Maijs paskrējis nemanot un to pārliecinoši nomaina jūnijs! Kādi notikumu un dzīves pavērsieni tajā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā.

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Pagājušajā mēnesī tev, visticamāk, radās nesaskaņas un domstarpības ar kaimiņiem, ģimenes locekļiem vai vietējiem sabiedrības pārstāvjiem. Jūs nespējāt vienoties par dažādām lietām un notikumiem, dažādiem to pavērsieniem un kāds, iespējams, patiešām pamatīgi pabojāja tavus nervus. Labā ziņa, ka šajā mēnesī tev ir iespēja nogludināt ikvienu radušos problēmu, nokārtot konfliktus tā, ka panāksi, ka tevī ieklausās un ciena tavu viedokli. Tomēr zvaigznes brīdina, lai ieklausies citos arī pats! Tevi sagaida virkne patīkamu notikumu un piedzīvojumu, tāpat tavā ceļā var parādīties kāds labs darba piedāvājums vai papildus peļņas avots, kas ļaus uzlabot budžeta stāvokli tā, ka spēsi realizēt ikvienu no saviem hobijiem, pavadīt jaukas brīvdienas, iegādāties kādu luksusa preci vai beidzot īstenosi kādu senu iegribu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Zvaigznes iezīmē, ka šobrīd tu, visticamāk, velti daudz laika pārdomām par to, kā ieviest vairāk romantiskas, finansu veiksmes, emocionālās, fiziskas un garīgās enerģijas harmoniju savās mājās un/vai privātajā dzīvē. Ļoti ticams, ka tev vēl aizvien sagādā zināmas grūtības darba jautājumus un finansu darījumus apvienot ar draudzību. Tomēr citādi, zvaigznes tev pasviedīs lieliskas finansiālas darbības, kas palīdzēs realizēt ikvienu tavu sapni. Izmanto jūnija sniegtas iespējas kā darba, tā privātajā sfērā!

