākajām vietām kopā ar saviem mīļajiem. Tev patīk pavadīt laiku ārpus mājas, dabā un tā palīdz tev relaksēties. Atbrīvošanās no stresa palīdzēs ne tikai tev, bet arī taviem draugiem un ģimenei.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie attiecībā pret darbu un ģimeni bieži vien ir vienlaikus gan darbīgi, gan paranoiski. Lai gan abās šajās struktūrās hierarhija var būt visai līdzīga, atceries, ka ģimenes lokā vari justies drošāks, dabiskāks un patiesāks.  

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu uzmanīgi izvēlēties savu auditoriju šajā dienā. Ģimenes locekļi var būt gan labākie, gan sliktākie pretinieki konfliktos. Nezaudē kontroli un neļauj strīdiem ģimenes vai draugu lokā kļūt pārāk skaļiem vai personiskiem.

 

 

zivisZivis

Zivīm ieteicams dienu pavadīt ģimenes lokā. Tu burtiski uzsūc emocijas no apkārtējiem un izlaid tās caur sevi un pārāk daudz emociju var tevi ļoti nogurdināt, neskatoties uz to, cik tās negatīvas vai pozitīvas.

 

 

Lai viss jauki!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Brīvlaika pašā sākumā smagā avārijā Liepājā bojā gājusi pusaudze; vairāki ievainotie

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...