Kārtējā nedēļa jau beigusies, sākas atkal nākamā. Kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tas nozīmēs tieši tev nākamajā nedēļā? Aplūko nedēļas horoskopā!

 Auns

Šajā nedēļā tev var šķist, ka esi iesprostota divās pasaulēs. Viena tavas personības puse vēlēsies būt brīva un ļauties nebēdnīgai jautrībai, kamēr otra – čukstēs, lai esi uzmanīga un vērīga. Ieklausies savās sajūtās un ļaujies tam, ko vēlas tava sirds, jo pēc šīs nedēļas tavs noskaņojums mainīsies. Marss sniegs tev daudz enerģijas, lai tu spētu cīnīties ar teju jebko savā ceļā. Mēness no otrdienas līdz ceturtdienai ietekmēs tavas attiecības. Vai dosies izklaidēs vai apslāpēsi savu vēlmi un iegrimsi ikdienas darbos un rūpēs, dari to, ko uzskati par vispiemērotāko un nevaino sevi par to. Ja atradīsi veidu kā līdzsvarot savu š��snedēļas enerģiju, spēsi viegli uzveikt visus radušos mulsumus.

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā – mīlestība būs gaisā! Tomēr, iespējams, tevi sagaida ne tikai pozitīvi notikumi jūtu pasaulē, viss var nebūt tā, kā tu to esi iztēlojusies. Saule, Merkūrs un Saturns ietekmēs tavu zvaigznāju, palīdzot spriest, komunicēt un veidot atmosfēru apkārtējā vidē. Nedēļas otrajā pusē tevi ietekmēs arī Mēness, labākais padoms, ko vari dot sev pati – paliec mierīga, mērķtiecīgi turpini iesāktos darbus un censties iegrožot sevī sakāpinātās emocijas, neļaujot tām gūt virsroku pār sevi. Venēra atradīsies tādā pozīcijā, kas palīdzēs uzlabot romantisko tavu dzīves daļu. Zvaigznes brīdina, ka Marsa ietekmē vari pateikt ko tādu, ko neesi rūpīgi apsvērusi, neļaujies tam!

 

Dvīņi

Venēra šajā nedēļā ietekmēs tavu mīlas un attiecību jomu, tāpēc tevi, visticamāk, sagaida daudz patīkamu piedzīvojumu šajā būtiskajā dzīves sfērā. Darbs var neiziet no tava prāta, tomēr pārliecinies, ka pievērs pietiekami daudz uzmanības un velti laiku savam partnerim, pretējā gadījumā palaidīsi garām lieliskas iespējas, jo Venēra neapmeklē tavu zvaigznāju katru nedēļu, izmanto to, kamēr tas ir iespējams. Marss pastiprinās tavas jūtas, kas, iespējams, skan nedaudz biedējoši. Tomēr vienīgā lieta, par ko tev patiešām būtu jābažījas ir tas, ja tu apspiedīsi savas emocijas, neļausies visai sajūtu gammai! Atceries, ka Marss ir eksplozīvs un tavas horoskopa zīmes kontekstā tas, visticamāk, izpaudīsies caur vārdiem vai komunikācijā ar citiem. Venēras ietekmei piebiedrosies Mēness, nodrošinot lielisku, mīlestības pilnu nedēļu. Izbaudi!

 

Vēzis

Marss šajā nedēļā atradīsies tavā attiecību sfērā, iespējams, radot šajā jomā ne mazums galvassāpju. Tomēr ielāgo, ka tevi sagaida daži jautri un rotaļīgi momenti. Saule, Merkūrs un Saturns, kam nedēļas nogalē pievienosies Mēness, nodrošinās vēlmi izlauzties no visa, kas sasaista tevi. Tomēr neraugoties uz to, ka Marss stimulēs problēmas jūtu pasaulē, neļaujies šo pārējo planētu pamudinājumam – aizbēgt no tām, tas nav iespējams, lai kur tu paslēptos! Zvaigznes norāda, ka tev ir jācenšas atrisināt ikviena radusies nesaskaņa, neļaujot Marsam izsist līdzsvaru zem tavām kājām.

