Ko mums visiem turpmākajās septiņās dienās sola zvaigznes? Lasi nedēļas horoskopā!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns
Šajā nedēļā nozīmīgākie notikumi gaidāmi pašā nedēļas sākumā vai beigās. Tajos nāksies paļauties tikai uz savu veiksmi. Nepievērs uzmanību sev adresētām intrigām un komentāriem. Tie var būt nepatīkami, līdz ar to ignorēšana būs ātrākais veids, kā pārtraukt to izplatīšanos. Daudzi šo nedēļu izmantos, lai sakārtotu finanšu jautājumus un/vai dotos ceļojumā. Atsevišķos gadījumos iespējams saņemt vai nosūtīt naudu kā samaksu par pakalpojumu vai pirkumu. Esi gatavs neparedzētiem gadījumiem savās vai tuvinieku, draugu mājās. Drīzumā vari gaidīt patīkamus jaunumus, kuri būs iepriecinoši ne vien tev, bet arī visai tavai ģimenei. Tie var būt saistīti ar kāzām, ieilgušas problēmas atrisināšanu u.tml. Tāpat arī pastāv iespēja saņemt bildinājumu, doties uz ģimenes kopā sanākšanu utt.

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis
Šonedēļ gaidāmi vairāki finanšu darījumi, kuri kaut kādā veidā būs saistīti ar kādu sievieti. Nav pamata uztraukumam, jo tie būs plānoti, ikdienišķi maksājumi vai pirkumi. Izvairies iegādāties preces ar atlaidi, kā arī ieteicams neļauties sezonu izpārdošanu vilinājumam – tādā veidā sanāks nevis ietaupīt, bet izmest naudu vējā. Esi uzmanīgs un sargā savas personīgās mantas, naudas maku, it īpaši atrodoties publiskās vietās. Jaunumi no tālienes var raisīt tevī skumjas vai vilšanos. Ļoti iespējams, tas būs kāds labs piedāvājums, kurš vairs nav aktuāls vai cita ziņa, iespēja, ko būsi palaidis garām. Satiksi savus tuviniekus un pavadīsi laiku mājās, kopā ar ģimeni par godu kādam īpašam notikumam. Tev priekšā ir vairāki interesanti notikumi, kuri ienesīs dzīvesprieku ģimenes dzīvē. Dažiem īpaša laime un veiksme būs kaut kas, ko ir vērts atzīmēt un nosvinēt.

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi
Šonedēļ tevi pamatīgi var samulsināt kāda drauga vai tuvinieka spontānā rīcība.Tu centīsies pēc iespējas ātrāk noskaidrot, kas viņam aiz ādas. Pastāv liels risks, ka izdarīsi nepareizus secinājumus, tādēļ izvairies no savām interpretācijām. Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm var nākties piedzīvot situāciju, kurā nepieciešams veikt izmaiņas savos plānos, gaidās un cerībās. Iespējams, būs jāatstāj darbība kādā projektā, jāatsakās no savām vēlmēm un mērķiem vai jāšķiras no kāda cilvēka. Daži notikumi var būt sevišķi nepatīkami, tomēr atceries, ka labākais vēl ir tikai priekšā. Labvēlīgs laiks ceļošanai, it īpaši ceļojumiem, kuri saistīti ar darbu, dažāda veida organizācijām u.tml. Zvaigznes lutinās tos, kuri darbs vai bizness saistīts ar komunikācijām, transportu, tūrismu, izklaidi u.c. Gan draugu lokā, gan darbā var parādīties jaunas sejas, lielākoties tās būs daiļā dzimuma pārstāves. Tev priekšā ir interesantiem notikumiem pilna nedēļa. Esi atvērts un elastīgs attiecībā pret apkārt notiekošo. Labs laiks intīmiem, romantiskiem un mīlas pilniem piedzīvojumiem.

