Laiks nestāv uz vietas, vēl viena nedēļa galā, sākas nākamā un pavasaris steidz pretim vasarai.  Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tās sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ ir tavs laiks spīdēt! Solās labi veikties biznesā, sarunās, sportā, attiecībās ar partneri un draugiem, izdosies laba komunikācija.tava attieksme pret visu būs optimistiska, praktiska vien pielūko, lai esi godīgs pret visu – gan dodot, gan ņemot. Ja tu vēlies uzņemties iniciatīvu, pārējie labprāt pievienosies, lai palīdzētu.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 6, 17, 38, 48, 73

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Tev vajadzētu uzņemties vadību pār savu dzīvi šobrīd pēc iespējas vairāk. Paļaujies uz sevi, saviem spēkiem un nejūties vainīgs, ja ir nepieciešams lūgt kāda cita palīdzību. Pievērs uzmanību attiecībām, gan personiskajām, gan draudzīgajām. Jo vairāk lēmumu šobrīd spēsi pats pieņemt, jo vieglāk vēlāk būs visu nokārtot.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 13, 59, 65, 83, 98

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Kāds cilvēks no tavas pagātnes, kurš tev bijis ļoti svarīgs, varētu mēģināt ar tevi sazināties, iespējams, pat lūgt palīdzību. Padomā par savām attiecībām ar cilvēkiem sev apkārt. Ir piemērots laiks attiecību, uzlabošanai, atjaunošanai, kā arī romantikas baudīšanai. Labi veiksies, ja ir ieplānots atpūtas vai darījumu brauciens. Tava intuīcija būs spēcīga – uzticies tai. Pasapņo, pafantazē, izbaudi!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 27, 37, 47, 50, 83

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Vajadzētu vairāk pievērsties ģimenei, jo īpaši mīļotajam cilvēkam un bērniem, ja tev tādi ir. Iespējams, radīsies sajūta, ka ir jāatgriežas pie kaut kā, kas bijis, lai patiešām saprastu, kas un kā ir mainījies. Mēģini atrisināt visas situācijas tā, lai tev būtu tīra sirdsapziņa. Dzīve ir pārāk īsa, lai visu laiku par kaut ko uztrauktos.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 1, 48, 49, 65, 74

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Tava uzmanība tiks novirzīta uz bērniem, atpūtu, personīgajām interesēm, radošajiem procesiem un romantiku. Tu būsi gatavs rotaļām un, iespējams, šajā jautrajā, bezrūpīgajā gaisotnē pēkšņi sapratīsi, kas ir tas, ko vēlies darīt, izveidot. Mēģini ieplānot savas nākamās brīvdienas un dalīties ar citiem savā sirsnībā.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 8, 13, 43, 62, 64

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ vislielākā uzmanība tiks piesaistīta ģimenes vajadzībām un karjeras attīstībai. Var gadīties, ka iejuksi milzīgā papīru jūklī, taču tajā brīdī tev jāapzinās, cik un ko esi gatavs darīt. Tev būs vēlme padarīt vidi ap sevi pievilcīgāku – neignorē šo vēlmi. Padomā, ko tu varētu ieviest savā ikdienā, kas vairāk palīdzētu tev organizēt darbu vai saglabāt kārtību.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 2, 25, 71, 83, 84

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ solās veikties lietās, no kurām jau sen gaidi kādu labumu. Iespējams, tagad būsi gatavs uzņemties iniciatīvu, rīkoties savā labā, varbūt uzsākt pat savu biznesu. Labvēlīgs laiks, lai organizētu savu sabiedrisko dzīvi, romantiskus mirkļus un darbotos radoši.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 24, 44, 81, 89

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tev jācenšas atrast tas, kas šobrīd ir vissvarīgākais, un tam arī pievērsties. Iespējams, tev radīsies jaunas idejas par darba vai biznesa paplašināšanu. Labs laiks arī, lai rīkotos ar naudu,iespējams, vari veikt kādu ieguldījumu nākotnei vai arī, ja jau esi tam gatavs – iegādāties nekustamo īpašumu vai kādu citu lielu pirkumu.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 26, 57, 63, 74, 86

