Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola tieši tev.

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, mēneša beigās vēlēsies atskatīties uz līdz šim šajā gadā piedzīvoto. Tev priekšā ir daudzsološa vasara un tu pavisam noteikti negribi palaist garām iespējas, kuras tā atnesīs. Padomā par saviem plāniem vasarai un to, kādus sasniegumus tuvāko mēnešu laikā paveiktais var atnest tev gada nogalē. Finanšu jomā valdīs stabilitāte, it īpaši, ja esi bijis praktisks un apdomīgs visa šī mēneša griezumā. Daudzi saņems naudu vai nozīmīgu finanšu dokumentu. Ne visus šīs nedēļas plānus izdosies realizēt. Tie lielā mērā būs atkarīgi no apstākļiem, kurus nevarēsi ietekmēt. Mīlas dzīvē centies būt godīgāks un atklātāks sarunās ar savu partneri. Izvairies no manipulācijām – partneris tās pamanīs un rezultāts izvērtīsies pretējs iecerētajam. Šonedēļ gūsi lielāku skaidrību par sev nozīmīgām lietām: mīlestību, karjeru un veselību. Viss norisināsies dabīgi, pats no sevi, it īpaši, ja spēsi apzināties, ka šajās jomās viss notiek tā, kā notiek un tu nevari to ietekmēt. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs tikšanās ar kādu draugu, kas atnesīs daudz spēcīgu emociju. Notikumi kāda pazīstama cilvēka dzīvē atnesīs vērtīgu dzīves mācību gan tev, gan apkārtējiem.

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, tev priekšā ir dinamiska, komunikācijas pilna nedēļa, kurā gaidāmas daudzas tikšanās un viesu uzņemšanas mājās. Informācija un emocijas, ko šajā nedēļā saņemsi, tev ļoti noderēs nākotnē. Saņemsi ielūgumu uz kādu salidojumu, taču pastāv iespēja, ka aizņemtības dēļ, nevarēsi to apmeklēt. Šī nedēļa solās būt pārsteigumu pilna – katra diena atnesīs ko pavisam jaunu. Kādu dienu tas būs kas patīkams, kādu citu – kas tāds, uz ko raudzīsies ar aizdomām vai ar nepatiku. Atceries, ka viss, kas notiek, notieku uz labu un dažkārt šis labais var maksāt arī sāpes, asaras un vientulību. Neaizmirsti pievērsties arī savai ģimenei. Ja kaut ko palaidīsi garām, tad pie tuvākajā nākotnē gaidāmajiem sarežģījumiem varēsi vainot tikai un vienīgi sevi pašu. Nedēļas gaitā dosies uz kādu tikšanos vai izpildīsi solījumu, ko devi tuviniekam vai draugam – vīrietim. Liela loma tavā dzīvē būs vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Saņemsi svarīgu, finansiāla rakstura informāciju vai papildus ienākumus, par kuriem tiksi informēts jau iepriekš. Emocionālākie notikumi būs saistīti ar kādu zīdaini, bērnu vai jaunieti ģimenē.

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šī būs visai saspringta nedēļa. Uz taviem pleciem guls vairāk pienākumu un saistību, no kuriem liela daļa sevī ietvers arī lielākus izdevumus. Mūc prom, ko kājas nes no jebkāda veida konfliktiem un nesaskaņām, lai arī cik dusmīgs un neapmierināts tu būtu. Ja vēlies gūt veiksmi un panākumus, tev jāspēs mobilizēt un organizēt sevi tā, lai tu izvairītos no dažādām problēmām, kļūdām un citiem sarežģījumiem. Dosies uz kādu tikšanos vai sanākšanu par godu īpašam notikumam. Pievērsīsies dažādiem mājsaimniecības darbiem, kuri kaut kādā veidā saistīti ar drīzumā gaidāmajām pārmaiņām mājās vai ģimenē. Piemērots laiks, lai pārvāktos uz jaunu dzīvesvietu vai dotos tās meklējumos. Tāpat zvaigznes lutinās tos, kuru plāni būs saistīti ar remontdarbiem, uzlabojumiem, mājsaimniecības preču iegādi vai ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanu. Nedēļas gaitā teju ik viens Dvīņu zīmes pārstāvis piedzīvos negaidītu veiksmi vai gūs iespēju, ar kuras palīdzību realizēt kādu sev nozīmīgu plānu, ideju vai projektu. Nākamās nedēļas sākumā būsi pārliecināts, ka esi aizvadījis īpašu, pieredzes bagātu nedēļu, kura atstās lielu iespaidu uz tavu nākotni. Nu tu vari sākt kalt lielus plānus turpmākajām nedēļām un mēnešiem vai pat jau ķerties klāt to īstenošanai.

