Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini, ko tas sola tieši tev jūlija otrajā pusē.

 

 

aunsAuns

Šonedēļ, diemžēl, tevi nepatīkami pārsteigs neuzticība, nodevība vai cita veida negodprātīga rīcība no kāda drauga puses. Var nākties dzirdēt nejaukus komentārus vai baumas mājinieku starpā. Kāds no taviem draugiem var izklāstīt citiem noslēpumu, kuru biji viņam uzticējis. Mīlas dzīvē nedēļa paies uz diezgan skumjas nots, kam par iemeslu var būt atsvešināšanās un jūtu zudums esošajās attiecībās vai otrās pusītes trūkums tiem, kuri vēl sirdī brīvi. Ieplānosi dažādus apmeklējumus un vizītes nākamajai nedēļai. Iespējams, atjaunosi komunikāciju ar cilvēku, kuru ilgi neesi saticis. Saskarsies ar sarežģījumiem finanšu jomā un biznesā. Pievērs lielu vērību saviem ienākumiem un izdevumiem. Dažus priecēs negaidīti ienākumi, iespēja gūt lielāku peļņu, algas pielikums vai jauns, labāk apmaksāts darbs.

 

 

versisVērsis

Nedēļas gaitā piedzīvosi vairākus nozīmīgus notikumus, kuri saistīti ar bērnu, mazbērnu vai citu gados jaunu ģimenes locekli. Dažiem tas būs ceļojums vai dzimšanas, vārda dienas svinības. Īpaši jauki pavadīsi laiku kopā ar kādu Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmes pārstāvi. Attiecības ar Dvīņu, Ūdensvīra un Svaru zīmē dzimušajiem būs visai saspringtas savstarpējas neizpratnes dēļ. Nozīmīga būs komunikācija ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Gūsi iespēju to ievirzīt sev labvēlīgā gultnē. Pozitīva saikne draugu lokā un romantiskajā dzīvē izveidosies ar Skorpiona, Vēža vai Zivju zīmes pārstāvi. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma konflikti šajā nedēļā rezultēsies ar neparedzamiem notikumu pavērsieniem un izmaiņām plānos, vienošanās un solījumos. Gados jaunākiem vīriešiem nāksies pieņemt grūtus un steidzamus lēmumus. Būs nepieciešams būt kategoriskākam attiecībā pret saviem kolēģiem vai biznesa partneriem. Esi vērīgs, lai spētu laikus pārtraukt jebkāda veida negodprātīgu rīcību.

 

 

dviniDvīņi

Šī nedēļa ienesīs lērumu dažāda veida problēmu mājās un ģimenē. Tās var būt saistītas ar pašreizējo dzīvesvietu, kāda tuvinieka veselības problēmām, dzīvesvietas maiņu, remontdarbiem, celtniecību u.c. Gūsi vairākas interesantas, daudzsološas idejas un padomus. Noslēgsi ilgtermiņa līgumu ar jauno darba devēju, biznesa partneri vai klientu. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai. Gaidāma komunikācija ar sievieti, kura dzīvo citā pilsētā. Sargā savas personīgās mantas, dokumentus un informāciju no kādas sievietes ziņkārīgās dabas vai vēlmes iejaukties tavā dzīvē. Piemērots laiks nekustamā īpašuma iegādei un ar to saistītu jautājumu risināšanai. Pozitīvas emocijas raisīs ceļojums vai cilvēki, kuri dzīvo tālienē. Dvīņu zīmē dzimušām, gados jaunām sievietēm nepatikšanas uzglūnēs ik uz stūra, ja tās nespēs valdīt savas emocijas un kļūs pārlieku spītīgas un ietiepīgas.

