Pirmo dienas pusi būtu vēlams veltīt savai ģimenei un draugiem. Draudzīgu un mīļu attiecību stils šodien ievērojami pieaugs, un tu to sajutīsi. Šis laiks var izrādīties diezgan labvēlīgs dažādām darbībām. Otrajā dienas pusē tu sajutīsi optimisma un entuziasma pieplūdumu.

 

 

auns-mil-horAuns

Nevajadzētu šodien rīkoties slepenībā vai kādam aiz muguras. Tas nenozīmē, ka nedrīksti rīkoties saskaņā ar saviem iekšējiem impulsiem, taču tajā pašā laikā vajadzētu vismaz apzināties iespējamās negatīvās sekas. Iespējams, radīsies izmaiņas mājās vai ģimenē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien vari mēģināt ieviest izmaiņas savā dzīvē, taču var gadīties, ka par to saglabāšanu tev nāksies krietni pacīnīties. Ne viss risināsies tieši tā, kā iepriekš būsi iztēlojies, bet pozitīvs iznākums ir diezgan ticams. Visticamāk, diezgan vienkārši spēsi rast izejas no sarežģītām situācijām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī ir piemērota diena, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar tavu karjeru. Tomēr situāciju kopumā nevarēs saukt par vienkāršu. Jo vairāk pēkšņu ideju un kāpienu tev būs, jo straujāk virzīsies augšup, jo sāpīgākus kritienus lejup var nākties piedzīvot pieļautas kļūdas gadījumā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tavā dzīvē var risināties dažādi pozitīvi notikumi, iespējams, saņemsi kārdinošus piedāvājumus. Lai cik arī skaisti tie nebūtu, tev vajadzētu saglabāt spēju spriest loģiski un, tā teikt, nezaudēt galvu, bet pārliecināties, ka esi ieguvis pietiekami daudz informācijas. Tāpat vajadzētu nodrošināties arī ar iespēju atkāpties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tu ne tikai lieliski varēsi attīstīt savu personisko iniciatīvu, bet arī paļauties uz citu viedokļiem un atbalstu. Tiesa – uzticies, bet saglabā piesardzību – tā būs drošākā pozīcija šodien. Ja tev ir nepieciešama jauna informācija, to iegūstot noteikti pārliecinies par avota precizitāti.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pārliecinies, ka šodien pietiekami lielu uzmanību pievērs apkārtējo cilvēku vajadzībām, kaprīzēm un spriedumiem. Cik iespējams, komunicē ar cilvēkiem, piedāvā kompromisu un esi atvērts dažādām idejām. Ja nepieciešams – izlīdzi ar padomiem.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien aizvien pieaugs iespējamība, ka tavs garastāvoklis būs ļoti svārstīgs, ātri mainīsies, būsi viegli aizkaitināms. Vilšanās, kļūdas un profesionālie stereotipi no pagātnes, kā arī dažādas nepatīkamas atmiņas varētu krietni ietekmēt tava darba efektivitāti.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja esi tipisks Skorpions, šodien tev nebūs vajadzīgas papildus norādes par to, kā uzvesties. Tu spēsi orientēties labi gan laikā, gan telpā, galvenokārt paļaujoties uz savu jūtīgumu, intuīciju un radošo iztēli. Zvaigznes iesaka tev būt aktīvākam, komunikablākām un atsaucīgākam.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī diena tev sola veiksmi, taču visas dienas garumā tomēr turēs tevi nelielas spriedzes gaisotnē, jo īpaši, ja esi dzimis decembra vidū. Iespējamas pēkšņas garastāvokļa svārstības. Šodien lieliski spēsi apvienot romantiku un darbu un nopietnu atbildību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien lielāko daļu tavas uzmanības piesaistīs citu cilvēku problēmas, sociālās lietas un jaunākās ziņas. Iespējams, tās palīdzēs tev pārraudzīt savu priekšstatu par kaut ko vai pat mainīt to. Var gadīties, ka pētnieciskos nolūkos tev nāksies šo un to pamainīt savā ikdienā un dzīvē kopumā. Var nākties apmeklēt konferenci, kas būs saistīta ar kvalifikācijas celšanu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī ir diena augstām likmēm. Iespējami gan svarīgi darba pienākumi, gan izdevumi. Var gadīties, ka nāksies cerēt uz savu laimīgo zvaigzni un ticēt tai. jebkurā gadījumā tu būsi ieguvējs tikai tad, ja būsi piesardzīgs, rūpīgs un precīzs savās darbībās.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vajadzētu izvairīties no jebkādiem uztraukumiem. Cik ļoti emocionālais pacēlums varētu tev uzlabot omu, tik pat ātri tas var tevi ievest depresīvās izjūtās. Visticamāk, nevarēsi rīkoties un gūt viennozīmīgus panākumus bez jebkādas piepūles. Ja esi dzimis marta vidū, var gadīties, ka sāksi rīkoties pārlieku ekscentriski.

 

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Šis vīrs apturējis jau vairākus dzērājšoferus! Arests gan viņiem vairs netiek piemērots – VIDEO

  Kāds acīgs un drosmīgs autobraucējs šorīt Rīgā aizturēja kārtējo dzērājšoferi. Viņa izelpā bija vairāk nekā...

Diemžēl ir slikta ziņa no “Tallink”

  Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu...

Mūrniece publiski atklāj faktus, kuri plašāk vēl nebija izskanējuši – VIDEO

  Bijusī politiķe un tagad uzņēmēja Linda Mūrniece gana daudz un atklāti sociālajos tīklos stāsta par...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...