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, ieteicams būt piesardzīgam, lai nepiedzīvotu lielus zaudējumus vai nepārtrauktu sev nozīmīgas attiecības. Saņemsi skumjus jaunumus par zaudējumiem, ko piedzīvojuši tuvinieki vai draugi. Nedēļa būs visai neparasta, jo, ļaujoties notikumu gaitai, gūsi vairākas iespējas, kuras būs noderīgas personīgo vai profesionālo mērķu sasniegšanai. Ja vēlies, vari izmēģināt savu veiksmi kādā loterijā. Nedēļas gaitā nāksies izpildīt nozīmīgu solījumu kādam zēnam vai jaunam vīrietim. Solītais būs jāizdara pēc labākās sirdsapziņas, bez kavēšanās un krāpšanās. Skumjas raisīs kāds notikums vai zaudējums pagātnē, taču asaras nožūs, tiklīdz sapratīsi, ka ir lietas, no kurām dzīvē izvairīties nav iespējams. Ieteicams vēl vairāk nesarežģīt problēmas, ar kurām saskarsies, jo tās būs vienīgais veids, kā atbrīvoties no citiem sarežģījumiem savā dzīvē. Visu nedēļu būsi svarīgu jaunumu, dokumenta vai tikšanās gaidās.

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šonedēļ nāksies smagi pastrādāt. Gaidāmas dažādas profesionālas un biznesa tikšanās, kā arī dokumentu kārtošanas. Labvēlīgs laiks jauna darba vai projekta uzsākšanai, kā arī jauna darba meklēšanai. Šo septiņu dienu laikā piedzīvosi dažādus, emocionālus notikumus, kuri būs saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti no radu, kaimiņu vai tuvāko draugu loka. Nedēļas gaitā, iespējams, saņemsi jaunumus par kādas meitenītes nākšanu pasaulē. Zvaigznes sola veselības un labas pašsajūtas atgriešanos, ja vien izvairīsies no pārslodzes, sargāsi sevi no dažādām infekcijām, vīrusiem un fiziskās slodzes. Saņemsi ļoti interesantus un noderīgus jaunumus, informāciju, dokumentus. Neatsaki doties uz tikšanām, sarunām un sanākšanām, uz kurām tiksi aicināts. Vari to laikā piedzīvot vairākus pozitīvus pārsteigumus. Stresa un spriedzes pilnie brīži lielākoties būs balstīti uz tevis paša nesavaldītajām emocijām. Uz mirkli apstājies, atpūties, meditē un, kad jūties enerģijas pilns – turpini iesākto. Iespējams, nāksies sniegt savu palīdzību kādai sievietei virs 35 gadu vecuma.

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šī nedēļa atmiņā paliks ar negaidītu izbraucienu vai komunikāciju ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Šajā nedēļā nekas nenotiks tāpat vien un, lai kaut ko sasniegtu, tev būs jādodas ārpus mājas un vienkārši jādara. Pavadi vairāk laika pie dabas, kopā ar citiem cilvēkiem – gan paziņām, gan svešiniekiem. Var gadīties, ka nāksies komunicēt ar kādu ne visai tīkamu personu, taču labāk negatīvas emocijas šobrīd, nekā lieli zaudējumi nākotnē. Daži saņems emocionālus jaunumus par kāda pazīstama cilvēka dramatiskajiem dzīves notikumiem. Šonedēļ ieteicams būs iespējami atklātam un godīgam pret apkārtējiem. Vienmēr saki patiesību, lai arī cik grūti tas būtu. Ignorē cilvēkus, no kuriem burtiski staro ļaunprātība, meli un maldi. Tāpat aizmirsti par smalkām manierēm brīdī, kad kāds cenšas tev nodarīt kaut kāda veida kaitējumu, taču neuzsāc konfliktus ar tiem, kuru viedoklis gluži vienkārši atšķiras no tavējā. Nedēļas gaitā nāksies pieņemt svarīgu lēumu vai dot solījumu, no kura vēlāk atkāpties nebūs iespējams. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai. Lielu lomu tavā dzīvē spēlēs Mežāža, Jaunavas un Vērša zīmes pārstāvji. Papildus ienākumi, ko saņemsi šajā nedēļā, uzlabos tavu noskaņojumu, kā arī radīs vēlmi palutināt mīļos ar nelielām dāvanām vai vakariņām restorānā.

