Oktobra nedēļas rit nemanot, klāt atkal jauna! Ielūkosimies zvaigznēs, lai noskaidrotu, ko turpmākās krāsainās rudens dienas paredzējušas tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes norāda, ka būtiski satricinājumi šajās dienās sagaidāmi tavā sociālajā dzīvē, kas var radīt ne mazums satraukumu, taču to pašu nevar teikt par tavām ģimenes lietām. Visticamāk, nāksies aizdomāties vai neesi zaudējis jēgu kaut kam. Planētas iezīmē, ka turpmākajās dienās tev ir jācenšas apzināties savu mērķu realizēšanas virzība, vai  viss notiek tā, kā biji iztēlojies sākumā. Ja kaut kam ir zudusi vīzija, centies atcerēties, kādi bija tavi vadošie rīcības motīvi. Tāpat, iespējams, ir pienācis īstais brīdis atklātai sarunai ar taviem ģimenes locekļiem, kuri palīdzēs apzināties, vai patiesi esi novirzījies no īstā ceļa. Ja kaut kas tomēr nav tā, kā vēlies – vislabākais, ko šajā nedēļā vari darīt, ir saglabāt mieru un pacietību. Nemeties uzreiz asās diskusijās, bet dari visu, lai tavs darbs būtu paveikts maksimāli labi.  Pieliec pūles, lai kādus konfliktus atrisinātu jau  pašos pamatos.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

 

Šī būs nedēļā, kad tev nāksies aktīvi risināt savus profesionālos pienākumus. Darbs un karjeras jautājumi, visticamāk, aizņems lielāko tavu nomoda stundu. Ļoti ticams, ka tas mīsies ar mērķtiecīgiem centieniem galu galā sakārtot savas finanses. Ja vēlies viest skaidrību šajā tik nozīmīgajā savas dzīves sfērā, ieguldi tajā daudz darba un visu gribasspēku. Tomēr planētu stāvoklis norāda, ka daudzas nianses tomēr nenorisināsies tā, kā tu to biji iztēlojies. Zvaigznes iezīmē, ka patiesībā, lai gan sākotnēji tas nemaz tā neizskatīsies, visas lietas mainīsies tavā labā, esi pacietīgs un nezaudē cīņassparu. Tev nenāksies gaidīt pārāk ilgi, līdz  pēc smaga darba un tā augļiem – ļautos pelnītai, lieliskai atpūtai.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šīs dienas tevī var raisīt zināmu dilemmu. Visticamāk, apzināsies, ka esi noskaņojumā, lai veiktu visas nepieciešamās izmaiņas savā profesionālajā un personīgajā dzīvē, taču nespēsi izlemt, ar ko vislabāk sākt. Ar darbu? Norisēm mājām vai mīlestības sfērā? Lai kāds būtu tavs lēmums un izplānotais prioritāšu saraksts, planētas norāda, ka tev ir jārīkojas pēc principa – tas, kas nemaz nav sabojāts, nav jāmēģina labot! Tā tu tikai lieki tērēsi savu laiku un enerģiju. Neizlem īstenot izmaiņas tikai tāpēc, ka pašlaik izjūti spēcīgu garlaicību un vienmuļību. Ja neklausīsi planētu ieteikumam,  riskē iekulties zināmās grūtībās un sarežģījumos. Tā vietā, jo īpaši nedēļas vidū – izmanto savu kūsājošo enerģiju, lai uzlabotu partnerattiecības. Centieties atjaunot zudušo saikni.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

 

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā turpināsies daudzas pozitīvas tendences tavā dzīvē, kas ienesīs papildus vēsmas un emocijas. Planētu stāvoklis uzsver, ka šonedēļ, visticamāk, kontaktu ar tevi vēlēsies atjaunot vai uzlabot kāda ļoti tuva dāma gados. Šī persona jau sen ir gatavojusies kādai nozīmīgai vizītei. Esi iejūtīgs un pacietīgs, uzklausi visu, kas viņai sakāms. Ļoti iespējams, ka galu galā tu apjautīsi, cik ļoti biji ilgojies pēc sajūtas, ka kādam esi ļoti nepieciešams, ka kāds īpaši novērtē tavu inteliģenci un zināšanu bagāžu. Tāpat turpmāko dienu laikā tev izdosies atbrīvoties no dažādiem ierobežojumiem un varas šķēršļiem, kas visbeidzot izvirzīs tevi apkārtējo uzmanības centrā. Izmanto šo situāciju, lai atklāti un no sirds runātu par visu, ko pašlaik tik ļoti vēlies savā dzīvē. Nedēļas nogalē ieteicams veltīt laiku sev.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

