Vēl viena jauna nedēļa klāt. To sola karstu, tāpēc esi piesardzīgs. Taču, runājot par zvaigznēm, palūkosim, kā tās izkārtojušās, un ko šai nedēļai prognozē tieši tev!

 

Auns

Ja esi dzimis auna zīmē, šī būs nedēļa, kuras laikā ieteicams koncentrēties uz stingru plānu un uzdevumu izpildi. Šajā laikā apstākļi darbosies tev par labu, tāpēc tev ieteicams tos izmantot. Iespējams, šonedēļ tu veiksi svarīgus plānus un lēmumu pieņemšanu nākamajiem mēnešiem. Personīgajā un ģimenes jomā tev būs iespējas priecāties un satikties ar radiniekiem, draugiem. Šī nedēļa var sniegt arī jaunu pieredzi mīlas jomā. Prioritāti vajadzētu piešķirt arī mājas pienākumiem, labi veiksies dažādu darbu izpilde šajā saistībā. Šīs nedēļas laikā iespējama tikšanās, kas veicinās nākotnes plānu attīstību. Iespējams, mīlestībā vai draudzībā radīsies interesanta pieredze, bet tā var radīt arī stresa situāciju. Šajā nedēļā var gadīties arī nepatīkams notikums vai starpgadījums, kas saistīts ar personu tavā draugu vai paziņu lokā.

 

 

Vērsis

 Ja esi dzimis Vērša zīmē, te priekšā būs nedēļa, kurā tev būs dažādi notikumi, kas saistīti ar bērniem un/vai jauniešiem. Būs lielisks laiks, lai nodotos ar viņiem saistītām aktivitātēm, pasākumu organizēšanai vai līdzīgiem pasākumiem. Iespējamas ziņas par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šonedēļ visās lietās mēģini būt pēc iespējas godīgāks, izvairies no meliem un manipulācijām, jo tas viss izraisīs negatīvas emocijas apkārtējos cilvēkos. Šādā veidā nedēļu padarīsi par sev nelabvēlīgu laiku. Iespējams, pamanīsi jaunus cilvēkus savā dzīvē, visticamāk, sastapsi viņus sociālajos tīklos. Esi piesardzīgs, jo tie nebūs īstie cilvēki, kam vari uzticēties. Šīs nedēļas laikā būs arī nepatīkamas situācijas, taču tu spēsi ar tām tikt galā. Viss būs atkarīgs no tava laika un pacietības. Šī būs piemērota nedēļa ceļošanai un komunikācijai ar cilvēkiem no dažādām vietām. Iespējami svarīgi notikumi ģimenes lokā.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ tev vajadzētu rūpīgāk uzraudzīt visu sev svarīgo notikumu gaitu un attīstību. Šis solās būt labs laiks, lai tu uzņemtos iniciatīvu, izstrādājot savus plānus un mērķus. Šīs nedēļas laikā tu iesaistīsies vai emocionāli piedzīvosi pasākumus, kas saistīti ar sievieti no tava ģimenes vai draugu loka. Šajās dienās lietas pārsvarā virzīsies ļoti lēni. Atsevišķi notikumi liks pieņemt svarīgus lēmumus. Šī solās būt ļoti spēcīga nedēļa, lai gan nebūs būtisku izmaiņu vai ļoti svarīgu notikumu. Lietu patiesā vērtība būs saskatāma nedēļas beigās. Konflikti šajā nedēļā būs ļoti emocionāli, tāpēc var nākties piedzīvot nepatīkamus apvainojumus un atgriezties pie pagātnes kļūdām. Centies izvairīties no šādām situācijām. Šīs nedēļas laikā var gadīties dīvaina pieredze vai sapņi, kas saistīti ar cilvēkiem no tavas pagātnes.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tev jābūt gatavam pieņemt nevēlamas ai negaidītas izmaiņas savos plānos vai dzīvesveidā. Rūpīgi uzmani savas personiskās mantas un informāciju no ļaunprātīgas izmantošanas vai pārlieku lielas ziņkārības. Šonedēļ nevajadzētu sevi pārslogot ar pārlieku lielu informācijas daudzumu. Centies izvēlēties, kas ir vissvarīgākās lietas un pievērsies tām. Šonedēļ var būt kāds svarīgs priekšlikums vai līguma parakstīšana, kas attiecas uz tavām personiskajām vai materiālajām interesēm. Šonedēļ varēsi realizēt svarīgus uzdevumus, kas saistīti ar īpašumu vai konkrētu ietu. Iespējams, saņemsi labas ziņas saistībā ar dokumentu vai naudu, ko saņemsi. Šonedēļ iespējama spēcīga emocionālā pieredze, kas saistīta ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Nevēlamas vai negaidītas izmaiņas šonedēļ būs iemesls pārdomām par dzīvi un notikumiem, ko nevari mainīt.

