Šonedēļ jau “iekāpsim” oktobrī un skaisti krāsainajās lapās. Aplūkosim, ko šai nedēļai sola zvaigznes un planētas!

 

Auns

Šajā nedēļā tev vairāk uzmanības jāpievērš faktoram mēs, nevis – es. Tā kā zvaigžņu ietekme uz tavām attiecībām mazinās, ir pagājušas arī tās dažas nedēļas, kad varēji pārdomāt, ko savās attiecībās un mīlas dzīvē patiešām vēlies. Visticamāk, esi sagatavojusies tās ievirzīt jaunās sliedēs, ja vien to patiešām vēlies! Tu vēl vairāk koncentrēsies uz dažādiem lēmumiem. Nebaidies tos pieņemt, dari to, kas tev nepieciešams, lai būtu laimīga. Ja tev vajadzīgs iedrošinājums, lai veiktu pārmaiņas, drīz tev palīdzēs zvaigznes, kas atbild par mīlas lietām.

 

Vērsis

Šonedēļ zvaigznesatrodas pozīcijā, kas ir lieliski piemērota, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai. Tā kā šobrīd lielākoties esi koncentrējusies uz darbu, tā tev var noderēt. Ja esi domājusi savu darbu ievirzīt jaunās sliedēs, šī ir īstā nedēļa, lai pierakstītu visu to, kas ienāk prātā un arī sāktu to īstenot. Zvaigznes norāda, ka pārmaiņas var notikt strauji, tāpēc, ja tev jāparaksta kādi papīri, pārliecinies, ka esi kārtīgi izlasījusi sīko druku, jo planētu ietekmē, pārāk steidzoties, vari palaist kaut ko garām. Šajā nedēļas nogalē ir lielisks laiks, lai izrunātos ar savu partneri.

 

Dvīņi

Tavas attiecības šonedēļ būs zvaigžņu ietekmē, tāpēc jācer, ka tajās nebūs pārāk daudz strīdu. Strīdi šajā laikā pieder pie lietas, un, ja mēģināsi izvairīties no cilvēkiem vai no sarunām ar tiem, tad, iespējams, tev būs jācenšas vairāk kā līdz šim. Šī nedēļa sniegs lielisku iespēju beidzot skaidri saredzēt visas savas domas un idejas, kas jau daudz reižu prātā pārcilātas. Zvaigznes ļaus vaļu tavai jautrajai un dāsnajai dabai, tāpēc nebaidīsies iziet sabiedrībā un dalīties savās domās, vienlaicīgi izklaidējoties.

 

Vēzis

Sākot ar nedēļas vidu, tu vairāk pievērsīsies ģimenes un mājas dzīvei, tā kā zvaigznes šajā laikā sāks ietekmēt tieši šīs tavas dzīves jomas. Būtu jāatrod laiks tev pievērsties mājai un ģimenei. Šī iemesla  dēļ tev ir skaidri jāapzinās, ka tas, kas šobrīd notiek ap tevi sazināšanās līmenī, turpmākajās nedēļās, iespējams, atgriezīsies, lai tevi vajātu. Kaut arī šajā laikā planētām būs ietekme uz tavu mājas un ģimenes dzīvi, tas var izrādīties nepietiekami, lai pasargātu tevi ilgtermiņā. Lieliskas saziņas prasmes šajā nedēļā, it īpaši mājas dzīvē, pasargās tevi no problēmām turpmāk.

 

Lauva

Tev var nākties pievērst pastiprinātu uzmanību vairāk kā vienai savas dzīves jomai. Šis var būt piemērots brīdis, lai savestu kārtībā attiecības un saliktu visus punktus uz i. Tev noteikti pietiks garīgās enerģijas, lai to īstenotu, un, ja arī viss pārējais jūk un brūk, neuztraucies, jo jau nākamās nedēļas sākumā zvaigznes visu mainīs uz labo pusi. Mīlestība var atrisināt daudzas nesaskaņas.

 

Jaunava

Ja tev ir kādi nepiepildīti romantiskie plāni, šī ir īstā nedēļa, lai tos īstenotu. Tā kā zvaigznes nepalīdz lietām ritēt gludi, tev par to būtu jāpadomā un jārīkojas tagad, kamēr viss vēl ir kārtībā. Atceries īstenot savus plānus līdz šīs nedēļas beigām! Tava mīlas dzīve būs par to pateicīga. Tas nenotiks vēl vienu nedēļu, bet tev tam jābūt gatavai, un vislabākais veids, kā to izdarīt, ir jau laicīgi izrunāt dažādus jautājumus, kas var neaicināti uzrasties tavā mīlas dzīvē.