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis
Vēža zīmē dzimušajiem šī nedēļa atnesīs iespējas pieņemt pareizos lēmumus, veikt dažādas pārmaiņas dzīvē, kā arī doties jaunos piedzīvojumos. Zvaigznes sola jaunus kontaktus un iespējas gan profesionālajā, gan biznesa vidē. Saņemsi jaunumus vai ieteikumus no kāda, kurš dzīvo citā pilsētā. Tavas domas atgriezīsies pie kādas senākas idejas privātajā vai profesionālajā dzīvē, kuru šobrīd beidzot veiksmīgi varēsi realizēt. Iespējami finanšu darījumi ar cilvēkiem no tava draugu loka, piemēram, aizdevuma sniegšana. Tie neradīs nekādas problēmas un sarežģījumus. Veiksmīga nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar ražošanu un tirdzniecību. Labvēlīgs laiks dzīvesvietas maiņai, jaunu mēbeļu un citu mājas lietu iegādei, kā arī remontdarbiem. Daļa gatavosies viesu uzņemšanai mājās par godu kādam notikumam vai tāpat vien, lai pabūtu kopā.

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva
Lauvām šī nedēļa būs piesātināta ar dažādiem mājsaimniecības darbiem, remontdarbiem, uzlabojumiem mājās vai dzīvesvietas maiņu. Labvēlīgs laiks komunikācijai ar tiesu un juridiskajām institūcijām. Diemžēl, izvairīties no grūtībām neizdosies dēļ veiksmes un tolerances trūkuma, kā arī citu cilvēku pieļautajām kļūdām. Gaidāmi biežas un nesaskaņas un konflikti, taču tie neatstās negatīvu iespaidu uz jūsu savstarpējām attiecībām. Mājās tevi pārsteigs negaidīti ciemiņi, no kuriem uzzināsi nozīmīgus jaunumus. Iespējams, tiksi uzaicināts uz kādu īpašu pasākumu. Nedēļas gaitā iespējama arī negaidīta tikšanās vai jaunu attiecību uzsākšana. Var nākties saskarties ar nelielām veselības problēmām, kuras būs zīme tam, ka nepieciešams veikt kādas izmaiņas savā dzīvesveidā. Tev priekšā ir nozīmīga saruna ar sievieti par kādu delikātu jautājumu. Finansiālā ziņā situācija var būt mainīga, taču lielas problēmas un neplānoti izdevumi nav gaidāmi. Izvairies no svarīgu lēmumu pieņemšanas nedēļas beigās.

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava
Jaunavas zīmē dzimušie šajā nedēļā vairāk uzmanības vēlēsies veltīt saviem tuviniekiem, tādēļ meklēs visdažādākās iespējas, kā tos pārsteigt un palutināt. Tev būs vairākas interesantas idejas un arī iespējas tās realizēt. Iespējami lielāki izdevumi kā ierasts vai arī naudas saņemšana no kāda tuvinieka, klienta vai biznesa partnera. Šī nedēļa tev pierādīs, ka brīnumi patiesi ir un notiek. Sākotnējais priekšstats par to, kas tevi sagaida šīs nedēļas laikā, lai kāds tas arī būtu, var būt maldinošs. Atceries, ka katrai dienai ir sava nozīme un nekas nenotiek tāpat vien. Daudzi gatavosies un organizēs sanākšanu mājās. Jaunavas zīmē dzimušās sievietes gūs iespēju realizēt kādu savu ideju vai projektu, pateicoties apkārtējo cilvēku palīdzībai. Vīrieši būs kāda drauga vai kaimiņa pieņemtā lēmuma vai konkrētas rīcības gaidās.

