Oktobra nedēļas rit nemanot, klāt atkal jauna! Ielūkosimies zvaigznēs, lai noskaidrotu, ko turpmākās krāsainās rudens dienas paredzējušas tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Zvaigznes norāda, ka būtiski satricinājumi šajās dienās sagaidāmi tavā sociālajā dzīvē, kas var radīt ne mazums satraukumu, taču to pašu nevar teikt par tavām ģimenes lietām. Visticamāk, nāksies aizdomāties vai neesi zaudējis jēgu kaut kam. Planētas iezīmē, ka turpmākajās dienās tev ir jācenšas apzināties savu mērķu realizēšanas virzība, vai  viss notiek tā, kā biji iztēlojies sākumā. Ja kaut kam ir zudusi vīzija, centies atcerēties, kādi bija tavi vadošie rīcības motīvi. Tāpat, iespējams, ir pienācis īstais brīdis atklātai sarunai ar taviem ģimenes locekļiem, kuri palīdzēs apzināties, vai patiesi esi novirzījies no īstā ceļa. Ja kaut kas tomēr nav tā, kā vēlies – vislabākais, ko šajā nedēļā vari darīt, ir saglabāt mieru un pacietību. Nemeties uzreiz asās diskusijās, bet dari visu, lai tavs darbs būtu paveikts maksimāli labi.  Pieliec pūles, lai kādus konfliktus atrisinātu jau  pašos pamatos.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

 

Šī būs nedēļā, kad tev nāksies aktīvi risināt savus profesionālos pienākumus. Darbs un karjeras jautājumi, visticamāk, aizņems lielāko tavu nomoda stundu. Ļoti ticams, ka tas mīsies ar mērķtiecīgiem centieniem galu galā sakārtot savas finanses. Ja vēlies viest skaidrību šajā tik nozīmīgajā savas dzīves sfērā, ieguldi tajā daudz darba un visu gribasspēku. Tomēr planētu stāvoklis norāda, ka daudzas nianses tomēr nenorisināsies tā, kā tu to biji iztēlojies. Zvaigznes iezīmē, ka patiesībā, lai gan sākotnēji tas nemaz tā neizskatīsies, visas lietas mainīsies tavā labā, esi pacietīgs un nezaudē cīņassparu. Tev nenāksies gaidīt pārāk ilgi, līdz  pēc smaga darba un tā augļiem – ļautos pelnītai, lieliskai atpūtai.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šīs dienas tevī var raisīt zināmu dilemmu. Visticamāk, apzināsies, ka esi noskaņojumā, lai veiktu visas nepieciešamās izmaiņas savā profesionālajā un personīgajā dzīvē, taču nespēsi izlemt, ar ko vislabāk sākt. Ar darbu? Norisēm mājām vai mīlestības sfērā? Lai kāds būtu tavs lēmums un izplānotais prioritāšu saraksts, planētas norāda, ka tev ir jārīkojas pēc principa – tas, kas nemaz nav sabojāts, nav jāmēģina labot! Tā tu tikai lieki tērēsi savu laiku un enerģiju. Neizlem īstenot izmaiņas tikai tāpēc, ka pašlaik izjūti spēcīgu garlaicību un vienmuļību. Ja neklausīsi planētu ieteikumam,  riskē iekulties zināmās grūtībās un sarežģījumos. Tā vietā, jo īpaši nedēļas vidū – izmanto savu kūsājošo enerģiju, lai uzlabotu partnerattiecības. Centieties atjaunot zudušo saikni.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

 

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā turpināsies daudzas pozitīvas tendences tavā dzīvē, kas ienesīs papildus vēsmas un emocijas. Planētu stāvoklis uzsver, ka šonedēļ, visticamāk, kontaktu ar tevi vēlēsies atjaunot vai uzlabot kāda ļoti tuva dāma gados. Šī persona jau sen ir gatavojusies kādai nozīmīgai vizītei. Esi iejūtīgs un pacietīgs, uzklausi visu, kas viņai sakāms. Ļoti iespējams, ka galu galā tu apjautīsi, cik ļoti biji ilgojies pēc sajūtas, ka kādam esi ļoti nepieciešams, ka kāds īpaši novērtē tavu inteliģenci un zināšanu bagāžu. Tāpat turpmāko dienu laikā tev izdosies atbrīvoties no dažādiem ierobežojumiem un varas šķēršļiem, kas visbeidzot izvirzīs tevi apkārtējo uzmanības centrā. Izmanto šo situāciju, lai atklāti un no sirds runātu par visu, ko pašlaik tik ļoti vēlies savā dzīvē. Nedēļas nogalē ieteicams veltīt laiku sev.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

