Pirmajā dienas pusē nevajadzētu darīt lietas, kas kaut kādā veidā varētu ietekmēt tavas personiskās attiecības. Iespējamas jaunas tikšanās, kas raisīs vaļu emocijām, taču tik pat ātri, cik uzradušās, tās var arī izzust. Nepieķeries lieki emocijām, neļauj tām sevi kontrolēt.

 

 

auns-mil-horAuns

Neierobežo sevi tikai ar domām par to, kas notiek pašlaik. Tev ir nepieciešams padomāt arī par nākotni, mēģināt rast sevī lielāku optimismu un iemācīties saprast, ka ikviena cilvēka dzīvē ir gan kāpumi, gan kritumi. Ir problēmas, kas jāatrisina – tas ir neizbēgami. Iemācies saprast, ka tas ir dabiski.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev vairāk vajadzētu koncentrēties uz ģimenes vai biznesa perspektīvām. Iespējams, gadīsies kādas lietas, kam nāksies nopietni pievērsties, jo iepriekš tas nebija izdevies vai nav bijis pietiekami daudz laika. Lielu daļu darbu, iespējams, šodien spēsi lieliski paveikt.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tava ģenialitāte netiks izmantota velti. Tev apkārt būs pietiekami daudz lielisku cilvēku, kuri spēs novērtēt tavas idejas un ierosinājumus. Nebūs grūti tieši šodien iemantot lielāku popularitāti un cieņu starp saviem paziņām un/vai domubiedriem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Jo vērienīgāki bijuši tavi finansiālā rakstura plāni un cerības, jo lielāks sarūgtinājums tevi varētu sagaidīt. Iespējams, vēlēsies/vajadzēs palīdzēt bērniem attīstīt viņu talantus, iegūt ko sen kārotu, samaksāt parādus vai gluži pretēji – aizņemties lielu naudas summu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tavs pašreizējais dzīves periods iezīmē izmaiņas tavas ikdienas gaitā. Iespējams, tieši šis ir piemērotākais brīdis, lai tu palūkotos uz sasniegto un saprastu, kas ir bijuši tavi lielākie ērkšķi ceļā uz sasniegumiem, kā arī apdomātu, ko un kā darīt, lai otrreiz šādas kļūdas vairs nepieļautu. Tev nevajadzētu kļūt pārāk iedomīgam un augstprātīgam, jo tādā veidā vari nonākt lielos zaudētājos.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Iespējams, tu sajutīsi vēlmi vai pat nepieciešamību ieguldīt savu enerģiju lietās, kas pagaidām netiek publiski apspriestas un afišētas. Ja tā – izmanto visu savu radošo potenciālu un rīkojies, tā teikt, ar sirdi un dvēseli. Uzņemies atbildību par paveikto!

 

 

svari-mil-horSvari

Lieliski piemērota diena, lai komunicētu ar saviem domubiedriem gan darbā, gan neformālajā vidē. Iesaisti savās interesēs arī draugus. Neesi pārsteigts, ja tieši šodien izdosies “atdzīvināt” kādu vecu draudzību vai sadarbību.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Dažādas lietas, kas saistītas ar tavu karjeru, izaugsmi un profesionālajiem, radošajiem sasniegumiem, iespējams, apstāsies. Tev būs grūtības saprast to, kas un kā pareizāk būtu jādara. Nāksies paļauties vien uz savu intuīciju. Visticamāk, tu ar šo pauzi darbībā nebūsi visa apmierināts un tavi mīļie ne tik.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Izrādi cieņu saviem radiniekiem, taču aizvien turi ausis un acis atvērtas, lai veiksmīgi saņemtu ziņas no tālienes. Projekti, kuros esi iesaistīts vai plāno iesaistīties, iespējams, tiks uz laiku apstādināti. Tavu domu apjoms, iespējams, samazināsies, līdz ar to varēsi veltīt laiku atpūtai.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Daļa no taviem finanšu projektiem var tikt apturēta. Tavs aizdevējs var atcelt tikšanos vai mainīt kredīta nosacījumus. Jebkurā gadījumā – lai kāda arī nebūtu situācija, nerīkojies steigā un nekrīti panikā. Pilnīgi iespējams, ka beigu beigās situācija nebūs nemaz tik kritiska, bet pat izdevīga tev.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tu būsi dāsns, cēls, viesmīlīgs, komunikabls un draudzīgs. Pārliecinies gan, ka tevi tādēļ nemēģina izmantot, neatkāpies no sava viedokļa tikai tāpēc, ka kāds domā citādāk. Tomēr, ja tev un tavam oponentam viedokļi nekādā veidā nesaskan, nav vērts tā dēļ uzsākt asāku vārdu pārmaiņu vai strīdus.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien var pastiprināties iekšējās, psiholoģiskās, komerciālās un juridiskās problēmas – pievērs tām uzmanību. Iespējams, sākot ar šo dienu, tev vajadzēs atsākt kaut kādas metodes ikdienas darbā, ko kādu laiku vairs nepraktizē. Šādā veidā iespējami pat jauni atklājumi un izdevīgu jaunu metožu uziešana.

 

 

Lai tev viss izdodas! Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. 23/07/2021 plkst.08:51...

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime piektdien notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...