Tik daudz kas piedzīvots, bet tik daudz kas vēl priekšā. Klāt augusta pirmā nedēļa, lai darītu jaunas lietas, smaidītu un priecātos par dzīvi! Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev.

 

Auns

Šonedēļ tev vajadzētu aizmirst par lietām, ko esi centies darīt, bet nesekmīgi. Šajā laikā būs svarīgi censties izvairīties no situācijām, kur spriedzi tu sev radi pats. Tā tu jutīsies krietni vien labāk un, ticams, izvairīsies no nevajadzīgām veselības problēmām un jaunām likstām arī citās jomās. Iespējams, kļūsi par liecinieku kāda sava drauga problēmām, ticams, ka būs nepieciešams sniegt savu padomu un/vai palīdzību. diemžēl, ne vienmēr tava palīdzība izrādīsies labvēlīga. Iespējams, šonedēļ radīsies jaunas un daudzsološas saistības, inovācijas, pienākumi un līdzīgas lietas. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar naudas iegūšanu, kas nāks par labu personīgajam vai ģimenes budžetam. Šīs nedēļas laikā tev būs vairākas tikšanās, kas saistītas ar zēnu vai jaunu vīrieti. Saistībā ar to tevi pārņems gan prieks, gan satraukums. Iespējama interesanta komunikācija ar vīrieti, kurš pašlaik atrodas citā pilsētā. Īpaši svarīgi būs notikumi nedēļas beigās. Šajās dienās centies piedomāt pie saviem sapņiem, apdomā iespējas tos realizēt. Aunu sievietes saņems svarīgu sūtījumu vai e-pastu.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā, iespējams, saņemsi jaunu darba piedāvājumu vai tev radīsies jauni klienti. Daudziem Vēršiem šonedēļ būs jāuzņem ciemiņus, iespējams, tas būs par godu kādam lielākam notikumam. Šīs nedēļas laikā iespējama finansiāla rakstura pieredze, kas var tikt gūta no dažādiem avotiem. Kopumā finanšu jomā šī nedēļa solās būt ļoti labvēlīga. Šo septiņu dienu laikā tavā radinieku, draugu vai kaimiņu lokā parādīsies jauni cilvēki. Sākotnējā komunikācija var būt sarežģīta un pat visai pretrunīga, taču pakāpeniski spēsiet izveidot stabilas attiecības. Šonedēļ varēsi īstenot dažādas iespējas, jo būs dažādi labvēlīgi apstākļi. Nenododies slinkumam pat tad, ja tev pašlaik ir atvaļinājums. šonedēļ iespējami uzdevumi vai problēmas, kas saistītas ar slimnieku, ticams, tavu tuvu radinieku. Tev būs nepieciešams rūpīgi plānot savas ikdienas gaitas. Tas palīdzēs darbu produktivitātē un veiksmīgā realizācijā. Iespējams, būs arī kāds patīkams pārsteigums.

 

 

Dvīņi

Šī nedēļa var radīt labvēlīgas finansiālās stabilizācijas iespējas. Tev izdosies atrisināt ar naudu saistītas problēmas veiksmīgi. Iespējama arī interesanta lietu, notikumu attīstība saistībā ar kādu iepazīšanos vai draudzību. Var gadīties, ka tev radīsies jauni draugi. Būs svarīgi notikumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunu radinieku. Tev būs emocionāla pieredze un/vai dažādo pārsteigumi. Daži Dvīņi iesaistīsies radinieku laulību problēmās, kur tāpat teju neko nebūs iespējams palīdzēt. Iespējami neparedzēti notikumi, kas saistīti ar vecu mīlestību vai bijušo partneri. Šo septiņu dienu laikā izvairies sniegt negatīvus komentārus par cilvēkiem, ar kuriem agrāk esi piedzīvojis nepatīkamus mirkļus izvairies no strīdiem vai konfliktiem ar pazīstamiem cilvēkiem. Iespējami neparedzēti notikumi un situācijas darba vietā. Iespējamas jaunas ziņas saistībā ar tuviniekiem.

 

 

Vēzis

Šīs nedēļas laikā tev tiks dota iespēja mainīt uz labo pusi notikumus savā ģimenes dzīvē. Cik vien iespējams, centies izvairīties no konfliktiem, jo tie nepavisam nepalīdzēs, tieši pretēji – nopietni ietekmēs tavas attiecības un/vai plānus. Neparedzami šonedēļ solās būt notikumi tavā mīlas frontē. Tev būs plāni attiecībā uz tiem, taču neplānotas situācijas saliks visu pilnīgi citādāk. Lai pasargātu sevi no negatīvām emocijām, ļauj visam risināties dabīgi. Šīs nedēļas laikā iespējams kāds liels, interesants notikums, kas saistīts ar vīrieti – tavu radinieku vai draugu. Vēžu sievietēm šonedēļ būs vairāk pienākumu un saistību ģimenē vai ar citiem radiniekiem. Vēžu vīriešiem, iespējams, nāksies piedzīvot spriedzi, kas būs saistīta ar cilvēku no citas pilsētas vai valsts.

