Ko zvaigznes tev paredz 2020. gada pēdējās dienās un pašā tik ļoti gaidītā 2021. gada sākumā?

Auns

Zvaigznes norāda, ka gada sākums tev būs labvēlīgs laiks, lai lūgtu piedošanu vai saliktu mieru ar kādu personu, ar kuru nesen bijis konflikts vai asas pretrunas. Šī nedēļa būs īpaši svarīga šajā zvaigznājā dzimušiem vīriešiem un sievietēm, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Tev var būt nepieciešams steidzami risināt problēmas, kas saistītas ar dokumentiem vai līgumiem. Tas var nebūt viegli un ietvers zināmu spriedzi. Pirmajā 2021. gada nedēļā tevi var sagaidīt nozīmīgas kopā sanākšanas, tikšanās vai apmeklējumi, kas saistīti ar kādu sievieti. Svarīgs notikums būs saistīts ar daiļā dzimuma pārstāvi no tavas ģimenes. Ir iespējams, ka darbība vai priekšlikums no šīs personas puses patiesi pārsteigs tevi. Turpmākajās nedēļas dienās tev būs īpaši svarīgas mīlestības jūtas. Izjutīsi romantiskas simpātijas pret dažiem cilvēkiem vai uzzināsi, ka kāds nav vienaldzīgs pret tevi. Būsi ļoti emocionāls un jūtīgs. Šīs nedēļas laikā tas viennozīmīgi būtiski ietekmēs tavu rīcību un lēmumus. Īpašus brīžus, notikumus un pārsteigumus vari sagaidīt no cilvēkiem, kuri dzīvo citā vietā vai valstī. Panākumi viņu dzīvē labvēlīgi atspoguļosies pār tevi.

Vērsis

Šī nedēļa var pārsteigt ar dažām vēlamām vai nevēlamām pārmaiņām tavā darbā, izglītībā vai uzņēmumā. Vari sākt plānot jaunus darbības veidus, kā arī nāksies apzināties, ka mērķu sasniegšana prasa jaunas zināšanas un prasmes. Negaidītas finansiālas attiecības ar sievieti ļaus iegūt naudu, saņemt pievilcīgu darba piedāvājumu, papildus saistības vai iespēju atdot parādu citiem. Šajā zvaigznājā dzimušām sievietēm, kuras  ir 35 gadus vecas būs bažas par kādiem finanšu dokumentiem, maksājumu kredītu, komunālo pakalpojumu rēķinu un citām līdzīgām materiālajām saistībām. Iespējama pēkšņa panika tavā darba vietā, kas radīs daudz lielāku emocionālo stresu šonedēļ, nekā jebkas cits. Sākot ar gada sākumu tu vari sākt apsvērt dažādas iespējas palielināt, stabilizēt un uzlabot savus ienākumus. Tev būs dažas idejas, kas prasīs rūpīgu izpēti un sfēras izzināšanu pirms būsi gatavs izlemt par kādiem gala soļiem. Šonedēļ tava mīlestības dzīve būs iemesls nopietnām diskusijām, lēmumiem un rīcībai. Tavas attiecības ar cilvēku, kurš dzīvo zināmā attālumā no tevis var būt visai sarežģītas. Jauni randiņi savukāt var nenests kāroto.

Dvīņi

Pirmajā 2021. gada nedēļā būsi emocionāli uzlādēts, jo kādas nekontrolētas cilvēku darbības ap tevi, var nest tavā dzīvē daudz patīkamu brīžu. Esi piesardzīgs, lai izvairītos no publiskām vietām, pūļiem un cilvēkiem ar nestabilu garīgo stāvokli. Izvairies no visiem riska veidiem kā personīgi, tā profesionāli. Šī nedēļa var iepriecināt ar ziņām par zēna piedzimšanu vai kāda tava drauga vai tuvinieka grūtniecību. Šajā zīmē dzimušiem vīriešiem būs nepieciešams veikt un īstenot konkrētas saistības, kas attieksies uz bērnu, mazbērnu, kā arī māsas vai brāļa bērnu. Sliktas ziņas tavā darba vietā būs saistītas ar sievieti, kuru tu zini –  kolēģi, klienti, biznesa partneri vai kādu citu daiļā dzimuma personu. Dvīņiem sievietēm var nākties turpmāko dienu laikā pieņemt svarīgu lēmumu, kas saistīts ar darba vai uzņēmuma līgumu. Turpmāko dienu laikā tev radīsies izdevība vai vēlme satikties ar radiniekiem vismaz virtuāli. Iespējams, ka būs nozīmīga ģimenes kopā sanākšana vai patīkama tikšanās.

