Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko tās sola tieši tev šai nedēļai!

 

Auns

Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzēs pievērst dažādiem profesionālas dabas jautājumiem. Taču novērsies no pretrunīgiem kolēģiem, kā arī izvairies no dažādām konfrontācijām, lai varētu iztikt bez dažādiem pārpratumiem. Izmēģini vispiemērotāko un diplomātiskāko pieeju, lai atrisinātu jebkādas stresa un problēmu situācijas. Šonedēļ esi atvērts padomiem un ieteikumiem, ko saņem no vīrieša. Iespējama negaidīta finanšu situācija. Visticamāk, tev nāksies vilties, jo tavas cerības atšķirsies no notiekošā saistībā ar kādu finanšu dokumentu vai lūgumu. Iespējams, zināmu satraukumu radīs notikumi kādas meitenes vai jaunas sieviete dzīvē. Iespējams, tev vajadzēs sagādāt dāvanu kādai sievietei, kura, visticamāk, ir no tava draugu loka. Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs lieliskas iespējas attīstīt savus personīgos vai profesionālos plānus. Aunu sievietēm, kuras ir jaunākas par 35 gadiem, jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai.

 

 

Vērsis

Šonedēļ tev kaut kādu iemeslu dēļ radīsies spēcīgas emocijas, kas būs saistītas ar tuviem vai tāliem radiniekiem. Iespējams, tas būs saistīts ar kādu nozīmīgu notikumu šo cilvēku dzīvē. Šī būs labvēlīga nedēļa, lai organizētu ģimenes pasākumus vai dotos kopīgās brīvdienās. Šonedēļ daudzi Vērši pieņems svarīgu lēmumu, kas sniegs panākumus tavā personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Tagad tev būs iespējas realizēt savus svarīgos projektus vai idejas. Laba nedēļa tiesu darbiem, ja esi tādos iesaistīts, gaidāmi panākumi. Ja tev ir cerības, kas saistītas ar naudu vai finanšu dokumentiem, šī būs izdevīga nedēļa to realizācijai. Tevi var pārsteigt kaut kas negaidīts, piemēram, papildu ienākumu vai peļņu. Mīlas dzīvē, iespējams, beigsies sarežģīts periods. Būs vēži, kuriem būs iespēja sākt jaunas romantiskas vai intīmas attiecības.

 

 

Dvīņi

Iespējamas problēmas dažādu plānu izpildē. Kad piešķirsi prioritāti to risināšanai, būs iespējams ar tām tikt galā salīdzinoši viegli. Piemērota nedēļa tuviem un tāliem ceļojumiem. Īpaši veiksmīgi būs Dvīņi, kuru darbs ir saistīts ar ceļošanu, transportu, tūrismu un tamlīdzīgi. Šonedēļ nevajadzētu pārlieku priecāties par ziņām, ko saņemsi. Velti laiku tam, lai pārbaudītu, kas ir patiess un kas nav. Ir lielas iespējas krāpniecībai, tāpēc esi patiešām uzmanīgs un pārbaudi visus faktus, dokumentus utt. daudzi Dvīņi šonedēļ būs projām no mājām vismaz uz vienu dienu, citiem var nākties pārvarēt kādu iekšējo problēmu vai citu nepatīkamu situāciju saistībā ar mājokli vai citu īpašumu. Šīs nedēļas laikā iespējami notikumi, kas liks atcerēties kādu mirušu radinieku, iespējams, tas būs dīvaini, taču noderīgi. Iespējamas sarunas ar jauniešiem, kuri dzīvo tālu projām no tevis. Sarunu temati var būt dažādi, sākot no pavisam patīkamām līdz pat nepatīkamām tēmām vai notikumiem. Jaunākajiem Dvīņu vīriešiem šī būs sarežģīta nedēļa, varētu teikt, pat stagnācijas laiks, kad būs grūti gūt nozīmīgu progresu, panākumus.

