Vēl viena nedēļa aizvadīta, laiks doties pretī atkal jauniem izaicinājumiem. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās sola šai nedēļai tieši tev!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šajā nedēļā daiļā dzimuma pārstāves varētu sagaidīt jaunumus vai saņemt kādus dokumentus saistībā ar naudu, saņemt kādu finansiālu lūgumu, līgumu, apdrošināšanu u.c. Arī vīriešiem gaidāmas finansiāla rakstura tikšanās, taču tās visticamāk būs ar draugiem vai tuviniekiem, nevis biznesa partneriem. Gaidāmi priecīgi jaunumi, ko saņemsi no kāda svešinieka vai no tālienes. Iespējama jauna iepazīšanās personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Var gadīties, ka saņemsi ielūgumu uz kādu tikšanos vai sanākšanu no kāda tuvinieka vai kaimiņa. Nāksies sagatavot dāvanu un pieņemt kādu lēmumu attiecībā uz svētkiem vai ballīti, kas tuvojas. Ar tev zināmu cilvēku saistītas sliktas ziņas var atgādināt tev sen zināmas patiesības. Tas var kalpot par iemeslu skumjām un vēlmei pabūt vienatnē.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Labvēlīga nedēļa naudas jautājumos, sevišķi Vērša zīmē dzimušajām sievietēm. Iespējams, gaidāmas svarīgas sarunas vai aktivitātes, saistībā ar finansēm. Nepatīkamu pārsteigumu varētu sagādāt kāda tev zināma cilvēka veselības sašķobīšanās. Pastāv risks piedzīvot kādas komplikācijas saistībā ar atklāto diagnozi, ārstēšanos vai problēmas ar kādu tuvinieku, kurš nevēlas ievērot nozīmēto ārstēšanos. Šonedēļ gaidāmi pārsteigumi ģimenē, no kāda tuva vai tāla radinieka. Zvaigznes sola arī kādu neplānotu apciemojumu, tikšanos vai negaidītu ielūgumu uz tuvākajā nākotnē ieplānotu pasākumu. Vari tikt pārsteigts, saņemot ziņas par saderināšanos vai kāzām, uz kurām tiksi uzaicināts. Vērša zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāma interesanta un noderīga saruna ar draugu/draugiem, saistībā ar jaunu darbu, biznesu vai papildus peļņas iespējām.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Dvīņi – sievietes – šonedēļ piedzīvos kādu notikumu, kas kalpos par iemeslu mazām svinībām mājās. Vīrieši jutīs gandarījumu saistībā ar mājās paveiktiem remontdarbiem, mājas iegādi vai citu, ar māju un ģimeni saistītu notikumu. Daudziem gaidāma nopietna saruna ar mīļoto par jūsu attiecību nākotni. Labvēlīgs laiks, lai nostiprinātu attiecības, uzsāktu kopdzīvi. Būs nepieciešams nopietnāk parūpēties par mīļotā cilvēka veselību – veikt pierakstu uz kādām procedūrām, saistībā ar zobārstniecību, kosmetoloģiju u.c. Par sevi atkal liks manīt kāda senāka problēma, taču, diemžēl, pašlaik to vēl nevarēsi atrisināt. Saņemsi kādu pārsteigumu mājās, saistībā ar naudas iegūšanu vai atrašanu. Tāpat arī tevi pārsteigs tuvumā dzīvojoši cilvēki. Tas varētu būt zvans, tikšanās, kāds piedāvājums, tev svarīga informācija u.c.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Nedēļas laikā gaidāma diskusija par kādu ģimenes noslēpumu vai intrigas, kas skar tavu ģimeni vai tuviniekus. Visā visumā nekā pārsteidzoša, tādēļ centies neļaut vaļu emocijām. Vēža zīmē dzimušie vīrieši tiks iesaistīti kādā strīdā, konfliktā saistībā ar naudu, finanšu dokumentiem vai vienošanos. Uzmanies, dodot vai pieņemot naudu no vīrieša, it īpaši, ja tas ir kāds, kuru labi nepazīsti vai kāds, kuram ir šaubīga reputācija. Sieviešu dzimuma Vēža zīmes pārstāves piepildīs cerības saistībā ar kādu draugu – vīrieti vai sievieti, solījumu, vienošanos, apciemojumu u.tml. Dažiem nāksies saskarties ar bērna veselības stāvokļa pasliktināšanos. Sievietes, kuras pašlaik ir bērna gaidībās, var piedzīvot diskomfortu. Izvairies uzturēties ārā sev netīkamos laika apstākļos un pievērs uzmanību tam, ko ēd. Cilvēks no tava draugu loka var nokļūt nopietnās nepatikšanās. Atsevišķos gadījumos tās var būt saistītas ar tiesāšanos vai likt ieviest nopietnas izmaiņas dzīvē. Ja nezini, kā vari palīdzēt vai neesi pārliecināts par spēju palīdzēt, labāk esi atklāts un nedod cilvēkam viltus cerību vai nelietderīgu padomu.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Lauvas zīmes pārstāves – sievietes – apsvērs, kā apdomīgāk un racionālāk plānot gan sev, gan mājai svarīgus iepirkumus. Iespējama tikšanās saistībā ar kādu īpašumu. Vīrieši būs panākumu un iepriecinošu ziņu gaidās. Nedēļas gaitā tās, visticamāk, arī izdosies saņemt caur darbu, kādu draugu vai institūciju. Šī nedēļa sagādās nepatīkamus pārsteigumus, par kuriem iepriekš liks manīt intuīcija. Lai gan saglabāsi cerību no tiem kaut kādā veidā izvairīties, atceries, ka ne vienmēr lietas notiek tā, kā tu to vēlētos. Šonedēļ nāksies atbildīgi rīkoties un pieņemt atbildīgus lēmumus. Uzmanies no dezinformācijas, manipulācijām, maldinošas informācijas, ieteikumiem un cilvēkiem. Labvēlīga nedēļa juridisko jautājumu kārtošanai, taču uzmanies no iepriekš minētajām negativitātēm. Iespējams, nāksies piedzīvot kādu nelaimi, saistībā ar pēkšņu veselības stāvokļa pasliktināšanos, kas var novest pie hospitalizācijas un/vai nepieciešamības lietot kādus medikamentus. Savā darba vietā saskarsies ar pēkšņu stresu, kā pamatā var būt kāds incidents, nejauša kļūda u.c. Gaidāmi papildus izdevumi, saistīti ar bērnu vai jaunieti.