Vēzis

Šonedēļ šajā zvaigznājā dzimušas meitenes un jaunas sievietes nolems sākt īstenot grūtus 2021. gada izaicinājumus, kas sekmēs dažādas izmaiņas, pārskaitījumus, vai uzlabos attiecības ar citiem. Pārsteigumu šonedēļ var nest piedāvājums, ielūgums vai informācija, kas būs svarīga tavai nākotnei. Tu šajās dienās vari saņemt informāciju par naudu, kas pēdējā laikā kādu nezināmu iemeslu dēl ir palikusi neapgūta. Šonedēļ tevi sagaida darbības vai sarunas ar vīrieti, kurš dzimis Jaunavas, Vērša vai Mežāža zīmē, kas liks tev aizdomāties par daudzām lietām. Dažos gadījumos tas var ietvert jaunu paziņu atrašanu, kā arī profesionālo vai uzņēmējdarbības kontaktu dibināšanu. Šī nedēļa radīs iespējamību svarīgām, noderīgām sapulcēm vai kopā sanākšanai, kas saistīta ar zēnu vai jaunekli. Šajā zvaigznājā dzimušus vīriešus līdz 35 gadu vecumam sagaida dažāda veida tikšanās un sarunas, kam būs veiksmīga, pozitīva un ar paliekošu nozīmi saistīta ietekme nākotnei. Šīs nedēļas laikā tu vari saņemt ziņas vai informāciju par tikšanos vai cita veida kontaktiem ar personu no tavas pagātnes. Tas var būt klasesbiedrs, draugs, kolēģis vai kāds cits stiprā dzimuma pārstāvis. Zvaigznes norāda, ka tā var būt kā sieviete, tā vīrietis. Šī pasākuma emocijas noteikti būs pozitīvas. Mājās tev var nākties saskarties ar klusuma brīžiem, emociju vai garastāvokļa trūkumu, skumjām vai kādiem iemesliem, kas radīs grūtsirdību. Labā ziņa ir tā, ka tas būs tikai īslaicīgs mirklis; nebūs iemesla to turpināt ilgāk.

Lauva

Meitenes un jaunas sievietes, kuras dzimušas Lauvas zīmē var sākt gadu ar interesantu mīlestības un romantiskās dzīves pieredzi. Tu saņemsi kādu svarīgu informāciju, vēstuli, ziņu vai dokumentu, kas saistīts ar naudu un tās saņemšanu tuvākajā nākotnē. Visticamāk, tavas cerības šai nedēļai nebūs augstas, taču apzinies, ka vienmēr iespējami pārsteigumi. Zvaigznes norāda, ka nākamajā nedēļā tu pieredzēsi interesantus notikumus, kas saistīti ar meiteni vai sievieti no tavas ģimenes. Iespējams, izdosies atrisināt jutīgu vai visai neskaidru situāciju ap viņu, kā arī veikt liktenīgu lēmumu vai īstenot grūta perioda pārtraukšanu. Laba ziņa nāks pie tevis, kas saistīta ar grūtniecību vai meitenītes dzimšanu. Nepatīkamus brīžus turpmāko dienu laikā var sagādāt kāds tavas ģimenes zēns vai jauneklis. Visticamāk, šajā situācijā vainojama būs kāda viņam pietuvināta persona, taču tieši pašam nāksies atbildēt par radušos problēmu vai situāciju. Sarežģītas attiecības šonedēļ var būt ar tēvu, vectēvu, brāli vai tēvoci. Ir iespējams, ka sagaidīsi dažādu ģimenes locekļu vai kādu citu personu neizpratnes pilnus jautājumus par šo problēmu. Šajā zīmē dzimuši vīrieši šonedēļ būs vairāk emocionāli uzkurināti. Dažreiz tu pats radīsi konfliktus. Tos var sekmēt kādas iegribas, kas skaidri parādīs, ka tev trūkst iecietības un pacietības.

