Klāt pavasara otrais mēnesis – aprīlis! Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās sagatavojušas tieši mums!

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Kaut arī tavu prātu šajā mēnesī var saistīt daži jautājumi par ceļojumiem, dažādām kultūrām, pārvākšanos uz jaunu mājvietu vai kādiem transporta risinājumiem, tu tāpat sasniegsi un izbaudīsi finansiālus un profesionālus panākumus. Tu esi dabas dots līderis, tev ir lieliska savu morālo spēju izpratne, apziņa, kas ir pareizi, bet kas – nepareizi, neatkarīgi no tā, ko saka citi, kā tas ir pieņemts sabiedrībā. Tu joprojām nezaudēsi jautrību, tāpēc, iespējams, ka šīs bezrūpības dēļ vari palaist garām kādu lielisku iespēju. Neļaujies drāmām un nevajadzīgām, neauglīgām cīņām, tas negatīvi ietekmē tavas intelektuālās prasmes.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šomēnes tu vari sākt piedzīvot dažas finansiālas problēmas. Tam noteikti nav jābūt naudas trūkumam, bet tas ievērojami pasliktinās tavu stabilitātes sajūtu. Iespējams, tās būs nesaskaņas ar mīļoti cilvēku, par to, cik katrs no jums iesaistās finansu jautājumos, kas ir TAVS, bet kas – JŪSU devums attiecībās! Labā ziņa ir tajā, ka tev radīsies neskaitāmas labas iespējas uzlabot savu materiālo situāciju, varēsi novirzīt vairāk līdzekļu mājsaimniecības budžetā. Tāpat uzlabosies tava saskaņa ar vistuvākajiem cilvēkiem.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pēc vairākiem apbrīnojamiem sociāli aktīviem mēnešiem, tu esi gatavs koncentrēties uz savu karjeru un to, kā vislabāk virzīties uz priekšu, tomēr vienlaikus saglabājot arī garīgo veselību un iekšējo mieru. Tu vēlēsies, lai darbs, ko dari sagādā prieku un gandarījumu ne tikai materiālos labumus, vēlēsies apzināties, ka rīkojies ētiski un, ka tava rīcība kalpo jēgpilnam mērķim. Tev piemīt sociālas prasmes, taču, visticamāk, šobrīd neesi ieinteresēts tās izniekot, gaidi piemērotu brīdi, lai rīkotos gudri. Zvaigznes iezīmē, ka tavs partneris vai konkurents var kļūt īpaši kašķīgs un prasīgs pret tevi. Mēģini būt patīkams un diplomātisks, taču esi gatavs naida uzplūdiem.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī mēneša izskaņā tevi sagaida profesionālie panākumi. Tavs partneris, iespējams, līdz šim nepiekrita tev kādos būtiskos jautājumos, bet drīz vien tas mainīsies, jo ar savu rīcību pierādīsi, ka tev bija taisnība. Tu, visticamāk, jutīsi iedvesmu izvirzīt jaunus profesionālus mērķus vai vēlēsies izmēģināt kādu jaunu darbības sfēru. Tā kā tavu uzmanību sāks aktīvi piesaistīt sociālas un kultūras jomas tēmām, vēlēsies atrasties šo notikumu epicentrā, tur, kur pēc tavām domām spēsi sasniegt vislabākos panākumus. Zvaigznes mudina ieklausīties savā intuīcijā, ticēt saviem spēkiem! Ļoti ticams, ka koncentrējoties uz karjeru, vari iedzīvoties emocionālo spēku izsīkumā. Tā būs lieliska doma, ja jau savlaicīgi sāksi plānot brīvdienas tuvākajā nākotnē.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes norāda, ka šajā mēnesī tu būsi ekstraverts – vērsts uz apkārtējās pasaules izzināšanu, komunikāciju ar citiem. Tev būs vēlme un arī radīsies iespēja uzņemties līdera lomu, apspriest izcilus darījumus. Tavs noskaņojums būs tāds, ka teju alksi socializēties un iesaistīties jebkādās aktivitātēs, interešu grupās, dažādos pasākumos. Tu esi pārsteidzošs komandas spēlētājs, un spēsi no šī procesa gūt patiesu baudu, jo šādi radīsies iespēja satikt jaunus cilvēkus no dažādām akadēmiskām, politiskām, kulturālām un reliģiskām grupām. Zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks mēnesis, lai savienotu karjeras jomu ar prieku un draudzību, tas viss tev nodrošinās papildus motivāciju.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tu šomēnes, visticamāk, būsi noskaņojumā, kas palīdzēs koncentrēties uz lielākām lietām un koncepcijām, piemēram, politikā, reliģiskajos un juridiskajos jautājumos, globālajā apziņā un daudzās citās jomās. Zvaigznes norāda, ka tu vari izlemt uzsākt vai atsākt mācības, doties ceļojumā, pārcelties uz jaunu mājvietu vai iesaistīties politikā. Lielāko daļu laika šīs aktivitātes šķitīs jautras un pamācošas, tās arī viennozīmīgi paplašinās tavas zināšanas. Visticamāk, gūsi atbildi uz jautājumiem, par ko intuitīvi jau biji pārliecināts. Tomēr ne vienmēr tavas domas sakritīs ar patieso situāciju. Tas, protams, var radīt nelielu sarūgtinājumu, bet neapstājies pie tā, uztver kā pamudinājumu pētīt un izzināt šo jautājumu daudz dziļāk, paplašinot savu redzesloku.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Tu un tavs mīļotais cilvēks, visticamāk, nolemsiet sākt savas attiecības teju no gala, mainot daudzas traucējošas nianses tajās. Zvaigznes iezīmē, ka pastāv lieliska iespēja, ka tavā dzīves ceļā aprīlī būs kāda persona, kura no laba drauga var kļūt par ko vairāk, tas ienesīs tavā ikdienā daudz prieka un pozitīva lādiņa. Zvaigznes norāda, ka tev nāksies arī pacīnīties dažādos savas dzīves profesionālajos notikumos, taču viss būs tavos spēkos – diskutē, meklē kompromisus un noteikti spēsi nonākt pie sev pieņemama notikumu atrisinājuma. Tomēr, iespējams, būsi patiesi noguris klausoties cilvēkos, kuru domu gājiens ļoti atšķiras no tava. Tikai mieru! Tu spēj iemācīties, ko jaunu un paliekošu arī no šādas pieredzes!