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ tevi iepriecinās jaunumi vai notikums, kas saistīts ar bērnu vai jaunieti. Lielisks laiks ceļošanai. Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši varētu piedzīvot sasniegumus savā biznesā, kas sniegs papildus ienākumus. Šajā nedēļā gaidāms kāds svarīgs notikums par godu bērnam/mazbērnam, līdz ar to gaidāma arī ģimenes kopā sanākšana un citu tuvinieku satikšana. Tiksi iesaistīts ar darbu vai biznesu saistītā sarunā ar kādu tuvu draugu, kaimiņu, biznesa partneri. Var gadīties, ka tev tiks prasīts kāds pakalpojums, ņemot vērā tavu kvalifikāciju un pieredzi. Tiek prognozēts amatpersonas vai kādas konkrētu mērķu vadītas personas apciemojums mājās. Pēkšņa veselības pasliktināšanās var laupīt spēju būt gana fiziski aktīvam un enerģiskam, lai izpildītu ikdienas pienākumus. Problēmas, ar kurām saskarsies, var ietekmēt tavu fizisko, mentālo un emocionālo stāvokli.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa atnesīs pārsteigumus Svaru sievietēm saskarsmē ar citām sievietēm. Vīriešiem īpaši labvēlīga nedēļa, lai dotos uz randiņiem. Iespējams, saņemsi naudu saistībā ar kādu dokumentu vai arī izveidosi un parakstīsi kādu dokumentu, kas tuvākajā nākotnē var nest peļņu. Ieplānotās tikšanās var tikt atliktas, pamatojoties uz neparedzētiem notikumiem to cilvēku dzīvēs, ar kuriem tās bija ieplānotas. Jebkura saņemtā informācija šonedēļ var šķist dīvaina, daļa no tās var būt nepatiesa. Saglabā rezervētu attieksmi, izvērtē situāciju, pirms atraidīt kādu vai atcelt ko ieplānotu. Gaidāms neplānots apciemojums. Pastāv liela iespēja, ka tā laikā saņemsi kādus svarīgus jaunumus.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Vairāki notikumi liks tev sajust prieku un apmierinātību. Piekrīti jebkuram uzaicinājumam, ko saņemsi. Nav iemesla baidīties, uztraukties vai šaubīties. Sievietēm mīlas dzīvē nemieru var radīt kādu notikumi, saistīti ar jaunu vai senu mīlestību. Tu būsi daļa no kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīves lielākā notikuma. Šī nedēļa var atnest labas, sen gaidītas un pārsteidzošas ziņas par finanšu dokumentiem, naudu. Iespējams, nāksies nedaudz zaudēt, lai daudz vairāk iegūtu. Pastāv iespēja piedzīvot negaidītu neveiksmi vai kādu notikumu, kā rezultātā nevarēsi apmeklēt iepriekš ieplānotas svinības.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Kāds no tava draugu loka tevi pamatīgi samulsinās ar negaidītu rīcību. Tu centīsies atšķetināt, kas ir tās pamatā, taču visticamāk raksies nepareizajā virzienā. Strēlnieku zīmē dzimušās sievietes piedzīvos situāciju, kuras rezultātā piespiedu kārtā nāksies mainīt plānus, cerības, gaidas. Var nākties atteikties no projekta vai atstāt to pēc paša vēlēšanās, lai atpirktos. Tas var sagādāt zināmas neērtības, taču raugies ar gaišu skatu nākotnē. Laba nedēļa ceļošanai, it īpaši, ja tā saistīta ar darbu, pasākuma organizēšanu, kādu sociālu pasākumu u.c. Labvēlīgs laiks tiem, kuru darbs vai bizness saistīts ar komunikācijām, transportu, tūrismu, ceļošanu u.c.  Gaidāmas iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, visticamāk sievietēm,  tavā draugu vai kolēģu lokā. Tev priekšā ir svarīga nedēļa, kurā tiek prognozēti vairāki interesanti un svarīgi notikumi. Esi atvērts it visam. Vīriešiem ieteicams ļauties intīmiem, romantiskiem un mīlas pilniem piedzīvojumiem.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Mežāžiem – sievietēm –  šī nedēļa būs par un ap svarīgu, ar mājām un ģimeni saistītu lēmumu pieņemšanu un uzdevumu izpildi. Nāksies satikt vecus ienaidniekus un pretiniekus, kuri savā dzīvē piedzīvojuši dažādus pārdzīvojumus un dramatiskus notikumus.  Tas, vai paspiest roku un seno naidošanos atstāt pagātnē vai nē, paliek tavā ziņā, taču tev būs iespēja to izdarīt. Rūpes un citas grūtības var sagādāt mantojumā atstāti īpašumi vai lietas, kuras vairs netiek izmantotas vai vairs nav tev nepieciešamas. Šonedēļ tev veiksmīgi izdosies attīstīt un izpildīt visus plānus, kas saistīti ar tavu māju vai ģimeni. Iespējami notikumi vai sanākšanas saistībā ar kādu ģimenes locekli vai tuvinieku. Teicama nedēļa gariem komandējumiem, sevišķi vīriešu dzimuma pārstāvjiem. Iespējami jauni kontakti vai tikšanās ar vīrieti no citas valsts.