 

 

Lauva

Šonedēļ tu varēsi gūt lielāku skaidrību par jautājumiem, kas šobrīd rada nopietnas bažas. Gūsi skaidrību un/vai risinājumu un beidzot varēsi izjust atvieglojumu. Attīstība būs arī tavās finanšu lietās. Daudzas Lauvas priecāsies naudas dēļ vai saistībā ar kādu dokumentu, kas nodrošinās labākus ienākumus. Uzmanību vajadzētu pievērst kādām senākām saistībām, jo kaut kādu iemeslu dēļ atkal aktuāli kļūs iepriekšējie notikumi. Izmanto šo nedēļu, lai atrisinātu problēmas privātajā jomā, piemēram, veiktu uzlabojumus savās mājās. Šis būs piemērots laiks, lai pirktu vai pārdotu īpašumu  vai arī kādu personisku priekšmetu. Lielāku uzmanību vajadzētu pievērst savai veselībai. Šonedēļ saņemsi kādu sev nozīmīgu atzinību vai komplimentu. Iespējams, kāda persona vēlēsies iepazīties ar tevi, lai gūtu savtīgu labumu – esi uzmanīgs. Saruna ar kādu sievieti sniegs tev ideju, kas palīdzēs gūt panākumus, kas būs svarīgi tavai ģimenei.

 

 

Jaunava

Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzētu pievērst precīzākai uzdevumu izpildei. Šī solās būt aizņemta nedēļa gan fiziski, gan garīgi, bet tu spēsi tikt ar visu galā. Tu un tavi ģimenes locekļi – saskarsieties ar svarīgu notikumu vai gūsiet nozīmīgu pieredzi. Emocionāli tevi var satricināt nepatīkamas ziņas par kādu, ko pazīsti. Tas var kļūt par iemeslu kādam pasākumam, apmeklējumam vai pat ceļojumam. Laba pieredze šonedēļ būs saistīta ar pozitīvas atbildes saņemšanu. Jautājumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti, arī raisīs patīkamas emocijas, taču var radīt arī uztraukumus. Šonedēļ gūsi pieredzi situācijā, kurā sajutīsi visuma ietekmi, jo gūsi veiksmi, kas krietni palīdzēs. Šī būs interesanta nedēļa profesionālajai attīstībai. Notikumi tavā darba vietā būs pamats dinamiskām, emocionālām un pat konfliktējošām sarunām. Būs iespēja gūt lielu progresu, bet viss būs atkarīgs tikai no tevis. Iespējama naudas saņemšana.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ tev var rasties vilšanās, kas saistīta ar tavām cerībām. Visticamāk, nepiepildīsies tas, ko gaidīsi no kāda cilvēka. Ticams, ka būsi pakļauts krāpšanai vai arī sapratīsi, ka tevi kāds cenšas izmantot. Ar sievieti saistītiem notikumiem būs nepieciešana lielāka iniciatīva jūsu savstarpējo darījumu sakārtošanā. Šonedēļ spriedze būs ļoti augsta, tāpēc būs nepieciešama precīza ikdienas uzdevumu plānošana. Būs stresa situācijas, kas saistītas ar dažādiem notikumiem un cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Arī emocionālajā jomā tu nebūsi stabils, iespējams, dažādu notikumu attīstības dēļ. Tu bieži jutīsies noguris vai skumjš, pesimistisks, melanholiski noskaņots. Šonedēļ būs vairāk tikšanos un dažāda veida komunikācijas. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs entuziasma pilnas saistībā ar kādu jaunu biznesa ideju vai pārmaiņām karjerā.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā būs nedēļa, kā laikā tev vajadzēs būt īpaši piesardzīgam, sniedzot solījumus. Tas attiecas gan uz tavu privāto, gan profesionālo jomu. Iespējama neliela naudas saņemšana – stipendija, pensija vai tamlīdzīgi. Tevi pārņems vairākas svarīgas cerības par dažādiem notikumiem , taču katram būs citādāks attīstības virziens. Dažās lietās viss notiks necerēti labi, bet citās piedzīvosi lielu vilšanos. Tomēr abos gadījumos beigās viss solās atrisināties tavā labā. Tiesa, to tu sapratīsi nedaudz vēlāk. Šī nedēļa būs ļoti svarīgs brīdis, un tev būs jābūt pietiekami apņēmīgam, lai sasniegtu kaut ko. Arī notikumi mīlas dzīvē var būt nestabili, jo tev vai tavam partnerim būs augstākas vai pat nereālas prasības, vēlmes. Neignorē nevienu ielūgumu vai ieteikumu. Skorpionu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šī būs nedēļa, kā laikā vajadzēs izlemt daudz ko par savu nākotni.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ ģimenē gaidāmi emocionāli notikumi. Tie var būt saistīti ar pārsteigumiem, negaidītiem viesiem vai ilgi gaidītu piedāvājumu. Kopumā vari priecāties, jo šī solās tev būt brīnišķīga nedēļa ar spilgtiem notikumiem un jaunu pieredzi. Tiesa, iespējamas nepatīkamas ziņas saistībā ar personu, kuru tu zini. Liela nozīme būs tavām saistībām privātajā un profesionālajā sfērā. Labvēlīga nedēļa tiesas prāvām. Šonedēļ droši vari plānot un organizēt lietas, kas saistītas ar taviem plāniem un dzīves mērķiem. Svarīga nozīme tavā dzīvē šonedēļ būs cilvēkam, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Šīs nedēļas laikā varēsi piedzīvot veiksmes vairākās lietās un jomās. Ņem vērā saņemtos ieteikumus! Ja iesaisties konfliktā, pārliecinies, lai būtu drošs par saviem vārdiem un argumentiem. Neļauj vaļu tikai emocijām.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ tev solās būt ļoti daudz darba. Visam nāksies pievērst lielāku uzmanību, jo īpaši, ja runa būs par profesionālas dabas un/vai uzņēmējdarbības jautājumiem. Neizvairies no kolēģiem, kuri vēlas veidot ar tevi ciešākas attiecības. Šīs nedēļas notikumi būs interesanti un svarīgi tavas nākotnes pieredzei. Īpašu uzmanību pievērs darbībām, sarunām vai ieteikumiem, ko saņemsi no personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Pabeidzot kādu iesāktu darbu, beidzot spēsi atbrīvoties no nemiera un trauksmes sajūtas. Šīs nedēļas laikā būs jauna iepazīšanās vai arī svarīgs notikums saistībā ar sievieti. Ja tu neļausies nevajadzīgām izmaksām, tavi finansiālie jautājumi atrisināsies labi. Var rasties problēmas saistībā ar kādiem pagātnes notikumiem. Mežāžu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, var nākties piedzīvot notikumu, kas saistīts ar grūtniecību, dzemdībām ai citu īpašu brīdi, kas saistīts ar bērnu.  