 

Ja kādi notikumi iepriekšējā nedēļas nogalē ir mudinājuši tev justies gausam un nepārliecinātam par sevi, nebaidies un nekaunies lūgt palīdzību draugiem un darba biedriem. Tas nepieciešams, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu sev raksturīgo pārliecību par saviem spēkiem un spējām. Tomēr nenosodi un nešausti sevi, ja šonedēļ īsti nejūties savā ādā. Ikvienam ir tiesības dažkārt zaudēt pamatu zem kājām. Tu esi pietiekami spēcīga personība, lai pavisam drīz prastu atkal stabili ieņemt savu līdera pozīciju. Nebaidies izrādīt kādam savas vājības, dažkārt tieši tas parāda gara spēku. Ja šonedēļ būs jāpieņem kādi svarīgi lēmumi, vari nebūt tik straujš kā ierasts, kas var radīt zināmas neērtības komunikācijā ar cilvēkiem, kuri ir raduši tevi redzēt citādāku. Kāds var mainīt domas par tevi, nolemjot kāda jautājuma risināšanā izvēlēties citu sabiedroto. Visam ir sava cena! Tomēr tieši šādi tu atklāsi, kurš ir tavs patiesais un vērtīgākais ceļa biedrs.  

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Ļoti ticams, ka tevi šajās dienās nebūt neuztrauks tas, ka, lai sasniegtu ko nozīmīgu un ievērības cienīgu, būs jāstrādā ļoti smagi. Būsi aizņemts, jo no sirds vēlēsies darīt visu, kas tavos spēkos, lai iegūtu labākas lietas savā dzīvē. Tavs darbaholisms var nešķist pieņemams otrajai pusītei. Tavs mīļotais cilvēks var izrādīt nepatiku, uzsverot, ka esi jūsu saistības nolicis otrajā plānā. Ja jums ir kopīgas atvases, tas var īpaši saasināt radušos situāciju. Planētu stāvoklis uzver, ka tā vietā, lai censtos vairāk laika izbrīvēt mājas dzīvei, tu vari vēl mērķtiecīgāk un aktīvāk mesties profesionālajos izaicinājumos. Tevi motivēs arī apziņa, ka vēlies īstenot savus personīgos sapņus un vīzijas, nevis kāda cita redzējumu par nepieciešamo tavā dzīvē. Darbs būs veids kā aizbēgt arī no attiecību sarežģījumiem un sajūtas, ka partneris nemitīgi vēlas kontrolēt ik katru tavu soli. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka esi egoists, tu tikai vēlēsies no jauna pievērsties pats sev, lai pēcāk ar jaunu sparu realizētu kopīgās intereses. Planētas norāda, lai šonedēļ esi īpaši uzmanīgs materiālajos darījumos, jo vari kļūt par kāda krāpnieka upuri.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Sociālie kontakti, ko attīstīsi šajā nedēļā var radīt sajūtu, ka nedari pietiekami daudz, lai realizētu savus sapņus un ieceres. Tas var mudināt izjust rūgtu pēcgaršu, ka velti savu laiku un pūles ne tam, ko patiesībā vēlies. Būsi tik aizņemts un pārņemts ar savu sajūtu izzināšanu un iekšēju cīņu par dažādiem iespējamajiem nākotnes attīstības scenārijiem, ka šonedēļ īpašu vērību nepievērsīsi apkārt notiekošajam, kas nebūt nav tev raksturīgi. Zvaigznes mudina aizdomāties vai nav pienācis īstais brīdis, lai atpūstos un sakopotu savus fiziskos un garīgos spēkus! Tomēr centies apzināties, ka tam nav jāietekmē tava pašapziņa, jo tu, iespējams, labāk nekā jebkurš cits zini, ka velti darbam nevis 100, bet gan 200 procentus!

