Gada pirmais mēnesis janvāris jau pāri pusei, lietas iekustējušās un arī mēs paši esam saraduši ar jauno dekādi un 2020. gadu. Tikmēr laiks ielūkoties zvaigznēs – ko tās mums sola nākamajā nedēļā?

 

 

auns-mil-horAUNS

Jauna nedēļa var sarūpēt pārsteigumu – par sevi atgādinās cilvēks no jūsu pagātnes. Saglabā piesardzību kontaktos ar viņu, jo situācija ir mainījusies. Beidzot saskatīsi citu cilvēku patieso būtību, nevis to, kuru viņi vēlētos citus ieraugām. Neļauj sentimentam šonedēļ aizmiglot skatu uz reālo pasauli.

 

 

versis-mil-horVĒRSIS

Centies šonedēļ neuzņemties pārāk daudz atbildības, jo tā var likt vilties. Labāk ir darīt vienu darbu, bet ar pilnu atdevi. Ideālajā variantā nākamais darbs jāsāk tad, kad iepriekšējais pilnībā pabeigts. Nemeties visām pudelēm par korķi! Rīkojoties ar konkrētu mērķi un atdevi, tad panākumi šajā nedēļā nekur neizpaliks.

 

 

dvini-mil-horDVĪŅI

Ja uzņemsies ko jaunu, tas var šķist kā milzīgs darba apjoms ļoti īsā laikā. Var sekot vilšanās sajūta un pat apātija, taču šim apjukumam nevajag ļauties. Tā vietā jārīkojas pat tad, ja gaidītais rezultāts pie apvāršņa vēl nav redzams. Darbība, pat ja tā ir nepareiza, virza procesu. Darbs šonedēļ sola izaugsmi un progresu nākotnē!

 

 

vezis-mil-horVĒZIS

Tikai daļa lietu šonedēļ ritēs kā ieplānots, citās var rasties negaidītas izmaiņas. Nenovirzies no pašreizējiem mērķiem pagātnes atmiņu dēļ. Ja nesenā pagātnē bijis kāds zaudējums, tas nesāpēs ilgi, jo nākotne rādās gaišās krāsās. Nav vērts gremdēties nepatīkamās atmiņās, tā vietā tieši šobrīd iespējams sasniegt daudz. Beidz skumt un dodies tālāk – laime ir tuvāk nekā varētu šķist. Tici sev un savām spējām!

 

 

lauva-mil-horLAUVA

Zvaigznes šonedēļ nesīs patiesības gaismu, īpaši attiecībās ar draugiem vai kolēģiem. Iespējams, uzzināsi, uz kuru patiesi var paļauties, bet kurš tikai gaida, ka visu izdarīsiet viņa vietā. Lauvām bieži nāksies paļauties uz pašu spējām, tādējādi šonedēļ atklāsies jaunas spēju robežas, jaunas šķautnes paša personībā. Runātāji atbirs no darītājiem.

 

 

jaunava-mil-hor

JAUNAVA

Lieliska nedēļa jaunu darbu sākšanai, par ko rūpēsies jaunais mēness. Ir īstais laiks nākt klajā ar jau sen rūpīgi lolotām idejām un ieteikumiem, nevis tērēt laiku nesvarīgiem sīkumiem. Neļauj citu viedoklim dominēt – šis ir laiks, kad, iespējams, izšķiras tava nākotne. Nekādu pārdomu par neveiksmēm un negatīvu emociju – saule apspīd Jaunavas!

 

 

svari-mil-horSVARI

Šonedēļ gaidi negaidīto! Diemžēl šis nav laiks, kad varētu atvilkt elpu un ļaut lietām notikt pašām no sevis. Var neizdoties pat vislabākā iecere – ja nerīkosies uzmanīgi, viss iegūtais var zust. Īpaša piesardzība jāievēro finanšu lietās. Samēro vēlmes ar iespējām, neveic riskantus ieguldījumus. Iespējams, beidzot nāksies pievērsties kādai sen atliktai lietai.

 

 

skorpions-mil-horSKORPIONS

Jābūt piesardzīgam, iegādājoties dārgas lietas vai parakstot jaunas vienošanās. Ja nebūsi uzmanīgs, to izmantos jūsu nelabvēļi. Pavisam noteikti nav īstais laiks uzņemties vēl kādas kredītsaistības vai līzingus, lai gan doma par to, ka lietu varētu saņemt jau tagad un maksāt vēlāk, pirmajā mirklī šķitīs spoža. Atceries – ja kaut kas šķiet pārāk labs, lai būtu patiesība, visticamāk, tieši tā arī ir. Uzņemies atbildību, nevis vaino neveiksmēs citus.

 

 

strelnieks-mil-horSTRĒLNIEKS

Nekrīti kārdinājumā paslinkot. Šī nedēļa var izvērsties neizlēmības un haosa periodā, taču sajūta pāries un tu jutīsies vienlaikus atjaunojies un gatavs jaunam darba cēlienam. Nekoncentrējies uz negatīvo. Pat tad, ja tev šķitīs, ka nekontrolē notiekošo, no tā iznāksi pieredzes bagātāks un pārliecinātāks par savām spējām ikvienā situācijā.

 

 

mezazis-mil-horMEŽĀZIS

Zvaigznes atsvaidzinās sajūtas, tomēr neaizraujies ar mešanos darbos. Kas par daudz, tas par skādi. Ievēro mērenību it visā. Šī nebūs laba nedēļa, lai gūtu ievērojamu progresu sirdslietās. Ja domā par attiecību pārnešanu jaunā līmenī, labāk nedaudz nogaidīt. Neielaidies nopietnās diskusijās un argumentu karos. Šī nedēļa domāta, lai tu atpūstos un būtu pateicīgs par to, kas tev jau ir.

 

 

udensvirs-mil-horŪDENSVĪRS

Svarīgi, lai tu ievērotu visus sīkumus, jo kāda autoritāte tevi šonedēļ uzmanīgi vēros. Parādot savas patiesās spējas, paaugstinājums neizpaliks. Īstais laiks, lai risinātu samilzušas problēmas vai nenokārtotas saistības, kas jau sen spiež prātu un sirdi. Tu tiksi pamanīts, bet pūles un upuri – novērtēti! Vai tas nav lieliski?

 

 

zivis-mil-horZIVIS

Šonedēļ esi ļoti, ļoti piesardzīgs, jo citādi ir liela iespējamība pazaudēt ko patiesi svarīgu. Planētu stāvokļa dēļ sīkumu vai nesvarīgu lietu šonedēļ nav un nebūs! Labs laiks, lai pārlūkotu pagātnē paveikto un saprastu, vai virzīties uz priekšu tāpat arī turpmāk. Var rasties sajūta, ka cīnies viens un citi neievēro jūsu pūles, tomēr ar laiku tas atmaksāsies. Jāizvirza jauni mērķi, ja iepriekšējie jau sasniegti!

 

Lieliskas nākamās 7 dienas!

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...