Oktobris jau pietuvojies pašām beigām, bet šīs nedēļas pēdējā dienā mēs sveiksim 1. novembri. Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un, ko tās sola tieši tev šajās septiņās dienās!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šī nedēļa varētu nest vilšanos, kas saistīta ar zēnu vai jaunekli, kurš dzīvo kādā citā vietā. Šis ir īpaši nepiemērots laiks ceļošanai. Visi plāni, kas saistīti ar lietām tālienē, varētu būt nesekmīgi. Iespējama svarīga saruna ar kādu cilvēku ģimenē vai tuvākajā radu lokā. Iespējams, kāds radīs spriedzi tavās attiecībās, pielūko, lai tu censtos situāciju risināt, nevis sarežģīt. Labvēlīga nedēļa tikšanām un uzdevumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai dažādu sūtījumu veikšanu – nodošanu, saņemšanu. Lai nu kā – esi piesardzīgs un īpaši uzmanīgs ar iepakošanu, izpakošanu, sagatavošanu. Var gadīties, ka sievietei no tava radu, draugu vai tuvāko kaimiņu vidus nāksies piedzīvot kādu zaudējumu, kur, iespējams, izjutīsi nelielu vainas sajūtu vai arī viņa vienkārši centīsies vainot tevi par kaut ko. Tu saņemsi uzaicinājumu vai piedāvājumu no sievietes, kura kaut kādā veidā iepriecinās tevi vai sniegs cerības nākotnei. Iespējamas ziņas, kas būs saistītas ar meitenes dzimšanu. Rūpīgi pievērsies notikumiem otrdien un trešdien, tev nāksies izdarīt secinājumus saistībā ar tiem.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ notiekošie strīdi un konflikti visā visumā solās būt laba zīme, jo tu sapratīsi, ka beidzot ir pienācis laiks, lai pieņemtu citādākus lēmumus, lai lemtu par labu kādām pārmaiņām. Dažādas problēmas šonedēļ var prasīt vairāk laika un lielāku apņēmību, lai gūtu reālāku priekšstatu par tām, rastu risinājumus. Iespējams, pēc šīs pieredzes nāksies saskarties ar vilšanos vai skumjām. Ir pienācis laiks sakārtot ne tikai tavas personiskās attiecības, bet arī attiecības profesionālajā vidē. Kopumā šī solās būt tev visai grūta nedēļa, jo īpaši attiecībā uz komunikāciju ar cilvēkiem un dažāda veida attiecībām. Ja tu neradīsi dažādus kompromisus šobrīd, vēlāk var nākties par to maksāt. Būs svarīga saruna vai gadījums, kas saistīts ar personīgo vai profesionālo vidi. Iespējams, tevi apciemos kāds jauns vīrietis. Esi jo īpaši piesardzīgs otrdien un trešdien dažādu lēmumu pieņemšanā, jo kāds varētu mēģināt manipulēt ar tevi, cenšoties savus uzskatus uzspiest arī par tavējiem.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ gadīsies dažādi notikumi, kas atbrīvos tevi no kāda sloga, rūpēm vai bažām. Iespējams, izjutīsi stresu, taču tajā pašā laikā sapratīsi, ka notiekošais ir svarīgs un vajadzīgs. Iespējams, nāksies aizvērt durvis uz kaut ko, lai atvērtu jaunas. Tevi gaida pārmaiņu laiks. Iespējams, radīsies dažādi patīkami mirkļi Dvīņu vīriešiem, kas būs saistīti ar kādu citu šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvi. Iespējams, tu iegādāsies kaut ko, kas uzlabos vispārējo vidi tavā mājoklī. Šīs nedēļas laikā var gadīties problēmas ar naudu. Iespējams, nāksies veikt kādu steidzamu maksājumu vai teju lūgties, lai beidzot tu iegūtu savu nopelnīto. Iespējams, būs kāda jauka tikšanās, kas būs saistīta ar radinieku vai kaimiņu. Piektdien tevi varētu pārsteigt telefona zvans vai e-pasts.