Pavasara noslēdzošais mēnesis maijs ar pilnu joni turpinās – nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās nākamajai nedēļai sola tieši tev!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, tev priekšā ir dažādiem notikumiem piepildīta nedēļa, kuras laikā pārdomāsi līdz šim pieņemtos lēmumus. Iespējams, iepriekš esi rīkojies kaut kādā ziņā gan pārsteidzīgi, gan pārāk lēni. Ieteicams reorganizēt savus dzīves ritmu tā, lai atrastos laiks lietām un cilvēkiem, kurus vari ievietot prioritāšu saraksta augšgalā. Tas nebūs nekas sarežģīts un nesagādās tev ne problēmas, ne negācijas – gluži pretēji. Jo ātrāk visu saplānosi, jo labāk. Atceries, ka tavs laiks ir zelta vērts! Nedēļas gaitā gūsi interesantu pieredzi kopā ar draugiem, izdzīvojot dažādus viņu dzīves notikumus. Vēlēsies vairāk nodoties sarunām ar viņiem, kā arī palīdzēt, ja tas būs nepieciešams. Negatīvas emocijas var sagādāt fakts, ka tavas vēlmes un sapņi ir teju nereāli un nesasniedzami ne vien šīs nedēļas laikā, bet kopumā. Īpaši sāpīgs šis jautājums būs tiem, kuri ļāvušies cerību lolojumiem mīlas jomā. Ja spēsi šajā nedēļā saglabāt līdzsvaru savos vārdos un rīcībā, gūsi ievērojamus sasniegumus. Romantiskajā dzīvē dod partnerim vairāk iespēju realizēt viņa idejas un ieteikumus. Šis nav piemērots laiks, kad tev uzņemties vadību.

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, centies atslābt, ļaujies notikumu gaitai un izvairies no vēlmes visu sasniegt un iegūt pēc iespējas ātrāk. Tikai un vienīgi tavā ziņā ir tas, vai šajā nedēļā piedzīvosi lielu veiksmi vai zaudējumu. Ieteikums, ko saņemsi no kāda vīrieša, nāks tev par labu, taču nesasteidz lēmumu pieņemšanu un saistību uzņemšanos, ja neesi 100% pārliecināts, ka rīkojies pareizi. Nedēļas gaitā neaizmirsti sasveicināties ar augstāk stāvošām personām. Konfliktu cēlonis lielākoties būs tava pārāk lielā emocionalitāte, spriedze vai nedrošības sajūta. Pastāv risks, ka pateiksi vai izdarīsi ko tādu, ko vēlāk nāksies rūgti nožēlot. Veiksme un panākumi ir tavās rokās. Šis var būt brīnumains laiks, ja spēsi sevi kontrolēt un neaizskarsi sev tuvus un svarīgus cilvēkus. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību.Labvēlīgs laiks, lai dotos ceļojumā un komunicētu ar cilvēkiem no dažādām pilsētām, ciemiem un valstīm.

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ nāksies uzņemties vairāk atbildību sakarā ar dažādu saistību izpildi. Būsi apkrauts ar dažādiem uzdevumiem, kuri prasīs pamatīgu koncentrēšanos, lai tos spētu paveikt. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai, nozīmīgu lēmumu pieņemšanai un pārmaiņu realizēšanai. Notikums kādas jaunas meitenes vai sievietes dzīvē kalpos par iemeslu kopā sanākšanai, kā arī radīs nepieciešamību sagādāt kādu jauku dāvanu vai citu patīkamu pārsteigumu. Nedēļas gaitā tiksies ar dažādiem cilvēkiem: radiem, draugiem, kolēģiem, ar kuriem pārrunāsi vairākas sev interesantas tēmas. Ieteicams pavadīt vairāk laika ar līdzcilvēkiem gan mājās, gan darba vietā. Neizolējies no sabiedrības. Ģimenes dzīvē turpināsi realizēt iesāktos plānus. Radinieki no tuvienes un tālienes griezīsies pie tevis pēc padoma un palīdzības. Nozīmīgs laiks ar profesionālo jomu, mājām vai nekustamo īpašumu saistītu plānu attīstībai un realizācijai. Strauji virzīsies uz priekšu pretī saviem mērķiem. Mulsumu var sagādāt kāds ar bērniem saistīts notikums, saistībā ar kuru būs nepieciešams pieņemt svarīgu lēmumu.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ nāksies nopietni nodoties problēmu risināšanai mājās vai darbā. Jo vairāk atliksi risinājuma meklēšanu uz vēlāku laiku, jo grūtāk būs to atrast. Labvēlīgs laiks dažādu uzlabojumu un inovāciju veikšanai mājās, kā arī dārza darbiem. Veiksmīga būs arī mājsaimniecībai noderīgu darbarīku un citu lietu iegāde. Nedēļas gaitā saskarsies ar kādu sievieti, kurai būs nepieciešama tava palīdzība, padoms vai, kura vienkārši vēlēsies dažādu iemeslu dēļ pavadīt vairāk laika kopā ar tevi. Neatliec uz vēlāku laiku delikātu, taču svarīgu sarunu ar sev pazīstamu sievieti. Ja domā, ka pienāks tai labvēlīgāks laiks un apstākļi – tu rūgti maldies. Šajā nedēļā tevi nokaitinās kādas personas centieni manipulēt, turklāt atklāti. Viņu bezkaunība mudinās tevi būt skarbam gan vārdos, gan rīcībā, taču diez vai tas palīdzēs. Mīlas dzīvē piedzīvosi patīkamas emocijas, ja vien parūpēsies, lai tajā valda abpusēja sapratne, nevis savu vēlmju uzspiešana. Iepriecini savu mīļoto ar nelielu pārsteigumu un, iespējams, viņš iepriecinās arī tevi. Nepacietīgi gaidīsi kādu zvanu vai ieteikumu, kurš, diemžēl, sagādās tev vilšanos.

