Esam iekāpuši jūnijā, kas nozīmē – pilnvērtīga vasara! Turpinām gaidīt vasarīgu siltumu un ticam, ka tas patiesi drīz arī pienāks. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tās sola tev šai nedēļai!

 

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šajā nedēļā ieteicams savu brīvo laiku pavadīt ar kādu sievieti no tuvinieku vai draugu loka. Protams, pastāv iespēja, ka tā būs pavisam jauna draudzība, pateicoties kurai uzzināsi daudz ko jaunu un interesantu. Nedēļas gaitā uz savas ādas izbaudīsi pagātnē pieļauto kļūdu sekas. Pateicoties tām, nu būsi spējīgs gūt sasniegums privātajā dzīvē vai darbā. Apstākļu ietekmē būsi spiests virzīties uz priekšu un pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu. Saņemsi dāvanas, uzmanības apliecinājumus un citas materiālas lietas no cilvēkiem, kuri tevi patiesi novērtē. Nozīmīgs laiks profesionālajā attīstībā un izglītībā. Jo vairāk spēsi koncentrēties un mobilizēties, jo vairāk sasniegsi. Izdosies paveikt pat lietas, kuras uzskatīji teju neiespējamas. Neaizmirsti parūpēties par sevi, kvalitatīvi atpūšoties un veselīgi ēdot. Pārlieku liels stress var rezultēties pārgurumā vai bezmiegā. Piedalīsies svinībās par godu kādai meitenei vai sievietei.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šī nedēļa atnesīs tev daudz negaidītu un pozitīvu emociju. Nesteidz izdarīt secinājumus par to, kas ir labs un kas slikts. Vairumā gadījumu vēlāk sapratīsi, ka viss ir citādāk, nekā sākumā šķita. Daudzi notikumi mudinās tevi ieviest izmaiņas tuvāko mēnešu plānos, kā arī mainīt attieksmi pret atsevišķiem cilvēkiem. Konfliktu un nesaskaņu pamatā lielākoties būs tava nepacietība vai nespēja diplomātiski izteikt savu neapmierinātību ar apkārtējo rīcību, pieņemtajiem lēmumiem utt. Labvēlīgs laiks ceļošanai un ar to saistītiem plāniem, kā arī komunikācijai ar citu valstu pārstāvjiem. Telefona zvans, piedāvājums vai dokuments, ko gaidīsi, ļoti iespējams aizkavēsies un saņemsi to tikai kādā no nākamajām nedēļām. Jebkurā gadījumā – uztraukumam nav pamata. Tev priekšā ir nozīmīga un veiksmīga nedēļa, kura ļaus tev optimistiski raudzīties uz savu nākotni.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kura būs pilna ar steidzami veicamiem, svarīgiem uzdevumiem mājās un ģimenē. Tikpat kā katru dienu tavs pienākumu saraksts pieaugs un nevienu no tiem nebūs iespējams atlikt uz vēlāku laiku. Jutīsi lielu spriedzi, taču tev pietiks spēka un enerģijas tikt ar visu galā. Centies izvairīties no negatīvām emocijām pat tad, ja nāksies atteikties no kādiem saviem plāniem. Vēlāk sapratīsi, cik tie patiesībā bija nenozīmīgi. Šī nedēļa atnesīs patīkamus notikumus privātajā un mīlas dzīvē, ja vien izvairīsies no manipulācijām, kaprīzēm un iegribām. Necenties slēpt no citiem un sevis savas dzīves sarežģītākos brīžus – tie ir daļa no tevis un tavas pagātnes. Daudzi sapnī redzēs kādu tuvu cilvēku, kurš jau devies Aizsaulē. Galveno nedēļas notikumu epicentrā būs ģimenes vai draugu lokā esoši bērni un jaunieši. Šie notikumi kalpos par pamatu daudzām tikšanām, telefona sarunām u.tml. Šonedēļ saņemtie ienākumi būs labi, pateicoties tiem, nostabilizēsies tava finanšu situācija.