Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šī nedēļa atnesīs tev iespēju veikt plānus un noslēgt saistības, kuras saistītas ar naudu un finanšu dokumentiem. Nedēļas gaitā saņemsi naudu savas ģimenes budžetā. Interesanta solās būt mīlas dzīve. Iepazīsies ar vairākiem potenciālajiem partneriem vai arī saņemsi daudzus patīkamus pārsteigumus no esošā partnera. Nāksies atlikt kādu tikšanos vai sanākšanu dēļ vēlmes izvairīties no sev netīkamiem cilvēkiem vai sarunām. Komunikācija ar kolēģiem vai priekšniecību ir rūpīgi jāpārdomā – nebalsti to uz savām emocijām, kā arī izvairies no nevajadzīgu komentāru izteikšanas. Pretējā gadījumā situācija var izvērsties pavisam citādāk, nekā biji iecerējis, taču tas notiks vien tad, ja nespēsi sevi kontrolēt. Auna zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams izvairīties no konfliktiem, kuri balstīti uz nepārbaudītu informāciju vai nejauši dzirdētiem komentāriem. Tavs lielākais ienaidnieks būs pārsteidzīgās emocijas. Auna zīmē dzimušie vīrieši būs emocionāli nestabili dēļ vairākām lietām un notikumiem, kuri raisīs apjukumu un nedrošību.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šī nedēļa būs piemērota dažādu, ģimenei nozīmīgu jautājumu risināšanai. Daudzi ņems dalību pasākumos un svinībās, kuras saistītas ar radiem un draugiem no tuvienes un no tālienes. Šo septiņu dienu laikā meklēsi veidu, kā atrisināt problēmas, kuras saistītas ar dažādām ierīcēm vai nekustamo īpašumu un, kuru risināšanai nepieciešami finanšu līdzekļi. Būsi emocionāls nestabils, kas radīs spriedzi attiecībās ar līdzcilvēkiem. Aizmirsīsi par toleranci, komunicējot ar cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā centīsies tevi atturēt no tavu plānu realizēšanas vai radīt problēmas tavā personīgajā dzīvē. Šī nedēļa atnesīs vairākas vienreizējas iespējas, kuras nevajadzētu palaist garām. Gaidāma sanākšana mājās vai arī tiksi uzaicināts ciemos uz svinībām pie kāda no tuviniekiem. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos, laulātos vai kristītos. Vērša zīmē dzimušajiem vīriešiem veiksme smaidīs ik uz stūra. Rīkojies gudri un emocijas uz brīdi atliec malā. Sievietēm nāksies veikt svarīgu, taču sarežģītu lēmumu, kura rezultātā tiks pārtrauktas kādas attiecības vai noslēgts konkrēts dzīves posms.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ saņemsi informāciju, jaunumus vai ieteikumus, kuri būs starta punkts nozīmīgām pārmaiņām tavā dzīvē. Tāpat lielas pārmaiņas var noritēt jau šajā nedēļā. Tās var būt saistītas ar dzīvesvietas maiņu, jaunu darbu, jaunām attiecībām utml. Apstākļu spiests, pārtrauksi attiecības ar kādu no draugiem vai kolēģiem. Nedēļas gaitā nāksies parūpēties par kāda kaimiņa veselību. Šīs septiņas dienas, dažādu iemeslu dēļ, būs visai sarežģītas finansiālā ziņā. Var aktualizēties senas saistības vai vienošanās. Iespējams, esi aizmirsis veikt kādu maksājumu vai ir pienācis laiks atdot senu parādu. Īsts pārbaudījumu laiks tavam garam, taču tu spēsi ar visu tikt galā. Atceries, ka nekas nenotiek tāpat vien. Šī nedēļa sniegs tev vairākas dzīves mācības.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ saskarsies ar problēmām, kuru cēlonis būs ilgi atlikta lēmuma pieņemšana. Esi piesardzīgs, ja plāno kārtot dažādus juridiska rakstura jautājumus. Mīlas dzīvē piedzīvosi interesantus un patīkamus mirkļus. Iespējams, ar otro pusīti pārrunāsiet dažādus, ar nākotni saistītus jautājumus. Interesanta notikumu attīstība attiecībās gaidāma tiem, kuru partneris dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Sapnī vari redzēt cilvēku, kurš jau devies Aizsaulē. Tas var tevī raisīt gan skumjas, gan mulsumu, taču viņa sniegtais vēstījums būs gluži pretējs. Nedēļas laikā gaidāma telefona saruna vai tikšanās ar kādu sievieti. Vēža zīmē dzimušie vīrieši spēs veiksmīgi izstrādāt un attīstīt savus plānus. Jau pavisam drīz varēsi vērot, kā tavi sapņi un vēlmes pārvēršas realitātē. Sievietēm, kuras pārstāv Vēža zīmi, var nākties izpalīdzēt kādam svešiniekam. Vienmēr atceries, ka nav nejaušu notikumu vai cilvēku mūsu dzīvē.