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šonedēļ gūsi interesantu pieredzi attiecībās ar kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Pārrunāsiet dažādus svarīgus jautājumus, kas skar viņa nākotni. Diemžēl, šajā nedēļā neizdosies gūt vērā ņemamus darba rezultātus. Iespējams, piedzīvosi pat kaut kāda veida stagnāciju vai zaudējumu, taču uztver to kā daļu no attīstības procesa. Labvēlīgs laiks finanšu jautājumu risināšanai, it īpaši, ja tuvākajā laikā gaidāmi svarīgi un lieli izdevumi. Ja ir nepieciešams aizņemties naudu, šis ir piemērots laiks, lai to darītu. Nedēļas gaitā daudzi sapnī redzēs draugus vai tuviniekus, kuri jau devušies Aizsaulē. Ieteicams rūpīgi plānot savu budžetu – gan ienākumus, gan izdevumus. Zvaigznes sola pārsteidzošu stāstu vai smieklīgu atgadījumu mājās. Piemērots laiks, lai gatavotos dzīvesvietas maiņai, ja tāda tuvākajā nākotnē plānota.

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā satiksi jaunus cilvēkus savā radu, kolēģu, draugu vai kaimiņu lokā. Lai arī raudzīsies uz šiem cilvēkiem ar aizdomām, ieteicams neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus.  Šajā nedēļā būsi pārpludināts ar informāciju no tuvu un tālu esošiem cilvēkiem un notikumiem. Iesaistīsies interesantās sarunās gan ar ģimenes locekļiem, gan draugiem. Steidzamu atbildi no tevis prasīs kāds piedāvājums vai uzaicinājums, kuram nebūsi īsti gatavs. Ienākumi nebūs lieli. Lai arī plānotā alga, pensija utml. būs gaidītajā apmērā, papildus ienākumi būs mazāki, nekā biji cerējis. Neskatoties uz to, ieteicams daļu naudas investēt savas idejas attīstībā. Šī investīcija pavisam noteikti atmaksāsies. Zvaigznes sola pārsteigumus dažādās dzīves jomās. Nedēļas noslēgumā būsi pārliecināts, ka ir lietas, kuras nav iespējams ieplānot, jo dzīvē viss norit pavisam citādāk. Šī nedēļa atnesīs veiksmi tiem, kuriem gaidāma svarīga prezentācija, eksāmens vai darba intervija. Kopumā tev priekšā ir vairāki liktenīgi notikumi un pārmaiņas. Sevišķi nozīmīgs laiks profesionālajā jomā un biznesā. Notikumi, kurus piedzīvosi šo septiņu dienu laikā, būs iesākums tam, kas norisināsies tuvāko nedēļu laikā. Neaizmirsti par savu pienākumu un solījumu izpildi.

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ gaidāmas vairākas svinības un kopā sanākšanas ar draugiem un tuviniekiem. Šis būs interesants un kaut kādā ziņā arī dinamisks laiks romantiskajā dzīvē. Veiksmīgi izdosies realizēt savus plānus, it īpaši tos, kuri attiecās uz ģimenes labklājību vai biznesa attīstību. Saņemsi lielu informācijas apjomu, no kura nepieciešams atlasīt būtiskāko. Tāpat arī saņemsi vairākus ieteikumus vai apspriedīsi idejas, kuras saistītas ar tavu profesionālo dzīvi. Saņemsi vairāk uzaicinājumus uz dažādiem pasākumiem, taču ieteicams neaizrauties tikai ar izklaidēm un jautrību. Ģimenes locekļu un kolēģu vidū var izcelties vairāki spriedzes pilni brīži, taču tie pazudīs tikpat ātri, cik parādījās. Neturi sevī negatīvas emocijas, lai izvairītos no nevēlamām veselības problēmām. Nedēļas gaitā tiks noteikts tavu romantisko attiecību liktenis. Centies ar partneri pārrunāt savus kopīgos nākotnes mērķus, lai saprastu, vai jūsu attiecībām vispār ir nākotne. Labvēlīgs laiks nozīmīgu lēmumu pieņemšanai, kā arī dažādu pārmaiņu realizēšanai.