 

 

Vēzis

Šonedēļ iespējami dažādi interesanti vai emocionāli notikumi, kas saistīti ar bērnu vai mazbērnu. Daudzi Vēži varēs saņemt ziņas par bērna gaidīšanu vai piedzimšanu. Labvēlīga nedēļa ceļošanai kopā ar ģimeni, ģimenes svinībām utt. Iespējams, šonedēļ tavā dzīvē parādīsies kāds cilvēks, kurš būs kaut kādā ziņā īpaši kaitinošs, un tu nespēsi viņu ignorēt. Iespējams, tas būs kāds valsts iestādes vai bankas darbinieks, ar ko tev nāksies runāt par svarīgiem jautājumiem. Var gadīties, ka nāksies palīdzēt kādai personai, kurai radušās veselības problēmas. Būs interesanta tikšanās vai sarunas ar/par vīru vai jaunu vīrieti. Var rasties pagaidu problēmas, kā risināšanā sagaidāmi nelieli izdevumi. Vēžu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs ļoti produktīva nedēļa ar negaidītiem, jaukiem vai patīkamiem pārsteigumiem.

 

 

Lauva

Šī nedēļa var radīt pārbaudījumus attiecībās ar kādu no taviem draugiem. Neliels pārpratums vai nesaskaņas var kļūt par nopietnu strīdu vai pat konfliktu. Šajā nedēļā centies kontrolēt savas emocijas, lai nesabojātu svarīgas lietas, kā arī nebūtu vēlāk citiem jāpaskaidro savu uzvedību. Iespējami saspīlējumi tavās attiecībās ar cilvēku, ar kuru tev ir finansiāla rakstura attiecības. Kopumā šī nedēļa sola lielākas izmaksas vai negaidītu naudu un ar to saistītas problēmas. Kontrolē savu budžetu katru dienu. Šonedēļ tevi iepriecinās jaunumi vai notikumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Visticamāk, tu jutīsies lepns par viņu un viņas panākumiem izglītībā, karjerā vai tamlīdzīgi. Šīs nedēļas laikā tev būs vairāk mājas darbu, pievērsies tiem un apdomā, kas ir tas, ko ir nepieciešams mainīt. Lieliskas izmaiņas var radīt arī nelieli interjera papildinājumi. Lauvu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem un strādā saistībā ar naudu vai finanšu dokumentiem, rūpīgi vajadzētu pārbaudīt un apdomāt it visu, kas jāparaksta.

 

 

Jaunava

Šī nedēļa būs pilna ar dažādiem pārsteigumiem, kam būs svarīga loma nākotnē vai svarīgu lēmumu pieņemšanā. Dažām Jaunavām sāksies pārmaiņas, kaut kas jauns dzīvē, un tas liks koncentrēt tavu uzmanību uz konkrētām darbībām un notikumiem. Kopumā šī būs visai pozitīva nedēļa. Tev būs iespēja priecāties par saviem un citu cilvēku panākumiem, apmeklēt pasākumus kopā ar draugiem. Varēsi saņemt informāciju, kas tev palīdzēs kaut ko realizēt vēlāk, būs noderīga nākotnē. Neatsakies no tā, ko vari iegūt! Kaļot drosmīgus plānus par nākotni, piesargies, lai tu nesāktu domāt, virzīties nepareizā virzienā, pretējā gadījumā tas tev var ļoti daudz izmaksāt. Notikumi kādas sievietes, kura ir tavu radu vai draugu lokā, dzīvē var likt tev sajust satraukumu vai skumjas.

 

 