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis uzsver, lai pārliecinies, ka aizpildi šīs dienas ar dažādām darbībām un stimulējošām aktivitātēm. Tas jādara, lai nodrošinātos, ka tev ne vienu mirkli nekļūst garlaicīgi. Pretējā gadījumā iekšējā neapmierinātība un nemiers, kā arī neziņa, kur novirzīt savu sakāpināto enerģiju – mudinās attīstīt drāmu kā tavā darba vietā, tā mājās. Tas bez īpaša pamata un vajadzības liks vēlēties maksimāli mainīt šajās sfērās notiekošo. Zvaigznes uzsver, lai  nomierinies un vēsu prātu uzlūkot šo situāciju, kas palīdzēs novērst daudzas nepatīkamas nianses. Ja neklausīsi šim astroloģiskajam padomam, vari sākt realizēt kādu norisi, ko patiesībā nav iespējams pabeigt paša spēkiem, kas var beigties ar pamatīgu putru un vēl lielāku iekšēju neapmierinātību. Ja šonedēļ jūties garlaikots, nelūdz šo situāciju mainīt savam partnerim, bet gan dari visu, kas ir tavos spēkos, lai mainītu to.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šī tev daudzos veidos būs visai aizņemta nedēļa. Tikai mieru, tas nebūt nenozīmē, ka nāksies ciest tavai sociālajai dzīvei, kura tev pēdējā laikā ir īpaši nozīmīga. Lai paspētu īstenot visus plānus, pievērs īpašu vērību dažādu norišu rūpīgai plānošanai. Tas nodrošinās, ka pareizi saplāno teju ik katru dienas minūti. Tikai tad varēsi gūt panākumus, virzīties uz priekšu darba lietās un ļauties arī jautrām izklaidēm. Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmākajās šīs nedēļas dienās tev lieti noderēs ierastā rutīna, kad tu skaidri apzināsies ik katras lietas darbību un tās norises laiku. Nedēļas nogalē varēsi palaist grožus nedaudz vaļīgāk. Baudi kādu kultūras pasākumu vai dodies garā pastaigā. Iespējams, nāksies risināt kādu ar bērniem saistītu problēmu.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

 

Planētu stāvoklis uzsver, ja apzinies, ka šajā nedēļā nespēj pilnvērtīgi koncentrēties un veltīt savu uzmanību daudzām būtiskām niansēm tavā dzīvē, ir ieteicams atstāt svarīgāko lēmumu pieņemšanas uz citu, daudz veiksmīgāku laiku. Ja reiz tev ir sajūta, ka nespēj pietiekami daudz pūļu veltīt šīm lietām, nav jēgas lauzt sevi, kas var sekmēt tikai būtisku kļūdu pieļaušanu.  Šīs nedēļas dienas ir piemērotas atpūtai, pārdomām un centieniem sakārtot domas, lai apzinātos, ko vēlies darīt turpmākajā savas dzīves periodā. Ļauj šai nedēļai kļūt par punktu, kad tu uzkrāj tik nepieciešamos spēkus, kas lieti noderēs jau pavisam drīz. Neraizējies, tuvākajā nākotnē tavā ikdienā ienāks jaunas, patīkamas vēsmas un aktivitātes, kas nesīs uzlabojumus kā tā profesionālajā, tā personīgajā dzīves sfērā.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

 

