Dienas pirmajā pusē veiksmīgi varēsi risināt savus ikdienas uzdevumus. Spēsi rīkoties saskaņā starp vajadzībām un vēlmēm. Būs iespējams darboties bez liekas steigas, kas palīdzēs tev būt ļoti precīzam un uzmanīgam. Otrajā dienas pusē vairāk vajadzētu pievērsties fiziskām aktivitātēm.

 

auns-mil-horAuns
Piemērota diena īsiem braucieniem. Labs laiks, lai dibinātu jaunas pazīšanās. Ja vien iespējams, pacenties būt fiziski aktīvs, šodien tas ir ļoti svarīgi. Izdevīgs mirklis, lai parakstītu kādu piedāvājumu vai dotos uz biznesa tikšanos. Varēsi lieliski prezentēt savas radošās prasmes.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Šodien vajadzētu iesaistīties tikai īsās diskusijās un, pirms ko teikt, noteikti pārliecināties par to. Šī diena būs veiksmīga finanšu darījumiem, lieliem pirkumiem, dokumentu apstrādei. Lai arī cik veiksmīgi daudz kas nešķistu, noteikti par visu vairākkārt pārliecinies, neko nepalaid pašplūsmā, esi nopietns.

 

 

 

versis-mil-horDvīņi
Rīts būs labvēlīgs profesionālas dabas jautājumiem, tāpēc plāno savas darbības – tas veicinās precizitāti un vairos disciplīnu. Ja šodien paredzētas kādas svarīgas sarunas, noteikti pārliecinies, lai neko nenokavētu, tas daudz liecinās par tevi kā potenciālo darbinieku vai sadarbības partneri.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Šodien ātri spēsi gūt panākumus, ja komunicēsi ar citiem cilvēkiem, izrādīsi interesi par dažādām lietām un piedalīsies diskusijās. Ja rīkosies šādā veidā, tas sola tev daudz laba – informatīvi, garīgi un praktiski. Pacenties!

 

 

 

lauva-mil-horLauva
Šī diena būs piemērota lietām un darbībām, kas neprasa ilglaicīgu koncentrēšanos. Labvēlīga diena, lai piedalītos sporta sacensībās, slēgtu ar tirdzniecību saistītus līgumus, kā arī iesaistītos biznesa komunikācijā. Iespējams, kāds tev tuvs cilvēks būs komunikablāks un mazāk emocionāls par tevi, tas palīdzēs tev atrisināt veselu virkni sadzīves problēmu.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Agrās rīta stundās pastiprināta uzmanība sev jāpievērš tam Jaunavām, kuras dzimušas augustā. Pat viens vārds dienas pirmajā pusē var izrādīties izšķirošs saistībā ar kādu nopietnu lēmumu, rīcības plāna formulēšanu vai nākotnes plānošanu. Nepamet novārtā savus profesionālos pienākumus.

 

 

 

svari-mil-horSvari
Lieliska diena, lai komunicētu starptautiskā mērogā. Biznesa lietās, pateicoties tavai prasmīgi liriskajai komunikācijas prasmei, viss solās notikt daudz produktīvāk nekā pēdējā laikā. Ja tev ir iespēja šodien doties kādā izbraucienā vai ir kāds cilvēks, kurš kaut kādā veidā ir gatavs tev palīdzēt – izmanto šo iespēju. Liela iespēja gūt finansiālu labumu vai jaunu draugu.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tava spēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē sadarboties ar cilvēkiem noteikti nāks par labu arī tev pašam. Taču pārliecinies, ka tu ieguldi pietiekami daudz, nevis ieņem bezmugurkaulnieka pozīciju. Draudzīgums un pieklājība – tiem šodien vajadzētu būt taviem sabiedrotajiem.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Tavi sarunu vai darba biedri šodien būs ļoti priecīgi par iespēju sadarboties, tāpēc neliedz viņiem šo prieku. Gūsti labumu no tā un izmanto iespējas, ko šī sadarbība sniedz. Šodien būs iespējams praksē pārbaudīt to, cik labi darbojas tavi priekšlikumi un, kāds ir tavs guvums no partnerattiecībām, ko esi izveidojis darba vidē.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šī diena var paiet pārsvarā darot ikdienas darbus, un tos vajadzētu padarīt diezgan aktīvi. Lai ietaupītu laiku, mēģini piecelties pēc iespējas agrāk un pat sev izvirzīt uzdevumu/darba grafiku šai dienai. Tu varētu rīkoties elastīgi, taču labāk vadies pēc sava darbu saraksta, mēģinot pēc iespējas labāk orientēties laikā un telpā, neaizklīstot/nenovirzoties no darāmā darba.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Šodien tavas uzmanības centrā izvirzīsies literāra rakstura pasākumi un dažādi citi intelektuālas dabas jautājumi. Lai nu kā, šodien vajadzētu pievērsties savai profesijai, nevis hobijam. Iespējams, šobrīd tev pavisam negribēsies piepūlēt smadzenes ar ko sarežģītu, taču, iespējams, tas ir vienīgais veids, kā būt drošākam par savu nākotni.

 

 

 

zivis-mil-horZivis
Pievēršoties jebkāda veida komunikācijai, pārliecinies, ka cilvēks, ar kuru runā un lietas, ko apspried – ka tas viss notiek tavas brīvas gribas dēļ. Tas palīdzēs tev justies ērtāk un labāk pat tad, ja esi pārlieku ieslīdzis savos pienākumos un pašlaik neredzi diži tālāk par sava deguna galu.

 

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Kuram tiks 15 000 eiro no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. decembris

  Lieliska diena, lai savā personīgajā un profesionālajā dzīvē izmēģinātu kaut ko jaunu, taču nevajag pārcensties....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku svētdien

  Par svētdien, 4. decembrī, gaidāmo laiku stāsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi. 04.12. gaidāms...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognozes 7 dienām!

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...