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, tad zini, ka šonedēļ īpaši notikumi darbā vai ģimenē nav gaidāmi. Ieteicams rūpīgāk pievērsties naudas jautājumiem. Visam, kas saistīts ar naudu un finanšu dokumentiem, jābūt kārtīgi pārbaudītam. Izvairies no pārsteidzīgas rīcības vai lēmumu pieņemšanas. Šo septiņu dienu laikā apdomā katru ieteikumu vai informāciju, kuru saņemsi. Nāksies doties palīgā kādam draugam vai tuviniekam atrisināt viņa finanšu problēmas. Esi uzmanīgs un piesardzīgs, lai pasargātu sevi no iekļūšanas sarežģītā situācijā. Izvairies no riskantām, ar naudu vai azartspēlēm saistītām aktivitātēm. Tava lielākā vēlēšanās šajā nedēļā būs pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no nepatīkamām problēmām un saistībām. Zvaigznes sola iespēju to izdarīt, taču tikai tad, ja rīkosies atbildīgi un turēsies tālāk no konfliktiem. Lauvas zīmē dzimušie vīrieši piedzīvos saspringtu situāciju, kuru radīs nepieciešamība pieņemt svarīgu lēmumu saistībā ar intrigām vai manipulācijām. Sievietes piedzīvos jaukas satikšanās vai virtuālu komunikāciju ar cilvēkiem no tālienes.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ gaidām notikumi, kuri līdzi sev atnesīs papildus finanšu izdevumus. Tas raisīs sarunas gan ar tuvākajiem draugiem,  gan paziņām. Nedēļas gaitā gaidāmas nopietnas sarunas vai nepieciešamība pieņemt lēmumus saistībā ar attiecībām ar mīļoto cilvēku vai kādu draugu. Nokļūsi situācijā, kurā izstāstīsi vai dalīsies informācijā, par kuru tev iepriekš nebija drosmes vai gana nopietna iemesla runāt. Nedēļas gaitā palīdzēsi kādam no saviem draugiem, kurš piedzīvo dramatiskus notikumus privātajā dzīvē. Zvaigznes sola veiksmi un panākumus darbā. Iespējams, saņemsi interesantu piedāvājumu, apbalvojumu vai algas pielikumu. Labvēlīgs laiks dažādu dokumentu un līgumu noslēgšanai. Esi uzmanīgs attiecībās ar sievieti, kura ar tevi dalās dažādās baumās vai intrigās. Viņa izrādīs pastiprinātu interesi par tevi, tādēļ ieteicams nedalīties informācijā, kuras dēļ vēlāk vari nonākt nepatīkamā situācijā. Jaunavas zīmē dzimušās sievietes var gaidīt patīkamus un svarīgus notikumus mīlestībā vai ģimenes dzīvē. Vīrieši gatavos dāvanu savai mīļotajai tāpat vien, bez īpaša iemesla.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šī nedēļa atnesīs tev interesantu pieredzi mīlas dzīvē, kā arī tikšanās vai randiņus ar citviet dzīvojošiem cilvēkiem. Drīzumā dosies ceļojumā vai saņemsi jaunumus no tālienes, kuri raisīs spēcīgas emocijas. Šonedēļ būsi apkrauts ar dažādām mājsaimniecības vai nekustamā īpašuma problēmām. Tāpat būs nepieciešams doties palīgā draugiem un tuviniekiem, lai kopīgiem spēkiem atrisinātu viņu problēmas. Daži var negaidīti saskarties ar situāciju, kad nepieciešams risināt ar mantojumu saistītus jautājumus. Finanšu ienākumi atšķirsies no tiem, kādus biji plānojis. Iespējams, daļa naudas aizkavēsies, tādēļ plāno savu budžetu jau iepriekš, lai izvairītos no spriedzes un satraukuma. Nedēļas gaitā saņemsi jaunumus saistībā ar kāda ģimenes locekļa vai drauga veselības problēmām. Labvēlīgs laiks mājdzīvnieku iegādei. Svaru zīmē dzimušās sievietes tērēs naudu dažādām mājsaimniecībā noderīgām lietām. Vīriešiem var nākties piedzīvot nepatīkamu situāciju saistībā ar kādu jaunieti vai bērnu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šonedēļ gaidāmi svarīgi notikumi saistībā ar profesionālajām vai biznesa attiecībām. Tavs kolēģis vai darba devējs var ielikt pamatus kādām pārmaiņām nākotnē, piemēram, uzsākt jaunu biznesu, iegūt jaunus klientus utml. Bērni vai jaunieši vērsīsies pie tevis un uzticēs savas problēmas, kā rezultātā pieaugs pienākumu slogs. Daudzi negaidīti saņems naudu no kāda nesen iepazīta cilvēka. Iesaistīsies konfliktā vai emocionālā drāmā kāda drauga, kolēģa vai kaimiņa ģimenē. Būsi priecīgs par kādas nepieciešamas un noderīgas lietas iegādi. Nāksies atrast kompromisu kādā situācijā, lai nezaudētu savas šī brīža pozīcijas. Jau tuvākajā nākotnē būs labvēlīgāks laiks progresam un attīstībai karjeras jomā. Skorpiona zīmē dzimušās sievietes baudīs materiāla veida labumus. Vīrieši piedzīvos raizes vai satraukumu saistībā ar ceļojumu vai citviet dzīvojošiem cilvēkiem.