Vai augusta mēnesis lutinās arī planētu un zvaigžņu līmenī? To piedāvājam tev noskaidrot mēneša horoskopā!

 

 

Auns

Šomēnes Auna zīmē dzimušos gaida kāda nozīmīga tikšanās vai notikums. Iespējams, apciemosi un uzņemsies rūpes par kādu sasirgušu tuvinieku, draugu vai kolēģi. Tāpat var nākties apmeklēt ārstu vai zobārstu arī pašam. Saskarsies ar problemātisku situāciju saistībā ar tuvinieku vai draugu, kurš šobrīd atrodas tālu prom. Ņem vērā, ka problēmas, ar kurām šomēnes saskarsies, visas kā vienu, agrāk vai vēlāk izdosies atrisināt. Uzticies savai intuīcijai – tā palīdzēs tev pieņemt pareizos lēmumus. Lielu atbalstu gūsi no saviem tuviniekiem. Gaidāma veiksme, pateicoties kurai beidzot atbrīvosies no senas, ilgas problēmas vai nepatīkamām attiecībām. Daļa var saņemt naudu no kādas sievietes. Esi gatavs ar ģimeni un tai nozīmīgiem notikumiem saistītiem izdevumiem. To iemesls, visticamāk, būs saistīts ar kādas meitenes vai sievietes dzimšanas dienu, vārda dienu, saderināšanos, kāzām, piedzimšanu u.c. Augustā vari saskarties ar dažādām nepatīkamām un negaidītām izmaiņām savos ceļojumu plānos. Saņemsi negaidītus jaunumus no cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē, kā arī ziņu vai informāciju, kura stāsies ceļā tava plānotā ceļojuma īstenošanai. Ja tomēr atrodi iespēju realizēt iecerēto, esi piesardzīgs, it īpaši attiecībā pret ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Izvairies no pārlieku lielas jaukšanās draugu vai kaimiņu lokā esošas sievietes problēmu risināšanā. Iespējams, redzēsi emocionālu sapni, kurā satiksi aizsaulē aizgājušu sievieti. Saņemsi jaunumus no kāda tālu dzīvojoša vīrieša, kurš nesen piedzīvojis drāmu privātajā, profesionālajā dzīvē vai finansiālu zaudējumu. Auna zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams būs uzmanīgām, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem darbā un ārpus tā. Nesteidzies tiem uzticēties. Vīriešus zvaigznes lutinās ar negaidītiem ienākumiem, algas pielikumu, prēmijām u.tml.

 

 

Vērsis

Augustā Vērša zīmē dzimušie spēs uzņemt apgriezienus, lai turpinātu īsto ceļu un pabeigtu gada sākumā iesākto. Apstākļi būs tev labvēlīgi dažādās dzīves jomās, kā rezultātā gūsi gan veiksmi, gan panākumus. Neskatoties uz šaubām un uztraukumiem, vari būt drošs, ka saņemsi godam nopelnīto naudu. Esi apdomīgs, veicot pirkumus sev un mājai, īpaši, ja tie ir lieli un dārgi. Sirdī brīvajiem Vēršiem būs iespēja pirmo reizi satikt vai uzsākt attiecības ar kādu cilvēku, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Tikšanās nebūs nekas pārsteidzošs, taču tā pavisam noteikti būs īpaša un sagādās abpusēji patīkamas emocijas. Iespējami konflikti un īslaicīga spriedze gan darbā, gan biznesā. Lielākoties tā būs saistīta ar naudu, izdevumiem, finanšu dokumentiem, algu u.tml. Var gadīties, ka jutīsies kāda tuva cilvēka izmantots. Iespējams, kāds tevi jau iepriekš brīdināja par to, taču tu ignorēji šo informāciju, paļaujoties pats uz savu pārliecību. Attiecību pārtraukšana ar šo cilvēku nebūs situācijas risinājums, tomēr konkrētajos apstākļos tas var dabiski notikt pats no sevis. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm, iespējams, būs jāsaskaras ar personīgo mantu bojājumiem, nozaudēšanu vai mājsaimniecības problēmām, kuru risināšanai būs nepieciešams citu cilvēku padoms un atbalsts.