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ tev nāksies sniegt konkrētu atbildi cilvēkiem, kuri vēlas iejaukties tavā personīgajā un/vai ģimenes dzīvē. Zvaigznes prognozē dažādus notikumus, saistītus ar bērnu vai mazbērnu, iespējams kādu, kurš mācās vai dzīvo ārzemēs. Tas var būt ceļojums, paciņas/dokumentu/naudas saņemšana u.c. Gados jaunākiem Ūdensvīriem labvēlīga nedēļa ceļošanai. Var būt gaidāms kāds svarīgs zvans vai tikšanās ar sievieti vai sievietēm. Ja šobrīd esi iesaistīts kādā tiesas procesā vai tev ir vajadzība nokārtot kādus juridiskus dokumentus, ņem vērā, ka apstākļi būs tev labvēlīgi. Gaidāmi jaunumi saistībā ar kāda tev zināma cilvēka veselības problēmām. Tās nebūs ilglaicīgas un atveseļošanās notiks ātri un veiksmīgi.

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šī nedēļa īpašus pārsteigumus sagādās gados jaunām Zivju zīmes pārstāvēm. Tiek prognozētas dažādas tikšanās, kā arī neparedzētas izmaiņas plānos. Iespējami notikumu pavērsieni, sarunas vai satikšanās ar dēlu/ mazdēlu, kurš nedzīvo ar tevi. Saņemsi jaunumus sakarā ar bērna piedzimšanu – tie būs vai nu novēloti vai arī vēstīs par šo notikumu kādā attālu paziņu ģimenē. Sievietēm vajadzētu uzmanīties no potenciālas maldināšanas, krāpšanas, zaudējumiem un zādzības. Varbūt, ka maldināsi pati sevi, taču var gadīties arī kļūt par kāda cita veiktā nozieguma, manipulāciju, maldu upuri. Sargi savus dokumentus, e-pastus, fotogrāfijas un citas personīgās lietas. Centies pārlieku nepārdzīvot par mazām neveiksmēm. Drosmīgi, ar augstu paceltu galvu dodies uz priekšu. Pārkāpšana pāri nebūšanām nodrošinās tev iespēju gūt nozīmīgus sasniegumus, progresu, mierinājumu. Piedzīvosi kādu interesantu notikumu, sapni vai brīdinājumu, kas saistīts ar tavu māti, vecmāmiņu vai māsu. Par nopietnām problēmām savstarpējās attiecībās var liecināt greizsirdības scēnas. Uzmanies no kāda ārvalstu pārstāvja ienākšanas tavā mīlas dzīvē.

