Piedāvājam ielūkoties, ko šis 2020. gada pirmais mēnesis paredzējis tieši tev!

 

auns_auns_auns

Auns

Janvāris ir laiks, kad tavā virzienā var tikt vērsts psiholoģiskais spiediens. Šis ir mēnesis, kad tev ir jārisina jautājumi par dažādām emocionālajām un materiālajām atkarībām. Zvaigznes norāda, ka šajā laikā tevi sagaida spēcīgs uzsvars uz attiecībām ar draugiem, bērniem un mīļoto cilvēku, kas īpaši izteikti būs janvāra beigās. Vari pieredzēt īpaši spēcīgu emociju gammu. Tomēr vēlme kontrolēt cilvēkus, kas tev nereti tā patīk, būs pārāk spēcīga, sekmējot dažādu nesaskaņu rašanos. Planētu stāvoklis norāda, ka ir svarīgi būt atklātam un skaidri runāt par savām izjūtām. Pieaugs profesionālo partnerattiecību nozīmība tavā ikdienā. Tu vari sākt strādāt drošāk, jo apjautīsi, ka aiz tavas muguras ir kādu ietekmīgu un nozīmīgu cilvēku atbalsts un palīdzīga roka.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Tu, visticamāk, sāksi Jauno gadu, liekot uzsvaru uz savu emocionālo mijiedarbību ar svarīgiem cilvēkiem tavā dzīvē, pieliekot daudz pūļu, lai mēģinātu atrisināt kādu sarežģītu situāciju, kam patiesībā nav viegla risinājuma un tā var uzlaboties vien  pēc daudziem mēnešiem. Tev var rasties sajūta, ka profesionālajā sfērā esi bezpalīdzīgs un atkarīgs no kāda, jo īpaši, ja runa ir par materiālajām lietām vai informācijas apmaiņu, kas var pamatīgi sabojāt tavu garastāvokli. Planētu stāvoklis norāda, ka, ja apzinies, ka kādus nepatīkamus apstākļus, kas saistīti ar draugiem vai paziņām nespēj mainīt, tev tie vienkārši ir jāpieņem. Tava uzmanība tiks koncentrēta uz nepieciešamību paplašināt savu intelektuālo redzesloku un pārliecību pārvērtēšanu, kas šajās dienās būs pastāvīgā pārmaiņu procesā. Planētu stāvoklis norāda, ka janvāra pēdējā daļa ir īpaši labvēlīgs laiks radošām norisēm gan ģimenē, gan tavā karjerā. Ir pienācis laiks aktīvi plānot savu nākotni!

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Zvaigznes norāda, ka jau ar pirmajām šī mēneša dienām tavs optimisms pieņemsies spēkā. Tomēr daudzas problēmas, kas iesākās jau decembrī, prasīs daudz vairāk pūļu, lai tās atrisinātu. Kad tu reiz būsi atšķetinājis šos jautājumus un veicis nepieciešamās iniciatīvas, būsi gatavs turpināt visu daudz optimistiskākā garā. Janvārī pieaugs tava vēlme pēc redzesloka paplašināšanas, enerģiju varēsi izmantot  pētījumos un ceļojumos. Šis mēnesis sniegs tev iespēju piekļūt spēcīgiem instrumentiem, lai pārveidotu savu darba dzīvi, jo īpaši, izmantojot slepenas alianses.

 

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Zvaigznes norāda, ka janvāra pirmā nedēļa būs ļoti intensīva, īpaši, ja tu atradīsies nepazīstamā teritorijā un sastapsies ar cilvēkiem, kuri ir ārpus tava ierastā komunikāciju loka. Tu būsi gatavs pieņemt radikālus lēmumus, taču, visticamāk, ne no izteiktām spēka pozīcijām, bet būsi gatavs pielāgoties un veikt nepieciešamās izmaiņas  saziņā ar cilvēkiem, īpaši ar tiem, par kuriem tu esi atbildīgs.  Planētu stāvoklis norāda, lai rīkojies pakāpeniski un uzmanīgi un izvairies no bīstamiem lēmumiem. Janvāra pēdējā nedēļa būs laiks, lai koncentrētos uz finansēm un resursiem, kas saistīti ar tavu draugu un paziņu loku. Izpalīdzīgi un mīloši cilvēki parādīsies pie tava horizonta šajā laikā, kas ir lielisks brīdis, kad tu vari vairs nebūt atkarīgs no kādas personas, varēsi sazināties ar kādu, kurš radīs tev daudz drošāku sajūtu. Tā kā šis ir periods, kad tavā karjerā iespējami jauninājumi un pārmaiņas, ir īstais brīdis visu veco nomainīt uz jauno!