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, nāksies pielāgoties ģimenes un draugu lokā esošo cilvēku īpatnībām, lai komunikācija ar viņiem noritētu veiksmīgi. Iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, kuri tevi emocionāli nogurdinās, tomēr spēs tev dot daudz jaunu prasmju, zināšanu un ideju. Šajā nedēļā centies vairāk paļauties uz seniem draugiem un paziņām, kurus vari saukt par lojāliem un profesionāliem. Kopumā visai emocionāli saspringts laiks. Būsi viegli aizvainojams, apkārtējos uzlūkosi ar aizdomām un brīžiem izturēsies pat nežēlīgi pret saviem tuviniekiem. Centies savaldīt savas emocijas un neļauj tām sabojāt tavas attiecības ar līdzcilvēkiem. Nedēļas gaitā nāksies pieņemt vairākus svarīgus lēmumus, dot solījumus vai uzsākt pavisam jaunu posmu savā dzīvē. Seko līdzi notiekošajam darbā, tavu tuvinieku dzīvē un pasaulē kā tādā. Nenoraidi saņemtos ielūgumus un ieteikumus – tie visi nāks tev tikai par labu. Negaidīta ģimenes locekļa vai kolēģa ļaunprātīgās rīcības atklāšana parādīs to, ka neesi vēl iemācījies pietiekami precīzi izvērtēt un lasīt cilvēkus.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šonedēļ nāksies būt pacietīgākam un saprotošākām attiecībā pret apkārtējiem cilvēkiem un viņu rīcību. Tici, ka viss, kas notiek, bagātina tavu dzīves pieredzi. Esi atvērts komunikācijai ar citiem cilvēkiem, dodies uz tikšanām ar tiem, kuri izrāda interesi pavadīt laiku kopā ar tevi. Neizolējies no apkārtējās sabiedrības tādēļ vien, ka esi sliktā noskaņojumā vai pārlieku iegrimis savu problēmu risināšanā. Šajā nedēļā uzņemsies finanšu saistības, maksājumu veikšanu un dažādu ar naudu saistītu jautājumu risināšanu. Finanšu jomā viss noritēs gludi. Iespējams, saņemsi ielūgumu uz kādām svinībām. Nebēdz prom no problēmu risināšanas tik tādēļ vien, ka nav tam noskaņojuma. Atceries, ka tev līdzās allaž bija, ir un būs cilvēki, kuri gatavi palīdzēt. Nedēļas gaitā ieteicams izturēties atbildīgi pret noslēgtajām vienošanām starp tevi un tuviniekiem vai augstāk stāvošiem profesionāļiem.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, pārsteigumi šajā nedēļā izcels pamatīgu emociju vētru tavā ikdienas dzīvē. Tie padarīs tavu ikdienu dinamiskāku, prasot no tevis spēju ātri reaģēt. Centies pieņemt apkārt notiekošo un izvairies no jēgas meklēšanas it visā. Mīlas dzīve būs notikumu un emociju pilna, it īpaši tiem, kuri vēl sirdī brīvi. Ja esi partnera meklējumos, šī nedēļa ir lieliski piemērota jaunu attiecību dibināšanai. Aizņemtajiem izdosies nostiprināt esošās attiecības. Labvēlīgs laiks dārza un mājas darbiem. Patīkamas emocijas raisīs jauniegādātās mājsaimniecības preces. Ienākumi nebūs lieli, taču iztrūkumu ģimenes budžetā nejutīsi. Ja iespējams, uzņemies kādu papildus darbu uz noteiktu laiku. Nedēļas gaitā nāksies vairāk pievērsties ar ģimeni saistītu jautājumu risināšanai. Daudz laika pavadīsi kopā ar tuviniekiem, ar kuriem nebiji ticies ilgāku laiku. Diemžēl, secen neies arī pāris stresa un spriedzes pilni brīži. Lielākoties tie būs saistīti ar tev pazīstamiem cilvēkiem. Ieteicams neuzņemt sevī pārlieku daudz negatīvo emociju.