Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!

 

Auns

Šī solās būt nedēļa, kura tev nesīs daudz pozitīvu notikumu, īpaši, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievietei no tavas ģimenes.  Ar lielu devu veiksmes,  tiks pārvarētas visas rūpes, nepatikšanas un problēmas. Paredzami pozitīvi pavērsieni kādas sarežģītas situācijas noslēgšanā.  Nedēļas laikā tu vari pats organizēt vai tikt uzaicināts uz kādu sapulci vai apspriedi, kas ietver sarunas par bērniem vai jaunākajiem tavas ģimenes locekļiem.  Iespējams, saņemsi ziņu par mazuļa piedzimšanu, tas, visticamāk, notiks kāda tava stiprā dzimuma drauga vai radinieka ģimenē.  Ir iespējams iegūt papildu ienākumus. Tevi sagaida nedēļa, kas būs plašs finansiālo darījumu un notikumu cēliens.

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šīs nedēļas laikā tev būs iespēja iegādāties sadzīves priekšmetus vai citas svarīgas lietas, nomāt kaut ko vai iegūt bankas kredītu, kas palīdzēs realizēt kādu sen vēlamu izmaiņu profesionālajā darbībā. Spēsi sekmīgi attīstīties savā darbā vai biznesā, īpaši, ja pārdod vai ražot kādas ierīces vai mājsaimniecības preces. Tu šajās dienās vari bieži piedzīvot neizskaidrojamas skumjas, grūtsirdību vai  piedzīvot zaudējuma sajūtu, vilšanos dzīvē, neraugoties uz to, ka  kopējā nedēļa solās būt ļoti produktīva un veiksmīga. Gaidi panākumus, pat, ja tie kādu iemeslu dēļ šķietami kavējas, galu galā tie sasniegs tevi un tu gūsi novērtējumu savam ieguldītajam darbam. Iespējami papildus ienākumi, ko, visticamāk, ieguldīsi mājas uzlabošanā vai iekārtošanā.

 

Dvīņi

Šajā nedēļā kāds nepatīkams notikums vai ziņa var būt saistīta ar personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams, šis cilvēks dzīvo citā vietā vai valstī. Savukārt, iemesls priekam vai pozitīvām emocijām var  būt saistīts ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Kopumā šī nedēļa sagādās daudz patīkamu emociju un prieku. Tev var nākties uztraukties par lietām vai kādu notikumu savu draugu dzīvē. Iespējams , ka šis cilvēks ir nonācis krīzes periodā vai piedzīvo kādas būtiskas izmaiņas, piemēram, veselības problēmu.  Arī tu pats vari sagaidīt, ka kāds tev tuvs cilvēks pildīs savu doto solījumu.  

 

Vēzis

Šonedēļ mīlestība ieņems nozīmīgu daļu no tavas dzīves, un tas izpaudīsies dinamiskā rīcībā,  telefonsarunās un romantiskos kopīgajos brīžos. Īpaši interesantas iespējas un attiecību attīstība sagaida tos, kuru partneris ir dzimis Zivs, Skorpiona vai Vēža zīmē. Negaidīts atklājums  var pēkšņi tevi iesaistīt kādā nevēlamā spēlē,  manipulācijās vai intrigās. Vari vilties,  jo kāds tev devis  viltus solījumu vai cerību, kāds var nodot tavu uzticību.  Ir iespējams, ka pieļausi kādu kļūdu vai kļūsi par krāpšanas upuri, kas var būt saistīts ar nelielas naudas summas zaudēšanu. Iespējama konflikta attīstība ar daiļā dzimuma pārstāvi, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zvaigznājā. Šīs domstarpības tev var laupīt daudz enerģijas un laika, radot zināmu diskomfortu uz ilgāku laiku.

 

Lauva

Par šīs nedēļas būtisku sarunu tematu var kļūt tava laulātā vai mīļotā cilvēka nodarbošanās vai kāda rīcība.  Pastāv iespēja zināmām izmaiņām jūsu ģimenes labklājībā. Pastāv varbūtība, ka sāksiet realizēt kādu  ģimenes uzņēmumu vai ieviesīsiet jauninājumu  jau esošā sadarbības modelī. Iespējams, ka dosies kādā negaidītā ceļojumā,  ja tā – centies maksimāli izplānot un nodrošināties šim piedzīvojumam. Zvaigznes norāda, ka īpaši labvēlīgs brīdis šādiem izbraucieniem ir tieši nedēļas nogalē, īpaši tas ir ieteicams stiprā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvjiem.  Planētas iezīmē, ka iespējamas sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu tavas ģimenes sievieti vai tuvu draudzeni. Esi piesardzīgs, jo zvaigznes paredz nelaimes gadījuma vai citas stresa situācijas attīstību.

 

Jaunava

Zvaigznes paredz, ka šī nedēļa tev noteikti paliks atmiņā, jo tevi sagaida svarīga tikšanās vai pārvākšanās uz jaunu mājvietu. Ļoti ticams, ka uzņemsi  savās mājās draugus vai tuviniekus, vai pats dosies ciemos pie kāda. Personīgajās attiecībās tevi sagaida panākumi, tāpat, kā veiksme profesionālajās vai sabiedriskajās izpausmēs. Tev būs iespēja atrast risinājumu vai arī saņemt palīdzību, lai atrisinātu kādu problēmu, kas skar sen nomācošu jautājumu. Problēmas var sagādāt mājsaimniecības vai īpašuma lietas.

