Šodien palielināsies tava kāre pēc komunikācijas un jaunu zināšanu iegūšanas. Vakarpusē tu varētu vēlēties pabūt vienatnē ar savām domām. Iespējams, pēc ilgākām pārdomām un pašanalīzes, tu sapratīsi, ka pienācis laiks izbeigt kādas attiecības vai mainīt darba vietu.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien, iespējams, varētu pat teikt, nebeidzami nāksies braukāt riņķī. Taču laiks ceļā sagādās daudz patīkamu mirkļu. Iespējams, kāds cits vadīs automašīnu, un tu varēsi atpūsties. Vakarpusē, iespējams, draugi aicinās uz kādu jauku pasākumu – piekrīti un dodies izklaidēties!

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien īpašu uzmanību tev vajadzētu pievērst savai emocionālajai veselībai. Teju ikkatra situācija varētu censties novirzīt tevi uz nepareizā ceļa, taču padošanās tam radīs nelabojamas sekas. Neļauj sev izlādēt dusmas pār apkārtējiem cilvēkiem, atrodi veidu, kā saglabāt līdzsvarotu attieksmi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Ja iespējams, šodien vajadzētu ļauties atpūtai. Var gadīties, ka tevi pārņems nepārvarams slinkums ne tikai darbā, bet arī mājās. Tā vietā, lai padarītu kādus mājas darbus, tu labprātāk izvēlēsies pavadīt laiku zvilnot dīvānā. Atpūta, protams, ir laba un vajadzīga, taču pielūko, lai tavs laiskums pārāk neievelkas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tu lielākoties darbosies radošā vidē. Iespējams, darbā parādīsies jauns puisis, kurš nekavējoties izklāstīs savus nodomus ieviest patīkamas inovācijas visā darba procesā. Iespējams, izmaiņas būs jūtamas jau uzreiz – darbs sagādās vairāk prieka un atmosfēra starp kolēģiem vairāk atgādinās tikšanos draugu lokā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena solās nest tev dažādus iemeslus priekam. Iespējams, varēsi palūkoties atpakaļ uz to, ko esi uzsācis, un saprast, ka tas nav bijis velti. Ir vērts pielikt visas pūles, lai gūtu cerētos rezultātus. Tava pašapmierinātība būs redzama citiem un tu sajutīsi, ka pastiprināti pievērs apkārtējo uzmanību.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Iespējams, šodien vairāk nāksies pievērsties savām finansiāla rakstura attiecībām. Iespējams, veikalā tev šodien vairāk kārosies iegādāties visu ko, nekā tas ir parasti. Var gadīties, ka neapdomīgi sāksi iegādāties teju visu pēc kārtas, aizmirstot par savu lēmumu ekonomēt. Var gadīties, ka vakarā, kad palūkosies uz saviem pirkumiem, būsi dusmīgs pats uz sevi.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien ļoti ieteicams ieklausīties tajā, ko priekšā “saka” tava intuīcija. Tieši ar tās palīdzību tu spēsi tikt gala ar problēmu, ar ko, iespējams, cīnies jau vairākus mēnešus. Taču var gadīties, ka tieši šodien apkārtējie gribēs tev dot visādus padomus, tiesa – tev nav tie visi jāņem vērā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien varēsi izbaudīt savas romantiskās attiecības. Iespējams, būsi pārsteigts par to, ka partneris tev būs sarūpējis kādu patīkamu pārsteigumu. Kopā jutīsieties, varētu teikt, kā pasakā. Iespējams, noskaidrosiet tās lietas, kas pēdējā laikā jums attiecībās traucējušas un spēsiet izlemt, ko un kā mainīt, lai tās atkārtoti nepieļautu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šo dienu tu varēsi pavadīt laimīgā un vieglā gaisotnē. Tu darīsi savus ikdienas darba pienākumus un, iespējams, sāksi tos apspriest ar kādu no saviem kolēģiem. Iespējams, ka šo vakaru pavadīsi kopā ar kolēģiem vai arī ar draugiem, kurus jau diezgan sen neesi saticis.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien daudz kas labi veiksies tieši tavas pacietības un nosvērtības dēļ. Darbā spēsi atrisināt kādu sarežģītu jautājumu, uzdevumu, kur, visticamāk, tev lieliski palīdzēs cilvēks, ar kuru iepriekš tev nebija labas attiecības. Iespējams, tieši šo personu līdz šim biji uzskatījis pat par savu ienaidnieku.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tu asi reaģēsi uz kritiku. Iespējams, ātri apvainosies uz kādu par piezīmēm, ko viņš tev veltīs. Tik pat labi arī tavs partneris sāks tevi kritizēt, kas var novest pat pie komunikācijas pārtraukšanas par kādu konkrētu jautājumu. Tā visa rezultātā, iespējams, mājās dominēs nomācoša atmosfēra.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev nevajadzētu paļauties pārāk lielam informācijas daudzumam, ko saņemsi no svešiem cilvēkiem vai tiem, kam pilnībā neuzticies. Daži cilvēki varētu censties mēģināt ievest tevi strupceļā, visticamāk, savtīgu mērķu vadīti. Tomēr vakarā, kad satiksies ar saviem mīļajiem, varēsi atpūsties un izbaidīt laiku.

 

 

Lai lieliska tev diena!

Sabiedrība

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Līvānus pāršalc ziņa par smagu noziegumu; aizdomas krīt uz nesen izlaistu cietumnieku

  21.janvārī Valsts policija saņēma informāciju, ka Līvānos kādā dzīvokli tika atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas...
Publicitātes foto

Vairākiem latviešiem slēpošanas ceļojums izvēršas murgā

  Kamēr šajā sezonā sniega Latvijā tikpat kā nav bijis un pašmāju slēpošanas kalni atrodas piespiedu...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien veiksmīgi spēsi darīt visu, lai palielinātu savu ietekmi dažādās jomās un uzlabotu reputāciju. Būs...
Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...

Mājai un Dārzam

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...