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, grūtības sagādās kāda nākotnei nozīmīga lēmuma pieņemšana. Paļaujies uz savu intuīciju, taču, ja tomēr nejūties gana pārliecināts, griezies pēc padoma pie kāda vieda un pieredzējuša cilvēka. Daudzi šajā nedēļā saņems darba vai biznesa piedāvājumu, kā rezultātā var nākties steidzami pieņemt kādu lēmumu. Būsi pārsteigts par jaunumiem saistībā ar grūtniecību, bērnu vai bērna piedzimšanu. Tiem, kuru ģimenē aug bērni, jārēķinās ar lielākiem izdevumiem. Nozīmīgs laiks finanšu jomā. Nepieciešamība risināt dažādus, ar naudu saistītus jautājumus, kalpos par pamatu sarunām un sanākšanām ar ģimenes locekļiem, kā arī valsts iestāžu pārstāvjiem. Labvēlīgs laiks, lai uzsāktu sarunas par algas pielikumu vai paaugstinājumu darbā. Nedēļas gaitā izcelsies kāds nepatīkams strīds mājās vai ģimenē, kura laikā izskanēs dažādi nepārdomāti izteikumi un apvainojumi. Vairāk uzmanības pievērsīsi kāda tuvinieka veselībai. Ieteicams laikus uzsākt nepieciešamo terapiju vai ārstēšanu, pat, ja tā nozīmē neparedzētus izdevumus.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā nāksies vairāk uzņemties dažādu finansiāla rakstura jautājumu risināšanu. Attiecībās ar kādu paziņu profesionālajā vidē var izcelties delikāta situācija. Esi piesardzīgs attiecībā pret to, kur glabā savu naudu, bankas kartes un finanšu dokumentus. Būsi pārsteigts par jaunumiem, ko saņemsi no cilvēka, kurš dzīvo citā pilsētā. Iespējams, viņš nolems tevi negaidīti apciemot. Šo septiņu dienu laikā var aktualizēties veselības problēmas kādam tev pazīstamam cilvēkam. Centienus viņam palīdzēt apgrūtinās viņa raksturs un atteikšanās no ārsta nozīmētās ārstēšanās. Nedēļas gaitā, dažādu iemeslu dēļ, uz laiku nāksies šķirties no kāda drauga, kaimiņa vai kolēģa. Sievietes piedzīvos pārmaiņas darba vietā vai kaut kādu apstākļu dēļ nevarēs apmeklēt darbu. Labvēlīgs laiks jaunu izaicinājumu pieņemšanai karjerā un ceļošanai. Vīriešiem zvaigznes dāvās iespēju atrisināt kādu ieilgušu problēmu.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ savu enerģiju veltīsi vairāku sev nozīmīgu attiecību nostiprināšanai. Lielākoties ar tuviniekiem un draugiem. Šajā nedēļā iepazīsies ar daudz jauniem cilvēkiem no tuvienes un tālienes, ar kuriem tevi vienos kopīgas intereses un mērķi. Uzņemsi jaunus cilvēkus savā ģimenes vai kolēģu lokā. Iespējams, tavā aprūpē nonāks kāds mājdzīvnieks. Lielā mērā šonedēļ turpināsies notikumi, kuru sākums meklējams pēdējo pāris nedēļu laikā. Gūsi lielāku skaidrību par notiekošo un apstākļi kļūs tev aizvien labvēlīgāki. Mīlas dzīvē notikumi būs neparedzami. Pastāv liela iespēja izcelties nepatīkamam konfliktam, kura cēlonis būs pārpratums vai savstarpēji apvainojumi. Ja tavās attiecībās ienākusi greizsirdība, situācija kļūs vēl sarežģītāka. Satuvināsies ar kādu cilvēku, ar kuru tev iepriekš bija sliktas attiecības. Lielāki izdevumi vai ienākumi, visticamāk, būs saistīti ar kādu bērnu vai jaunieti. Īpaši veiksmīga nedēļa finanšu jomā Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ vairāk laika un uzmanības veltīsi saviem vecākiem, vecvecākiem