 

 

vezisVēzis

Vēža zīmē dzimušajiem gaidāms kāds pārsteidzošs notikums, apciemojums vai jaunumi no sievietes, kura dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Jebkura rīcība, ziņas un ieteikumi definēs nozīmīgus notikumus un pārmaiņas, kuras tevi sagaida tuvākajā nākotnē. Parādīsies jaunas sejas ģimenes, draugu vai kolēģu lokā. Daudzi pieredzēs uzplaukumu mīlas dzīvē, jaunu iepazīšanos, romantisku flirtu vai piedzīvojumu. Būs jātiek galā ar ne visai patīkamiem pienākumiem. Spriedzi var radīt dažādu naudas jautājumu risināšana ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Plānotie ienākumi var izrādīties mazāki, kā gaidīji. Dažiem nāksies doties izbraucienā vai ceļojumā pret savu gribu, kas raisīs raizes un nepatīkamas emocijas. Darba vietā vari saskarties ar ļaunprātīgu rīcību, intrigām un manipulācijām, kuras tevi nostādīs neapskaužamā un pagalam neērtā situācijā. Nepievērs uzmanību baumām un intrigām. Neļauj tenkām ietekmēt tavu rīcību vai lēmumus. Izdosies veiksmīgi realizēt plānus attiecībā pret mājām un ģimeni.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms liels, nozīmīgs pirkums. Tas būs kas tāds, kas tavuprāt var kaut kādā ziņā atvieglot tavu dzīvi vai kaut kas, kas nepieciešams darba uzdevumu veikšanai. Tevi var pārsteigt negaidīti ienākumi vai finanšu dokuments, kuru saņemsi tuvākajā nākotnē. Vari saņemt pozitīvus jaunumus par kāda tuvinieka vai drauga atveseļošanos no ilgstošas slimības. Pieņemsi nozīmīgus lēmumus, kuri saistīti ar cilvēkiem, kuri atrodas tālu prom. Risinājumi konkrētajām situācijām var būt dažādi, taču tie visi ietekmēs tavu nākotni. Esi reālistisks, uzklausot citu cilvēku dotos solījumus, kā arī sniedzot tos pats. Iespējams, saņemsi negaidītu dāvanu vai ieteikumu. Pārsteigumi būs tie, kas šajā nedēļā uzlabos tavu noskaņojumu. Lauvas zīmē dzimušām sievietēm labvēlīgs laiks dažādu ieilgušu problēmu atrisināšanai. Veiksme būs Lauvas zīmē dzimušo vīriešu pusē un tā pamatīgi ietekmēs arī tuvākās nākotnes plānus.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāmi plānoti un neplānoti pirkumi mājai vai personīgajām vajadzībām. Tas var būt arī jauns garderobes papildinājums, kas nenoliedzami sagādās tikai pozitīvas emocijas. Gaidāmi interesanti notikumi mājās. Ne visiem no tiem varēsi rast skaidrojumu. Visā visumā tev gaidāma spēcīgu emociju un veiksmes pilna nedēļa, kurā pavērsies jaunas iespējas dažādās dzīves jomās, sevišķi privātajā dzīvē. Nostiprināsi attiecības ar esošo mīļoto cilvēku vai sastapsi personu, ar kuru uzsākt kopīgu dzīves ceļu. Iespējams jaunas draudzības vai mīlestības sākums. Zvaigznes sola telefona zvanus, ciemiņus un lēmumus, kuri atstās iespaidu uz tavu tuvāko nākotni. Ar tuviniekiem pārrunāsi ar pašreizējo dzīvesvietu saistītus plānus. Esi gatavs lielākiem izdevumiem, no kuriem liela daļa būs veicami neplānoti. Uzsāksi finansiāla rakstura attiecības ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Tavu uzmanību piesaistīs interesantas baumas. Neraugoties uz to, centies nebūt pārāk ziņkārīgs, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām. Neatliec uz vēlāku laiku dažādu maksājumu veikšanu un saistību izpildi.