Svari

Šī solās būt visai interesanta un pat daudzsološa nedēļa finansiālajās attiecībās, galvenokārt, ar vīriešiem. Tas var būt balstīts uz tavas ģimenes vai profesionālajām attiecībām. Šīs nedēļas laikā gaidāma svarīga saruna vai nāksies pieņemt lēmumu, kas būs saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti, kura īsā laikā būs apņēmusies kaut ko izdarīt. Šīs nedēļas laikā būs tikšanās vai pasākums ar vecākiem radiniekiem. Kopumā šī būs ļoti aktīva nedēļa sociālajā sfērā. Negaidītas problēmas, kas var rasties tagad, iespējams, liks tev mainīt savu darba veidu, risināt citu pieļautās kļūdas un tamlīdzīgi. Tagad būs svarīgi “izslēgt” emocijas, reaģējot uz lielo informācijas pieplūdumu. Iespējama ļoti strauja attīstība dažādos virzienos. Jaunākie Svaru vīrieši var piedzīvot veiksmīgu nedēļu finanšu jomā, pateicoties savām idejām un iespējām. Jaunām Svaru sievietēm būs iespēja gūt papildu ienākumus.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šonedēļ īpaši lielu uzmanību pievērs savām saistībām un solījumiem. Pat tad, ja apstākļi nav paši labvēlīgākie, tu vairs nevēlies un faktiski arī nedrīksti tos atlikt. Šī var kļūt par izrāviena nedēļu, kas būtiski mainīs tavu dzīvi. Seko līdzi notikumiem, jo 2022. gadam tev sagatavoti jauni mērķi. Radinieku vai draugu lokā iespējams zaudējums. Šī ir laba nedēļa mantojumu ziņā, bet ne tad, ja darīšana ar tiesu. Tev ir svarīgi saglabāt garīgo un emocionālo stabilitāti, lai arī kas notiktu turpmākajās septiņās dienās. Mūsu dzīves nekas nenotiek tāpat vien. Šai nedēļai būs īpašs ritējums un notikumi sekos cits citam. Būs iespējams izbaudīt patīkamas emocijas un negaidītu atkalredzēšanos. Arī mīlestības dzīve būs jauka un spraiga, bet kā allaž – atkarīga arī no tava noskaņojuma, emocijām, raizēm un kaprīzēm.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šī nedēļa paies tev tuvu bērnu un jauniešu zīmē, ar viņu aprūpi saistītu darbību un zināšanu apguvē. Dažas jaunas sievietes gatavojas pieņemt izšķirošo lēmumu par grūtniecību. Nedēļa izdevīga ceļošanai un jaunu kontaktu dibināšanai ar ārvalstniekiem. Tas būs ļoti noderīgi tava redzesloka paplašināšanai. Tiesa, darbs gan tev var sagādāt negaidītu un ļoti nevēlamu stresa situāciju, kuras risināšanā liksi lietā visus savus talantus. Tavas attiecības ar tuviniekiem īpaši sargājamas, lai nekļūst par ļaunprātīgu un skaudīgu cilvēku darbības upuriem. Tomēr tavas ģimenes saites ir tik ciešas, ka pārciestu ne tādus vien uzbrukumus. Var rasties bažas par naudu un finansēm kopumā, tomēr beigās šajā jomā vari sagaidīt patīkamu pārsteigumu.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ īpaši svarīgi darboties sasaistē ar vīrieti no savas ģimenes vai draugu loka. Tas dos tev labumus un papildu ienākumus. Labvēlīga nedēļa ceļojumiem un kontaktiem ar cilvēkiem no citām valstīm. Veiksmīga nedēļa visiem, kuru darbs saistīts ar ceļošanu, preču un pasažieru pārvadājumiem vai kontaktiem ar ārvalstīm. Tev problēmas var sagādāt kādas jaunas sievietes nepatīkamās darbības, kas var maitāt tev personīgo vai profesionālo dzīvi. Nedēļas laikā pievērs uzmanību savai veselībai. Nevilcinies meklēt palīdzību, ja tāda nepieciešama. Ar kādu tavas ģimenes vai tuvāko radu loka sievieti saistīts notikums liks tev iesaistīties un saņemt regulārus tālruņa zvanus. Jaunām sievietēm var nākties burtiski pēdējā mirklī mainīt savus februāra sākuma plānus, bet tas būs tā vērts. Sievietēm virs 35 gadiem var nākties pamatīgi iesaistīties kāda ģimenes pasākuma organizēšanā, kas sniegs lielu prieku un gandarījumu.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīram šonedēļ jābūt uzmanīgam ar jebkuru informāciju, ko saņemt no vīriešiem. Tā var būt svarīga tevis paša, ģimenes vai biznesa plāniem. Iespējams, šonedēļ nāksies atcelt kādu svarīgu sapulci vai tikšanos. Kāda tev zināma cilvēka dzīvē iespējams skumjš notikums, kas saistīts ar zaudējumu vai zādzību. Mīlestības dzīve šonedēļ samērā neparedzama un saspringta. Tā kā būsi ļoti jūtīgs pret ikviena izteikto kritiku, konflikti un pārpratumi var rasties paši no sevis, esi uzmanīgs. Problēmas un raizes, kas velkas līdzi vēl no pagājušās nedēļas, var attīstīties, tev jātiek ar to galā. Tava pašreizējā rīcība ir ļoti svarīga. Šonedēļ apspriedīsi, rīkosies un atrisināsi lietas saistībā ap tev piederošu īpašumu. Neatkarīgi no idejām un plāniem, viss izdosies. Ūdensvīriem vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, gaidāma īpaši izdevusies nedēļa, īpaši jau tad, ja viņiem ir skaidrs priekšstats par to, ko viņi vēlas sasniegt šobrīd un arī ilgākā laika periodā.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis šajā zīmē, sagaidi pārsteidzošus notikumus darba vietā, biznesā vai mācībās. Sekos notikumi, kas liks pieņemt nedaudz neparastus lēmumus, kurus noteikti nebūsi gaidījis. Tiem, kuriem ir bērni, šonedēļ rēķinieties ar papildus izmaksām, kas būs nepieciešamas jūsu atvasei/-ēm. Kopumā gan neaizmirstama, interesanta un veiksmīga nedēļa. Tavu senu vēlmi vai sapni piepildīs kāds jaunums vai nozīmīgs ieteikums. Atradīsi atbildes uz jautājumiem, kuras vēlējies uzzināt jau sen. Šī nedēļa noderēs arī tam, lai atbrīvotu dzīvesvietu no nevajadzīgiem priekšmetiem, mantām, mēbelēm. Parūpējies par savu īpašumu! Nepieļauj pārpratumus, kļūdas vai kavējumus it visā, kas saistās ar naudu vai finanšu dokumentiem, kas var tevi nostādīt neērtā situācijā.