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā nāksies nopietnāk pievērsties dažādām mājsaimniecības un ģimenes problēmām. Šajā sakarā nevarēsi kavēties un būs nepieciešams visu rūpīgi plānot un organizēt. Piemērots laiks dzīvesvietas maiņai. Šī nedēļa tev atnesīs vairākas interesantas iespējas un pieredzi, kura sniegs tev optimismu, kā arī tik ļoti nepieciešamo enerģiju, kura lieti noderēs personīgo mērķu realizācijā. Jaunas iepazīšanās pavērs durvis uz jaunām iespējām, bagātinās tavas zināšanas un kaut kādā ziņā pat izmainīs tavu dzīvi. Būsi tolerantāks komunikācijā ar saviem ienaidniekiem un nepievērsīsi daudz uzmanības viņu radītajām intrigām vai izteiktajām negatīvajām piezīmēm. Ieteicams rūpīgi pārdomāt savu budžetu, sevišķi ikdienas izdevumus. Pastāv liels risks, ka radīsies pamatīgs robs ģimenes budžetā. Ienākumi lielā mērā būs atkarīgi no ieguldītā darba. Daudzi saņems informāciju par algas pielikumu vai citu finansiālu labumu, kas sagādās patīkamas emocijas. Tiksies ar draugiem saistībā ar kādu viņiem nozīmīgu notikumu. Zvaigznes sola romantisku un negaidītu iepazīšanos ar kādu citviet dzīvojošu cilvēku.

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, tev priekšā ir īpaša nedēļa, kura tevi piepildīs ar dažādām emocijām, kuras sagādās cilvēki no tuvienes un tālienes. Spēsi gūt panākumus un veiksmīgu attīstību sev svarīgās dzīves jomās. Dažiem var palaimēties arī ar sūri grūti nopelnīto paaugstinājumu amatā vai algas pielikumu. Gaidāma saruna vai tikšanās saistībā ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Būsi prasīgāks attiecībā pret kādu zēnu vai jaunu vīrieti, uz kura panākumiem izglītībā vai karjerā liec augstas cerības. Nedēļas gaitā gūsi iespēju gūt papildus ienākumus, kuru apjoms būs atkarīgs no tavām ambīcijām un ieguldītā darba. Šonedēļ dēļ kāda traucēkļa vai steigas vari aizmirst vai pazaudēt sev svarīgas lietas. Nepiesavinies sev neko citiem piederošu – šī rīcība var radīt apkārtējos aizdomas un tikt pārprasta. Ieteicams neatteikties no uzaicinājuma uz kādu tikšanos, jo, lai cik arī nepatīkama tev šī tikšanās šķistu, tā var atnest tev ļoti svarīgu informāciju. Sievietes šajā nedēļā spers nozīmīgu soli savās attiecībās, darbā vai biznesā. Vīriešiem jāizvairās no pārlieku lielas emocionalitātes.

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ daudz laika veltīsi savai ģimenei vai arī ilgosies pēc tālienē dzīvojošiem tuviniekiem. Sirdī brīvajiem Mežāžiem radīsies spēcīga vēlme pēc partnera, ar kuru veidot kopdzīvi un dibināt ģimeni. Šī nedēļa būs dāsna ar pārsteigumiem. Tas, vai un cik spēsi tos novērtēt un izbaudīt, atkarīgs no tevis. Neļauj sliktam noskaņojumam vai dusmām par dažādiem sīkumiem aizēnot visu pozitīvo. Nozīmīgs laiks profesionālajā jomā. Būs jāpieliek pūles un pacietība, lai ieliktu stabilus pamatus nākotnes panākumiem. Neignorē kādas sievietes sniegtos ieteikumus vai vēlmi palīdzēt – viņā pavisam noteikti ir vērts ieklausīties. Šīs nedēļas notikumi atgriezīs tev atmiņas par pagātnē pieļautām kļūdām un neveiksmēm, kuras tagad pārdzīvosi īpaši sāpīgi. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no visa negatīvā, jo zvaigznes ir parūpējušās par krāšņu pozitīvu piedzīvojumu buķeti, kura radīs tevī cerību, ka viss vēl ir tikai priekšā. Sievietes piedzīvos lielu dilemmu personīgajā dzīvē.