 

 

Lauva

Šī būs nedēļa, kuras laikā tev vajadzēs pieņemt dažādus svarīgus lēmumus, kas saistīti ar naudu. Iespējams tev būs pat jālūdz aizdevums vai arī ārkārtīgi rūpīgi jāpārskata savi tēriņi. Var gadīties, ka ikdienu interesantāku padarīs flirts vai līdzīga situācija darbā, taču ar to esi ļoti uzmanīgs. Tev jāapzinās, ka cilvēki visu redz un dzird, padomā vai tiešām vēlies iesaistīties kaut kur, par ko neesi gatavs pēc tam arī atklāti runāt. Kā saka – labāk tālāk no grēka. Būs svarīgi plāni, kas saistīti ar bērniem, tāpēc droši vari ieplānot kopīgus pasākumus ar viņiem. Grūtāk klāsies visa veida attiecībās ar sievietēm. Būs dažādi pārsteigumi, kas būs saistīti ar naudas saņemšanu vai cita veida finansiālām saistībām. Iespējams, nāksies mainīt plānus attiecībā uz kādu gaidītu pasākumu. Lauvu sievietes spēs gūt lieliskus panākumus darbā un plānos, kas saistīti ar materiālo nodrošinājumu. Abās sfērās paredzami pozitīvi notikumi. Lauvu vīriešiem gaidāmas jaunas iepazīšanās dažādās jomās. Šonedēļ kopumā būs daudz vairāk komunikācijas ar dažādiem cilvēkiem.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tev vajadzētu pievērst uzmanību, lai kaut ko darot, tu veltītu visu savu uzmanību un enerģiju tikai konkrētajai darbībai, jo tikai tā spēsi gūt panākumus. Būs ziņas par dažādiem svarīgiem notikumiem, kas saistīti ar naudu, taču, visticamāk, tie risināsies tava tuva drauga vai paziņas dzīvē. Šīs nedēļas laikā veidosies jauna un interesanta komunikācija ar tuviniekiem no dažādām tautībām vai reliģijām. Daži no viņiem sniegs tev patiesi interesantu un noderīgu informāciju. Cik iespējams, pavadi laiku ar cilvēkiem, ar kuriem tevi saista kopīgas intereses. Šīs nedēļas laikā tiksi pakļauts arī stresa apstākļiem, taču kopumā šis laiks būs ļoti svarīgs tavai nākotnei. Daudzas Jaunavas šī nedēļa iepriecinās ar veiksmīgiem rezultātiem karjerā un/vai biznesā, sava pēdējo nedēļu laikā ieguldītā darba dēļ. Iespējams, ka šīs nedēļas laikā atkārtosies kādas veselības problēmas vai arī nāksies parūpēties par kāda tuvinieka veselības stāvokļa uzlabošanu. Jaunavu vīriešiem var rasties problēmas, kas ir saistītas ar naudu, un tās būs grūti atrisināt šonedēļ. Taču tev vajadzēs apzināties, ka tas nav atkarīgs no tevis. Jaunavu sievietes var izjust lielāku spriedzi, saskaroties ar cilvēku meliem un ļaunprātīgām darbībām.

 

 

Svari

Ticams, ka šonedēļ sanāks vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem un paziņām. To pat nevajadzēs plānot, jo viss solās noritēt pavisam dabīgi. Interesanta būs saistība ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona un Zivju zīmēs. Būs iespējas iesaistīties kopīgos projektos ar draugiem. Lielāku uzmanību vajadzētu pievērst finanšu lietām, jo pastāv liels kļūdu pieļaušanas, krāpšanas risks. Centies pilnībā koncentrēties uz visām ar naudu saistītajām darbībām, nopietni apdomā it visu, ko šajā jomā dari. Dažiem svariem nāksies apspriest finansiālas lietas, kas saistītas ar mantojumu, pensiju vai tamlīdzīgi. ceļojot šonedēļ iespējamas arī kaut kāda veida pretrunas vai pat konflikti. Kopumā ceļojuma laikā būs daudz spriedzes komunikācijā ar dažādiem cilvēkiem. Mīlestības jomā, jo īpaši, ja tavs partneris šobrīd atrodas citā valstī, būs strīdi, kas saistīti ar pārpratumiem, greizsirdību utt.

