Maijs paskrēja teju nemanot un nu jau klāt ir vasaras pirmais mēnesis – jūnijs. Uzzini, ko tev tajā ir paredzējušas zvaigznes!

Auns

Vai jūties apmierināta ar pašreizējo darba vietu, šī brīža veiktajiem pienākumiem? Ja esi viena no retajām šī horoskopa pārstāvēm, kurai viss ir kārtībā – neko nemaini. Savukārt, ja jūties nemiera pilna un ilgstoši norūpējusies, ir labs laiks jauniem izaicinājumiem, laiks spārnu izplešanai. Tomēr, pirms spert nozīmīgo soli, rūpīgi apsver visus par un pret. Kāds no taviem tuvākajiem draugiem, iespējams, dosies tālākā ceļojumā un tu izjutīsi nelielu skaudību. Neuztraucies pārāk daudz par to, drīzāk izmanto to par stimulu, lai drīzumā realizētu ko līdzīgu. Zvaigznes paredz, ka pavisam drīz tevi sagaida jauni atklājumi, jauni piedzīvojumi! Visticamāk, dosies izbraukumā ar draugiem un/vai ģimeni. Šī atpūta palīdzēs tev atrisināt kādu personīgu problēmu, ļaujot ar pozitīvāku skatu uzlūkot savu dzīvi un nākotnes perspektīvas tajā.

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka jūnijs būs visai mulsinošs mēnesis. Notikumi tavā personīgajā dzīvē risināsies ļoti strauji un, tiklīdz būsi pieradusi pie viena jauna notikuma, ceļā būs jau nākamais! Ļaujies šim mainīgumam, nebadies no jauniem izaicinājumiem un centies pielāgoties tiem! Neizvairies no problēmām, bet centies tūlīt atrisināt tās, atklāsi, ka tev piemīt lielisks talants uzveikt dažādas situācijas – kā savas, tā arī citu. Tavi draugi šomēnes tev īpaši uzticēsies. Esi šīs uzticības vērta.

 

Dvīņi

Zvaigznes brīdina, ka jūnijā tev nevajadzētu konfliktēt ar sev vistuvākajiem cilvēkiem. Iespējams, tavi uzskati ir pareizi, taču neaizmirsti, ka tev ir jāpieņem un jāuzklausa arī citu viedoklis. Dažkārt labāk ir paklusēt nekā dumpīgi, negrozāmi pastāvēt uz savu, veicinot liekas nesaskaņas un domstarpības. Šis ir lielisks laiks, lai izvērtētu savas emocijas, kāpēc tu reaģē uz lietām un notikumiem tieši tā un ne citādāk. Tevi sagaida dažas bezmiega naktis, kurās apdomāsi savu dzīvi. Atceries, ka ir nozīmīgi sabalansēt karjeru un godkāri. Zvaigznes brīdina, lai nepārstrādājies, jo tas var radīt problēmas ar tavu imūnsistēmu. Atceries, ka stress pavājina to, tāpēc, ja izjūti pastiprinātu emocionālu slodzi, dari visu, lai uzlabotu organisma aizsardzības sistēma pret slimību izraisītājiem.
 

Vēzis

Šomēnes tu būsi gatava uzvarēt jebkurā cīņā! Tas sniegs tev neatkarības sajūtu un vairāk personīgās un emocionālās brīvības. Zvaigznes norāda, ka šomēnes apjautīsi, ka nav jāseko pūlim, ka tevis radītās domas un idejas ir gana labas. Tu vari būt lepna par sevi! Lielākā daļa šajā zvaigznājā dzimušo netiek uztverti kā biznesa cilvēki, taču šajā mēnesī tavā ceļā būs lieliskas iespējas, lai, iespējams, mainītu šo pieņēmumu. Pie horizonta parādīsies jauni aspekti, kas var mainīt tavus ikdienas paradumus un tev ir jāizmanto šīs iespējas, tverot visu abām rokām. Zvaigznes norāda, ka šobrīd tev ir laba veselība tāpēc piepildi jūniju ar dažādām aktivitātēm, izmanto savu enerģiju, lai baudītu visu, ko dzīve piedāvā. Šomēnes atklāsi, ka laba veselība ir saistīta ar pozitīvu enerģiju.