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Gada pirmais mēnesis nesīs lielu koncentrēšanos uz tavu darba vidi, kā arī to lietu risināšanu, kas tevi ir satraukušas daudzus gadus. Nomācošas, nospiedošas attiecības būs jāmaina saknē – pašos pamatos un ļoti iespējams, ka tas nozīmēs pilnīgu pārorientāciju, savu vērtību pārskatīšanu, it īpaši tajā kā tiek organizēta tava ikdienas dzīve. Janvāra sākums mudinās risināt nozīmīgas lietas, spēsi veikt radikālus pasākumus, lai atbrīvotu sevi no nevajadzīgām lietām, piemēram, papildus pienākumiem, kas dažkārt tev ir likušies  gatavā verdzība. Planētu stāvoklis mudina pārskatīt savu ēšanas plānu, kā arī šis ir labvēlīgs laiks kādu mācību programmu uzsākšanai. Pilnmēness šajā mēnesī mudinās rīkoties vēl aktīvāk, kā arī stimulēs ļauties sabiedriskajai dzīvei. Attiecības – gan aci pret aci, gan ar grupām kļūs daudz nozīmīgākas. Tu, visticamāk, būsi gatavs un vēlēsies uzņemties saistības. Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir lielisks laiks, lai uzsāktu  vai turpinātu mīlestības pilnas attiecības, kā arī ieteicams brīdis ceļošanai vai kādiem ārzemju kontaktiem, kā arī saziņai ar ģimenes vismazākajiem locekļiem. Tu, visticamāk, šajā mēnesī kā prioritāti izvirzīsi citus, aizmirstot par sevi. Būsi īpaši motivēts un ieinteresēts sadarbībai ar kolēģiem un alksi sasniegt kopēju labumu.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka šis tev solās būt interesants mēnesis, atnesot daudzus neparastus notikumu pavērsienus! Tomēr zvaigznes norāda, ka ir daudz nepabeigtu lietu un neizzinātu jautājumu, kas saistīti ar pašizpausmi un radošumu –  no vienas puses un attiecībām ar bērniem vai otru pusīti – no otras! Būsi lielisks pētnieks un šis periods ļaus rakt dziļāk un atklāt slēptus faktus. Janvāra beigas nesīs pagrieziena punktu, kad lietas, kas ir apslēptas jau pāris gadus – nāks gaismā un mudinās uz lielām pārmaiņām. Neviens nespēs paturēt noslēpumā no tevis šajā laikā kaut ko. Tomēr rēķinies ar to, ka slēptās patiesības var būt indīgas un būs nepieciešams rīkoties!

 

 

svari_svari_svariSvari

Janvārī liksi uzsvaru uz komunikāciju un attiecībām ar cilvēkiem tavā tuvumā no vienas puses, kā arī pastiprinās izglītības nozīmību no otras. Mēneša iesākumā tu vari justies apjucis  vai var rasties situācijas, kad tevi kāds pārprot. Turklāt tev var rasties neapmierinātība par pašreizējo kvalitāti mācību un/vai komunikācijas jomā. Planētu stāvoklis iezīmē, ka janvārī un turpmākajos mēnešos tu būsi  enerģijas un kaislību pilns, kam būs raksturīga izpratne un vēlme izzināt tavu erotisko pusi. Iespējams, kļūsi daudz prasīgāks intīmajā sfērā. Janvāra pēdējā nedēļa pastiprinās sabiedriskumu, mudinot biežāk un intensīvāk iesaistīties komunikācijā ar draugiem un būt daudz aizņemtākam sociālajā dzīvē, kā arī pievienos asumiņu tavai neatvairāmajai pievilcībai. Tas ir laiks, lai dotos laukā un izklaidētos vai iesaistītos radošajās, kādas grupas aktivitātēs.

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šis kopumā tev solās būt labs gads. Janvārī planētu stāvoklis iezīmē ārkārtīgi spēcīgu un iespējām bagātu periods, kas nomainīs laiku kad tu biji diezgan vājš un bezspēcīgs. Tu spēsi aizstāvēt sevi un būsi uzticīgs savām vajadzībām! Janvāris ir arī mēnesis, kas vērsts uz izglītību un saziņu. Tomēr iezīmējas arī momenti, kad kādas pagātnes problēmas atgriezīsies tavā ikdienā un teju spokosies tavā acu priekšā. Skaidri iezīmēsies lietas tuvākajā apkārtnē, dzīves telpā, ko ir nepieciešams sakārtot.  Iespējami pamatīgi, dziļi noslēpumi, taču janvāra beigās tie var nākt gaismā, kā ar taviem, tā citu spēkiem.