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ ap tevi raisīsies dažādas svarīgas cerības, kas saistītas ar dažādiem cilvēkiem. Lielā mērā tas viss varētu būt saistīts ar radiniekiem vai draugiem. Iespējams, pēkšņi paradīsies jauni paziņas, cilvēki no tuvienes un tālienes, kas būs saistīti ar kopīgām interesēm un mērķiem. Iespējams, arī tavā profesionālajā vidē pievienosies jauni cilvēki. Jaunām Vēžu sievietēm šī varētu izvērsties ļoti veiksmīga finansiālajā ziņā. Jo īpaši mīlestības jomā viss būs neprognozējams. Iespējams, radīsies aizvainojums, pārpratumi vai pat nolaidība no partnera puses. Taču… greizsirdība lietas padarīs tikai sliktākas.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Tev šī solās būt ļoti emocionāla nedēļa, kas lielā mērā būs saistīta ar krietnu devu paškontroles, jo tev nāksies dikti kontrolēt gan savas emocijas, gan noskaņojumu. Iespējams, šonedēļ veiksi kādu pirkumu vai radīsies citas izmaksas, kas būs saistītas ar bērnu, mazbērnu vai kāda jaunekļa personīga rakstura svinībām. Šonedēļ var rasties kādas atsvešināšanās ģimenes attiecībās. Visticamāk, problēmas radīsies tāpēc, ka trūks emocionālās sapratnes. Būs strīdi, turklāt tie radīsies teju ne no kā. Līdz ar to, iespējams, attīstīsies kādas veselības problēmas, kas būs saistītas ar zēnu vai jaunekli. Var gadīties, ka tev nāksies iesaistīties ārstēšanā vai aprūpē. Vīriešiem Lauvām šonedēļ var nākties iesaistīties lietās, kuru attīstība rada trauksmi. Iespējamas labas ziņas saistībā ar bērnu, mazbērnu vai kādu jaunieti no tuvākās apkārtnes.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ būs dažādas cerības par notikumiem, kas saistīti ar tavu ģimeni vai citiem tuvākiem radiniekiem. Iespējams, ka tev nāksies plānot vai rīkoties saskaņā ar konkrētiem uzdevumiem, kas saistīti ar tuviem radiniekiem. Var gadīties, ka nāksies pieņemt lēmumu, kas būs saistīts ar laulāto, vecākiem vai bērniem. Būs vilšanās, kas saistīta ar ceļošanu, kas varētu tevi pat, tā teikt, glābt no liekām ilūzijām. Iespējams, norisināsies dažādas lietas, kas saistītas ar kādu cilvēku, kurš dzīvo un/vai strādā kaut kur tālu prom. Būs konflikts ar kādu vīrieti mājās – tēvu, vectēvu, brāli vai vīru, kas būs kā nepatīkams atgādinājums par tavām kļūdām vai pārkāpumiem. Darba jomā varētu rasties virzība lietās, kas saistītas ar koleģiālām attiecībām. Izvairies no dažādām smagām tēmām un darbiem pirmdien. Otrdiena būs labvēlīgāka, lai dotos uz kādu tikšanos vai vakariņotu ārpus mājas.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari     