Jaunava

Šonedēļ tu turpināsi sekot notikumiem, kas saistīti ar kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvi. Iespējams, viņa piedzīvo kādu drāmu vai neveiksmi. Iespējams, ka nāksies atlikt tikšanos ar cilvēkiem, kuri  uz īsu laiku atrodas tavā apkaimē. Vai piedzīvosi izmaiņas, kas saistītas ar kādas personas ceļojumu, lai jūs pēc ilga laika sastaptos. Daži šajā zvaigznājā dzimušie var būt pārsteigti ar negaidītu bērna lēmumu, kas, visticamāk, saistīts ar viņa izglītību vai karjeru. Šīs nedēļas laikā tu attālināti satiksi draugus, kurus neesi redzējis ilgu laiku, kuru dzīvesvieta ir citā pilsētā vai pat valstī. Ir iespējams, ka kopā ar draugiem pulcēsieties tavās mājās. Sliktas ziņas sagādās pārsteigumi un situācijas, kas pārsteigs nesagatavotu. Tās var būt saistītas ar personiskajiem vai profesionālajiem kontaktiem, plāniem vai citām norisēm. Ir arī iespējami nepatīkami jaunumi, kas saistīti ar personu, ko tu zini vai kādu gadījumu, kam ir zināma ietekme uz tavu nākotni. Pēkšņi, dzīvespriecīgi notikumi šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm būs iemesls nelielām svinībām. Tas būs būtisks pamats nākotnes panākumiem. Tu šīs nedēļas laikā vari apsvērt kādu pirkumu, investīcijas, izmaiņas mājās. Tāpat plānot vai īstenot jauninājumus savā biznesā. Svarīgi kontakti un sarunas notiks ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes.

Svari

Jaunā gada sākumā šajā zvaigznājā dzimušas sievietes iesaistīsies veco problēmu risināšanā, kā arī analizēs nepiepildītās saistības, kas attiecas uz ģimeni vai mājām. Tev var būt nepieciešams steidzami nosūtīt naudu kādam vai tērēt materiālos līdzekļus neplānotam braucienam. Saņemsi interesantu vai noderīgu informāciju no draugiem, kas liks tev domāt par to, kā tu vari gūt labumu no tās. Šonedēļ labas ziņas būs saistītas ar kādu vīrieti no tavas ģimenes vai tuvāko  draugu loka. Šajā zvaigznājā dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji, visticamāk, tiks aicināti uz kādu tikšanos vai sanāksmi. Ziņas, kas saistītas ar naudas vai finanšu dokumentiem – var nest skumjas vai vilšanos. Turpmāko dienu laikā neparedzēti izdevumi var būt saistīti ar kādu vēstuli vai e-pastu, ko saņemsi nedēļas gaitā. Planētu stāvoklis uzsver, ka šonedēļ ir ļoti vēlams aizdomāties par to, kā iepriecināt kādu vecāku vīrieti vai vienkārši svešinieku, kuram tas ir ļoti nepieciešama. Cieši strādājot ar kolēģiem, esi īpaši uzmanīs, vērojot kādas meitenes vai jaunas sievietes rīcību vai komentāru. Noteikti, tas ir cilvēks, kurš rīkojas slepeni, ar kādu konkrētu mērķi vai pat riebumu pret citiem.