 

Svari

Šonedēļ tevi sagaida tikšanās, sarunas, ieteikumi un jaunumi, kas saistīti ar ienākumiem, peļņu, tāpat dažādām izpausmēm  personīgajā dzīvē. Vari saņemt svarīgu padomu no personas, kura dzimusi Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē. Iespējams, saņemsi papildu materiālos līdzekļus vai kādu izdevīgu darba piedāvājumu. Pastāv konflikta iespējamība ar kādu zēnu vai jaunekli, kas tev nebūs pārsteigums. Ļoti ticams, ka tevī var rasties greizsirdība vai kāda aizdomīga domu saistībā ar mīlas jautājumiem.  Šīs nedēļas laikā tev vajadzētu aktīvi plānot notikumus, kas saistīti ar māju vai ģimenes dzīvi.  Šīs dienas pierādīs, ka kāds no taviem plāniem ir nereāls, ka tavas ekspektācijas un gaidas nevar tikt realizētas.

 

Skorpions

Zvaigznes norāda, ka tev šajās dienās var rasties problēma ar kādiem svarīgiem dokumentiem,  informāciju, personīgo pastu vai zemes īpašumu. Ja dodies uz  ārvalstīm, ierobežo savu zinātkāri, tavu piesardzību var novērst zināms naivums un lētticība. Interesanti jaunumi var būt saistīti ar kādu personu kura dzimusi Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Var atgadīties nevēlama vai negatīva norise tiesvedībā vai juridiskā jautājumā, ja esi iesaistīts kādā apšaubāmā darījumā. Esi gatavs neplānotiem notikumu pavērsieniem, jo ne viss šajās dienās noritēs gludi. Tevi var pārsteigt kāds notikums, kas saistīts ar kādu paziņu, tas var šķist kā nepatīkams, sava veida zaudējumu, bet tas faktiski būs daļa no procesa, kad tu saskatīsi lielisku iespēju panākumiem pats savā dzīvē. Ceļš uz to būs grūtāks citiem, ne tev.

 

Strēlnieks

Šonedēļ mīlestības dzīve daudziem no jums nesīs priecīgus notikumus.  Iemeslu smaidam vai nelielām svinībām var baudīt tie, kuru partneris dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šīs nedēļas dienas var nest kādu jaunu paziņu veidošanos, jaunus, noderīgus kontaktus kā privātajā, tā profesionālajā darbībā.  Zvaigznes iezīmē, ja šonedēļ plāno ceļojumu, rēķinies ar kavēšanos, transporta problēmām vai arī vispār neveiksmīgu braucienu kopumā. Kāda laba ziņa vai piedāvājumus, kas saistīts ar naudu, nesīs lieliskas iespējas  tuvākajā nākotnē. Tev var būt finansiālas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē.

 

Mežāzis

Planētu stāvoklis tev ir sarūpējis interesantu un, visticamāk, pozitīvu nedēļu, kas saistīta ar dažādiem notikumiem, īpaši, kuros būs iesaistītas tavas atvases. Iespējams, saņemsi ziņu par bērna piedzimšanu, kas būs pārsteigums kāda īpaša iemesla vai apstākļa dēļ. Tomēr šī nedēļa solās būt visai sarežģīta darbā, jo īpaši tas attiecas uz daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvēm. Pastāv izmaiņu, sarežģījumu, problēmu un nepieciešamu inovāciju vajadzība. Jo mierīgāk tu piekritīsi nepieciešamajiem notikumu pavērsieniem, jo labāk tev pašam. Viss, kas notiks, būs vairāk vai mazāk neizbēgami. Vari sagaidīt dāvanu vai uzmanības žestu no personas, kura tev ir ļoti īpaša. Strādā un paļaujies pats uz saviem spēkiem.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev nāksies tikt galā ar finansiālajām problēmām vai kādu personu, kura apmeklēs tavu mājvietu vai arī pieprasīs tikšanos. Lai kas būtu šis cilvēks,  viņam noteikti ir nopietnas problēmas. Lēmums atbalstīt vai novērsties tomēr būs atkarīgs tikai no tevis paša. Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās būs svarīgi nesasteigt savu reakciju pēc katras saņemtās ziņas, zvana vai vēstules. Turi sevi grožos. Aplūko šo situāciju no cita skatu punkta, ko tu vari iegūt savas personības attīstībai? Ļoti iespējams, ka šajās dienās izirs kādas attiecības, kas, iespējams, jau sen nebija stabilas un nesa tev vairāk nepatikšanu, nevis gandarījumu. Kāds nepatīkams notikums var kalpot par dzīves mācību.

 

Zivis

Zvaigznes paredz negaidītus notikumus tavās mājās, kas saistīti ar sen briedušām un neatrisinātām sadzīviskām problēmām.  Vari saņemt kādu ziņu, kas iezīmēs tavas nākotnes attīstības plānus un lēmumus. Iespējams, tevi pārsteigs kāda darbība, notikums vai jaunums, kas saistīts ar personu, kura  dzimusi Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē.  Planētu stāvoklis uzsver, ka tev ir jāpievērš īpaša uzmanība savam veselības stāvoklim, var nākties pārskatīt savu dienas un ēšanas režīmu, uzsākt ārstēšanos vai kādu citu atveseļošanās kursu. Ļoti ticams, ka saņemsi ielūgumu uz dzimšanas dienas svinībām vai kādu citu nozīmīgu savu draugu vai radinieku notikumu.

 

Lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...
Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...