Uzzini, ko zvaigznes tev sola februārim!

 

Auns

auns_horoscope_2014

Negaidīti var nākties sastapties ar sarežģījumiem. Iespējams, ka partneru, darba kolēģu dēļ nāksies strauji mainīt plānus. Diemžēl darba intensitāte būs lielāka nekā plānojāt. Ja iespējams, tad atturieties no papildus pienākumu (slodzes) uzņemšanās, kā arī rūpīgi izsveriet pirms kādam sniedzat solījumus. Zvaigznes brīdina, ka neapdomīgus solījumus februāra mēnesī nāksies pildīt, ja arī tie būs jums neizdevīgi. Attiecības ar vadību (priekšniecību) veidosies samērā saspringtas. Atcerieties, ka finansiāla rakstura jautājumus šajā mēnesī ar priekšniecību apspriest nav jēgas, visticamāk, netiksiet uzklausīta. Mēneša sākums solās būt dinamisks. Esat gatava tam, ka var nākties vienlaicīgi darboties vairākos virzienos. Mēneša vidū savu darbību nāksies piebremzēt, dažus projektus “iesaldēt”. Mēneša beigās pievērsiet uzmanību informācijai, kuru saņemat. Ir samērā liela varbūtība, ka apkārtējie daļu informācijas centīsies no jums nobēdzināt, sagrozīt.

Mēneša veiksmīgākās dienas: 4, 9, 11, 18
Piesardzību nepieciešams ievērot: 8, 14, 15, 21, 28
 

Vērsis

versis_horoscope_2014

Var nākties sastapties ar apstākļiem, kas būtiski ierobežos ieceru realizāciju. Visticamāk, tie būs saistīti ar profesionālo darbības jomu. Ierobežojošie faktori var materializēties dažādu kontrolējošu institūciju aktivitātēs (negaidīta uzņēmuma iekšējā revīzija, VID darbinieku “draudzīgs” apciemojums utt.). Toties personiskajā dzīvē notikumi risināsies lieliski. Ja atrodaties otrās pusītes meklējumos, tad ir varbūtība, ka izveidosies aizraujošas attiecības ar kādu noslēpumainu personu. Mēneša sākumā būs vērojama zināma nenoteiktība. Tomēr, ja saglabāsiet optimismu, tad šo periodu spēsiet pārvarēt pietiekami veiksmīgi. Mēneša vidū var nākties koriģēt savas ieceres. Zvaigznes vēstī, ka mēneša beigās negaidīti varat uzzināt kādu noslēpumu, informācija jūs pārsteigs.

Mēneša veiksmīgākās dienas: 5, 24
Piesardzību nepieciešams ievērot: 11, 25
 

Dvīņi

dvini_horoscope_2014

Zvaigznes vēstī, ka negaidīti varat gūt atbalstu un materiālus labumus – noslēgt izdevīgus sadarbības piedāvājumus, saņemt prēmiju, iesaistīties izdevīgā projektā, kas uz ilgu laiku nodrošinās ar labiem ienākumiem. Var rasties iespēja realizēt plānus, kurus kaut kādu iemeslu dēļ agrāk nācās atlikt. Iespējami nelieli pārsteigumi, kas patīkami pārsteigs. Mēneša sākumā izjutīsiet emocionālu pacēlumu, papildus enerģijas pieplūdumu. Mēneša vidū atturieties no partneru, darba kolēģu, paziņu idealizēšanas. Ir liela varbūtība, ka kļūdaini novērtēsiet viņu rīcības motivāciju. Mēneša beigās atturieties no informācijas izpaušanas par nolūkiem, mērķiem un finanšu stāvokli, saglabājiet slepenību.