 

 

Dvīņi

Augustā veiksme pavadīs tos, kuri plāno mainīt darbu. Vari būt drošs, ka lieliski spēsi apgūt jaunas prasmes un zināšanas, iekļauties kolektīvā un turpināt kāpt augšup pa karjeras kāpnēm. Iespējams, ka, pieaugot atbildībai un pienākumiem, pieaugs arī algas apjoms. Mēneša gaitā tavus nervus krietni var pakutināt kādas tev nozīmīgas sievietes, radinieces vai tuvas draudzenes, rīcība un pieņemtie lēmumi. Emocionālu diskomfortu radīs arī tavu paziņu dzīvē notiekošā drāma, kura atgādinās par senām dzīves patiesībām, kuras mēs ik viens mēdzam piemirst. Izdevumi šajā mēnesī būs saistīti ar kādas tev tuvas sievietes veselību. Gūsi iespēju publiski izpaust savu viedokli. Situācija mīlas dzīvē būs neparedzama un atsevišķas situācijas būs liels pārbaudījums tavām jūtām un pašpārliecinātībai. Drīzumā vari būt spiests pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu. Dvīņu zīmē dzimušām sievietēm gaidāmi dažādi medicīniski izmeklējumi, kosmētiskas procedūras vai zobārsta apmeklējumi. Vīriešiem augusts atnesīs jaunas, interesantas iespējas pilnveidoties. Veiksmīgi izdosies realizēt savus plānus saistībā ar kādu projektu, darbu, bērniem u.c.

 

 

Vēzis

Augustā piedzīvosi vairākus spriedzes un stresa pilnus mirkļus saistībā ar kādu meiteni vai sievieti no tavu paziņu loka. Šie notikumi kaut kādā veidā atstās iespaidu ne vien uz viņas, bet arī tavu nākotni vai to rezultātā būs nepieciešams veikt ievērojamas pārmaiņas dzīvē. Kopumā, nozīmīgākie plāni un tikšanās būs saistītas ar kādu vīrieti vai vīriešiem. Iespējamas arī svinības, tikšanās, tai skaitā ar vīrieti, ar kuru attiecības kaut kādu iemeslu dēļ bija pārtrūkušas. Gaidāms īpašs notikums kāda drauga ģimenē – saderināšanās, kāzas, bērna piedzimšana u.tml. Daži saņems bildinājumu vai piedāvājumu uzsākt kopdzīvi ar pašreizējo partneri. Finanšu jomā būs nepieciešams būt uzmanīgākam un rūpīgāk plānot savus izdevumus. Izvairies no riska un nekāro vieglu peļņu. Var rasties sarežģījumi saistībā ar naudu, kuras saņemšanu gaidīsi. Iespējams, nāksies risināt ar nekustamo īpašumu vai mājsaimniecībā esošajām ierīcēm saistītas problēmas, kuras radīs pamatīgu diskomfortu, skumjas un vilšanos. Neskatoties uz to, cik smaga būs tava pienākumu nasta šajā mēnesī, neļauj savstarpējās attiecībās ar apkārtējiem ienākt spriedzei. Konflikti var pamatīgi iedragāt tavas iespējas realizēt vēlamos plānus vai pat pilnībā nobloķēt ceļu uz tiem. Lai ko arī teiktu tavas iekšējās sajūtas, vari būt drošs, ka šobrīd atrodies uz pareizā ceļa.

 

 

Lauva

Augustā gaidāms kāds nozīmīgs piedāvājums vai jaunumi, kuri saistīti ar kādu sievieti. Tev priekšā ir vairāku, ģimenei nozīmīgu lēmumu pieņemšana. Diemžēl, atsevišķos gadījumos iespējama arī attiecību vai laulības šķiršana. Daudzi piedalīsies priekpilnos notikumos un svinībās, kuras saistītas ar jaunāku brāli, māsu, bērnu vai mazbērnu. Saņemsi jaunumus par kāda bērniņa nākšanu pasaulē. Iespējams, mēneša gaitā negaidīti atklāsi kādu noslēpumā turētu informāciju, krāpniecību u.tml. Esi piesardzīgs, izvēloties kompāniju dažādiem izbraucieniem un ceļojumiem. Iepriecinošas ziņas saņemsi no kāda vīrieša. Par iemeslu svinībām var kalpot personīgie sasniegumi, atpazīstamības iegūšana un panākumi. Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem nāksies risināt kontraversālas situācijas ģimenē vai sniegt palīdzīgu roku sev tuvu cilvēku problēmu risināšanā. Sirdī brīvajiem būs visas iespējas uzsākt jaunas attiecības. Sievietēm noritēs dinamiska komunikācija ar sievietēm, kuras dzīvo citās pilsētās vai valstīs. Tā var būt saistīta gan ar ģimeni, gan dažādiem profesionālās dzīves jautājumiem un notikumiem.

