Laiks nebeidz mūs pārsteigt – pamatīgs siltums mijas ar pavisam vēso, taču tāds nu ir pavasaris. Ko šis lieliskais gadalaiks un plaukstošais maijs sola tieši tev? Aplūko horoskopā!

 

Auns

auns_horoscope_2014Šis mēnesis solās tev paiet mīlestības zīmē. Tev būs svarīgi tavi personīgie impulsi un, lai gan alksi pēc mīļotā klātbūtnes, dažubrīd tevi piemeklēs nepieciešamība pēc brīvības. Neiespringsti attiecībā pret dažādiem konfliktiem, atceries, ka visu iespējams atrisināt arī mierīgu sarunu ceļā. Maijs tev solās būt labvēlīgs arī dažādiem mākslas un kultūras pasākumiem, eksperimentiem un ar citām šīs jomas lietām. 

 

Vērsis

versis_horoscope_2014Paļaujies uz savu veselo saprātu un sirdsbalsi, mēģinot atrisināt dažādus sarežģītus jautājumus un problēmas. Būs labs laiks, lai iesāktu kaut ko, kas kādu laiku jau ir tavā prātā. Mēneša otrajā pusē vari atbrīvoties no kaut kā, kas tev traucē, ir lieks vai nevajadzīgs un kaut minimālā jomā, bet sākt kaut ko jaunu. Kaut vai tā būtu drēbju skapja izrevidēšana – vecā izmešana un kaut kā jauna iegādāšanās. Koncentrējies uz to, kas ir patiesi būtisks un dari to, kas tevi patiesi motivē. 

 

Dvīņi

dvini_horoscope_2014Maija pirmajā nedēļā var rasties dažādi šķēršļi lietās, ko dari, taču turpmākajā mēnesī  zvaigznes sola, ka tev klāsies vieglāk. Nesasteidz neko, mēģini visam pieiet ar loģisku domāšanu un risināt visu mierīgi. Atceries arī to, ka neviena spēkos nav kontrolēt pilnīgi visu un nereti ir vitāli nepieciešama citu cilvēku iesaistīšanās. Arī tev ir nepieciešams spēt vienoties par kompromisu, nevis vienmēr stūrgalvīgi uzstāt ar savu viedokli. Ja šomēnes jāpieņem kāds svarīgs lēmums, mēģini nedarīt to viena, bet apspriedies ar kādu, kuram arī šis jautājums ir būtisks. 

 

Vēzis

vezis_horoscope_2014Šis varētu nebūt visai viegls mēnesis attiecību jomā, taču iemācies tajās (un būtībā ikvienā dzīves situācijā) ieviest atvērtību un līdzsvaru. Atrodi jomas, kur nepieciešams vairot pieredzi, un dari visu, kas tavos spēkos, lai varētu attiecīgi rīkoties. Vari atļauties nelielu devu riska, bet vadies pēc savas iekšējās balss un uzņemies to tikai lietās, par kurām esi pārliecināta – ka tas ir tas, ko tiešām vēlies. Tomēr šomēnes neuzņemies pārāk daudz, atceries, ka ir jāmāk arī atteikt, jo tu, tāpat kā visi pārējie, neesi pārcilvēks un nevari izdarīt pilnīgi visu. Pārlieku liela cenšanās visiem izdabāt var radīt dažādus sarežģījumus tev pašai. 
Lauva

lauva_horoscope_2014Pirmajā mēneša pusē Plutons dos tev spēku, bet Jupiters vairos uzticību dažādās jomās, taču tik un tā nedari visu pilnīgi uz savu galvu, īpaši darba lietās. Mēneša otrajā pusē var nākties vairāk piepūlēties, lai atrisinātu kādas problēmas vai pietiekami sarežģītas situācijas. Nav jābūt tā, ka tev pilnīgi visam ir jāpielāgojas – iemācies pateikt arī to, ja tevi kaut kas neapmierina vai kaut kas nešķiet pieņemams. Mēneša beigās neuzņemies pārlieku daudz jaunu pienākumu, tā vietā labāk atrodi kādu, kurš varēs tev palīdzēt – tā ne vien tev pašai būs vieglāk, bet arī attiecīgās lietas būs iespējams vieglāk un kvalitatīvāk padarīt. 

 

Jaunava

jaunava_horoscope_2014Šomēnes ļoti svarīga būs komunikācija un tas, kā tu komunicē ar apkārtējiem. Tev parasti patīk daudz runāt par to, ko tu plāno un kāpēc, taču neaizraujies pārlieku ar to, jo citi var to pārprast un noturēt par nevajadzīgu plātīšanos. Turklāt – sapņi labāk realizējas, ja paliek neatklāti. Mācies no savām kļūdām un nebaidies pēc tām pamācīt arī citus. Atceries – ne vienmēr tu zini, kas ir vislabākais, taču tu vari pastāstīt citiem, kā tu rīkojies, sniedzot to kā piemēru. 

 

Svari

svari_horoscope_2014Šis solās būt tev ļoti intensīvs mēnesis ar plašām iespējām un dažādiem pavērsieniem. Ļauj visam ritēt savu gaitu. Dzīves apmēri un ceļi ir ļoti plaši, tie tevi aizraus un piepildīs, ja vien tam ļausies. Urāna ietekme maija vidū var radīt tevī nemieru un nervozitāti, tāpēc nepārsteidzies ar dažādiem lēmumiem un darbu apjomu, jo tas viss var šīs sajūtas vēl vairāk pastiprināt. Savukārt maija beigas sola tev enerģijas pieplūdumu, kas dos tev iespēju uzsākt jaunus projektus un/vai stabilizēt visu vecajos – izmanto savu enerģiju lietderīgi! 