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Zvaigznes ļaus intensīvāk  pievērsties profesionālajai karjerai un savu iemaņu attīstīšanai. Tavs galvenais uzdevums ir iegrožot ambīcijas un atrast savu vietu notikumu hierarhijā. Šajā mēnesī tu vari piedzīvot kritiku un dažādas dilemmas – daudzas no tām personīgajā dzīvē, taču tu spēsi lieliski pārvarēt pašapziņas trūkumu un pastāvēt par sevi. Planētu stāvoklis iezīmē, ka  ļoti būtisks jautājums būs saistīts ar tavām finansēm un ļoti ticams, ka šajā nozīmīgajā dzīves jomā turpināsies problēmas, kas radušās vēl pirms kāda laika, kas spītīgi nevēlas atkāpties. Zvaigznes iezīmē, ka janvāra noslēdzošajā daļā būs raksturīga milzīga piepūle no tavas puses, tavi un mīļotā cilvēka centieni, lai kopīgiem spēkiem novērstu finansiālo situāciju vājumu un liktu pamatus drošākiem un daudz noturīgākiem stabilitātes pamatiem.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Tu, visticamāk, vēlēsies sekundāro, ne galveno lomu daudzās būtiskās savas dzīves jomās. Ļoti ticams, ka jutīsies nedaudz izolēts no citiem vai nu savas apzinātas izvēles vai apstākļu sakritības dēļ. Zvaigznes norāda, lai šomēnes negaidi skaidras atbildes, jo dzīve ir vērtīga mācība un neviens nezina, kāds ir mums katram paredzētais dzīves ceļš, turi acis plaši vaļā un rīkojies saskaņā ar savām vēlmēm un pārliecībām! Janvāris būs ārkārtīgi spēcīgs mēnesis tev, kopā ar citiem cīnīsieties par varu un līderību. Zvaigznes norāda, ka tu vari panākt to, ka apkārtesošie būs motivēti rīkoties pēc taviem ieskatiem. Iespējamas krīzes situācijas, kas prasīs intensīvas pūles no tavas puses. Kāds konkrēts jautājums, kas tika neatrisināts decembrī var atkal mocīt tavu prātu un prasīs izšķirošus rīcības soļus. Noslēpumi nāks gaismā un  tu būsi gatavs spēcīgiem, negrozāmiem lēmumiem.

 

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs
Pavisam drīz tavā ikdienā var parādīties daudz neatrisinātu situāciju, kas var izraisīt tevī satraukumu un dažādas raizes. Ir īstais brīdis, lai ķertos vērsim pie ragiem un  vienreiz par visiem laikiem atrisinātu traucējošās problēmas un attiecību sarežģījumus. Zvaigznes spēcīgi ietekmēs partnerattiecības, aizsākot ļoti pozitīvu periodu arī visās svarīgākajās tavas dzīves sfērās. Tu un partneris būsiet ļoti motivēti atdzīvināt savu privāto dzīvi, darot to jums abiem izdevīgā un mierpilnā ceļā, kad galu galā spēsiet normalizēt daudzus iepriekš satraucošus jautājumus, turpinot dzīvi laimē un daudz optimistiskākā garā.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Zvaigznes norāda, ka šis nesolās būt tas vieglākais laiks tev – tās ietekmēs tavus karjeras jautājumus, iezīmējot, ka centieni veicināt profesionālā līmeņa paaugstināšanos nevainagosies panākumiem. Vari būt  visai izklaidīgs un tavus centienus var sagraut daudzi faktori, kas izies ārpus tavas kontroles. Janvārī tavas prioritātes  var mainīties, noliekot malā tavas vēlmes, daudz vairāk veltot enerģiju, lai palīdzētu citiem cilvēkiem. Planētu stāvoklis norāda, lai tu nezaudē koncentrēšanos. Šis ir ļoti labs laiks, kad sadarbotos ar partneri par dažādiem jautājumu, ko ir nepieciešams atrisināt, īpaši, kas ir  saistīti ar pagātni. Šīs problēmas var būt saistītas ar kādiem spēcīgiem, autoritatīviem cilvēkiem, to grupu vai kādu organizāciju vai attiecībām ar bērniem. Esi gatavs, ka kādas attiecības var beigties uz visiem laikiem.   

 

Lielisku tev šo 2020. gada pirmo mēnesi!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...