 

Lauva

Jūnija sākumā pievērs uzmanību savai mājas dzīvei, ir pienācis laiks dažiem lēmumiem tajā. Nauda, protams, ir būtiska, taču tikpat nozīmīgi ir arī rūpēties par sev nozīmīgajiem cilvēkiem, atklājot, ka viņi tev ir nozīmīgi. Šajā mēnesī tev būs jāfokusējas uz ģimenes visjaunākajiem locekļiem, jo viņiem tieši šobrīd ir nepieciešama tava palīdzība. Pat, ja tie nav tavi bērni, lauvas padoms tiks novērtēts! Jūnijs paies ātri un, lai gan darbs ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa, tas šobrīd noteikti tev nebūs vissvarīgākais. Zvaigznes norāda, ka tu šajā periodā iemācīsies, ka dzīvē ir kas vairāk, vēl aiz – nemitīgiem pienākumiem un dzīšanās pēc augstāka sociālā statusa.

 

Jaunava

Šomēnes tu, iespējams, satiksi dažas interesantas personas, visticamāk, no pilnīgi atšķirīgām aprindām, nekā tavs ierastais draugu loks. Viņi piedāvās tev jaunas perspektīvas un pasviedīs lieliskas idejas un priekšstatus. Jaunavas šajā mēnesī iemācīsies, ka ir jāpārskata savi mērķi, iespējams, kādu no tiem ir pienācis laiks mainīt. Visticamāk, pagātnē veikti ieguldījumi nu nesīs ilgi gaidītos augļus. Zvaigznes norāda, ka šis ir labs mēnesis, lai uzvarētu, tāpēc droši piedalies sacensībās vai pat izsaki vēlmi pēc paaugstinājuma. Tāpat – rūpīgi izvērtē to, ko ēd, nepiemēroti pārtikas produkti vai pārēšanās var izraisīt veselības problēmas.

 

Svari

Ļauj šim būt par pārdomu mēnesi! Iespējams, jau sen esi vēlējusies aplūkot savu dzīvi, izvirzītos mērķus un notikumus tajā. Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, jutīsies nedaudz vientuļa, bet drīz vien pārvarēsi šo sajūtu. Šajā periodā tev būs īpaši izteikta, saasināta intuīcija, izmanto to savā labā! Meklē jaunus sabiedrotos vai no jauna atmodini attiecības ar sen nesatiktiem draugiem, jo tas viss var radīt jaunas uzņēmējdarbības iespējas un senu sapņu piepildīšanos. Jūnijs ir īstais laiks, lai piepildītu to!

 

Skorpions

Esi gatava ceļojumiem! Tie var būt kā personīgi, tā darījuma braucieni. Zvaigznes brīdina, ka šajā periodā tev ir jābūt īpaši piesardzīgai ar naudu, apslāpē sevī vēlmi teju mētāties ar materiālajiem līdzekļiem. Ierobežo savus tēriņus, lai naudu izmantotu kam noderīgākam. Iespējams, tu domā par kāda nozīmīga notikuma organizēšanu. Ja tā, ir būtiski visu sīku un smalki pārdomāt, apsvērt un izvērtēt, lai viss noritētu gludi. Zvaigznes mudina skorpionus iesaistīties, piemēram, labdarības pasākumos, lai atbalstītu kādu citu, ne tikai sevi.

 

Strēlnieks

Šajā mēnesī, visticamāk, būsi pilnībā iegrimusi darba jautājumos, tev būs svarīgi būs pēc iespējas profesionālākai, lai atstātu iespaidu uz citiem. Izmanto savus spriedumus un prasmes, lai to panāktu! Meklē līdzīgi domājošus cilvēkus, kolēģus, uz kuriem vari paļauties un šādi spēsiet kopīgi atrisināt visas radušās domstarpības. Dalies savos pienākumos. Zvaigznes norāda, ka tu atklāsi sevī izteiktas līdera dotības. Jūnijs ir lielisks mēnesis, lai paplašinātu savu redzesloku!

 

Mežāzis

Zvaigznes norāda, ka šajā mēnesī, visticamāk, saņemsi kādu satraucošu ziņu no darba, tomēr nestrēb karstu! Saglabā mieru, pārdomā visu un rīkojies atbilstoši. Saglabā emocionālu spēku, neļauj negatīvām domām ietekmēt tavu domāšanu. Izvairies no konfrontācijas kā mājās, tā darbā. Jūnija beigās jutīsi enerģijas pieplūdumu un spēsi pievērsties kam citam, kas tevi interesē, ārpus darba pienākumiem.
 