 

Lai pozitīvu emociju un prieka pilna šī nedēļa!

Sabiedrība

Izskan skarbas detaļas par šausmīgo ugunsgrēku Rēzeknes pusē – VIDEO

  Ugunsgrēkos bojāgājušo skaits šonedēļ veido drūmu statistiku. Rēzeknes novada Rikavā uguns laupījusi trīs cilvēku dzīvību....
Foto:Syndicate74.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. janvāris – 2. februāris

  Šajā nedēļā mēs aizvadīsim janvāra pēdējās dienas un sagaidīsim februāri! Uzzināsim, ko zvaigznes mums sarūpējušas...
Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies nākamās nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Mike/CC

Tavs horoskops veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Pirmais šī gada mēnesis jau galā, nu ir kārta nākamajam. Kā zvaigznes izkārtojušās un, ko...
Foto:Syndicate74.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. janvāris – 2. februāris

  Šajā nedēļā mēs aizvadīsim janvāra pēdējās dienas un sagaidīsim februāri! Uzzināsim, ko zvaigznes mums sarūpējušas...
Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Rīts un agra pēcpusdiena būs notikumiem bagāta, tomēr prasīs aktīvu rīcību. Zvaigznes sola, ka būsim...

Mājai un Dārzam

Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies nākamās nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...
coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...