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šajā nedēļā grūtības sagādās kāda nākotnei nozīmīga lēmuma pieņemšana. Paļaujies uz savu intuīciju, taču, ja nejūties pārliecināts, konsultējies ar kādu pieredzējušāku cilvēku. Šonedēļ daudzi saņems jaunu darba vai biznesa piedāvājumu. Tas var spiest tevi pieņemt kādu pavisam negaidītu lēmumu. Piedzīvosi pārsteigumu, kas saistīts ar grūtniecību, bērna piedzimšanu vai bērnu. Tiem, kuru ģimenē jau aug bērni, jārēķinās ar neplānotiem papildus izdevumiem. Nozīmīgs laiks finanšu jomā. Finansiālo jautājumu risināšana radīs nepieciešamību rīkot tikšanās un sarunas gan ar ģimenes locekļiem, gan dažādu institūciju pārstāvjiem. Gūsi iespējas sakārtot sev svarīgus naudas jautājumus. Labvēlīgs laiks, lai ar priekšniecību uzsāktu sarunas par un ap algas pielikumu. Nedēļas gaitā gaidāms kāds nepatīkams strīds mājās vai ģimenē. Nāksies vairāk pievērsties rūpēm par savu vai kāda tuvinieka veselību. Piemērota nedēļa ārstnieciskajām procedūrām un terapijai, pat, ja tā sevī ietver neplānotus izdevumus.

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā ir pienākumu pilna nedēļa, kurā nāksies risināt dažādus naudas jautājumus, kā arī sakārtot finanšu dokumentus. Nedēļas gaitā delikāta situācija var izcelties ar kādu, ar kuru tevi vieno profesionālas attiecības. Esi piesardzīgs un sargā savu naudu, bankas kartes un finansiāla rakstura dokumentus. Šonedēļ tevi pārsteigs jaunumi no tālienes vai kāda citā pilsētā dzīvojoša cilvēka apciemojums. Kādu tavu draugu vai paziņu skars veselības problēmas. Diemžēl, centieni viņam palīdzēt var izraisīt konfliktus un spriedzi jūsu attiecībās. Dažādu iemeslu dēļ uz laiku var nākties šķirties no drauga, kaimiņa vai kolēģa. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm var nākties piedzīvot izmaiņas darbā vai kavēt darbu dažādu apstākļu dēļ. Piemērots laiks, lai apsvērtu jaunas karjeras iespējas. Veiksmīgi noritēs šajā nedēļā plānotie ceļojumi. Vīriešiem zvaigznes dāvās iespēju atrisināt kādu ieilgušu problēmu.

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ savu enerģiju ieguldīsi vairāku nozīmīgu plānu realizācijā, kuri kaut kādā veidā būs saistīti arī ar citiem cilvēkiem, lielākoties, tuviniekiem vai draugiem. Iepazīsies ar jauniem cilvēkiem no tuvienes un tālienes, ar kuriem tevi vienos kopīgas intereses un mērķi. Uzņemsi jaunus cilvēkus savā ģimenes locekļu vai kolēģu lokā. Dažu ģimenēm pievienosies četrkājainais draugs. Kopumā šajā nedēļā turpināsies notikumi, kuri iesākās iepriekšējo nedēļu laikā. Gūsi lielāku skaidrību dažādos dzīves jautājumos, kā arī vispārējie apstākļi būs tev labvēlīgāki. Gaidāmas tikšanās, dzīvesvietas maiņa un citi nozīmīgi notikumi, kuri saistīti ar taviem tuviniekiem. Notikumi būs neparedzami mīlas dzīvē. Pastāv liela iespēja, ka izcelsies kāds nepatīkams konflikts, kura pamatā būs aizvainojums vai pārpratums. Īpaši nepatīkama situācija radīsies tiem, kuru attiecībās ienākusi greizsirdība. Satuvināsies ar kādu personu, kuru līdz šim uzskatīji tikai un vienīgi par savu paziņu. Finansiāli veiksmīgs laiks Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm.