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari
Svaru zīmē dzimušajiem šajā nedēļā gaidāmas vairākas tikšanās vai virtuālas sarunas, no kurām būs atkarīga turpmāko plānu attīstība. Tavi plāni dažādu apstākļu ietekmē var mainīties ne tikai pa dienām, bet arī pa stundām. Iespējamas negaidītas tikšanās, sarunas u.c. Esi uzmanīgs, iesaistoties pirkšanas/pārdošanas darījumos ar vīriešiem. Neraugoties uz konkrēto piedāvājumu, rūpīgi pārbaudi visu informāciju un detaļas, nepaļaujies vien uz cilvēka godavārdu un solījumiem. Var nākties saskarties ar negaidītu, iespējams sarežģītu, notikumu ģimenes dzīvē, kurš būs saistīts ar kāda tuvinieka problēmu privātajā vai profesionālajā dzīvē. Zvaigznes sola interesantas tikšanās ar cilvēkiem, kuri pārstāv citu valsti, nacionalitāti vai reliģiju. Dažus no šīs nedēļas patīkamākajiem pārsteigumiem sagādās tieši viņi. Nedēļas gaitā apmeklēsi kādu nozīmīgu tikšanos vai sanākšanu, kura būs saistīta ar kādu vīrieti. Vīrieši var likt cerības uz patīkamiem jaunumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions
Šajā nedēļā daudzi Skorpiona zīmē dzimušie varēs baudīt darbā un biznesā gūto peļņu, bonusus un prēmijas. Iespējams saņemt naudu no bankas vai kredītiestādes, kā arī sūtīt vai saņemt naudu no tālienes. Vari saņemt negaidītu pārsteigumu, kurš atnesīs tev laimi visa mēneša garumā. Izmēģini savu veiksmi momentloterijā, skaitļu loterijā vai līdzīgās spēlēs. Drīzumā tavs pēdējo mēnešu laikā veiktais darbs gūs pelnīto atzinību un atalgojumu. Daudzi dosies izbraucienā vai ceļojumā. Pateicoties rūpīgai iepriekšējai plānošanai, viss notiks kā iecerēts un nepatīkami pārsteigumi tā laikā nav gaidāmi. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm gaidāma interesanta saruna ar cilvēku, kurš dzīvo tālienē. Vīrieši nokļūs kādā komiskā un neaizmirstamā situācijā. Sevišķu uzmanību notiekošajam pievērs nedēļas vidū.

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks
Strēlniekiem šajā nedēļā nāksies pieņemt nozīmīgus, ar māju un ģimeni saistītus lēmumus, kā arī iesaistīties dažādu mājsaimniecības uzdevumu pildīšanā. Satiksi savus senos ienaidniekus, kuri piedzīvojuši dramatiskus notikumus savā dzīvē. Tev pašam būs jāpieņem lēmums, piedāvāt savu palīdzību vai atteikto to dēļ pagātnes notikumiem. Drīzumā var nākties uzņemties rūpes un risināt sarežģītus jautājumus saistībā ar mantotu īpašumu vai vecāku īpašumu un lietām, kuras vairs nav vajadzīgas. Spēsi veiksmīgi sastādīt un attīstīt savus plānus attiecībā pret mājām vai ģimeni. Iespējamas sanākšanas ģimenes lokā par godu kādam tuviniekam. Labvēlīgs laiks komandējumiem, it īpaši vīriešiem. Iespējami jauni kontakti un tikšanās ar cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās un valstīs.

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis
Mežāžiem jūnija pēdējā nedēļa atnesīs dažādus notikumus un sarunas par un ap bērniem un jauniešiem. Iespējams, gaidīsi ziņas par kāda mazuļa nākšanu pasaulē vai grūtniecības iestāšanos, dosies uz sanākšanu ģimenes lokā par godu kādam bērnam. Var nākties piedzīvot nepatīkamu situāciju ar tuvinieku vai ģimenes locekli, kuras pamatā būs dažādi, ar veselību saistīti jautājumi. Neatstāj šīs problēmas bez ievērības un neuztver tās vieglprātīgi. Sirdī brīvajām Mežāža zīmes pārstāvēm zvaigznes sola romantiskas sarakstes, telefona un virtuālās sarunas ar potenciālo partneri. Veiksmīgs laiks, lai dibinātu jaunu draudzību vai attīstītu jau esošo. Sevišķi veiksmīga nedēļa jaunu attiecību uzsākšanai. Veiksme būs tava sabiedrotā arī darbā. Gūsi iespējas parādīt savus trumpjus, sasniegumus, kā arī uzsākt ceļu pa jaunām karjeras kāpnēm. Var uzaust iespēja ieņemt jaunu amatu.