Mēneša veiksmīgākās dienas: 5, 7, 8, 9, 12
Piesardzību nepieciešams ievērot: 6, 13, 20, 27
 

Vēzis

vezis_horoscope_2014

Zvaigznes brīdina par iespējamiem sarežģījumiem profesionālajā darbības jomā. Nav izslēgts, ka kolēģi, partneri kaut kādā situācijā var lemt rīkoties pretēji jūsu interesēm, vai arī pamatīgi saplēsties savā starpā. Nonākot šādā situācijā varat ciest materiāla rakstura zaudējumus, tāpēc kontrolējiet situāciju. Centieties atturēties no iesaistīšanās konfliktsituācijās. Ja nespējat samierināt strīdniekus, tad noraugieties uz ķīviņiem no malas. Protams, tik ilgi, kamēr tie nekaitē jūsu maciņam, prestižam. Atturieties no papildus darba pienākumiem šajā mēnesī, šobrīd tie radīs vienīgi papildus kreņķus. Mēneša sākumā gaidāmi notikumi, kas iedvesmos un dāvās cerības. Mēneša beigās atturieties no iesaistīšanās intrigās, it īpaši, ja neesat to virtuoza meistare.

Mēneša labvēlīgās dienas: 10, 20, 24
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 11
 

Lauva

lauva_horoscope_2014

Iespējams, šajā mēnesī gūsiet jaunu pieredzi, iemaņas. Ja jaunā nodarbe jūs interesēs no sirds, tad varat gūt atzinību apkārtējo acīs, kā arī labus finansiāla rakstura ieņēmumus. Bez tam, zvaigznes vēstī, ka sociālo kontaktu intensitāte šajā mēnesī pieaugs. Izmantojiet šo laiku, lai paplašinātu savu darījumu partneru loku. Februāra mēneša beigās centieties neatklāt savas kārtis, nedalieties ar personiska rakstura informāciju, apkārtējie jūsu atklātību var izmantot ļaunprātīgiem nolūkiem.

Mēneša labvēlīgās dienas: 9, 12, 13, 14
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 8, 15, 22
 

Jaunava

jaunava_horoscope_2014

Samērā garlaicīgs laika periods, var nākties nodarboties ar ikdienišķu problēmu risināšanu profesionālajā darbības jomā. Iespējams, būsiet pat mierā ar šādiem apstākļiem, jo secen ies dalība procesos un notikumos, kuros nemaz nevēlaties ņemt dalību. Šajā mēnesī var rasties izdevība izveidot sirsnīgākas attiecības ar kādu no kolēģiem, partneriem. Ja atradīsiet atslēdziņu viņa emocijām, tad beidzot jums izdosies rast pieeju šim cilvēkam un viņš var kļūt par jūsu atbalstītāju, domubiedru. Mēneša vidū varat saņemt labvēļu atbalstu kādā iecerē. Mēneša beigās jums var uzticēt konfidenciālu informāciju, kuru gan izmantot nevarēsiet.

Mēneša labvēlīgās dienas: 5, 12, 16
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 7, 13, 14, 21, 28
 

Svari

svari_horoscope_2014

Zvaigznes vēstī, ka februāra mēnesī jums var uzsmaidīt Fortūna. Šajā mēnesī nepieciešams būt vērīgai, jo pārņemta ar profesionālo darbības sfēru un notikumiem personiskajā dzīvē varat neievērot Fortūnas dāvanu. Pievērsiet uzmanību tam, kas norisinās jums līdzās, jo zvaigžņu stāvoklis debesjumā liecina par negaidītu pārmaiņu iespējamību profesionālajā darbības jomā, kas kardināli var mainīt ikdienišķo dienas ritmu. Ja spēsiet veikli izmantot situāciju, tad varat pakāpties augšup pa karjeras kāpnītēm. Mēneša sākumā var atrisināties kāda sena problēma, kas nomāca jūsu sirdi. Februāra vidū varat saņemt atzinību par iepriekšējos periodos paveikto, kas mudinās uz jaunu un ambiciozu mērķu sasniegšanu. Perioda noslēgumā iespējami vērā ņemami sasniegumi, tomēr šajā laika periodā nepieciešams saglabāt slepenību un neizpaust personiska rakstura informāciju.