 

 

Skorpions

Šī nedēļa tev solās būt piepildīta ar dažādiem neparedzamiem notikumiem, kā arī būs iespējas gūt jaunu pieredzi. Notikumiem būs dažāda attīstība. Daudziem Skorpioniem būs neparedzēti naudas ieņēmumi, kas var tikt iegūti visneparastākajos veidos. Būs kāda svarīga saruna, kas noteiks daudz ko tavā nākotnē. Vairāk svarīgi šīs nedēļas notikumi būs saistīti ar taviem radiniekiem. Būs svarīgi spēt saglabāt harmoniju un izpratni par ģimenes attiecībām un vērtībām, lai tu neradītu nevajadzīgus negatīvus notikumus. Šonedēļ varēsi iegūt jaunas un interesantas paziņas personīgajā un/vai profesionālajā sfērā. Būs dažādi notikumi, kas uzliks papildu pienākumus, bet citi atbrīvos no likām raizēm. Ir pienācis laiks pārmaiņām un jaunām lietām tavā dzīvē – apdomā to. Nedēļas laikā var rasties arī ar naudu saistītas problēmas. Iespējams, satuvināsies ar kaimiņiem kāda svarīga notikuma dēļ. Skorpionu sievietēm būs jauks laiks, kas saistīts ar mājām. Skorpionu vīriešiem gaidāma dinamiska saruna ar radiniekiem no dažādām vietām.  

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ visvairāk vajadzētu koncentrēties uz dažādu ar ģimeni un radiniekiem saistītu notikumu labvēlīgu attīstību. Šo septiņu dienu laikā tu varēsi plānot un rīkot konkrēts lietas, uzdevumus, kas saistīti ar tev tuviem cilvēkiem. Spēsi rast risinājumu vai organizēt notikumu, kas saistīts ar laulāto vai vecāku bērnu. Iespējams, šīs nedēļas laikā var nākties piedzīvot vilšanos saistībā ar kādu braucienu vai attiecībās ar cilvēkiem no citas pilsētas. Patiesībā šī situācija pasargās tevi no liekām ilūzijām un maldiem. Šajās dienās var rasties konflikts ar vīrieti no tavas ģimenes, kas būs nepatīkams, jo atgādinās tev par tavām pagātnes kļūdām. Savā darbā mēģini stabilizēt un/vai attīstīt attiecības ar kolēģiem – tas palīdzēs tev virzīties uz priekšu. Izvairies šonedēļ no lieliem un garīgiem spriedumiem, lēmumiem. Strēlnieku sievietes šonedēļ vairāk centīsies būt diplomātiskas un meklēt kompromisus, lai risinātu nepatīkamas situācijas romantiskajā sfērā. Strēlnieku vīriešiem varētu būt bažas par bērnu vai mazbērnu.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ tu varēsi saņemt interesantu vēstījumu vai ieteikumu no drauga vai radinieka, kurš strādā vai dzīvo citā pilsētā, valstī. Iespējams, tu atgriezīsies pie kādām savām senākajām dejām vai plāniem, kas attiecas uz tavu ģimeni vai darbu. Ja runājam par to realizēšanas iespējām – tagad tās ir daudz lielākas. Gaidāmas vairākas svarīgas tikšanās. Iespējams, saņemsi ziņas par draugu vai radu panākumiem viņu dzīvēs. Tāpat – draugi šonedēļ tev var sagādāt īpaši noderīgu informāciju. Šonedēļ ieteicams lielāku uzmanību pievērst arī naudas lietām un rūpīgi plānot savus izdevumus. Būs nepieciešami dažādi maksājumi, līdz ar to iespējama līdzekļu pārtērēšana. Esi uzmanīgs ar personīgajiem dokumentiem. Mežāžu vīriešiem šonedēļ būs vairāk pienākumu darbā, ko nevajadzētu atlikt, jo tie paralēli veidos pamatu nākamajiem. Mežāžu sievietes nereti nonāks sliktā noskaņojumā citu nerealizēto vēlmju vai cerību dēļ.

 

 

Ūdensvīrs

Ja es dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ iespējami negaidīti notikumi saistībā ar dokumentiem vai ar naudu saistītiem līgumiem. Šī nedēļa būs piemērota, lai risinātu problēmas, kas saistītas ar radiniekiem vai kolēģiem. Tu varēsi saņemt palīdzību, izmantojot jaunus labvēlīgus apstākļus. Tagad tev var būt panākumi ar darbu saistītās lietās. Šajās septiņās dienās var mainīties daži no taviem plāniem. Jebkurā gadījumā – šīs izmaiņas nesola radīt nekādus zaudējumus vai kavēšanos. Šonedēļ, iespējams, saņemsi svarīgas ziņas par kādas meitenes vai sievietes dzīvi. Būs nepieciešams runāt ar viņu vai pat ieplānot tikšanos. Šīs nedēļas laikā ieteicams izvairīties no nepieredzējušiem cilvēkiem, kuri tev dos svarīgus, bet, iespējams, neizpildāmus solījumus. Ūdensvīru vīrieši spēs pārvarēt stresa situācijas ar cilvēku palīdzību, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs. Ūdensvīru sievietēm veiksies savos jaunajos pienākumos, it īpaši, ja tie tiks veikti kopā ar kādu citu sievieti.