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tavs partneris vai kāds no kolēģiem, iespējams, būs neapmierināts ar taviem profesionālajiem mērķiem, vadības stilu, rīcību vai pat reputāciju. Par laimi, jūs spēsiet pavadīt daudz laika kopā, koncentrējoties uz lietām, kas patīk vien jums abiem, kas ienesīs prieku jūsu dzīvē. Zvaigznes norāda, ka tu joprojām turpināsi koncentrēties uz saviem profesionālajiem un finansu mērķiem. Tomēr tev ir jāpārliecinās, ka pavadi pietiekami daudz kvalitatīva laika ar savu mīļoto cilvēku vai arī galu galā tev ir jāatrod kopīga valoda ar kolēģiem, lai jūs spētu strādāt šobrīd esošajos konkurences apstākļos. Iespējams, tev nāksies risināt kādas materiālas grūtības. Zvaigznes mudina vairāk piedomāt pie saviem tēriņiem, to patieso nepieciešamību un pārliecināties, ka tavi mērķi neiegulstas atvilktnēs, bet tiek realizēti!

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Neraugoties uz to, ka šomēnes tev un partnerim vai kādam kolēģim var rasties zināmas domstarpības, zvaigznes piedāvās daudzas iespējas, lai to visu atrisinātu sarunu ceļā, meklējot kompromisus vai izanalizējot patiesos strīdu iemeslus, kas palīdzēs nonākt pie kāda kopsaucēja, kas apmierinās visus iesaistītos. Zvaigznes tev paredz dažas cīņas darbā, taču lielākā daļa šajā zvaigznājā dzimušo strādās pie finansiālajiem un profesionālajiem mērķiem – gudrā un izveicīgā veidā, kas palīdzēs atrisināt visas likstas un virzīties uz priekšu, pat tad, ja laiku pa laikam kāda drāma centīsies izsist pamati zem kājām. Kopumā, tu jutīsies laimīgs, būsi produktīvs, jo spēsi atrast veidus, kā strādāt ar jebkuru problēmjautājumu, kas radīsies šajā mēnesī.  