Mēneša labvēlīgās dienas: 7, 8, 14, 17, 19, 21, 28
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 4, 11, 23, 25
 

Skorpions

skorpions_horoscope_2014

Iespējamas pārmaiņas daudzās dzīves sfērās. Varat mainīt profesionālo darbības sfēru un sākt strādāt citā uzņēmumā. Tā būs pareiza rīcība, radīsies iespēja realizēt savu potenciālu par visiem 100%, ko iepriekšējos apstākļos paveikt nebija iespējams. Zvaigznes vēstī, ka gaidāma kāda noslēpumaina tikšanās ar cilvēku, kuru neesat satikusi ilgu laiku. Nav izslēgts, ka ar prieku atjaunosiet attiecības un šī persona ienāks jūsu dzīvē. Mēneša sākumā jums var nākties mainīt attieksmi pret apstākļiem, notikumiem. Mēneša vidū jums var negaidīti nākties risināt kādu situāciju, bet notiekošais radīs pozitīvas emocijas. Mēneša noslēgumā iespējama svarīga dokumenta parakstīšanas, šis notikums var kļūt par personisko uzvaru un radīt apstākļus, lai izrautos un nospiedošajiem ikdienas apstākļiem.

Mēneša labvēlīgās dienas: 4, 11, 20
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 7, 14, 17, 24, 28
 

Strēlnieks

strelnieks_horoscope_2014

Mēnesis var raksturoties ar papildus pienākumu uzņemšanos, jauniem rūpestiem. Jaunie pienākumi ļaus apkārtējiem spīdoši nodemonstrēt savas profesionālās iemaņas un spēju rīkoties nestandarta situācijā. Jūsu veiksmīgo darbošanos var ievērot vadība un nav izslēgta virzība augšup pa karjeras kāpnītēm. Nav izslēgts, ka nestandarta situācijas tiks radītas mākslīgi, lai apkārtējie no malas spētu izvērtēt jūsu rīcību sarežģītās situācijās. Ja veiksmīgi “nokārtosiet” šo savdabīgo pārbaudījumu, tad jūs sagaida karjeras izaugsme vai jums piedāvās līdzdarboties privātā uzņēmumā (projektā). Zvaigznes brīdina, ka šajā mēnesī ļoti rūpīgi vajadzētu izvēlēties kompāniju, draugus, paziņas ar kuriem kopā grasāties vadīt brīvo laiku. Nav izslēgtas varbūtības, ka biedru dēļ varat nonākt neadekvātās situācijās. Februāra vidū iespējamas problēmsituācijas, kuras traucēs īstenot veiksmīgi uzsāktus projektus, bet mēneša beigās nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību savam veselības stāvoklim.

Mēneša labvēlīgās dienas: 20, 23, 27
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 5, 19, 26
 

Mežāzis

mezazis_horoscope_2014

Zvaigžņu stāvoklis vēstī par iespējamām pārmaiņām profesionālajā darbības jomā. Apjausma par pārmaiņu iespējamību, protams, var radīt nemieru un stresu. Saglabājiet emocionālo līdzsvaru, pārmaiņas, ja tādas norisināsies, visticamāk, būs pozitīvas. Nepieciešams saglabāt emocionālo un psiholoģisko līdzsvaru, pretējā gadījumā varat pieļaut liktenīgas kļūdas. Nav izslēgts, ka šajā mēnesī gaidāmi vētraini mīlas romāni. Starplaikos starp enerģisku darbošanos profesionālajā jomā un mīlas romāniem, atrodiet laiku, lai pabūtu mierā un klusumā. Pasīva atpūta šajā mēnesī jums ir nepieciešama, lai psihe spētu izturēt emocionālo un psiholoģisko sasprindzinājumu. Mēneša sākumā neatlieciet problēmu risināšanu uz vēlāku laiku. Pašas no sevis tās neatrisināsies un, visticamāk, vēlāk tās atrisināt būs sarežģītāk. Mēneša vidū iespējams periods, kad būs samērā grūti komunicēt ar apkārtējiem. Centieties saglabāt pieklājību un korekti vienoties pat tad, ja redzat, ka strīdniekam nav taisnība. Mēneša beigās situācija, kas radīja nemieru un nedrošību zudīs.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 8, 25
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 6, 10, 13, 17, 20, 27
 