 

Ja kādi notikumi iepriekšējā nedēļas nogalē ir mudinājuši tev justies gausam un nepārliecinātam par sevi, nebaidies un nekaunies lūgt palīdzību draugiem un darba biedriem. Tas nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu sev raksturīgo pārliecību par saviem spēkiem un spējām. Tomēr nenosodi un nešausti sevi, ja šonedēļ īsti nejūties savā ādā. Ikvienam ir tiesības dažkārt zaudēt pamatu zem kājām. Tu esi pietiekami spēcīga personība, lai pavisam drīz prastu atkal stabili ieņemt savu līdera pozīciju. Nebaidies izrādīt kādam savas vājības, dažkārt tieši tas parāda gara spēku. Ja šonedēļ būs jāpieņem kādi svarīgi lēmumi, vari nebūt tik straujš kā ierasts, kas var radīt zināmas neērtības komunikācijā ar cilvēkiem, kuri ir raduši tevi redzēt citādāku. Kāds var mainīt domas par tevi, nolemjot kāda jautājuma risināšanā izvēlēties citu sabiedroto. Visam ir sava cena! Tomēr tieši šādi tu atklāsi, kurš ir tavs patiesais un vērtīgākais ceļa biedrs.  

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Ļoti ticams, ka tevi šajās dienās nebūt neuztrauks tas, ka, lai sasniegtu ko nozīmīgu un ievērības cienīgu, būs jāstrādā ļoti smagi. Būsi aizņemts, jo no sirds vēlēsies darīt visu, kas tavos spēkos, lai iegūtu labākas lietas savā dzīvē. Tavs darbaholisms var nešķist pieņemams otrajai pusītei. Tavs mīļotais cilvēks var izrādīt nepatiku, uzsverot, ka esi jūsu saistības nolicis otrajā plānā. Ja jums ir kopīgas atvases, tas var īpaši saasināt radušos situāciju. Planētu stāvoklis uzver, ka tā vietā, lai censtos vairāk laika izbrīvēt mājas dzīvei, tu vari vēl mērķtiecīgāk un aktīvāk mesties profesionālajos izaicinājumos. Tevi motivēs arī apziņa, ka vēlies īstenot savus personīgos sapņus un vīzijas, nevis kāda cita redzējumu par nepieciešamo tavā dzīvē. Darbs būs veids kā aizbēgt arī no attiecību sarežģījumiem un sajūtas, ka partneris nemitīgi vēlas kontrolēt ik katru tavu soli. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka esi egoists, tu tikai vēlēsies no jauna pievērsties pats sev, lai pēcāk ar jaunu sparu realizētu kopīgās intereses. Planētas norāda, lai šonedēļ esi īpaši uzmanīgs materiālajos darījumos, jo vari kļūt par kāda krāpnieka upuri.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Sociālie kontakti, ko attīstīsi šajā nedēļā var radīt sajūtu, ka nedari pietiekami daudz, lai realizētu savus sapņus un ieceres. Tas var mudināt izjust rūgtu pēcgaršu, ka velti savu laiku un pūles ne tam, ko patiesībā vēlies. Būsi tik aizņemts un pārņemts ar savu sajūtu izzināšanu un iekšēju cīņu par dažādiem iespējamajiem nākotnes attīstības scenārijiem, ka šonedēļ īpašu vērību nepievērsīsi apkārt notiekošajam, kas nebūt nav tev raksturīgi. Zvaigznes mudina aizdomāties vai nav pienācis īstais brīdis, lai atpūstos un sakopotu savus fiziskos un garīgos spēkus! Tomēr centies apzināties, ka tam nav jāietekmē tava pašapziņa, jo tu, iespējams, labāk nekā jebkurš cits zini, ka velti darbam nevis 100, bet gan 200 procentus!