 

 

Jaunava

Augusts atnesīs tev pozitīvas, ar ceļošanu un tālienē dzīvojošiem cilvēkiem saistītas, emocijas. Daudzi izmantos iespēju doties pelnītās brīvdienās un atpūsties, lai izbaudītu vasaru, kaut tikai uz nedēļas nogali. Gaidāmi priekpilni jaunumi un notikumi par un ap cilvēkiem, kuri dzīvo tālu prom. Iespējams, apciemosi kādu no viņiem vai uzņemsi savās mājās pats. Raizes un rūpes būs saistītas ar taviem tuviniekiem. Pārdzīvosi par lietām, par kurām pārdzīvot ir bezjēdzīgi, jo galu galā viss atrisināsies tev par labu. Veiksmīgi izdosies atrisināt kādu nopietnu problēmu. Pēkšņi atteiksies no kāda plānota pirkuma un atbrīvosies no lietām, kuras atstāj negatīvu ietekmi uz tavu dzīvi un, kuras tavuprāt tevi attur no izaugsmes un pilnveidošanās iespējām. Veiksmi atnesīs kādi iepriekš ģimenes lokā rūpīgi glabāti noslēpumi. Apstākļi iegrozīsies pavisam neparastā un neparedzamā gultnē. Finansiālā ziņā šis nebūs no spožākajiem mēnešiem, tomēr situācija pavisam noteikti nebūs kritiska. Centies rūpīgāk plānot un pārdomāt izdevumus. Raizes sagādās kādas tev tuvas sievietes veselības problēmas. Ieteicams izvairīties no naudas aizdošanas, kā arī aizdevuma ņemšanas.

 

 

Svari

Augustā gaidāma komunikācija, tikšanās un kopā sanākšanas ar cilvēkiem no tavas ģimenes vai citiem, ar kuriem tev ir tuvas attiecības. Tie ienesīs nelielu apjukumu tavā ikdienas dzīvē un radīs zināmus sarežģījumus. Skumjas, vilšanos un emocionāli sāpīgus pārdzīvojumus sagādās notikumi kādas sievietes, draudzenes, kolēģes vai klasesbiedrenes, dzīvē. Iespējams, tevi pārsteigs nauda vai ar to saistīta nozīmīga informācija, ko saņemsi no kāda vīrieša. Noritēs dinamiska komunikācija gan telefoniski, gan elektroniski ar cilvēkiem, kuri dzīvo vai strādā ārzemēs. Saņemsi nozīmīgus jaunumus, informāciju, ieteikumus vai ielūgumus no cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Daļa pienākumu būs saistīti ar nekustamo īpašumu, tā pirkšanu, pārdošanu vai remontdarbiem. Ja šajā sakarā plānoti tiesu darbi, diemžēl, jārēķinās, ka, visticamāk, neizdosies konkrēto problēmu šomēnes atrisināt. Augustā saņemsi iepriecinošus jaunumus par grūtniecību vai bērniņa nākšanu pasaulē. Pozitīvas emocijas raisīs paša plānots izbrauciens vai ielūgums pievienoties kāda cita plānotajā ceļojumā.