 

Lauva

Šonedēļ pievērs uzmanību savai mājas dzīvei. Saule, Merkūrs un Saturns ietekmēs to, ka, visticamāk, tevi sagaida kāda novilcināta nopietna saruna ar tuviniekiem. Ir pienācis laiks apsēsties un par visu izrunāties, liec visas kārtis galdā! Mēness ietekmēs tevi nedēļas nogalē, radot papildus emocionālo fonu. Labā ziņa ir tajā, ka Venēra sāks iespaidot tavu radošo pusi, kas tik ļoti tuva ir lauvām, padarot šo par nedēļu, kad tu vari beidzot atkal ļauties bezrūpības un jautrības devai. Zvaigznes norāda, ka tev būs būtiska mīlestības joma. Plati smaidi un izbaudi visu, kas tevi sagaida turpmākās dienas!

 

Jaunava

Tava mājas un ģimenes dzīve tev šajā nedēļā būs īpaši nozīmīga, to ietekmēs Venēras klātesamība tavā zvaigznājā. Tomēr tevi urdīs arī vēlme izrauties nedaudz no tā visa, ko nodrošinās Marss, mudinot izplest spārnus un ļauties nebēdnīgai jautrībai. Tomēr, ja krīti šādā kārdinājumā, pārliecinies, ka tava izklaide nav pārāk riskanta. Mēness ietekmē, nedēļas sākumā iespējamas pastiprinātas, sakāpinātas emocijas, kas radīs apgrūtinājumus komunikācijas jomā, ja vēlēsies izpaust savas emocijas un domas. Izmanto šo laiku, lai ļautu sev nedaudz nomierināties un nesatraucies tik daudz par citiem, vairāk rūpējies par sevi. Tu to esi pelnījusi!
Svari

Pēdējā laikā, iespējams, tev nav bijis daudz ko sacīt, un, visticamāk, ilgstoši biji ieņēmusi novērotājas pozīciju, allaž pasīvi lūkojoties, kas notiks tālāk. Šonedēļ tas viss var mainīties, jo Venēra pārceļas uz tavu komunikācijas jomu, un tu pēkšņi apjautīsi, ka vēlies izteikt sevī sakrājušās domas un bažas, īpaši – mīlestības jautājumos. Tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jāuzmanās un jāpiedomā pie tā, ko saki, teju izfiltrē katru vārdu. Marss atradīsies tavā ģimenes un mājas dzīves sfērā, līdz ar to, visticamāk, tev šajā nedēļā nebūs vēlmes uzturēties mājās, īpaši, ja būs radušies kādi saspīlējumi. Tomēr šī būs brīnišķīga nedēļa, lai parūpētos par sen malā noliktiem darbiem un pienākumiem, īpaši mājās. Ķeries pie darba!

 

Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tevi sagaida nopietnas pārdomas par to, ko tu patiešām vēlies savā dzīvē. Saule un Merkūrs ietekmēs tavu zvaigznāju, kā arī Saturns, mudinot tevi daudz nopietnāk uzlūkot un ķerties klāt problēmām.Tās izgaismosies Mēness gaismā, kas arī šajā nedēļā ietekmēs tavu ikdienu, īpaši nedēļas nogalē, kad, visticamāk, būsi ļoti jutīga pret pilnīgi visu, kas notiks tev visapkārt! Marss šonedēļ atradīsies tavā komunikācijas jomā un tev var rasties vēlme izteikt ko nepārdomātu, kas var radīt tikai problēmas. Esi taktiskāka! Venēra apsolapadarīt tevi šajās dienās daudz drošāku par sevi.
Strēlnieks

Venēra pamazām ienāks tavā zvaigznājā, kas visnotaļ ir pozitīva ziņa! Domāsi par brīvību, laimi, smiekliem un visu to, kas saistīts ar mīlestību. Iespējams, dažbrīd jutīsies tā, ir kā kādās dzīves svērās un notikumos tavas rokas ir sasaistītas, tomēr tas nekaitēs tev, ļauj šai sajūtai norimt, lieki nepievēršot tai vērību. Venēra teju svētīs tavu emocionālo pasauli. Nedēļas nogalē, kad Saule un Mēness ienāks tavā zvaigznājā, jutīsies mazāk ietekmēta, garastāvoklis būs labāks un skats uz dzīvi – cerīgāks!