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Tava sociālā dzīve uzplauks visā tās krāšņumā tieši jūnijā, ļaujot atjaunot pozitīvu saikni starp draugiem, mīļoto cilvēku, kaimiņiem, kolēģiem un vietējās kopienas locekļiem. Zvaigznes norāda, ka tu vari pirkt, pārdot, pārliecināt, izklaidēt, smieties un gūt abpusēji izdevīgus rezultātus komunikācijā teju ar ikvienu cilvēku. Iespējams, atskārtīsi, ka šis ir arī lielisks laiks, lai izmantotu moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas, kas palīdzēs paplašināt tavus profesionālās darbības apmērus. Zvaigznes akcentē, ka jūnija pēdējas dienās, visticamāk, sāksi saredzēt dažus ievērojamus finansiālus un profesionālus panākumus.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Pēc pagājušā mēneša emocionālajām drāmām, tu būsi gatavs atvaļinājumam un jūnija otrā puse varētu būt labākais laiks, lai saplānotu šī nodoma realizēšanu. Tomēr, ja tu izvēlēsies palikt mājās un tomēr atkal strādāt, arī šajā gadījumā planētu izkārtojums šajā mēnesī piedāvās un nodrošinās dažus brīnišķīgus aspektus, kas uzlabos tavu materiālo situāciju. Būsi uzvarētājs jebkurā no šīm izvēlēm! Tev būs iespēja izmantot daļu šī mēneša laika, lai pārdomātu savus profesionālos un finansu mērķus. Zvaigznes īpaši uzsver, lai atlicini pietiekami daudz brīžu tam, lai pārdomātu vai tie ir vai nav saskaņā ar taviem garīgajiem, emocionālajiem un/vai ētiskajiem uzskatiem. Iespējams, tieši šis būtiskais aspekts ir teju visu panākumu atslēga.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajā mēnesī būsi atguvis kontroli pār savu sabiedrisko dzīvi un tev atkal būs iespēja sabalansēt savu privāto sfēru ar sociālajām aktivitātēm. Tevi sagaida lielisks laiks, kas palīdzēs komunikācijā ar citiem, izveidojot veiksmīgu un harmonisku saskaņu, realizējot dažādas iespējas kā profesionālajā, tā personiskajā dzīves jomā. Tevi aizvien pavadīs noskaņojums, kas mudinās paplašināt savu redzesloku un pavadīt laiku ceļojot un/vai iesaistoties akadēmiskajās, kultūras, politiskajās, reliģiskajās vai citās tev interesējošajās jomās. Par nelaimi – jūnijā tu reizēm atskārtīsi, ka esi zaudējis izpratni, kas atšķir faktus no tavām iekšējām sajūtām, starp reliģiskajām dogmām un garīgo intuīciju, starp līdzjūtību un skarbajiem likumiem sabiedrībā. Apzināsies, ka reizēm noteikumi sabiedrībā ir nepareizi un pat aplami un tas patiešām sadusmos un nomāks tevi.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šis visnotaļ ir tas gada laiks, kad lielākā daļa cilvēku vēlas doties atvaļinājumā, taču tev tas ir lielisks mēnesis, lai koncentrētos uz saviem profesionālajiem mērķiem un centieniem. Visticamāk, ir reizes, kad tava peļņa ir cieši saistīta ar darbības apjomu, taču šomēnes tevi pārņem apziņa, kad tava emocionālā labsajūta ir saistīta tieši ar patieso mērķu realizēšanu. Iespējams, ka apjautīsi, ka tavs mīļotais cilvēks ir viegli aizkaitināms, jo īpaši par taviem profesionālajiem panākumiem, bet tā īsti nav tava problēma, ja tevi šī sfēra pilnībā apmierina. Ja starp jums ir šādas nesaskaņas, izrunājieties un skaidri paziņo, ka negrasies pazemināt savus standartus vai mainīt uzskatus, lai pakļautos otras puses uzskatiem.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Zvaigznes iezīmē, ka šis tev būs labs laiks, īpaši romantisko, sociālo vai biznesa attiecību harmonizēšanai. Dodies ceļojumā kopā ar mīļoto cilvēku un pavadi laiku socializējoties ar dažādām cilvēku grupām, dažādām personām, kuras ienesīs tavā ikdienā jaunas krāsas. Dažādas darbības sfēras, dažādi notikumu pavērsieni sniegs tev daudz iespēju iegūt jaunus draugus, kā arī jaunus biznesa darījumus. Tu daudz ko apgūsi un iegūsi no komunikācijas ar iepriekš nezināmiem cilvēkiem. Jūnija beigās gatavojies atkal pilnībā koncentrēties uz karjeras jautājumiem un nebaidies uzņemties līdera lomu.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tava karjeras joma un finansiālā sfēra nesagādās raizes šajā mēnesī. Zvaigznes uzsver, ka esi gudrs, produktīvs un dabas dots līderis savā nozarē, par ko tu noteikti nedrīksti aizmirst. Jūnijs ir labs laiks, lai strādātu pie ražīgiem mērķiem, finansu sarunām, darba intervijām, reklāmas un mārketinga kampaņām un daudziem citiem tev interesējošiem jautājumiem. Šis ir labvēlīgs brīdis, lai uzņemtos līdera pozīciju, nebaidītos izmēģināt spēkus vadošā amatā. Riskē un nebaidies, jo galu galā iegūsi apkārtesošo cieņu un apbrīnu par tavu veikumu. Ja esi kāda uzņēmuma darbinieks, visticamāk, jūnijā saņemsi priekšniecības atzinību par to, cik vērtīgs dalībnieks esi.