 

 

svariSvari

Nozīmīgākie notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar naudu, finansiāla rakstura dokumentiem, līgumiem u.c. Atskārtīsi, ka, neskatoties uz to, ka iepriekš visu esi rūpīgi izplānojis, notikumi ritēs savu gaitu. Tevi var pārsteigt neplānoti izdevumi saistībā ar ģimeni vai mājsaimniecību. Vari saņemt arī atgādinājumu par aizmirstu vai citu iemeslu dēļ laikā nesamaksātu rēķinu. Nāksies veikt steidzamu maksājumu saistībā ar mantotu īpašumu vai aizsaulē aizgājušu tuvinieku. Iespējams gūt naudu no cilvēka, kurš atrodas ģimenes vai draugu lokā. Saņemsi jaunumus vai telefona zvanu, kas tevī sākotnēji raisīs skumjas, taču vēlāk būsi manāmi dusmīgs uz konkrēto personu. Vari tikt iesaistīts nopietnā konfliktā ar kādu no tuviniekiem vai draugiem. Ar interesi sekos līdzi notikumiem kādas meitenes vai sievietes mīlas dzīvē. Darbā un biznesā saņemsi vairākas sev izdevīgas iespējas un piedāvājumus. Ceļojumiem šajā nedēļā būs konkrēts mērķis. Vīriešiem labvēlīgs laiks finanšu jomā. Beidzot spēsi atbrīvoties no spriedzes, kuru iepriekš radīja dažādu, ar naudu saistītu jautājumu risināšana.

 

 

skorpionsSkorpions

Šonedēļ saņemsi kādu negaidītu telefona zvanu vai ieteikumu no cilvēka, kurš nav tavs tuvinieks. Šī persona visticamāk dzīvo citā pilsētā vai valstī. Nozīmīgākie notikumi būs saistīti ar kādu vīrieti no draugu vai kaimiņu loka. Katram tie var būt atšķirīgi: jaunumi, tikšanās, ieteikumi, ballītes u.c. Atceries kādu interesantu notikumu no savas romantiskās dzīves. Tava mīlas dzīve būs viens no galvenajiem sarunu tematiem šajā nedēļā. Iespējams, būs nepieciešams pieņemt nozīmīgu lēmumu saistībā ar pašreizējām attiecībām. Šāda nepieciešamība var rasties arī kādam no taviem ģimenes locekļiem. Labvēlīgs laiks, lai ieliktu pamatus jaunām romantiskajām attiecībām ar cilvēku, ar kuru iepazinies internetā vai, pateicoties draugiem un tuviniekiem. Var izcelties visai nepatīkams konflikts, kura laikā dzirdēsi negatīvus komentārus par sevi. Situācija nebūs saistīta ar taviem tuviniekiem. Iespējamas veselības problēmas kādam tev zināmam vīrietim, kā rezultātā viņam nāksies uzsākt nopietnu ārstēšanos. Šajā sakarā gaidāmi gan telefona zvani, gan konkrētās personas apciemojumi. Skorpiona zīmē dzimušajiem vīriešiem stresu un spriedzi raisīs kāds svarīgs lēmums vai tuvojošās pārmaiņas. Izvairies pārāk daudz ieklausīties citu cilvēku sniegtajos padomos – tie tikai vēl vairāk sajauks tev galvu. Paļaujies uz savu intuīciju un turies pa gabalu no riskantiem un nelikumīgiem darījumiem.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Šonedēļ vari piedzīvot kādu nepatīkamu situāciju komunikācijā ar citiem cilvēkiem. Iespējams, aizrādījums par kāda pieļautajām kļūdām izraisīs pamatīgu konfliktu un problēmas. Nedēļas gaitā dosies ceļojumā vai tiksies ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Daudzi saņems jaunumus, telefona zvanus, dokumentus u.c. Gaidāmi dažādi notikumi darbā, kuri būs saistīti ar kolēģi, priekšniecību vai klientiem. Tevi iepriecinās pozitīva attīstība tavos ar ceļošanu saistītajos plānos. Kaut kas, kas vēl pirms brīža šķita nereāli sasniedzams vai izdarāms, kļūs pavisam reāls. Būsi laimīgs dzirdēt jaunumus par notikumiem kāda tālienē dzīvojoša cilvēka dzīvē, saistībā ar kuru jau biji paguvis atmest visas cerības. Esi gatavs uzklausīt aizraujošu informāciju par kāda tālu dzīvojoša drauga dzīves līkločiem.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem ieteicams šo nedēļu iesākt ar pozitīvu noskaņojumu. Nepārslogo sevi ar pārlieku lieliem plāniem. Šā vai tā, veiksme būs tavā pusē. Ļauj visam noritēt dabiski – tas palīdzēs izvairīties no emocionāla stresa. Gaidāma sanākšana saistībā ar kādu vīrieti no ģimene vai tuvinieku loka. Piedzīvosi pozitīvu notikumu, jaunumus vai pārmaiņas kāda vīrieša, drauga, kolēģa vai tuvinieka, dzīvē. Lai kas tas arī būtu, tas raisīs jaukas emocijas. Būsi pārsteigts par saņemtu dāvanu vai uzmanības apliecinājumu. Iespējams, gūsi nelielu laimestu loterijā. Daudziem izdosies atrast kādu sen aizmirstu vai pazaudētu lietu. Gūsi iespēju veikt kādu plānotu pirkumu ar ievērojamu atlaidi. Mežāža zīmē dzimušas meitenes un jaunas sievietes saņems kādu piedāvājumu vai ielūgumu. Sievietēm gaidāms kāds nozīmīgs vai negaidīts notikums mājās. Vīriešiem izdosies realizēt kādu specifisku plānu, kuru iepriekš nebija iespējams paveikt.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Šonedēļ galvenie sarunu temati, pieņemamie lēmumi vai steidzīgas rīcības iemesli būs ģimenē esošie bērni. Neskatoties uz to, ka prognozes neizklausās visai patīkamas, gribot negribot, nāksies tikt galā ar dažādām problēmām mājās, tai skaitā remontdarbiem un dažādām pārmaiņām, dēļ kurām brīžiem vari justies uzvilkts, nervozs un emocionāli svārstīgs. Novēloti saņemsi jaunumus par kāda sev pazīstama pāra šķiršanos. Sekosi līdzi notikumiem savu tālienē dzīvojošu tuvinieku dzīvē. Tie var būt saistīti ar kaut kāda veida zaudējumu, likstām, veselības problēmām. Labvēlīgs laiks finanšu jomā, tomēr ieteicams tērēt līdzekļus saprātīgi. Iespējams, saņemsi naudu vai darba piedāvājumu no kādas sievietes. Vari saņemt negaidītu telefona zvanu vai uzņemt mājās negaidītus viesus. Pievērs uzmanību savai veselībai, it īpaši asinsspiedienam, kā arī neatstāj bez ievērības enerģijas trūkumu un bezmiegu. Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem notikumi šajā nedēļā atstās ievērojamu iespaidu uz nākotni un lielākoties tie būs saistīti ar darbu un biznesu.