Ūdensvīrs

udensvirs_horoscope_2014

Samērā bezbēdīgs laika periods. Zvaigznes vēstī, ka dramatiskas problēmas nav gaidāmas, ja vien pati tās neradīsiet. Kopumā gaidāmas patīkamas emocijas, varat saņemt apkārtējo atzinību vai kādas titulētas personas īpašu attieksmi, kas uzsvērs jūsu priviliģēto statusu darba kolektīvā, sabiedrībā. Diezin vai šī atzinība dāvās finansiālu labumu, toties pašapziņu cels un mudinās uz aktīvu un enerģisku rīcību. Februārī iespējams svarīgs un būtisks notikums, kam būs svarīga nozīme jūsu dzīvē. Nav izslēgts, ka šis notikums (pasākums) tiks pārcelts uz vēlāku laiku. Mēneša pirmajā dekādē iespējama sena sapņa piepildīšanās, nav izslēgts, ka šo sapņa piepildījumu dāvās labvēlis. Otro dekādi veltiet ilgtermiņa plānu būvniecībai, tādu, kurus grasāties realizēt turpmākos divus, trīs mēnešus. Trešajā mēneša dekādā iespējami negaidīti, bet patīkami pārsteigumi.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 8, 12, 26, 27
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 23
 

Zivis

zivis_horoscope_2014

Zvaigžņu izkārtojums debesjumā norāda uz kādas senas situācijas atkārtošanos. Iespējams, ka atkārtosies dažus mēnešus seni notikumi, var nākties atkārtoti pieņemt svarīgu lēmumu. Nekāpiet uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Ja iepriekšējā reizē kļūdījāties, tad šoreiz centieties pieņemt pareizo lēmumu un rīkoties adekvāti situācijai. Pievērsiet pastiprinātu uzmanību partneru, darba kolēģu rīcībai, nolūkiem, mērķiem. Pastāv varbūtība, ka kāds no viņiem attiecībā pret jums nav īpaši godīgs un slepus cenšas īstenot savus plānus, kas var jums pamatīgi “iegriezt”. Esiet uzmanīga un neļaujaties manipulācijām. Februāra sākumā varat saņemt patīkamas ziņas, kas zināmā mērā nomierinās, radīs drošības sajūtu par tuvāko nākotni. No otras puses tās var radīt jaunas tieksmes, vēlmes, sapņus. Februāra vidū iestājas labvēlīgs laika periods jaunu projektu uzsākšanai. Ja jums ir kāds padomā, tad rīkojieties. Februāra beigās iespējama kaislīga iemīlēšanās (aizraušanās), to gan centīsieties paturēt slepenībā no apkārtējo acīm.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 1, 2, 3, 7, 14, 21, 28
Dienas, kad nepieciešams būt vērīgai: 5, 19, 26

__________

Materiālu sagatavoja

www.e-horoskopi.lv

Lielākais horoskopu portāls latviešu valodā

Dodies un uzzini vairāk, ko tev lēmušas zvaigznes!

Sabiedrība

VIDEO: Policisti Daugavpils pusē ar 215 km/h vajā pārgalvīgu BMW vadītāju

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. maijā, Daugavpils novadā Valsts policijas amatpersonas apturēja kādu 27 gadus vecu...
Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...
pixabay.com

Valsts pārvaldes darbiniece tikusi pie prātam nepatverama laimesta

  Trešdien, 5. maijā, internetā www.latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete kādai 39 gadus vecai sievietei, kas strādā valsts pārvaldē, atnesa 150...

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...