 

Svari

Šobrīd tava komunikāciju sfēra ir planētu ietekmē. Tas nozīmē, ka tu visdrīzāk esi gatava jebkam, kas tevi sagaida, vēlies ātri reaģēt, iespējams, kārtīgi neapdomājot atbildi. Tomēr šis ir laiks, lai sāktu domāt, kā runāt un, ko atbildēt, jo zvaigznes atrodas tādā pozīcijā, lai regresētu, un tavā zīmē būs novērojama daļa šīs regresijas. Vienlaikus planētas tevi padara ātras dabas ar noslieci runāt bez domāšanas. Pavadi laiku ar draugiem, bet neaizraujies, jo šī nedēļa jāpavada sagatavojoties tam, kas vēl tikai nāks.

 

Skorpions

Tev var tikt pārmests, ka esi nedaudz emocionāla. Būtu vērtīgi aizskaitīt līdz desmit, pirms mesties strīdā ar kādu. Planētas ietekmēs tos, kas dzimuši skorpiona zīmes sākumā un iedarbosies dažas turpmākās nedēļas. Tomēr ir labi būt sagatavotai – tev jāapzinās, ka planētām būs spēcīga ietekme uz tavu zīmi, sākot ar šo nedēļu. Turpmākās četras nedēļas neizlaid no acīm savu mīlas dzīvi…

 

Strēlnieks

Tev apkārt būs daudz zvaigžņu sniegtās enerģijas. Tava neapdomīgā un vienlaikus vienaldzīgā attieksme var neatkāpties, tāpēc neriskē par daudz, kaut gan diez vai tu klausīsi šim padomam. Tev vajadzētu padomāt par to, kas šajā laikā notiek tev apkārt. Planētu ietekmē tu būsi pārskaitusies uz lietām, ko tu nevari kontrolēt un kas ir ārpus tavas ietekmes, līdz ar to tās nebūs iespējams labot dažas turpmākās nedēļas. Nepieļauj kļūdu, domājot, ka šonedēļ vari darīt visu, ko gribi tikai tāpēc, ka esi zvaigžņu enerģijas ieskauta.

 

Mežāzis

Zvaigznes šonedēļ atrodas lieliskā pozīcijā, lai tu ļautu vaļu savai jautrajai dabai – ar neskaitāmām spēlēm un piedzīvojumiem tev apkārt, ja vien vēlēsies nedaudz izrauties no savas ikdienas. Arī planētas pastiprina tavu neapdomīgo un vienaldzīgo attieksmi, kas, šķiet, virmo ap tevi, un, ja esi nokļuvis piedzīvojumā, kas nav tev raksturīgs, ļaujies tam, jo nevar zināt, kur tas var aizvest! Šī nedēļa var palīdzēt rast atbildes uz jautājumiem, kas tevi jau kādu laiku nav likuši mierā. Paturi acīs to, kas šonedēļ nāk klajā, jo, iespējams, vari atklāt to, ko jau kādu laiku esi mēģinājis uzzināt.

 

Ūdensvīrs

Šī varētu būt saspringta nedēļa mīlestības jomā, jo zvaigžņu ietekmē emocijas var tikt nospiestas. Var gadīties, ka tu izzini pati savas domas un jūtas par attiecībām. Iespējams, kāds no draugiem var lūgt tavu palīdzību šajos jautājumos, bet nevērtē vīru pēc cepures, jo, var gadīties, ka palaid garām ko svarīgu. Šī nedēļa tevī atmodinās piedzīvojumu meklētāju, un šī būs lieliska diena, lai pavadītu laiku, kā vēlies. Tam vajadzētu būt arī diezgan interesanti, jo, iespējams, sastapsies ar sev neraksturīgām un neparastām situācijām.

 

Zivis

Šīs nedēļas sākumā zvaigznes dod lielisku atbalstu tavai mīlas dzīvei, izmanto to! Centies būt labi informēta par notiekošo darbā, jo šī sfēra tiks ietekmēta, un, ja gadās, ka neizdarītie darbi vairojas, izmanto enerģiju, ko dāvā zvaigznes, lai paveiktu neizdarītos darbus un neļautu tiem turpināt augt augumā.

 

Lai visiem lieliska nedēļa!

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...