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šajā nedēļā gaidāmi vairāki notikumi saistībā ar vecākiem, gados vecākajiem tuviniekiem, kā arī draugiem, kuri dzīvo tālienē. Lielākoties tie būs iepriekš plānoti notikumi un tikšanās. Pārsteigumi, kurus šonedēļ piedzīvosi, būs saistīti ar negaidītiem, tev un taviem līdzcilvēkiem svarīgiem notikumiem. Ņemsi dalību dažādos publiskos pasākumos. Nedēļas gaitā saņemsi naudu, pateicoties kādam aizdevumam, nekustamā īpašuma vai citu lietu pārdošanai. Labvēlīgs laiks finansiāla rakstura jautājumu risināšanai. Gaidāma kāda sanākšana vai svinības, uz kuru saņemsi ielūgumu vai, kuru organizēsi pats. Uzņemsi ciemos viesus, kuri tev izklāstīs iepriecinošus jaunumus par un ap savu ģimeni. Finanšu jomā vērā ņemamas izmaiņas nav gaidāmas. Ieteicams gan budžeta plānā iekļaut arī neparedzētus izdevumus. Romantiskā dzīve lielā mērā būs atkarīga no nesenajā pagātnē pieņemtajiem lēmumiem un veikto rīcību. Šajā nedēļā uzsāktās attiecības būs īslaicīgas, taču pastāv liela iespēja uzsākt ilgstošu draudzību. Vīrieši būs ļoti emocionāli un jūtīgi šajā nedēļā. Sievietēm būs grūti izpildīt kādu doto solījumu, kā rezultātā attiecībās ar apkārtējiem var ienākt haoss.

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, gūsi dažāda veida pieredzi, dodoties uz biznesa tikšanām un vedot finansiāla rakstura sarunas. Negaidīti notikumi būs saistīti ar kādu izbraucienu, citviet dzīvojošiem cilvēkiem vai jaunumiem, kurus saņemsi no tālienes. Šonedēļ gaidāma tikšanās, saruna vai sarakste, kura kaut kādā veidā būs nozīmīga tavai nākotnei. Sirdī brīvajiem pastāv iespēja sastapt savu otro pusīti. Saņemsi vai nosūtīsi kādu dāvanu, dokumentu utml. Šo septiņu dienu laikā saņemsi jaunumus, kas vēstīs par ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu un plānu attīstību. Saņemsi papildus ienākumus ģimenes budžetā. Kāds no draugiem vai tuviniekiem paziņos par problēmām vai šķiršanos savā ģimenē. Ieteicams sargāt savu ģimenes īpašumu no jebkāda veida negadījumiem un bojājumiem. Vīriešiem šajā nedēļā ik uz stūra smaidīs veiksme. Sievietēm ieteicams negaidīt pārsteigumus mīlas dzīvē. Labāk uzņemies iniciatīvu un pārsteidz savu partneri vai kādu citu tuvu cilvēku pati.

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, centies būs piesardzīgāks gan attiecībā pret pieņemtajiem lēmumiem, gan rīcību. It īpaši to ieteicams ievērot tad, ja saņem vilinošus ieteikumus, lai arī no kurienes tie nāktu. Uzmanies no manipulācijām un ļaunprātīgas rīcības. Kāds var izmantot tavu vājumu vai pieļautās kļūdas savā labā. Neesi naivs un nepiekrīti katram saņemtajam piedāvājumam. Pārsteigums, kuru saņemsi šajā nedēļā, būs saistīts ar pārmaiņām vai liktenīgu notikumu kādas sievietes dzīvē. Tas kalpos par iemeslu vairākām telefonsarunām un sanākšanām. Gaidāmas arī citas tikšanās un sarunas. Saņemsi patīkamus jaunumus, kuri saistīti ar kādu meiteni vai sievieti. Liela nozīme būs attiecībām ar cilvēkiem no citām pilsētām un ciemiem. Saņemsi emocionālus un nepatīkamus jaunumus par kādu negadījumu. Uzsāksi svarīgu sarunu par naudu ar kādu vīrieti, kurš dzīvo citviet. Sievietēm veiksmīgs un produktīvs laiks profesionālo mērķu un biznesa attīstībai un realizēšanai.

 

 

Lai skaista tev šī nedēļa!

 

 

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....