 

 

Lai brīnišķīga tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Meitenīte Gaujā atrasta jau vairākas reizes pārmeklētā vietā – VIDEO

  Skumjas ziņas šodien saņemtas no Siguldas. Pēc gandrīz trīs diennakšu ilgiem nepārtrauktiem meklēšanas darbiem izdevies...
Foto:Flickr.com/Loren Kerns/CC

Meža masīvā netālu no Rīgas uziet jaunas sievietes līķi; atklājas šausmīga patiesība

  Meklējot bezvēsts prombūtnē esošu jaunu sievieti, policijai radās aizdomas, ka pret viņu vērsts noziegums. Vakar,...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Līdzjūtība piederīgajiem… Evita atrasta Gaujā mirusi

  Pēc gandrīz trīs dienu nepārtrauktiem meklējumiem šodien, 28. jūnijā, ap pulksten 12.30 starp Gaujas ciematu...

Lieli jaunumi kādreizējā “Talantu Fabrikas” uzvarētāja dzīvē

  "Latvijas radio 2" ētera balss un pasākumu vadītājs Kaspars Markševics, kurš savulaik triumfēja tolaik ārkārtīgi...

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par stipru karstumu visā valsts...
spiritualjourneyguide.com

Beidzot izskan patīkama ziņa – kad beigsies svelmainais karstums?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atklājis, kad šonedēļ Latvijā valdošais svelmainais karstums beigsies. "Pastāv iespēja,...

Horoskopi un Testi

Foto:Amazingpicturesforall.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūnijs

  Dienas pirmā puse solās būt visai nemierīga. Iespējamas biežas garastāvokļa svārstības, kas var izraisīt dažādu,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūnijs

  Dienas pirmā puse visai produktīva mājsaimniecības darbiem. Tos paveiksi rūpīgi un tas dos lielu gandarījumu....

10 lietas, kas padara traku katras horoskopa zīmes pārstāvi

Vai zini, kas ir tās lietas, kas visvairāk kaitina katru horoskopa zīmi? Katrai zīmei šādu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

Šodien nāksies pievērsties jautājumu risināšanai, kas skar romantisko dzīvi. Tāpat iespējams, ka būs nepieciešams pieņemt...
Foto:Flickr.com/llee_wu/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. jūnijs – 3. jūlijs

  Ko zvaigznes sola jūnija pēdējām dienām un jūlija sākumam?     Auns Šobrīd, iespējams, esi ļoti atkarīgs no apkārtējiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...

Mājai un Dārzam

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par stipru karstumu visā valsts...
spiritualjourneyguide.com

Beidzot izskan patīkama ziņa – kad beigsies svelmainais karstums?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atklājis, kad šonedēļ Latvijā valdošais svelmainais karstums beigsies. "Pastāv iespēja,...

Notāri atgādina: trīs būtiskākie faktori drošiem darījumiem ar nekustamo īpašumu

Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP) atgādina par trīs būtiskām lietām, kas jāņem vērā, lai iegādātos...