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ pavērsies plašas iespējas tev attīstīties kā personai, kā profesionālim. Centies pēc iespējas izmantot ik dienu, ko šī nedēļa dod, jo tik veiksmīgi mirkļi vis katru nedēļu nav iespējami. Koncentrējies uz finanšu jautājumiem, meklē un atradīsi labākus ienākumu avotus. Labs laiks uzdevumiem, kas saistīti ar finanšu dokumentiem vai līgumiem. Tev būs vēlme vairāk strādāt savās mājās, padarīt savu mīļo līdzcilvēku dzīvi vēl ērtāku un patīkamāku. Šī nedēļa būs izdevīga arī lietām, kas saistītas ar tavām mājām vai citu īpašumu, kas pieder tavai ģimenei. Šonedēļ izvairies no konfrontācijas vai neīstenojamiem solījumiem ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Nepieļauj pagātnes kļūdas, esi uzmanīgs. Atrodi mirkli, lai iepriecinātu cilvēkus, ar kuriem kopā tu dzīvo.

 

 

Zivis

Šonedēļ, iespējams, tev radīsies rūpes, kas būs saistītas ar darbu vai personīgo dzīvi. Tu vari pārspīlēt kādas no savām bailēm, tādējādi radot emocionālu diskomfortu ne tikai sev, bet arī apkārtējiem cilvēkiem. Tev šonedēļ vajadzētu rūpīgāk parūpēties par savu fizisko formu vai radinieka veselību. Būs gaidīti un negaidīti ar ceļošanu saistīti notikumi – vari ceļot, lai satiktu draugus vai radiniekus. Šonedēļ velti vairāk laiku saziņai ar sev mīļiem cilvēkiem. Laba solās būt attīstība arī lietām, kas saistītas ar personīgu vai profesionālu komunikāciju ar cilvēkiem, kuri dzīvo ārzemēs. Arī personīgajās attiecībās iespējami dažādi interesanti mirkļi. Tiesa, šis nesolās būt visai izdevīgs laiks mīlas jomā. Nākotnē attīstība solās būt lietām, kas veidojas ar jauniem paziņām, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Neparedzētas situācijas ar radīt pasākumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti.

 

 

Lai lieliska tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Latvijas populārākā grupa “Prāta Vētra” izplata svarīgu paziņojumu

  Šī gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra” un uzstāsies piecās Latvijas pilsētās...
Elektrība

Arī vairāki letāli gadījumi – sākoties brīvlaikam, “Sadales tīkls” izplata svarīgu paziņojumu

  Sākoties vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu laikam, kad cilvēki mēdz kļūt izklaidīgāki, AS "Sadales tīkls" atgādina...

Liels pavērsiens populārā mūziķa Eilanda dzīvē

  Grupa “The Hobos” kopā ar Ralfu Eilandu apvienojušies, lai šovasar klausītājiem sniegtu 3 koncertus –...

Tirdzniecības centrs “Alfa” nāk klajā ar paziņojumu pircējiem

  Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”,...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 23. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...