 

 

Skorpions

Augustā nāksies tikt galā ar dažādām problēmām un kutelīgām situācijām attiecībās ar kādu sievieti. Visticamāk, viņa ir tava radiniece vai sieviete, kura ieņem augstu pozīciju tavā darba vietā, bet varbūt kādas organizācijas vai institūcijas pārstāve. Šomēnes apkārtējo cilvēku vārdi, komentāri un rīcība tevi sāpinās. Neraugoties uz to, ka nekas no minētā netiks veikts un teikts tīšuprāt, lai tevi sāpinātu, vari iesaistīties konfliktā ar konkrēto personu vai personām. Papildus ienākumi nāks no kādas sievietes. Piedalīsies kādai sievietei par godu organizētās svinībās (dzimšanas dienā, saderināšanās ballītē, kāzās), kuru sakarā neizbēgami būs arī papildus izdevumi, lai sagādātu kādu uzmanības apliecinājumu vai pārsteigumu. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību un nekavējies griezties pēc palīdzības pie ārsta. Gaidāmas tikšanās ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet, lai pārrunātu dažādus ar biznesu, tieslietām vai finansēm saistītus jautājumus. Šajā sakarā iespējama arī dokumentu kārtošana un līgumu, vienošanos parakstīšana. Sekosi līdzi nozīmīgiem, interesantiem un amizantiem notikumiem kāda drauga vai tuvinieka romantiskajā vai intīmajā dzīvē. Sievietēm šis mēnesis būs īpaši labvēlīgs finanšu jomā.

 

 

Strēlnieks

Augustā apsvērsi iespēju veikt dažādus pirkšanas – pārdošanas darījumus, kuri kaut kādā veidā būs saistīti ar taviem draugiem, paziņām, kaimiņiem u.c. Labvēlīgs laiks, lai pārrunātu cenas, konkrētās preces kvalitāti, stāvokli, iespējas un priekšrocības. Pieņemt nozīmīgu lēmumu vai lemt par labu pārmaiņām liks notikums kāda ģimenes vai kolēģu lokā esoša vīrieša dzīvē. Iespējams, šī mēneša plānu maiņai būs saistība ar cilvēku, kurš dzīvo citviet. Interesantas diskusijas noritēs par un ap tavu kolēģu vai biznesa partneru mīlas un ģimenes dzīvi. Labprātīgi ļausies flirtam darbā vai nelielam dienesta romānam. Zvaigznes sola notikumus, kuri saistīti ar tuvojošos saderināšanos vai kāzām. Stress un spriedze ikdienas dzīvē vai ievērojama panika kādā situācijā var rezultēties pamatīgās veselības problēmās. Centies izvairīties no satraukumiem, esi fiziski aktīvs, kā arī izvēlies veselīgu uzturu. Daudzi pārsteidzošā kārtā saņems naudu no avota, no kura to vismazāk gaidīja. Iespējams, atradīsi pazaudētu vai aizmirsu naudu vai arī finansiālu atbalstu sniegs kāds no tuviniekiem. Vīriešiem spēcīgas emocijas un dusmu izvirdumu raisīs kādas sievietes vai meitenes neapdomīgā rīcība. Diemžēl, rezultātā cietīsi tu pats.

 

 

Mežāzis

Augustā gaidāma kopā sanākšana radu, draugu un kaimiņu lokā. Iemesli tai var būt visdažādākie. Iespējams, uzņemsi mājās jau iepriekš ciemos aicinātus tuviniekus. Daļa Mežāžu iesaistīsies dažādu remontdarbu un pārmaiņu veikšanā mājās. Šomēnes nāksies apmeklēt banku vai citu institūciju sakarā ar kādu ar māju saistītu problēmu. Laikus atmaskojot melus, pasargāsi sevi no nelabojamas kļūdas vai ļaunprātības. Būsi patiesi laimīgs, ka esi atklājis konkrētās personas sliktos nolūkus, pirms tā ir nodarījusi tev kādu ļaunumu. Iesaistīsies ar nekustamo īpašumu saistītās diskusijās ar saviem tuviniekiem un ģimenes locekļiem. Iespējams, lai rastu kopsaucēju, būs nepieciešams vērsties pēc padoma un ieteikuma pie kāda jurista. Labvēlīgs laiks mīlas dzīvē – gaidāmi dažādi pārsteigumi. Attiecībās ar kādu netālu dzīvojošu cilvēku iezagsies sarežģījumi vai izcelsies konflikts. Būs visai grūti nonākt pie kopsaucēja un rast abpusēji pieņemamu kompromisu. Mēneša gaitā daļa tavu pienākumu būs saistīti ar naudas saņemšanu vai sūtīšanu kādam no tuviniekiem vai biznesa partneriem. Izvairies no finansiāla rakstura darījumiem ar svešiniekiem, kā arī ne pārāk labi iepazītiem cilvēkiem.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šomēnes vajadzētu izvairīties no greizsirdības scēnām un konfrontācijām attiecībās ar savu otro pusīti vai laulāto draugu. Uzbrūkoši aizvainojumi tik viegli neaizmirsīsies un emocionālās rētas dzīs ilgi. Īpaši jāuzmanās tiem, kuru partneris jau iepriekš ir bijis precējies. Iespējamas kopā sanākšanas par godu nozīmīgam notikumam kāda zēna vai vīrieša dzīvē. Novēloti uzzināsi par kāda sava drauga gūto laimestu vai balvu. Daudzus piesardzīgākus darīs zādzība vai cita veida zaudējumi kaimiņu un draugu mājās. Saņemsi nepatīkamus, ar kādu sievieti saistītus jaunumus. Iekulsies problēmās dēļ kāda vīrieša, kurš izmantos tavu labo sirdi. Gūsi negaidītu veiksmi, laimi vai ieteikumu no vīrieša, kurš dzīvo tālienē. Iespējamas arī jaunas iepazīšanās. Vīriešiem zvaigznes sola priekpilnu notikumu privātajā dzīvē. Sievietēm augusts būs pārbaudījumiem pilns mēnesis, ar visai ierobežotām iespējām gūtu progresu un panākumus, tādēļ ieteicams būt vērīgām, lai nepalaistu garām jau tā nelielās iespējas.