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Ir laiks koncentrēties uz ko jaunu, apdomāt jaunas idejas, plānot. Padomā par to, ko tu patiešām vēlies, kur labprāt ieguldītu savu laiku un enerģiju. Taču, lai cik arī saistoši tev tas nešķistu, neaizmirsti pievērst uzmanību arī sev tuvajiem cilvēkiem. Īpaši, ja tev ir bērni – velti laiku viņiem, tas ir ļoti būtiski.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 15, 55, 76, 84, 90

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Aizvien varēsi pārliecināties, ka papīram ir liels spēks. Tomēr vissvarīgāk šonedēļ censties saprast vai tu pašlaik dari to, ar ko tiešām esi apmierināts. Ja ir nepieciešams aizstāvēt sevi un savas intereses – ir īstākais laiks, lai to darītu. Dari to, ko uzskati par svarīgu, taču nevienu neierobežo!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 29, 36, 45, 46, 74

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ tev labi veiksies teju it visā, ko darīsi. Ja vien ir iespējams, dod priekšroku ceļošanai, juridisku jautājumu kārtošanai un jebkam, kas saistīts ar cilvēkiem tālienē. Labi veiksies arī attiecībās ar bērniem/mīļajiem cilvēkiem. Iespējams, atgūsi arī sen zaudētu draugu vai paziņu, spēsi atjaunot attiecības ar viņu. Tas būs ļoti noderīgi.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 10, 56, 78, 86, 95

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ var nākties sastapties ar draugiem vai biznesa partneriem, ar kuriem darīšanas bijušas pirms krietni ilga laika. Uzticies savai intuīcijai, jo tā šonedēļ solās būt īpaši spēcīga. Nevilcinies runāt par to, kas tev ir svarīgs. Tavs radošais talants ļaus tev spīdēt, spēsi gūt labus rezultatīvus, būsi produktīvs. Labs laiks, lai noslēgtu kādu vienošanos.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 27, 28, 41, 46, 79

 

 

Lai tev brīnumskaista un jauku mirkļu piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Par smagu noziegumu notiesāts latvietis bēguļo no policijas. Esi redzējis? – FOTO

  Divas minūtes - tas ir vidējais laika sprīdis, kādā Eiropas Savienībā policija saņem ziņojumu par...

Šajās piecās pašvaldībās novērots Covid-19 saslimstības samazinājums

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs...

Šodien varētu lemt par vēl stingrākiem Covid-19 drošības pasākumiem

  Premjers Krišjānis Kariņš pirmdien paziņoja, ka otrdien sasaukta Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes kopsēde,...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. oktobris

  Iespējams, beidzot skaidrība raisīsies situācijās, kas pēdējā laikā bijušas ne visai saprotamas. Zvaigžņu stāvoklis nozīmē,...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. oktobris

  Esi uzmanīgs ar visiem saviem finanšu lēmumiem šodien, jo šis ir brīdis, kad visvienkāršāk pieļaut...

Tavs horoskops veiksmīgam NOVEMBRIM

Novembris jau klāt. Rudens straujiem soļiem steidzina lapkriti, aicinot ziemu to nomainīt. Aplūko, kāds šis...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks mūs sagaida oktobra noslēgumā – Prognoze 7 dienām!

  Oktobra pēdējās nedēļas pirmajā pusē gaidāms silts laiks un dienās gaiss iesils līdz +13…+15°, līdz...

Sinoptiķis Bricis pastāsta, kāda būs gaidāmā ziema

  Prognozēs siltumam beigas neredz. Turklāt par siltumu Eiropā gādās pat izbijusi tropiskā viesuļvētra. Vairums ilgtermiņa...
catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdien, 23. oktobrī. 23.10.2020. no...