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šī nedēļa atnesīs vairākus finanšu izdevumus, kā rezultātā nāksies atbildīgāk tērēt ģimenes budžetu. Neļauj attiecībās ar citiem cilvēkiem izcelties nesaskaņām vai konfliktiem, kas saistīti ar naudu. Drīzumā ieviesīsi pamatīgas izmaiņas savos šī vai nākamā mēneša plānos. Vari piedzīvot sarežģījumus vai neveiksmi saistībā ar došanos ciemos pie kāda sev pazīstama cilvēka. Iespējams, tieši šonedēļ nāksies uz laiku atvadīties no kāda drauga, kurš dodas ceļojumā uz citu pilsētu vai valsti. Jaunumu par kādu paziņu raisīs skumjas vai vilšanos. Šo septiņu nedēļu laikā piedzīvosi interesantus notikumus ar cilvēkiem, kuri dzīvo tuvumā. Pastāv risks saskarties ar nelieliem, taču emocionāliem pārpratumiem mīlas dzīvē. Centies neizpūst no mušas ziloni – tas nodarīs tev tikai kaitējumu. Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams būs atbildīgākiem un praktiskākiem savā rīcībā. Sievietes izbaudīs jauku pasākumu vai citu patīkamu notikumu, kurš saistīts ar citā pilsētā vai valstī dzīvojošu cilvēku.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ pievērsīsi vairāk uzmanības kādam tuviniekam, kurš saskāries ar veselības problēmām vai citu sarežģītu situāciju savā dzīvē. Sekosi līdzi problēmām ģimenē kāda tuvinieka vai drauga, vīrieša, dzīvē. Vēloties iegūt sev svarīgu informāciju, komunicēsi ar cilvēkiem, kuri ierasti tev šķiet pārāk kaitinoši vai pļāpīgi. Apstākļu spiests dosies uz vietu, kur nevēlies doties, taču galu galā būsi gandarīts, jo rezultātā gūsi sev kādu labumu. Piedzīvosi vairākas pārsteidzošas situācijas darba vietā. Tās būs saistītas ar jauniem cilvēkiem tavā komandā vai jauniem pienākumiem. Nesaskaņas un konflikti, kuri izcelsies šajā nedēļā, liks tev padomāt vairāk par to, vai neizdari pārāk lielu spiedienu uz kādu cilvēku, dodoties pretī saviem mērķiem un vēlmēm. Lai arī kādas problēmas tevi piemeklētu, tās būs īslaicīgas. Kopumā viss noritēs veiksmīgi. Mežāža zīmē dzimušās sievietes var lolot cerības panākumiem finanšu jomā. Vīriešiem nāksies saskarties ar nepatīkamu pieredzi saistībā ar citviet dzīvojošām sievietēm, kuras pārstāv citu reliģiju vai nacionalitāti.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šajā nedēļā gaidāma svarīga komunikācija ar vecākiem vai citiem gados vecākiem tuviniekiem. Saņemsi ielūgumu uz svinībām par godu dzimšanas dienai, vārda dienai, īpašiem panākumiem utml. Uzsāksi nozīmīgas attiecības ar tuvu vai ļoti tālu dzīvojošu personu, kurai būs sava veida misija tavā dzīvē. Daudziem nāksies atkal atgriezties pie kādām neatrisinātām ģimenes problēmām. Šonedēļ tās var atstāt nopietnu iespaidu uz tavām attiecībām ar tuviniekiem vai paziņām. Nezaudē kontroli pār savām emocijām – vēlāk nāksies smagi strādāt, lai labotu pieļautās kļūdas. Nedēļas laikā pieņemsi svarīgu lēmumu vai noslēgsi vienošanos saistībā ar nekustamo īpašumu vai citām ģimenei piederošām vērtslietām. Atsevišķos gadījumos pastāv iespēja lemt par labu īpašuma pārdošanai vai izīrēšanai. Rūpīgi pārbaudi informāciju, kuru saņemsi šajā nedēļā. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm šī būs sarežģīta nedēļa darbā. Lielu iespaidu uz profesionālo dzīvi atstās dažādas ģimenes problēmas, kuru iespaidā uz negatīvo pusi mainīsies tavs emocionālais un fiziskais stāvoklis. Vīrieši varēs priecāties par papildus ienākumiem ģimenes budžetā.