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavā personīgajā dzīvē, visticamāk, šobrīd ir dažādi asumi un nesaskaņas. Tomēr tieši turpmāko dienu laikā būs iespēja atrisināt daudzas problēmas, kas ir jūs nedaudz attālinājušas vienu no otra. Jau pavisam drīz apzināsies, ka teju visi nesenie šķēršļi vai rūpes ir izzudušas no tavas dzīves, kas nesīs lieliskas iespējas un nodrošinās dažādus patīkamus pavērsienus. Ļoti ticams, ka kļūsi daudz sabiedriskāks un daudz pieejamāks saviem draugiem un tuvākajiem sabiedrotajiem. Zvaigznes mudina šajā nedēļā atrast laiku tam, lai vienkārši izbaudītu dažas brīvas dienas. Lai sasniegtu maksimālo labumu, tām jābūt brīvām no satraukumiem un problēmu risināšanas. Atstāj lielāku projektu realizēšanu uz nākamo nedēļu vai uztici būtisku nianšu attīstīšanu tajā kādam no kolēģiem, personai, kurai patiesi uzticies. 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa ir īstais brīdis, kad būt īpaši oriģinālam savā domāšanas veidā un darbībās. Tas nepieciešams, lai iegūtu uzmanību, ko sen esi pelnījis. Tomēr pirms izsakies un paud savu kreatīvo viedokli – apdomājies! Īpaši tas attiecas uz komunikāciju ar taviem ģimenes locekļiem, kuru jūtas vari nejauši aizskart, radot nevajadzīgu saspīlējumu starp jums.  Ļoti iespējams, ka tev negaidīti radīsies neskaidrības kādā jautājumā, ar ko pašlaik nodarbojies. Ja apzinies, ka paša spēkiem nespēj to atrisināt, jo nesaredzi, kur ir problēma, lūdz kāda kompetenta cilvēka palīdzību. Ja to nedarīsi, vari radīt nepareizu priekšstatu par sevi un savu darbības stilu.

 

 

 

Lai tev lieliskas turpmākās oktobra dienas!

Sabiedrība

Sevišķi smags noziegums šorīt noticis Rīgā; policija izplata paziņojumu

  Valsts policijā šodien, 14. aprīlī, saņemta informācija, ka Rīgā, Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums un...

Latvijā to nezināja gandrīz neviens: Samanta Tīna uzveikusi ļaunu slimību

  Izdevums "Privātā dzīve" savā 13.-19. aprīļa numurā aplūko Lietuvas žurnāla "Stilius" publikāciju, kurā Samanta Tīna...

Parādās jauna versija par šausmīgo avāriju ar bojāgājušajiem uz Siguldas šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts par traģisko avāriju uz Siguldas (Vidzemes) šosejas, kur dažus kilometrus aiz Augšlīgatnes piektdienas...

Smaga avārija šorīt notikusi pie Varakļāniem – VIDEO

  Smaga divu spēkratu sadursme otrdien notikusi uz šosejas pie Varakļāniem, ziņo aculiecinieks vietnē "Sadursme". Redzams ,...

Pirmdien 537 jauni Covid-19 gadījumi, mirušo skaits pārsniedz 2000; slimnīcās 684

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 537 jauni...
NMPD

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl epidemiologiem nav labu ziņu

  Šobrīd Latvijā atkal vērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, liecina pēdējie apkopotie dati par pagājušo nedēļu....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. aprīlis

 Ieteicams ievērot piesardzību un nekāpt vienam uz otra „varžacīm”.   Auns Auna zīmē dzimušie šodien kļūs agresīvāki, cenšoties...
Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis

  Lielākā iezīme, kas no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa šajā dienā būs jūtama un redzama, būs vēl...
Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. aprīlis

  Ieteicams dienu pavadīt, darot lietas, kas aizrauj un ieviest nelielu devu kaislības arī pavisam ikdienišķās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis

  Auns Šodien ar lepnumu demonstrēsi sava sūrā darba saldos augļus. Draugu un tuvinieku apskatei tiks atklāti...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. aprīlis

Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola turpmākajām pavasara otrā mēneša dienām. Izbaudi no...
Foto:Flickr.com/Lilian Wong/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. aprīlis

  Atceries, ka dažreiz veiksmīgākais ceļš uz mieru un harmoniju ir gaužām vienkāršs – izvairīšanās no...

Mājai un Dārzam

No šodienas laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Ciklona ietekmē tuvākajās dienās vēl vietām gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš, bet, tam virzoties uz...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Tuvākajās dienās virs Latvijas vēl atradīsies auksta gaisa masa - naktīs gaisa temperatūra būs zem...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi vēl nesagaidīsim īstu pavasari

  Lieldienu brīvdienās laiks lielākoties bija vēss, lai gan ar dažiem pavasarīgākiem mirkļiem, bet pirmdien pat...