 

 

Zivis

Augustā Zivju zīmē dzimušajiem nāksies likt lietā savas ambīcijas un mērķtiecību, lai atrisinātu dažādus finansiāla rakstura jautājumus. Tiksies ar svarīgiem cilvēkiem un bankas vai citu institūciju pārstāvjiem. Šis mēnesis paliks atmiņā ar daudziem panākumiem, ne tikai tukšām cerībām un solījumiem. Dažiem izdosies gūt papildus ienākumus caur kādu konkrētu personu vai banku. Esi uzmanīgs, iesaistoties konfliktā ar vīrieti, kurš ir kādas juridiskas vai valsts iestādes pārstāvis. Ja šobrīd esi iesaistīts tiesu darbos, pastāv liels risks konfliktam ar kādu vīrieti, kura viedoklis, uzskati un pieejamā informācija atšķirsies no tavējās. Daļai augustā izdosies īpaši izdevīgi iegādāties nekustamo īpašumu. Saņemsi nozīmīgu solījumu no cilvēka, ar kuru kopā strādā. Gaidāmi īpaši, ar laulībām vai romantisko dzīvi saistīti notikumi kādas tuvas sievietes vai draudzenes dzīvē. Sirdī brīvajiem vīriešiem gaidāmas jaunas iepazīšanās, flirts un mīlestība. Sievietēm ieteicams būt piesardzīgām komunikācijā ar personu, kurai uz sejas redzama kāda zīme vai veidojums, piemēram, rēta.

 

 

Lai tavs augusts ir brīnišķu mirkļu piepildīts!

Sabiedrība

Kas notiek, ja kāds autovadītājs brauc pa šoseju Latvijā ar atļauto ātrumu? – VIDEO

  Ceļu satiksmes drošības padomes domnīca nākusi klajā ar iniciatīvu autovadītājiem, kuri pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ; zināms, kad gaidāms karstums

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....
pixabay.com

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku līdz augusta vidum

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākajās desmit dienās...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Lienes Šomases iepazītais vīrietis izrādās krāpnieks – VIDEO

  Dziedātāja Liene Šomase raidījumā "Iečeko slavenību" atklāj, vai šobrīd ir attiecībās ar kādu un gremdējas...

Latviete nepamana, ka beigusies OCTA un turpina braukāt gar radariem – aprēķinātais sods ir kosmisks – VIDEO

  Vienas dienas laikā, braucot bez obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas, var saņemt vairākas soda kvītis. Tas iespējams,...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Dienas pirmajā pusē iespējami patīkami pārsteigumi un negaidīta veiksme, kas sekmēs tavu plānu realizāciju. Iespējams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr...

Mājai un Dārzam

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ; zināms, kad gaidāms karstums

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....
pixabay.com

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku līdz augusta vidum

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākajās desmit dienās...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis dzelteno brīdinājumu par karstumu un spēcīgu negaisu austrumos...