 

 

Zivis

 

Ja esi dzimis Zivju zīmē,tev priekšā ir notikumi un tikšanās, kuras saistītas ar bērniem vai jauniešiem, kuri dzīvo tālu prom, iespējams, citā pilsētā vai valstī. Dosies viņus apciemot vai uzņemsi ciemos pie sevis. Gūsi panākumus jau iepriekš izstrādātos plānos. Pateicoties dažādu apstākļu sakritībai panāksi veiksmīgu attīstību. Nedēļas gaitā saskarsies ar pārbaudījumiem attiecībās ar kādu no draugiem, kurš piedzīvojis drāmu savā dzīvē.  Būs nepieciešams parūpēties par kāda tuvinieka veselību. Šajā gadījumā gan ieteicams vērsties pēc padoma pie ārsta un nenodarboties ar pašārstēšanos. Nāksies uzņemties vainu par pārpratumiem un problēmām mīlas dzīvē. Labvēlīgs laiks mājsaimniecības problēmu risināšanai. Veiksmīgi izdosies atrisināt arī ar nekustamo īpašumu saistītos jautājumus. Juridisko lietu kārtošanu gan ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Zivju zīmē dzimušajām sievietēm īpaši labvēlīgs laiks finanšu jomā. Vīriešiem vajadzētu izvairīties no riska, kā arī uz emocijām balstītas rīcības un lēmumiem.

 

 

Veiksmīgu nedēļu!

 

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....