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes iezīmē, ka lielākajā daļā šī mēneša, tu vēlēsies ļauties rotaļīgām attiecību spēlēm, alksi nedaudz paslaistīties, doties atvaļinājumā, ieplānot kādu romantisku vakaru, vienvārdsakot – ļauties savas privātās dzīvēs un labsajūtas uzlabošanai. Tev būs pietiekami daudz laika, lai visas savas ieceres padarītu par realitāti. Zvaigznes norāda, ka aprīļa beigās, visticamāk, sāksi sajust nepieciešamību kļūt ražīgākam un produktīvākam, atkal pilnībā pievērsties saviem darbiem un profesionālajiem mērķiem. Tev nebūs nekādu problēmu ar savas privātās dzīves un profesionālās karjeras līdzsvarošanu.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs 

Lielāko daļu šī mēneša tu pavadīsi mēģinot dziedēt, salabot un stiprināt vai kādā citādā veidā uzlabot savas attiecības un dzīvesvietu, saikni ar vecākiem vai istabas biedriem. Kā arī vēlēsies atjaunot pozitīvu saikni ar mīļoto cilvēku, labāko draugu, biznesa partneri vai darba kolēģiem. Neļauj konkurentiem kaitināt, izsist sevi no līdzsvara, viņi cenšas sabotēt jebkurus tavus centienus! Tavs finansiālais stāvoklis ļaus veikt kādus uzlabojumus, par ko sen esi sapņojis. Zvaigznes norāda, lai mēģini radīt ap sevi tādas izmaiņas, kas ieviesīs tavā dzīvē lielāku mieru un  harmoniju. Neaizmirsti par piedošanu, tā nodrošinās saskaņu tavās mājās un privātajā dzīvē.

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šis, iespējams, ir jau trešais mēnesis pēc kārtas, kad tu baudi finansiālu un profesionālu svētību. Tu joprojām esi sociāli aktīvs un spēj saprasties ar dažādiem cilvēkiem. Tomēr tu aizvien nespēj īsti apvienot finansiālās un sabiedriskās aktivitātes. Ļoti ticams, ka šajā mēnesī sāksi vairāk domāt par mājas dzīvi, sadzīviskajiem jautājumiem un arī niansēm mīlas dzīvē. Zvaigznes norāda, ka dažām lietām tavās mājās nepieciešama īpaša uzmanību, un tas var savā ziņā novirzīt tevi no profesionālajiem mērķiem. Izvēlies, kas galu galā tieši šobrīd ir tavas prioritātes!

 

 

Lai jums jauks, saulains un pozitīvām emocijām lādēts šis mēnesis!

Sabiedrība

Iespaidīgi VIDEO: Ledus iešana Ventas rumbā un Ogres upē

  Pazīstamais sinoptiķis Toms Bricis savos soctīklos ievietojis iespaidīgu video no Kuldīgas - ledus iešanu Ventas...

Ar lieliem jaunumiem klajā nācis kādreizējais grupas “Riči” dalībnieks

  Kā paziņojumā medijiem vēsta kādreizējais grupas "Riči" dalībnieks Kaspars Pudniks, pandēmijas laikā viņam tapusi jauna...

Gads kopš traģēdijas, kurā vīrietis nogalināja meitu un pats pakārās.. Sieva dzīvi salīdzina ar elli – VIDEO

  Rubrikā par vardarbību ģimenē LTV "Panorāma" jau vēstījusi par traģēdiju Krāslavā. Lai atriebtos sievai, kura...

Piektdien vēl 827 Covid-19 gadījumi, bet miruši 13 slimnieki; 739 slimnīcās

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 827 jauni...

Ziņo par lielu nelaimi Latgalē

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 94 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki un viens gājis...

Kurzemes pusē “busiņa” vadītājs ar saldumiem vilina nepilngadīgus bērnus – VIDEO

  Ar trīs nedēļu starplaiku Kuldīgas novada Kabiles pagastā un Kandavā sabiedrību sabiedējis kāds aizdomīgs transporta...

Horoskopi un Testi

Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...

Mājai un Dārzam

Iespaidīgi VIDEO: Ledus iešana Ventas rumbā un Ogres upē

  Pazīstamais sinoptiķis Toms Bricis savos soctīklos ievietojis iespaidīgu video no Kuldīgas - ledus iešanu Ventas...

Izplatīts brīdinājums par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti izplatījuši dzelteno brīdinājumu par iespējamu zemāko vietu applūšanu. Februāra...
wallpapersten.com

Parādās jauna informācija par laiku marta sākumā

Mēneša izskaņā saglabāsies pavasarīgi laika apstākļi – dienas gaišajās stundās gaisa temperatūrā saglabāsies pozitīva - daudzviet...