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis uzsver, lai pārliecinies, ka aizpildi šīs dienas ar dažādām darbībām un stimulējošām aktivitātēm. Tas jādara, lai nodrošinātos, ka tev ne vienu mirkli nekļūst garlaicīgi. Pretējā gadījumā iekšējā neapmierinātība un nemiers, kā arī neziņa, kur novirzīt savu sakāpināto enerģiju – mudinās attīstīt drāmu kā tavā darba vietā, tā mājās. Tas bez īpaša pamata un vajadzības liks vēlēties maksimāli mainīt šajās sfērās notiekošo. Zvaigznes uzsver, lai  nomierinies un vēsu prātu uzlūkot šo situāciju, kas palīdzēs novērst daudzas nepatīkamas nianses. Ja neklausīsi šim astroloģiskajam padomam, vari sākt realizēt kādu norisi, ko patiesībā nav iespējams pabeigt paša spēkiem, kas var beigties ar pamatīgu putru un vēl lielāku iekšēju neapmierinātību. Ja šonedēļ jūties garlaikots, nelūdz šo situāciju mainīt savam partnerim, bet gan dari visu, kas ir tavos spēkos, lai mainītu to.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šī tev daudzos veidos būs visai aizņemta nedēļa. Tikai mieru, tas nebūt nenozīmē, ka nāksies ciest tavai sociālajai dzīvei, kura tev pēdējā laikā ir īpaši nozīmīga. Lai paspētu īstenot visus plānus, pievērs īpašu vērību dažādu norišu rūpīgai plānošanai. Tas nodrošinās, ka pareizi saplāno teju ik katru dienas minūti. Tikai tad varēsi gūt panākumus, virzīties uz priekšu darba lietās un ļauties arī jautrām izklaidēm. Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmākajās šīs nedēļas dienās tev lieti noderēs ierastā rutīna, kad tu skaidri apzināsies ik katras lietas darbību un tās norises laiku. Nedēļas nogalē varēsi palaist grožus nedaudz vaļīgāk. Baudi kādu kultūras pasākumu vai dodies garā pastaigā. Iespējams, nāksies risināt kādu ar bērniem saistītu problēmu.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

 

Planētu stāvoklis uzsver, ja apzinies, ka šajā nedēļā nespēj pilnvērtīgi koncentrēties un veltīt savu uzmanību daudzām būtiskām niansēm tavā dzīvē, ir ieteicams atstāt svarīgāko lēmumu pieņemšanas uz citu, daudz veiksmīgāku laiku. Ja reiz tev ir sajūta, ka nespēj pietiekami daudz pūļu veltīt šīm lietām, nav jēgas lauzt sevi, kas var sekmēt tikai būtisku kļūdu pieļaušanu.  Šīs nedēļas dienas ir piemērotas atpūtai, pārdomām un centieniem sakārtot domas, lai apzinātos, ko vēlies darīt turpmākajā savas dzīves periodā. Ļauj šai nedēļai kļūt par punktu, kad tu uzkrāj tik nepieciešamos spēkus, kas lieti noderēs jau pavisam drīz. Neraizējies, tuvākajā nākotnē tavā ikdienā ienāks jaunas, patīkamas vēsmas un aktivitātes, kas nesīs uzlabojumus kā tā profesionālajā, tā personīgajā dzīves sfērā.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

 