Skorpions

Zvaigznes norāda, ka šīs nedēļas laikā šajā zīmē dzimušiem zēniem vai jaunekļiem var būt nepieciešama veselības aprūpe. Neesi nolaidīgs pret saaukstēšanos vai gripu. Vari būt iesaistīts kaut kādā sadzīves vai īpašuma problēmā, kas piemeklēs tavu draugu vai kaimiņu. Jaunā gada sākums var būt maldinošs, grūts vai neskaidrs. Tev būs grūti rast iemeslu priekam. Tomēr tu vari sagaidīt labas ziņas no tālienes. Patīkami notikumi būs saistīti ar kāda no tavu ģimenes locekļu ceļojumiem vai draudzīgākas, harmoniskākas vides panākšanu tavās mājās. Mīlestības dzīvē notiks pārbaudes, kas saistītas ar neticību, uzmanības vai izpratnes trūkumu. Nesaskaņas var sekmēt kāda no partnera valdonīgais raksturs. Tava iesaistīšanās kādu strīdu risināšanā būs visai nepiemērota. Esi uzmanīgs ar padomiem, ko tev sniedz citi. Šīs nedēļas laikā rūpīgi apdomā katru savu soli, pat, ja tas attiecas uz komunikāciju ar tavu bērnu. Īpaši nozīmīgas dienas šajā zvaigznājā dzimušajiem būs pirmdiena un sestdiena.

Strēlnieks

2021. gada pirmajā nedēļā tevi sagaida aizraujošas, jaunas iespējas vai situācijas darba vietā. Visticamāk, apņēmīgi gaidīji gadu miju, lai mērķtiecīgi un dinamiski ļautos dažu no savu plānu un ideju attīstībai un īstenošanai. Tomēr zvaigznes norāda, ka iespējamas ģimenes problēmas, kuru risināšanai būs nepieciešams vairāk laika nekā domāji. Šajā zvaigznājā dzimušajiem vīriešiem šī būs nedēļa, kurā viņi var harmonizēt savu mīlestības dzīvi vai ģimenes attiecības. Iespējams dibināt jaunus romantiskos kontaktus vai palīdzēt stiprināt saikni ar kādu nesen iepazītu personu. Šī nedēļa būs svarīga attiecībām starp tēvu un dēlu. Tomēr zvaigznes norāda, ja tu ceri atrisināt kādu konkrētu problēmu šonedēļ, daudz ko nebūs iespējams panākt tieši tagad. Iespējams, ir nepieciešams vairāk laika. Otra konfliktējošā persona var sagaidīt aktīvāku darbību no tavas puses. Šajā zvaigznājā dzimušās sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem jutīsies neapmierinātas, vīlušās vai emocionāli nestabilas. Tu meklēsi atbildes uz dažādiem jautājumiem vai centīsies rast veidus, kā  izkļūt no šī depresīvā stāvokļa. Planētas uzsver, ka dažiem no jums noteikti ir pienācis laiks pārmaiņām. Zvaigznes brīdina, ka šī nedēļa nav vislabvēlīgākā ceļošanai. Tas tāpēc, ka daži sarežģījumi ir iespējami pirms ceļojuma vai tā laikā. Sliktas ziņas sagaidāmas no tālienes. Tās var būt saistītas ar kādu ģimenes drāmu.

Mežāzis

2021. gada pirmā nedēļa tev iesāksies ar daudziem pienākumiem un uzdevumiem, gan mājās, gan darbavietā. Dažos gadījumos tev var būt nepieciešams paņemt daļu no sava darba uz mājām, lai to pabeigtu. Visticamāk, ka tā iemesla dēļ, ka strauji pietuvojas kāda darba pabeigšanas termiņš, taču nav iespējams neko atlikt uz vēlāku. Kāda tava ģimenes locekļa panākumi izglītībā vai darbā sagādās prieku arī tev. Dažiem šajā zvaigznājā dzimušajiem šī nedēļa būs sekmīga ar kāda svarīga plāna realizēšanu, tai skaitā iesaistīšanos remontā vai mājās vides izmainīšanā. Materiālo līdzekļu ieņēmumi šonedēļ galvenokārt sagaidāmi no kāda vīrieša. Tu vari gaidīt labas ziņas saistībā ar gaidāmajiem ieņēmumiem, peļņu un kādu papildus naudas bonusu. Šī solās būt labvēlīga nedēļā monetāriem jautājumiem, kas saistīti ar darījumu kārtošanu kādā valsts iestādē vai bankā. Vari gaidīt svarīgu sarunu vai finansiāla rakstura priekšlikumu. Pievērs uzmanību sapņiem, notikumiem un jebkādai būtiskai informācijai trešdien un ceturtdien.