 

 

Zivis

Šīs nedēļas laikā solās būt daudz notikumu, kur radīsies jaunas un, iespējams, pat ļoti lielas cerības. Iespējams, radīsies spriedze, kas būs saistīta ar jaunu radinieci. Situācija var būt ļoti nepatīkama. Iespējams, tev nāksies sniegt savu palīdzību kādai sievietei. Iespējama arī nepatīkamu ziņu saņemšana par kādu vīrieti, tomēr tuvākajās dienās nāks labvēlīga notikumu attīstība. Neprecētajām Zivīm šonedēļ var rasties jaunas jūtas, kas ļaus aizmirst iepriekšējo negatīvo pieredzi. Šīs nedēļas laikā iespējamas interesantas ziņas, kas būs svarīgas ne tikai tev, bet vēl virknei cilvēku. Zivju sievietes piedzīvos mīlestības uzplūdus. Zivju vīriešiem iespējama īpaša pieredze romantiskajā jomā.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Nakts reportāža no Gaiļezera slimnīcas – dramatisko slimības pieaugumu jutīs pēc nedēļas

  Jau vēstīts, ka pēdējās divās diennaktīs konstatēti vairāk nekā 4500 jaunu Covid-19 gadījumu. Slimības izplatības...

Pēkšņi miris Saeimas deputāts Ojārs Ēriks Kalniņš, kurš vēl stundas iepriekš tikās ar Igaunijas prezidentu

  "Ļoti skumja vēsts. No mums pēkšņi šķīries politiķis un diplomāts Ojārs Ēriks Kalniņš. Viņa profesionalitāte,...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Rīgā pazudusī jaunā meitene ar mēnesi vecu zīdainīti – policija noskaidrojusi viņu likteņus

  Jau vēstīts, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknis meklēja bezvēsts pazudušo 1999....

Svarīga ziņa ar “Janssen” potētajiem iedzīvotājiem!

  Pieaugot vakcinācijas tempam, divās dienās potēšanās procesu sākušo iedzīvotāju īpatsvars palielinājies par procentpunktu un sasniedzis...

Izskan nepatīkamas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku; pastāsta, kad iespējams pirmais sniegs

  Oktobra sākums ir aizvadīts ar ļoti sausu laiku, taču šonedēļ jau biežāk lija, jo sevišķi...

Situācija dramatiski pasliktinās: Vēlreiz jauns Covid-19 gadījumu rekords; miris 21 cilvēks un 954 slimnīcās

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 2408 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miris vēl...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...
Foto: Ville Miettinen/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. oktobris

  Pirmā dienas puse solās būt labvēlīga dažādiem intelektuāla rakstura darbiem. Tā sakās būt ļoti laba...
stock.tookapic.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. oktobris

  Šī diena solās būt negaidītu notikumu pārpilna, iespējams, radīsies dažādas situācijas, kad nāksies rīkoties spontāni....
Foto:Flickr.com/Loïc Lagarde /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. oktobris

  Šodien jāsavalda emocijas, tas palielinās šīs dienas efektivitāti. Izvairieties no apātijas un slikta garastāvokļa. Dariet...
Foto:Flickr.com/Michael Gil/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. oktobris

  Iespējams, sagaidīsi kādu pārsteigumu no veciem draugiem. Lieliska diena, kad tīrīt savu darba vietu –...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 11.-17. oktobris

  Vēl viena nedēļa riņķī. Laiks arvien uzstājīgāk cenšas norādīt, ka rudens ir klāt. Ārā drīz...

Mājai un Dārzam

Izskan nepatīkamas ziņas par turpmāk gaidāmo laiku; pastāsta, kad iespējams pirmais sniegs

  Oktobra sākums ir aizvadīts ar ļoti sausu laiku, taču šonedēļ jau biežāk lija, jo sevišķi...

Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo – VIDEO

  Brīvdienās laiks Latvijā bija silts un saulains, tomēr oktobris jau tūliņ vidū un jāsāk domāt,...

Izskan pašas pirmās sinoptiķa Briča prognozes šai ziemai

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis kolēģu "de facto" svētdien sagatavotajā sižetā par to, ka...