vai draugiem, kuri pašlaik atrodas tālienē. Vairumā gadījumu tās būs iepriekš ieplānotas tikšanās un apciemojumi. Pārsteigumus sagādās neparedzēti notikumi, kuri būs nozīmīgi gan tev, gan taviem līdzcilvēkiem. Iesaistīsies dažādos sabiedriskos pasākumos. Saņemsi naudu, pārdodot kādu lietu vai īpašumu. Labvēlīgs laiks finansiāla rakstura jautājumu risināšanai. Tiksi uzaicināts uz kādām svinībām vai organizēsi tās pats. Tevi apciemos cilvēki, kuri pavēstīs iepriecinošus jaunumus par savu ģimeni. Finanšu jomā nedēļa paies bez īpašām izmaiņām un sarežģījumiem. Mīlas dzīvē notiekošais būs lielā mērā atkarīgs no taviem nesen pieņemtajiem lēmumiem. Šajā nedēļā uzsāktās attiecības būs īslaicīgas, taču liels potenciāls būs draudzībai. Vīrieši būs īpaši emocionāli un jūtīgi, kā rezultātā mīlas dzīvē neizbēgami ienāks kaislības un emociju vētras. Sievietēm būs grūti izpildīt kādu savu solījumu, līdz ar to pastāv liels risks ieviest haosu attiecībās ar atsevišķiem cilvēkiem.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, gūsi dažāda veida pieredzi, apmeklējot biznesa tikšanās un iesaistoties finansiāla rakstura sarunās. Negaidīti notikumi būs saistīti ar kādu izbraucienu vai cilvēkiem, kuri atrodas tālu prom. Šajā nedēļā dosies uz tikšanos, uzsāksi sarunu vai saraksti, kurai būs liela loma tavu nākotnes mērķu īstenošanā. Sirdī brīvie gūs iespēju atrast sev otro pusīti. Saņemsi dāvanu, sūtījumu vai kādu dokumentu, kuru ļoti gaidīji. Veiksmīgi attīstīsies ar nekustamo īpašumu saistītie plāni. Ģimenes budžets palielināsies, pateicoties papildus ienākumiem. Saņemsi informāciju par kādu notikumu, nepatikšanām vai šķiršanos draugu vai tuvinieku ģimenē. Ieteicams īpaši sargāt ģimenei piederošos īpašumus no negadījumiem un bojājumiem. Vīriešiem veiksme un laime smaidīs ik uz stūra. Sievietēm ieteicams negaidīt pārsteigumus mīlas dzīvē. Tā vietā centies pati iepriecināt savu partneri vai citu sev īpašu cilvēku.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, centies būt vērīgāks un piesardzīgāks gan savā rīcībā, gan lēmumu pieņemšanā. Jo īpaši tas attiecas pret vilinošiem piedāvājumiem, lai kurš tos arī tev izteiktu. Sargā sevi no manipulācijām un iespējamās ļaunprātības, ar kuras palīdzību kāds var censties gūt sev kādu labumu. Kāda persona var izmantot savā labā tevis pieļautu kļūdu vai tavu naivumu, kad pieņemsi sev šķietami izdevīgu piedāvājumu. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar pārmaiņām vai liktenīgu notikumu kādas sievietes dzīvē. Tas kalpos par pamatu vairākām tikšanām vai telefona zvaniem. Viens no patīkamākajiem jaunumiem, ko saņemsi, būs saistīts ar jaunu meiteni vai sievieti. Nozīmīga loma tavā dzīvē būs komunikācijai ar cilvēkiem no citām pilsētām un ciemiem. Nedēļas gaitā piedzīvosi emocionālu un nepatīkamu notikumu vai saņemsi ziņas par kādu negadījumu tālienē. Uzsāksi svarīgu sarunu par un ap naudu ar kādu vīrieti, kurš dzīvo citviet. Sievietēm veiksmīgs un produktīvs laiks savu profesionālo mērķu realizēšanai, biznesa attīstībai un investīciju veikšanai.

 

 

Lai lieliska tev šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....