Ūdensvīrs

Šomēnes ar pacietību un gādību risināsi ģimenē radušās problēmas, mēģināsi saskatīt nesaskaņas no cita skatu punkta. Zvaigznes tev nodrošina apstākļus, lai atrisinātu sarežģītos jautājumus, ne padarītu situāciju vēl sliktāku. Tiklīdz viss atrisināsies, izbaudīsi laiku ar saviem mīļajiem, spēsi skatīsies uz dzīves gaišo pusi. Lai nu kā – jūnijs ūdensvīriem būs visai stresains mēnesis, tāpēc nodrošini sev pietiekamas atpūtas iespējas, palutini sevi. Labāk nekontaktējies ar cilvēkiem, kuri ir saaukstējušies vai saķēruši kādu vīrusu, šomēnes tev pastāv iespēja ātri sasirgt.

 

Zivis

Tavs smagais darbs atmaksāsies tieši jūnijā! Esi pacietīga un drīz vien sajutīsi sen gaidītos augļus un pozitīvus rezultātus. Ja tev ir attiecības, šis jums būs romantikas un jaunu piedzīvojumu laiks. Droši iesaisties dažādos notikumos un izbaudi lielisko pašsajūtu. Jūnija saule sildīs kā tavu ķermeni, tā dvēseli. Iekop dārzu un ļaujies vasaras krāšņumam. Zvaigznes norāda, ka tieši šajā mēnesī tu sajutīsi radošu pacēlumu.

 

Lai jums skaists un krāsains vasaras pirmais mēnesis! 

Sabiedrība

Smaga avārija notikusi uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" vēsta par pirmdienas vakarā uz Vidzemes šosejas pie Bērzkroga notikušu avāriju. "Vakar, 25.01....

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par gaidāmo laiku tuvākajās stundās

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par otrdien gaidāmo laiku. 26.01.2021. otrdien dienas laikā...

Jaunie ierobežojumi pamatīgi saniknojuši Magoni – VIDEO

  Covid-19 pandēmijas apturēšanai ieviestie tirdzniecības ierobežojumi pamatīgi nokaitinājuši TV šovu zvaigzni un dzejnieci Magoni Šutovieni,...
NMPD

Pirmdien vēl teju 700 Covid-19 gadījumu un 12 cilvēki miruši

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 693 jauni...

Otrdiena sākusies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25. janvāra plkst. 06.30 līdz 26. janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Neprātīgs veca “golfiņa” stūrētājs pa Jūrmalas šoseju bēg no policijas, ātrums pārsniedz 170 km/h – VIDEO

  21. janvāra pievakarē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona likumsargi, veicot ikdienas satiksmes...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

Centies būt līdzsvarā starp uztraukumu, bailēm un vēlmi pilnveidot savu personību.   Auns Visbiedējošākā lieta Auniem –...
Foto:Flickr.com/Shutter Fotos/CC

Tavs horoskops veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Nāc, aplūko, ko šī gada februāris sola tieši tev!   Februāris varētu būt visai sarežģīts...
Foto:Flickr.com/OakleyOriginals/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šī kopumā solās būt labvēlīga diena, tomēr mums jāatceras būtiska mācība –vēlmēm ir jāsaskan ar...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. – 31. janvāris

  Ko zvaigznes sola 2021. gada pirmā mēneša pēdējai nedēļai? Auns Šonedēļ raizes varētu sagādāt kāds zēns vai...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Visu zīmju pārstāvjiem ieteicams izmantot izdevību, ko sniedz šis zvaigznājs - prāta un gara pašattīrīšanās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Visu horoskopa zīmju pārstāvjiem šodien ieteicams ne vien pievērsties darbam, bet arī veltīt laiku sev...

Mājai un Dārzam

Izskan ļoti nopietns brīdinājums par gaidāmo laiku tuvākajās stundās

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par otrdien gaidāmo laiku. 26.01.2021. otrdien dienas laikā...

Sinoptiķis Bricis pārsteidz ar prognozi februāra sākumam

  Sinoptiķis, LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" norādīja,...

Tuvākajās dienās ārkārtīgi stipra snigšana; pēc tam laiks mainīsies – prognozes 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē plaša nokrišņu zona nesīs ilgstošu un daļā teritorijas ļoti stipru snigšanu. Gaisa...