 

Skorpions

skorpions_horoscope_2014Saspringtais planētu atrašanās stāvoklis padarīs grūtāku tavu saprašanos un saskaņu ar apkārtējiem, taču – ne neiespējamu. Apkārtējo attieksme būs atkarīga no tā, kāda būsi tu pati, tādēļ rūpīgi apsver vistu to, ko dari un saki. Var rasties dažādas nevajadzīgas emocijas un domas par to, ka tev nekas neizdodas, ka neviens tevi nesaprot – tās ir maldīgas, mēģini tās pārvarēt ar kaut ko, kas tevi patiesi iedvesmo. Jo vairāk tu spēsi pieņemt sevi, jo vieglāk tev būs pieņemt citus un arī apkārt radušās situācijas. Mēģini dzīvot dzīvi bez piepūles un saprast to, kas tev patiesi nepieciešams pilnīgai miera un laimes sajūtai. 

 

Strēlnieks

strelnieks_horoscope_2014Šis solās tev būt īpaši harmonisks mēnesis, kad debesis un zeme būs saskaņotas visās tavās darbībās, taču atceries, ka nekas nav pilnīgi ideāls, tādēļ neatstāj novārtā visu, paļaujoties tikai uz šo harmoniju. Maija otrajā pusē attiecību jomā var rasties kādi sarežģījumu, taču, ja pati būsi pietiekami piesardzīga un  saprotoša, visu izdosies ļoti vienkārši nokārtot. Meklē vidusceļu dažādās situācijās. Neuzspied visā tikai savu, jo daudzas tavas idejas var tomēr izrādīties mazāk nozīmīgas, nekā tu domāji, tādēļ ņem vērā arī citu viedokļus. 

 

Mežāzis

mezazis_horoscope_2014Paplašini savas perspektīvas dažādās jomās – viss iespējams tik dažādos veidos un variācijās, vajag vien apdomāt, ko vislabāk vēlies un/vai, kas visvairāk ir nepieciešams. Neaizraujies ar perfekcionismu – tas nedz tavu, nedz citu dzīvi nepadarīs vieglāku. Meklē sadarbību ar cilvēkiem, kuri tevi iedvesmo, kuru sabiedrība tev ir patīkama. Centies darīt to, kas tev patīk, neuztraucoties par to, ko teiks citi. 

 

Ūdensvīrs

udensvirs_horoscope_2014Mēģini atbrīvoties no domām par to, kas galīgi neskar tevi un ir relatīvi mazsvarīgs. Apzinies realitāti, nevis prāto par neiespējamo. Eksperimentē ar jaunām lietām, lai uzzinātu un saprastu, kas tev ir vispiemērotākais. Ja vien tev ir interese un iespējas, pievērsies kaut kam mākslinieciski radošam, mēģini izpausties mākslā. 

 

Zivis

zivis_horoscope_2014Šomēnes tu daudz laika pavadīsi domājot par dažādām tēmām, lietām un situācijām. Tavs prāts būs nemitīgā kustībā, taču neļaujies skumjām domām, tās mēģini kliedēt ar patīkamo un skaisto. Iespējams, šajā laikā radīsi atbildes jautājumiem par savas dzīves jēgu, par patiesajām vērtībām tajā. Šobrīd vislabākais ir būt kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar ģimeni, lai gan dāvātu, gan izjustu mīlestību. 

Sabiedrība

Diemžēl piektdienas rīts sācies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. marta plkst. 06.30 līdz 5. marta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto:Freely.es

Anglijas latviete dzimtenē pēkšņi tiek pie lielas naudas

  Sestdien, 27. februārī, kāda kundze no Talsiem, kas patlaban dzīvo un strādā par pavāri Lielbritānijā, Simtgades loterijā...
Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Māte apstiprina: Midltone mazuļa gaidībās

  Priecīgas ziņas Midltonu ģimenē. Kembridžas hercogienes Keitas Midltones māsa Pipa Midltone ir otrā mazuļa gaidībās,...
Foto:Pexels.com/CC

Pirms 40 gadiem par izvarošanu notiesāts kurzemnieks aizskāris savu mazmeitu

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī tika saņemta informācija par to, ka kāda meitene,...

99 gadus vecais princis FIlips pārcietis sarežģītu operāciju

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs Princis Filips (99) pēdējā laikā nav manīts sabiedrībā, tāpēc tas...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Gabor Juhasz/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. marts

  Šajā laikā visām horoskopa zīmēm vairāk jāmēģina iekļauties savos plānos, lai produktīvi apmierinātu savas vajadzības....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. marts

Zīmēm, kurām pēdējā laikā bijušas grūtības ar stūrgalvību un ieslīgšanu rutīnā, šodien varētu izdoties no...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...

Mājai un Dārzam

Vilis Bukšs

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Piektdien, kā arī nedēļas nogalē daudzviet gaidāms sniegs, slapjš sniegs, brīžiem snigs stipri. Gaidāms arī...

Trešdien un ceturtdien rūpīgi jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds būs rudens un nākamā ziema

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā "Twitter" kontā stāsta, kādēļ...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...