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā nāksies krietni piedomāt pie savu emociju kontroles. Jo īpaši tas attiecas uz tiem, kuri ir tendēti slīgt pesimistiskā vai pat depresīvā noskaņojumā. Ilgošanās pēc kāda īpaša cilvēka būs sevišķi izteikta, taču ieteicams savu uzmanību novērst uz citām sev svarīgām lietām. Pretējā gadījumā sāksi ar nedrošību vai aizdomām raudzīties uz apkārtējo cilvēku rīcību un redzēsi tikai negatīvo tajā, kas notiek tev apkārt. Ja nepalīdzēsi sev, tad kļūsi visai kaitinošs saviem līdzcilvēkiem. Palīdzēt izkļūt no drūmā dvēseles stāvokļa var palīdzēt bērni vai jaunieši, ar kuriem kopā pavadīsi laiku. Veiksmīga nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem un jauniešiem. Ja iespējams – dodies kādā izbraucienā. Tas noteikti nāks par labu gan tavam noskaņojumam, gan mentālajai veselībai. Jo vairāk laika pavadīsi pie dabas krūts vai dārzā, jo vairāk pozitīvu emociju iegūsi. Iespējamas nelielas veselības problēmas, kuras norādīs uz nepieciešamību veikt izmaiņas savā dzīvesstilā un ēšanas paradumos. Paraudzīsies filozofiskāk uz problēmām savā dzīvē. Ļaujies smiekliem un smaidiem – tie pavisam noteikti būs labākās zāles.

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šī nedēļa tev var atnest vairākas problēmas, no kurām daļu būs nepieciešams risināties nekavējoties. Pastāv risks negadījumiem mājās, kuri saistīti ar ierīcēm, mēbelēm utt. Rezultātā var nākties lemt par labu kādām pārmaiņām vai jaunu lietu iegādei. Par laimi, šī nedēļa būs labvēlīga mājsaimniecībai noderīgu lietu pirkšanai. Ieteicams izvairīties no gremdēšanās pagātnes atmiņās. Tās pavisam noteikti nesagādās tev pozitīvas emocijas. Nedēļas gaitā saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu savu paziņu. Šajā nedēļā gaidāmi interesanti notikumi vai pārmaiņas darbā vai izglītības iestādē, kurā mācies. Gūsi iespēju gūt panākumus profesionālajā jomā. Jauni izaicinājumi veicinās tavu izaugsmi. Vīriešiem nāksies pievērst vairāk uzmanības saviem mājiniekiem, kuriem var būt nepieciešama kaut kāda veida palīdzība un atbalsts nozīmīgu lēmumu pieņemšanā.

 

Lai skaista tev šī nedēļa!

 

 

 

Sabiedrība

Rīgā šausmīgos apstākļos atrod mēnesi vecu bērnu; tēvs kļūst agresīvs

  Naktī uz sestdienu, pateicoties vērīgu aculiecinieku sniegtajai informācijai, policisti kādā adresē Rīgā, Grīziņkalnā, konstatēja aptuveni...

Ļoti smagā avārijā uz Vidzemes šosejas iekļuvis ātrās palīdzības busiņš; mediķis gājis bojā

  Smagā avārijā Vidzemes šosejas (A2) 117.kilometrā pie Launkalnes otrdien iekļuvis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD)...
Foto:Flickr.com/Dafne Cholet/CC

Nākošgad tiks pārcelta tikai viena darba diena

  2023. gadā 5. maija darba diena, kas iekrīt piektdienā starp sestdienu,  6. maiju, un svētku...

“Acīs sariesās prieka asaras!” Ventspils pusē sieviete tiek pie lielas naudas

  Otrdien, 7. jūnijā, iLoto iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro lielu laimestu  sievietei no Ventspils novada. Veiksminiece pastāstīja,...

Uz ielas Rīgā norisinās asiņaina epizode; iesaistās specvienība

  Pagājušonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Speciālo uzdevumu bataljona likumsargi pāris stundu laikā pēc informācijas...

Svarīga ziņa “Maxima” pircējiem visā Latvijā

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, būs izmaiņas "Maxima" veikalu darba laikos visā Latvijā. Ņemot vērā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

Tūlīt klāt vasaras otrais mēnesis – JŪLIJS! Kādi notikumu un dzīves pavērsieni tajā sagaida tieši...
Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20. – 26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...
Foto:Flickr.com/Cristian C/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Mainīsies veids, kā tu uztver apkārt notiekošo. Iespējams, apkārt manīsi cilvēku egoistiskās rīcības, iedzīvošanos uz...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...
Foto:Pexels.com/Freddie Ramm/CC

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ un Līgo svētkos

Tuvākajās dienās palaikam vēl sagaidāmi nokrišņi, bet jau no trešdienas laiks sāks uzlaboties un svētku...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par svētdien gaidāmajiem nokrišņiem un ūdens līmeņa...