Šonedēļ, iespējams, teju no jauna atdzims kādas vecās idejas un plāni, kas varētu būt saistīti ar ģimeni vai biznesu. Tiks izskatītas dažādas lietas un apdomātas to realizēšanas iespējas. Šobrīd apstākļi tam visam solās būt vispiemērotākie. Daudziem Svariem var rasties iespēja apmeklēt kādu ģimenes atkalapvienošanās pasākumu. Šīs nedēļas laikā tevi iepriecinās kādas ziņas par tavu vai kāda tev tuva cilvēka negaidītu veiksmi vai progresu. Saņemsi ielūgumu uz kādu pasākumu vai kādu ļoti interesantu, noderīgu informāciju. Var gadīties lielākas izmaksas, piemēram, dažādi svarīgi maksājumi, ko nebūs iespējams atlikt. Izturies pret tiem nopietni un rūpīgi saglabā maksājumu apliecinājuma dokumentus.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ būs kāds iemesls svētkiem, kas būs saistīti ar kādu jaunu sievieti. Ja tu līdz šim esi viens, ja tev nav attiecību,  šī nedēļa to varētu izmainīt, radīt jaunas, pozitīvas emocijas. Šonedēļ liela daļa no tavām vēlmēm varētu būt saistītas ar dažādām telefona sarunām ar tuvākiem un tālākiem cilvēkiem vai arī ar svarīgiem dokumentiem, kas noteiks tavus nākotnes plānus. Būs iespēja doties ceļā, lai risinātu kaut kādas problēmas. Negaidīti var nākties saņemt ziņas par kādas tev zināmas personas veselības problēmām. Bažas var radīt kāda dokumenta vai līguma saņemšana, jo īpaši, ja tas viss norisināsies ar kavēšanos. Tā rezultātā var rasties pat panika. sestdienu centies pavadīt pēc iespējas mierīgāk un vislabāk savās mājās.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šī nedēļa būs svarīga, jo tiks pieņemti dažādi svarīgi un interesanti lēmumi. Iespējams, būs kāds tavai ģimenei svarīgs notikums, kas ietver saderināšanos, kāzas, kāzu jubilejas vai līdzīgus attiecību pasākumus saistībā ar tev tuviem cilvēkiem. Konflikts vai strīds, kas radīsies tavā darba vietā beigās sola risināties pozitīvi – tavās interesēs. Iespējams, tu savu darbu novērtēsi krietni augstāk par kāda cita paveikto un ne bez iemesla. Panākumi darbā būs saistīti tieši ar tavām pozīcijām, idejām vai priekšlikumiem. Šonedēļ sagaidāmi arī ienākumi, ģimenes budžeta papildinājums. Iespējams, šonedēļ veiksi kādu būtisku pirkumu, kas būs svarīgs tavai mājai un ģimenei. Varbūt tev nāksies iegādāties kādu lielisku dāvanu, lai pārsteigtu mīļoto.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tu fokusēsies uz kādu svarīgu notikumu tev tuva cilvēka dzīvē, kas var spēcīgi ietekmēt viņa nākotni (bērna piedzimšana, paaugstinājums u.tml.) tomēr nepiemirsti arīdzan par savām vēlmēm un vajadzībām. Varētu rasties grūtības kontaktēties ar draugiem vai paziņām, kuri ir jaunāki par tevi. Jūsu uzskati dažkārt atšķirtas tik ļoti, ka tev sāk likties, ka esat no dažādām pasaulēm. Tu negaidīti vari atklāt, ka kāds tevi mānījis vai ļaunprātīgi izmantojis uzticēšanos. Labā ziņa ir tā, ka tas noticis pagātnē un nav atstājis nekādu iespaidu uz tavu dzīvi. Pārsteigumu sagādās kāda netālu dzīvojoša sieviete. Dāmas, esiet uzmanīgas ar svarīgiem dokumentiem, e-pastiem, personīgajām mantām, pastāv paaugstināts risks tos nozaudēt. Trešdien noteikti izvairies no jebkādiem konfliktiem. Sestdiena un svētdiena būs izcili labvēlīgas tavas ģimenes dzīves uzlabošanai.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ tavās mājās ieradīsies kāds gaidīts, vai tieši otrādi – negaidīts viesis. Nedēļa gan priecēs arī ar kādu materiāla rakstura pārsteigumu, finanšu panākumiem un tamlīdzīgi. Jebkurā gadījumā – tavām darbībām, kas saistītas ar naudu, vērtīgiem priekšmetiem un īpašumiem, panākumi neizpaliks. Šonedēļ savās mājās, kaimiņos vai tuvākajā apkārtnē satiksi kādu cilvēku, kurš momentā izraisīs aizdomas un kuram tu nekādi nevēlēsies uzticēties. Šonedēļ būs labvēlīgi apstākļi un jaunas iespējas tavu ilgi loloto mērķu piepildīšanai. Iespējams, nāksies apraudzīt kādu sasirgušu tuvinieku vai paziņu. Rūpīgi izplāno savu otrdienu, jo pienākumu būs daudz, bet panākumus gūsi vien tad, ja viss būs paveikts kā nākas. Nedēļas beigās tiksi pie negaidītas naudiņas. Summa nebūs liela, bet pelnīta.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ gaidāms kāds nozīmīgs pasākums kopā ar bērnu vai mazbērnu. Vienalga, ar ko tas saistīts, bet tu šajā situācijā izjutīsi spēcīgas emocijas. Ja tev ir pieaudzis bērns, jutīsies bezspēcīgs, ka nevari palīdzēt viņam, piemēram, laulības problēmās. Gaidāms kāds pārsteidzošs notikums, kas saistīts ar tavu bijušo. Šis notikums nav konkretizējams un var būt izteikti individuāls katram cilvēkam. Tev jau ilgāku laiku briest konflikts ar kādu un tu gribētu pateikt daudzas nepatīkamas lietas. Šonedēļ tas, iespējams, beidzot notiks. Tev gan būs bažas, kas notiks pēc šāda konflikta. Nedēļas laikā pieredzēsi vairākus pārsteigumus darbā, sabiedrībā, kontaktos ar tuviem un tāliem cilvēkiem. Trešdien gaidi interesantus notikums, kuri risināsies kādā citā, bet tev labi zināmā vietā.

 

 

Lai šonedēļ tev viss iet no rokas!

Iepriekšējais rakstsLatvijā ierodas lidmašīnas ar tautiešiem, kuri brīvdienas pavadīja Kiprā – VIDEO
Nākamais rakstsInfektoloģijas centra pacienta vēstījums ikvienam, kurš netic Covid-19 un masku valkāšanai