Ūdensvīrs

Šī gada pirmā nedēļa paredzējusi to, lai sagatavojies saņemt, šķirot un izvērtēt tev svarīgu informāciju, ziņu vai ierosinājumu. Šonedēļ tev būs nepieciešams veikt lielu lēcienu savā dzīvē, kas saistīts ar konkrētām pārmaiņām. Tev būs iespēja atrisināt dažas sarežģītas attiecības vai strādā pie personālās izaugsmes. Zvaigznes norāda, ka būs nepieciešama īpašu uzmanību pievērst savai veselībai vai mīļoto cilvēku pašsajūtai. Šī nedēļa var būt grūta no finansiālā viedokļa. Tam, visticamāk, būs dažādi iemesli. Lielākā daļa būs saistīti ar notikumiem no tavas pagātnes. Ir iespējams, ka tagad būs nepieciešams pievērst uzmanību aizmirstiem vai kavētiem maksājumiem. Tev var nākties samaksāt par pagātnes kļūdām vai neveiksmīgi veiktām investīcijām un aizdevumiem. Šo nedēļu, iespējams, nāksies uzlūkot kā sava veida testu tavam garam un ticībai. Nekas nenotiks, nepavirzīsies uz priekšu bez piepūles un pamatīgiem spēkiem. Tāpat it visam būs nepieciešams kāds specifisks iemesls. Iemācies atšifrēt sava likteņa sūtītos signālus.

Zivis

Gada sākums var būt ļoti grūts, jo īpaši, ja būsi nolēmis atpūsties un atveseļoties pēc brīvdienām. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem var rasties sajūta, ka 2020. gads ir kaut kādu iemeslu dēļ izšķērdēts, tāpēc tagad vēlēsies izrādīt lielāku vēlmi realizēt neizmantotās iespējas. Planētu stāvoklis norāda, ka daudziem tas varētu būt par vēlu. Liela daļa iespēju jau būs zudušas. Šajā zīmē dzimuši zēni un jaunieši gatavosies veikt svarīgus lēmumus. Vispārīgi šajā nedēļā tev jābūt gatavam ķerties pie svarīgu uzdevumus pildīšanas un saistību pildīšanas. Tev būs jāpabeidz saistības ar finanšu dokumentiem, līgumiem un citiem profesionālajiem pienākumiem. Kāda tikšanās vai apmeklējums priecēs tevi ar labām ziņām. Iespējams, saņemsi naudas pārskaitījumu vai organizēsi kādu citu nodošanas veidu. Visticamāk, tev būs īpašs mērķis šonedēļ. Planētu stāvoklis norāda, ka tev nevajadzētu uztraukties par nepatikšanām, nepatīkamiem cilvēkiem vai savu nodomu atmešanu. Tomēr šī solās būt nelabvēlīga nedēļā ar tiesu vai juridiskajām darbībām. Tev var nākties tērēt naudu, kas saistīts ar īpašumu vai kādām mantiskajām lietām, kas pieder taviem vecākiem.

Lai tev lielisks Vecā gada noslēgums un Jaunā sākums!

Sabiedrība

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Keitas un Viljama ASV tūres laikā Harijs un Megana nāk klajā ar skaļu vēstījumu

Kāda “sagadīšanās”, ka tieši Velsas prinča un princeses ASV karaliskās turnejas laikā “Netflix” izdota Harija...

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par leģendāro apvienību “Dzelzs vilks”

  Grupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicē jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un izdod...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...