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs
Šonedēļ lielākā daļa Ūdensvīra zīmju pārstāvju var gatavoties jaunumiem saistībā ar kādu bērnu vai jaunieti. Šajā sakarā iespējama kādu dokumentu parakstīšana, līgumu noslēgšana u.tml. Veiksmīga nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Sevišķi nozīmīgs šis laiks būs gados jaunākajiem Ūdensvīriem. Gaidāmi daudzsološi notikumi, tikšanās un sarunas, arī kāds notikums vai jaunumi saistībā ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Diemžēl, būs grūti atrast brīvu brīdi, kuru veltīt tikai sev. Neizbēgama būs svarīgu un steidzamu vienošanos un darbu veikšana, lai izpildītu tuvāk un tālāk esošiem cilvēkiem dotos solījumus. Esi gatavs uzņemt mājās ciemiņus vai apmeklēt sanākšanu draugu vai tuvinieku mājās pats. Zvaigznes sola nozīmīgas sarunas ar cilvēkiem no tālienes. Labs laiks, lai uzsāktu dažādu notikumu, sanākšanu un ceļojumu plānošanu.

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis
Zivīm labvēlīga nedēļa finanšu jautājumu risināšanai ar draugu, draugiem. Ņem no šīs nedēļas visu, ko tā sniedz, jo tā visādā ziņā būs tev ļoti labvēlīga, pilna ar dažādām iespējām. Veiksme un laime būs tavas sabiedrotās, kā arī būsi pasargāts no likstām. Gaidāms nozīmīgs notikums kāda drauga vai kaimiņa bērna dzīvē. Vari tikt uzaicināts ņemt tajā dalību vai saņemt telefona zvanu, kura laikā to pārrunāsiet. Ar nopietnām veselības problēmām saskarsies kāda sieviete no draugu loka. Visticamāk, viņa dzīvo un/vai ārstējas citviet. Neparedzami, sarežģīti un mulsinoši notikumi kādas sievietes dzīvē padarīs šo nedēļu dinamisku gan tev, gan tavai ģimenei. Konkrētā situācija var atrisināties gan veiksmīgi, gan rezultēties emocionālā sabrukumā. Izdosies atrisinātu kādu problēmu, kura saistīta ar cilvēku no tava ģimenes vai kolēģu vidus. Zivju zīmē dzimušām sievietēm iespējami netāli izbraucieni un ceļojumi. Vīriešus pārsteigs kāds citviet dzīvojošs vīrietis.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Uzmanību: Šajās izbraukuma vakcinācijas vietās turpmākajās dienās varēs saņemt tik pieprasīto “Janssen” vakcīnu

  Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks 13 apdzīvotās vietās Rēzeknes, Valmieras, Aizkraukles, Bauskas novados, kā...

Magone draudzenēm atklāj skarbas detaļas par tuvību ar Žani

  Satiekoties ar draudzenēm, STV šova "Slavenības. bez filtra" zvaigzne Magone pārrunā arī intīmas tēmas un...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl trešdienas rīts sācies ar skumju vēsti

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši deviņi cilvēki un viens gājis...

Milzu skandālā iekļuvis dabas draugs Olte; viņš skaidro situāciju ar “kokaīna” šņaukšanu – VIDEO

  Lietoja vai nelietoja aizliegtas vielas? Šāda jautājuma krustugunīs nokļuvis Madonas novada domes deputāts Māris Olte...

Jelgavas pusē pamana trīs aizdomīgus vīrus ārvalstīs reģistrētā auto – tālāk jau iesaistās specvienība

  Ceturtdien, 16. septembrī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, veiksmīgi sadarbojoties ar...

Jau drīzumā nevakcinētos Latvijas iedzīvotājus varētu sagaidīt nepatīkami jaunumi – VIDEO

  Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, no 1. novembra varētu stāties spēkā prasība par obligātu vakcinēšanos visiem...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk pozitīva. Emocijas ietekmēs tavu attieksmi, bet tu nedrīksti padoties,...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs! Auns Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...

Nedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...