 

Mežāzis

Šonedēļ tevi ietekmēs Marss, nav šaubu, ka jutīsi enerģijas pieplūdumu, lai atrisinātu ikvienu problēmu savā ikdienā. Iespējams, vēlēsies pabūt vienatnē, gribēsi apdomāties un sakārtot savas domas. Venēra iespaidos vēlmi pievērst uzmanību emocijām un mīlas jautājumiem, ka viss notiek tā, kā vēlies to tu. Šī planēta teju maģiski ietekmēs ikvienu akmeni tavā ceļā, mazinot nepatīkamās emocijas. Tev būs nozīmīgs draugu tuvums, īpaši nedēļas nogalē, kad tevi ietekmēs Saule, Merkūrs un Saturns. Izbaudi sev tīkamu kompāniju!

 

Ūdensvīrs

Venēra atradīsies tavā draudzības sfērā, kas izklausās pēc tā, ka ir pienācis laiks beidzot tikties ar sen neredzētiem cilvēkiem, jo, iespējams, ilgu laiku biji pārāk iestigusi darbos. Nelauzi galvu un nevaino sevi, ja tev nāksies izvēlēties – darbs vai atpūta, droši izvēlies otro – tu to esi pelnījusi! Marss var aizēnot tavas vērtēšanas spējas, esi piesardzīga! Tādēļ šis ir piemērots laiks arī, lai apsēstos un apdomātu – ko tieši tu vēlies darīt un ar ko kopā! Atlicini laiku savai mīlestības dzīvei, neļaujiet iestigt rutīnas purvā!

 

Zivis

Tu šajā nedēļā, visticamāk, centīsies miksēt darbu un priekus, abas šīs sfēras ies roku – rokā. Venēra atradīsies tavā darba sfērā, tāpēc gribēsi būt pārliecināta, ka tavs darbs tiek atalgots. Marss ietekmēs tavu draudzības jomu, radot dažādas neskaidrības šajos jautājumos, daudzus āķīgus jautājumus. Vai tu vēlies smagi strādāt vai – ļauties jautrai ballītei kopā ar draugiem? Lai kāda būtu tava atbilde, šī nedēļa tev sagatavojusi dažādas aktivitātes, izbaudi tās! Dodies pasaulē un neraizējies pārāk daudz par sekām, tikai, protams, neaizmirsti par mērenību!

 

Lai jums izdevusies, lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Par Kariņa attēlu publiskošanu – 500 eiro sods – VIDEO

  Datu Valsts inspekcija sodījusi personu, kura sociālajā tīklā “Facebook” publicēja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa fotogrāfijas,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Kivičs pārsteidz, atklājot, kādas ir viņa prasības privātos koncertos

  Nav noslēpums, ka mūziķis Andris Kivičs ir visai pieprasīts privātās mājas ballītēs, kāzās un dažādos...

Ceturtdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 153 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...
apptive.com

Uzmanību! Telefonkrāpnieki izdomājuši jaunu, īpaši viltīgu, shēmu

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas...

Statistika apliecina – nevakcinētie Latvijā ar Covid-19 saslimst un mirst ievērojami biežāk

  Absolūtais vairākums cilvēku, kuri saslima ar Covid-19 un kuriem smagas slimības norises gaitas dēļ bija vajadzīga...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Šodien pacenties izbaudīt savu brīvību. Kāds mēģinās uzspiest tev savu viedokli, atņemt tev tiesības pieņemt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien, cik vien iespējams, atpūties un uztver visu viegli. Tas attiecas ne vien uz tavu...

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS solās būt īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

  Šodien pats būsi vainojams pie visa, kas ar tevi notiks, arī pie neveiksmēm. Tavi trūkumi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 2.-8. augusts

  Tik daudz kas piedzīvots, bet tik daudz kas vēl priekšā. Klāt augusta pirmā nedēļa, lai...
Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks gaidāms turpmāk šonedēļ – VIDEO

  Pirmdien Latvijas austrumu daļu skāra pamatīgs lietus, bija spēkā oranžais brīdinājums, jo lietavas var bojāt...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...