Šodien pacenties visus darbus paveikt dienas pirmajā pusē – tā būs labvēlīgāka. Vari rēķināties ar palīdzību no apkārtējiem, ja tāda būs nepieciešama. Tev būs daudz enerģijas. Otrā dienas puse var sagādāt stresa pilnas situācijas.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien solās izvērsties dažādi ģimeniski vai partneriski konflikti, tāpēc centies būt pēc iespējas mierīgāks un neizprovocēt nevienu. Ja nepaiesi nevienu solīti pretī un nepalīdzēsi vai neierosināsi rast kompromisu, vari cerēt uz labu rezultātu tikai gadījumā, ja esi pārspīlēti liels optimists.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien ir risks iekulties dažāda veida intrigās, tas iespējams pat mājās, it kā līdz šim mierīgajā ģimenes ikdienā. Mēģini pēc iespējas skaidrāk formulēt savas domas un vēlmes, pretējā gadījumā arī tevis teiktais var tikt interpretēts pavisam citādi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tava vēlme un iniciatīva palīdzēt cilvēkiem var novest tevi pie pamatīga roba budžetā. Ja apsver kādu drosmīgu piedāvājumu, noteikti pārdomā visus plusus un mīnusus, apdomā arī gadījumus, kas sākas ar “ja nu…”. Iepērkoties ļoti uzmanīgi skaiti naudu, arī pie kases, kad tiek skenētas tavas preces.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī solās būt tev visai saspringta diena. Tev būs nepieciešama liela pacietība un nosvērtība, lai izvairītos no dažādām nepatīkamām situācijām. Problēmas, kas saistītas ar darbu vai uzņēmējdarbību, būs diezgan vienkārši atrisināmas. Noteikti pacenties izvairīties no emocionālas agresijas, īpaši, kad komunicē ar sev tuviem cilvēkiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Problemātiskas varētu kļūt attiecības ar taviem profesionālās dzīves partneriem vai darba kolēģiem. Neraugoties uz abpusēju cieņu un uzticību, tomēr viedokļi var nebūt vienādi, un tas var novest pie nopietniem konfliktiem, jo ne visi vienmēr ir gatavi piekāpties. Uzmanies un rūpīgi izvērtē ikkatru situāciju.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Nepatikšanas ģimenē var kļūt lielākas. Kopumā šodien iespējami dažādi strīdi, pārpratumi, nesaskaņas un konfliktsituācijas. Tikai drosme un izlēmība spēs paglābt tevi no nopietnām problēmām. Pacenties neizprovocēt cilvēkus.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien tava mēle var kļūt par tavu lielāko ienaidnieku, tāpēc rūpīgi domā par ikvienu sevis izteikto vārdu. Tevi varētu saniknot privātās vai profesionālās dzīves partnera lēmums. Saņemies un neizrādi savu agresiju, tā vietā labāk mēģini noskaidrot situāciju kopumā un atrisināt to sev vēlamākā gultnē.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien var rasties ne vien romantiski, bet arī ļoti bīstami piedzīvojumi, ja tu atradīsies tālu prom no mājām. Ja būsi mājās vai tuvumā tām, iespējams, nāksies sastapties ar kāda cilvēka kritiku, kurš vēlēsies tev aizrādīt par tavām tradīcijām, paradumiem un saskarsmes stilu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien lielākā riska iespējamība būs saistīta ar tavu ģimeni, vecākiem un īpašumu. Iespējams, nāksies atrisināt kādas bērna nepatikšanas. Lai nu kā – liec lietā tikai civilizētus “ieročus” – diplomātiskas sarunas, piemēram. Tādējādi daudz ātrāk un vienkāršāk spēsi atrisināt jebkuru problēmu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien liela darba slodze solās būt tiem Mežāžiem, kuri dzimuši decembrī. Pastāv arī iespēja iesaistīties konfliktos ar vecākiem, laulāto, radiniekiem, draugiem, biznesa partneriem, klientiem, konkurentiem un vadību. Esi piesardzīgs!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien iesaistīsies dažādās aktīvās diskusijās. Tā rezultātā tu varēsi tik ļoti iekarst, ka tava leksika kļūs diezgan briesmīga, tāpēc labāk jau laikus sagatavojies tam un pacenties neaizrauties ar lamuvārdiem un nevajadzīgiem apvainojumiem. To visu iespējams paskaidrot un izklāstīt arī daudz vienkāršāk un mierīgāk.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tavas perspektīvas profesionālajā un finansiālajā jomā nebūt nav tik sliktas, kā tev, iespējams, šķiet. Taču nesteidzini notikumus, citādi prieks par peļņu nemaz var neizdoties. Šodien vajadzētu pilnībā izvairīties no finansiāla rakstura darījumiem un dokumentu parakstīšanas. Ieplāno šīs lietas uz citu dienu.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...