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavā personīgajā dzīvē, visticamāk, šobrīd ir dažādi asumi un nesaskaņas. Tomēr tieši turpmāko dienu laikā būs iespēja atrisināt daudzas problēmas, kas ir jūs nedaudz attālinājušas vienu no otra. Jau pavisam drīz apzināsies, ka teju visi nesenie šķēršļi vai rūpes ir izzudušas no tavas dzīves, kas nesīs lieliskas iespējas un nodrošinās dažādus patīkamus pavērsienus. Ļoti ticams, ka kļūsi daudz sabiedriskāks un daudz pieejamāks saviem draugiem un tuvākajiem sabiedrotajiem. Zvaigznes mudina šajā nedēļā atrast laiku tam, lai vienkārši izbaudītu dažas brīvas dienas. Lai sasniegtu maksimālo labumu, tām jābūt brīvām no satraukumiem un problēmu risināšanas. Atstāj lielāku projektu realizēšanu uz nākamo nedēļu vai uztici būtisku nianšu attīstīšanu tajā kādam no kolēģiem, personai, kurai patiesi uzticies. 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa ir īstais brīdis, kad būt īpaši oriģinālam savā domāšanas veidā un darbībās. Tas nepieciešams, lai iegūtu uzmanību, ko sen esi pelnījis. Tomēr pirms izsakies un paud savu kreatīvo viedokli – apdomājies! Īpaši tas attiecas uz komunikāciju ar taviem ģimenes locekļiem, kuru jūtas vari nejauši aizskart, radot nevajadzīgu saspīlējumu starp jums.  Ļoti iespējams, ka tev negaidīti radīsies neskaidrības kādā jautājumā, ar ko pašlaik nodarbojies. Ja apzinies, ka paša spēkiem nespēj to atrisināt, jo nesaredzi, kur ir problēma, lūdz kāda kompetenta cilvēka palīdzību. Ja to nedarīsi, vari radīt nepareizu priekšstatu par sevi un savu darbības stilu.

 

 

 

Lai tev lieliskas turpmākās oktobra dienas!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Jesús Pérez Pacheco/CC

Minimālā alga tiks palielināta no 430 eiro līdz 500 eiro

  Lai mazinātu nodokļu slogu un palielinātu reālos ienākumus iedzīvotājiem ar mazākiem ienākumiem par vidējo darba...
Foto:Flickr.com/tramani_sagrens/CC

Glābēji izplata svarīgu informāciju iedzīvotājiem

  Tuvojas Adventes laiks, kad mājas un dzīvokļus, kā arī sabiedriskās ēkas rotās adventes vainagi un...

Šorīt saņemta vēsts par lielu nelaimi Daugavpilī

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst.06.30 līdz 26.novembra plkst.06.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto:Flickr.com/Irish Typepad/CC

Ceturtdienas rīts sācies ar sēru vēsti

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 118 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un viens gājis...
pixabay.com

Zemnieku saimniecības darbinieka kontā iekrīt pamatīga naudas summa

  Novembra vidū momentloterijas Safīrs laimests izmaksāts Andrejam Mierkalnam no Talsiem, kurš studē jurisprudenci un strādā zemnieku saimniecībā....

Izskan jaunas ziņas par kādreiz tik populāro dziedātāju Martu Ritovu

  Dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova izdod jaunu dziesmu “Mums viss vēl būs”.  Atšķirībā no...

Horoskopi un Testi

flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Auns Šodien visādā ziņā būsi spiests atkāpties un paiet maliņā. Protams, ka Tevī tas radīs neizpratni,...
Foto:Flickr.com/Michael Wallace/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. novembris

  Auns Šodien būsi pilns iedvesmas un enerģijas, gatavs uzņemties iniciatīvu un sākt teju revolūciju vai vismaz...
www.splitshire.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. novembris

  Auns Šodien ieteicams izvērtēt, kas ir tas, pēc kā tiecies savā dzīvē, saistībā ar ko lolo...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. novembris

  Auns Šodien izvēlēsies atrasties tuvāko draugu kompānijā un spēsi atrast līdzsvaru starp sava viedokļa paušanu un...
suggestedpost.eu

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. novembris

  Pašlaik virsroku gūst slapjš un pelēks rudens, vēl īsti neļaujot ienākt kārtīgai ziemai. Kāda būs...
Foto:Whathebuzz.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. novembris

  Auns Šodien visu savu enerģiju fokusēsi uz karjeru. Ar aizrautību izmantosi katru iespēju, ar kuras palīdzību...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem trešdien, 25. novembrī. 25.11.2020. no...

Izskan jauna informācija par laiku šajā ziemā! Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

Kad un vai vispār iestāsies noturīgs sals? Kādas cerības uz baltiem Ziemassvētkiem? Vai tiešām turpināsies...

Sinoptiķim Bricim nav iepriecinošu ziņu par turpmāk gaidāmo laiku – VIDEO

  Par šonedēļ gaidāmo laiku intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdienas rītā pastāstīja LTV laika ziņu redaktors...