 

 

zivisZivis

Šī nedēļa solās būt visai problemātiska. Lielākoties, problēmu pamatā būs intrigas, baumas un jaunumi, kuri raisīs dažāda veida emocijas. Iespējama ļaunprātīga, pret tevi vērsta citas personas rīcība. Neļauj apkārtējiem jaukties tavā privātajā dzīvē, it īpaši mīlestībā, cilvēkiem, kuru dzīves uzskati un mērķi krasi atšķiras no tavējiem. Neaizmirsti savam mīļotajam cilvēkam dotos solījumus. Dažiem pozitīvas emocijas sagādās bērni vai mazbērni. Pat visgrūtākajos brīžos atceries, ka laime ir tepat aiz stūra un tā vienkārši gaida īsto brīdi, kad ienākt tavā dzīvē. Piedzīvosi notikumu, kura pamatā būs kāda tikšanās, apciemojums vai kopā sanākšana. Zivju zīmē dzimušās sievietes saņems jaunumus saistībā ar bērnu vai jaunieti, kuri piespiedīs veikt izmaiņas iepriekš sastādītajos plānos. Vīrieši šonedēļ tiksies ar jauniem un seniem draugiem. Tevi var patīkami pārsteigt kāda cilvēka, ar kuru iepriekš esi bijis attiecībās, rīcība.

 

 

Lai tev lieliska šī nedēļa!

Iepriekšējais rakstsDiemžēl vēl viena smaga avārija notikusi uz ceļa Kuldīga – Saldus
Nākamais raksts3 gardu vasarīgu kūku receptes + noderīgi padomi