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šomēnes ir ļoti iespējams, ka kāds tavs kolēģis vai konkurents sāks izvirzīt dažādas pretenzijas, sūdzoties par dažiem tev būtiskiem jautājumiem. Iespējams, tu atskārtīsi, ka esi gatavs, lai šobrīd izklaidētos kopā ar mīļoto cilvēku, pavadot vairāk laika kopā. Zvaigznes iezīmē, ka starp jums jūnijā būs daudz pozitīvas enerģijas un lieliskas iespējas pabūt kopā – kvalitatīvi. Starp jums uzdzirkstīs jauns romantikas vilnis, ja esat tam gatavi un to abi vēlaties – izmantojiet! Tevi sagaida uzlabojumi arī finansiālajā jomā. Iespējams, pāris mēnešus atpakaļ, tu un tavs partneris nespējāt atrisināt kādu problēmjautājumu privātajā dzīves sfērā, taču zvaigznes iezīmē, ka nu jūs abi esat gatavi rīkoties, lai pilnībā mainītu radušos situāciju.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Iepriekšējā mēneša laikā tev bija daudz problēmu ar dažādiem kavējumiem un neskaitāmiem pienākumiem darbā. Iespējams, tev nācās īpaši nodarboties ar mīļoto cilvēku vai kolēģi, kurš bija neapmierināts ar tevi. Zvaigznes iezīmē, ka šīs lietas joprojām turpināsies arī jūnijā, taču tavā rīcībā būs fantastiskas iespējas, lai atrisinātu un nolīdzinātu visdažādākās problēmsituācijas. Iespējams, spēsi apvienot spēkus ar kādu sev tuvu cilvēku, lai pietuvotos kopīgajam mērķim. Skaidrs ir viens – cilvēki šomēnes būs daudz atvērtāki, lai sadzirdētu tavas idejas un būs priecīgi redzēt, ka spēj uzņemties vadītāja, virzītājspēka lomu.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Tu un tavs mīļotais cilvēks varat izbaudīt kvalitatīvu laiku kopā ar radiniekiem, kaimiņiem un citām jums simpātiskām personām. Kopīga gaļas grilēšana piemājas dārzā, ģimenes kopā sanākšana vai sapulcēšanās ar sen neredzētiem draugiem sniegs jums lieliskas emocijas, prieku un jaunus iespaidus. Jūs šomēnes varat rast dažas lieliskas iespējas kādas luksusa preces, izdevīga atvaļinājuma piedāvājuma iegādei, ģimenes izbraukumam, koncerta apmeklējumam vai kādai citai jūs abus vēl vairāk saliedējošai un vienojošai aktivitātei. Zvaigznes iezīmē, ja tu strādā izklaides jomā, esi saistīts ar mūzikas, teātra, apkalpojošo sfēru vai pārdošanas jomu, šis mēnesis tev ir sagādājis iespēju palielināt pārdošanas un peļņas apjomus. Izmanto to!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes iezīmē, ka tu šomēnes būsi vērsts uz mājas dzīvi, attiecībām ar biedriem, vecākiem, uz atpūtas plāniem, un/vai ar mājas biznesu saistītiem jautājumiem. Tev ir iespēja uzrotīt savas piedurknes un pilnu krūti mesties ražīga darba cēlienā , realizējot dažādus savus mērķus un vēlmes. Tomēr skaidrs ir viens, ka tavi karjeras jautājumi šomēnes būs vienlīdz svarīgi visam notiekošajam mājās. Planētu stāvoklis jūnijā norāda, ka tev vajadzētu justies diezgan droši un pārliecināti, kad runa būs par jebkādiem tavas privātās dzīves jautājumiem, visu, ko vēlies attiecībās. Tomēr šomēnes noteikti atlicini laiku, lai ļautos pat nedaudz bērnišķīgiem un muļķīgiem priekiem, visu to, kas iekrāso tavu ikdienu, īpaši jūnija pēdējās dienās!

 

 

 

 

 

 

Lai jums skaists un pozitīvām emocijām pārpilns jūnijs!

Sabiedrība

Eksperti: Nedrīkstam ļaut ieskrieties Covid-19 trešajam vilnim

  Ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits Latvijā turpina pakāpeniski samazināties – aizvadītajā nedēļā fiksēti kopumā 4667...

Parādījušās jaunas ziņas no tirgotāja “Maxima Latvija”

  Turpinot digitalizācijas attīstību, no šodienas, 1. marta, “Maxima Latvija” paplašina “Skenē pats!” risinājumu, kas ļauj...

Svētdien vēl teju 300 Covid-19 gadījumu un 3 mirušie

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pirmdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 272 jauni...

Aizdomās par mēģinājumu noslepkavot robežsargu meklē šos divus kungus – FOTO

  Jau iepriekš ziņojām, ka 2020. gada 6. novembrī pulksten 07.06 Daugavpilī, Stāvu ielā 22, Valsts...
Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...